کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
دوستان فاصله سارجه تا دوبی چقدره از نظر زمانی؟
لاتاری 2016
کیس نامبر:***1
تاریخ سابمیت فرم :MAY 31
تاریخ مصاحبه:1 نوامبر
کلیرنس AP    
اپدیت ها:9 دسامبر
25 ژانویه
2 مارچ
9 مارچ
10 مارچ
تاریخ کلیر:10 مارچ در سایت سفارت ابوظبی abudhabiivo.net

تشکر کنندگان:
(2015-10-07 ساعت 20:10)behjan نوشته:  [quote='omidemami58' pid='670513' dateline='1444043109']
دوستان من امروزدوشنبه تو ابوظبی مصاحبه داشتم و با لطف خدا وهمکاری شما دوستان ویزای یکضرب گرفتم وچهارشنبه باید تا ساعت ۲ برم پاسم رو بگیرم البته معافیت خدمت داشتم و کار دولتی هم نداشتم اصلا استرس نداشته باشید چون سوالاتی که میپرسه خیلی راحتتر از اون چیزهایی که فکر میکنیم انشالله تا چند روز دیگه سفرنامه ام رو مینویسم اگه سوالی بود درخدمتم امیدوارم همگی با دست پر برگردید
باسلام و تبریک فراوان
شما چه روزی مدیکال دادید و برای کی جواب رو دادند؟ چون من 2شنبه وقت مصاحبه دارم تو نوامبر و میخوام ببینم کی برمم مدیکال بهتره؟ ...
كيس نامبر:٢xxx رويت جواب : 8may افراد:٢ نفر ارسال فرم : june كارنت :13 Aug نامه دوم:30 Sep
مصاحبه :هفته دوم نوامبر -- هزينه: ترجمه بدون تایید 700 ه.ت :واكسيناسيون:300 ه.ت نفری... آزادسازي مدارك: 6 م. تور بليط هتل (6شب): 2 م نفری. مديكال:525 درهم نفری -- سفارت:ابوظبی -- آپدیت: نوامبر
کلیر دسامبر
Big Grin
تشکر کنندگان:
(2015-10-09 ساعت 17:13)shahabjafari نوشته:  دوستان فاصله سارجه تا دوبی چقدره از نظر زمانی؟

دوست گرامی
17 کیلومتر و در حدود 22 دقیقه البته ترافیک هم میتونه زمان رو بیشتر کنه
تشکر کنندگان:
(2015-10-06 ساعت 14:28)مردایرونی نوشته:  دوستان برای گرفتن وقت دکتر از nmc دبی میل زدم و با این که کارهارو خیلی رو برنامه انجام داده بودم ظاهرا یه جورایی رقم خورده که مشکلاتی برام پیش اومد که خیلی غیر طبیعی نیست و با اینکه پایین بودن کیس نامبر میتونه مزیت محسوب بشه ولی زمان مصاحبه رو وقتی ۸ صبح میدن یعنی عملا تو هزینه و تایمبندیت به هم می ریزه .. در هر صورت من میل زدم به بیمارستان :o whom it may concern,
I am writing to schedule a medical examination prior to my interview at USA embassy on November 1st, ۲۰۱۵ 08:00 am.. Please do me a favor and let me know if a physician is available then, and how long it takes the results to get ready. Below you can find the required information for our medical examination.
Main applicant: mr. bakhtiary birth date 1978
Spouse: eli birth date 1983
Chid: arousha birth date ۲۰۱۳

Thank you in advance for your time and look forward to hearing back for earliest convenience.
Best regards
و در جواب توضیح مفصل و حسابی دادن در ضومن اول نوامبر امسال ۲۰۱۵ میشه ۱شنبه و من فکر میکردم دبی تعطیل هستش مقداری استرس گرفتم..و چون جمعه جزو تعطیلات رسمی هست و دخترم ۲ سالشه باید زودتر بریم ۴ ۵ روز برای تست های پزشکی (این ظاهر قضیه س!) و جواب میل من و مرکز پزشکی اینطور داد که:
Dear Sir/ Madam:

Thank you for your interest in our organization and the mail regarding the US medicals.

For the US medical examination you can book an appointment through mail. If the appointments are full you can come as a walk-in client preferably around 9am except on Friday, but the whole procedure will take time.

The applicant aged 141/۲ yrs and above: On the day of appointment, applicant comes in the morning for the tests and the results would be ready after two (۲) working days, provided the clinical examination, X-ray and blood tests are all normal. Any abnormality would require further evaluation. In case of certain abnormalities noted in chest x-ray which needs sputum culture for AFB, issuance of the report will be ۸-۱۰ weeks later.

If you come with an appointment whole examination will take about ۳-۴ hours. No need of fasting.

Routine cost (without vaccination) is AED525. In case of urgency only for the adults above 14.6yrs (tests done in morning before 9am and patient wants reports by evening), charges of AED750 is applicable. From 1st October ۲۰۱۳, in case of certain abnormalities noted in chest x-ray which needs sputum culture for AFB, issuance of the report will be ۸-۱۰ weeks later and urgent charges are non-refundable.

For the children between ۲-14.6yrs (on the day of medical examination) QUANTIFERON TB (Test for tuberculosis) is mandatory and the charges for the mentioned test is Dhs.300/-. If you do this test on Tuesday, Wednesday or Thursday, the report will be ready on Sunday.

If you do the test on Saturday, Sunday or Monday, the report will be ready on Wednesday.

The need for vaccination is assessed by the physician based on clinical history, age and past history of vaccination. If vaccination is required, charges are added appropriately.

Documents required to be brought along are: Original passport, ۵ passport size photographs with white background, Authentic Vaccination Record in English (if any) & Embassy Appointment letter, present address of residence and postal code of residence, intended us city and state, intended us address and postal code and Email address.

We are located at the Al Safiya Bldg, Salahudin Road, Opp Abu Hail Metro Station, Deira- Dubai. UAE.

Kindly let us know when you want the appointment so that we can book it for you.

Thank you and Good Day!

Best Regards,

Preethi
یه جورایی ۳ روز اول هفته اگر قبل از ساعت ۹ صبح بریم و آزمایش بگیریم جوابش ۴شنبه آماده میشه و در غیر اینصورت یک شنبه هفته دیگه!!!! و مبلغ هر آزمایش و 525 درهم برای هرنفر اعلام کرده و اگر مشکلی بلحاظ آزمایشات داشته باشه ۸ تا ۱۰ هفته دیگه باید بره شخص مورد نظر...و اینکه یعنی اقامت ما نزدیک به ۱۰ روز میانجامد .... و این یعنی مشکلات بسیار زیادی و باید متحمل بشیم...
امید وارم این پست به درد بقیه رفقا و متقاضیان هم بخوره[/align]

جناب اقای مرد ایرونی
میشه ادرس ایمیل رو اینجا بذارین.
ممنونم
کیس:***2016as1
رویت قبولی:۸ may
کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی
تعداد افراد: 3
 ارسال فرم:  31 may
کارنت شدن :12 آگوست-
نامه دوم:30 سپتامبر
مصاحبه:23 نوامبر
وضعیت:AP
آپدیت: 25 نوامبر(کل افراد) - 15دسامبر(نفراول)  - 16دسامبر(نفردوم)  - 8ژانویه(نفر اول) و 25ژانویه (کل افراد) - 6 آپریل(نفراول) و 7اپریل (نفردوم) و 21آپریل تبدیل به or (کل افراد) -  24اپریل (نامه کلیری)
از نفر دوم رزومه خواسته شد و از حالت or خارج شد.
15می (نفر دوم)   -20جولای   -21جولای و تبدیل به or (نفردوم)...29 جولای (ایمیل کلیری نفر دوم)
دریافت ویزا: 9 می (نفر اول و سوم)...

تشکر کنندگان:
دوستان خواستم درمورد فرستادن مدارك از امري كا به ايران تجربياتم و با شما هم در ميون بزارم شايد به درد كسي بخوره:
يكسري از كپي ها و تكس و فرها را با پست usps كه يك پست دولتي است در ٢٢ سپتامبر و به مقصد ايران فرستادم و هزينش شد ٤٠.٤٥$( كه فكر مي كنم ٢٠$ به ازاء هر كيلو باشه) كه البته قابل رهگيري بود بيشترين معطليش بخاطر گمرك ايالتي بود كه فرستادم و حدود ١٠ روز اونجا بود كه تماس گرفتيم گفتن بخاطر مسائل امنيتي بايد اسكن كنيم مدارك را و هنوز نوبت به مدارك شما نرسيده و ما حق داريم تا ٣٠ روز هم مدارك را نگه داريم، بعد از اون بعد دوهفته رسيد تهران و ديگه خبري نشد كه نشد( بخاطر اين قضيه است كه بعضيا مي گويند كه پست usps مدارك را گم مي كنه) خلاصه بعد از كلي تحقيق و تفحص و مطالعه و وب گردي فهميدم كه چون يو اس پي اس يك پست دولتي است در ايران مدارك را به پست دولتي ايران تحويل ميده و چون مدارك ما قابل رهگيري بود به dhl سپرده ميشه.
خلاصه بعد كلي استرس و نگراني بار كد را در قسمت رهگيري مرسولات پستي دي اچ ال وارد كردم و خدا را شكر يافتم، نمي دونيد چقدر از استرسم كم شد. دوستان بنظر من براي ارسال مدارك تا اونجا كه امكان داره از همون روش سنتي ارسال مدارك از طريق مسافر اقدام كنيد من كه تو اين ٣ هفته جيگرم خون شد تا مدارك و گرفتيم.
مچكرم
تشکر کنندگان: A2000 ، behjan
دوستان ما 6 شب تو دبی و شب مصاحبه هم ابوظبی هتل گرفتیم.هزینه هم مجموعا 5800000تومان
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
تشکر کنندگان:
کلا هزینه ویزا+بلیت air arabia از شیراز+ترانسفر دو طرفه از شارجه به دوبی و برعکس+6 شب هتل سه ستاره در دوبی شد 1710
فقط بدی ایرعربیا اینه که شارجه میشینه.
لاتاری 2016
کلیرنس AP    
25 ژانویه
2 مارچ
9 مارچ
10 مارچ

تشکر کنندگان: kourosh8 ، matin86
(2015-10-10 ساعت 19:21)a4542 نوشته:  دوستان ما ۶ شب تو دبی و شب مصاحبه هم ابوظبی هتل گرفتیم.هزینه هم مجموعا 5800

٥٨٠٠ تومان؟ يا درهم؟
ممكنه هزينه هاتونو تفكيك كنيد و بگيد اين هزينه صرف فقط هتل و هواپيما و ترانسفر و خورد و خوراك شده؟ هر كدام چه مقدار و براي چند نفر؟
تشکر کنندگان:
(2015-10-10 ساعت 20:39)shahabjafari نوشته:  کلا هزینه ویزا+بلیت air arabia از شیراز+ترانسفر دو طرفه از شارجه به دوبی و برعکس+۶ شب هتل سه ستاره در دوبی شد 1710

سلام ببخشيد ميشه لطف كنيد بگيد بليت و هتل و... از چه طريقي گرفتيد ؟! من به چندتا از اژانس هاي شيراز مراجعه كردم به من قيمت نفري ٢٢٥٠ فقط براي " هتل و ويزا " قيمت دادن بدون هزينه بليت هواپيما !
تشکر کنندگان:
(2015-10-10 ساعت 22:08)mahsa_f نوشته:  
(2015-10-10 ساعت 20:39)shahabjafari نوشته:  کلا هزینه ویزا+بلیت air arabia از شیراز+ترانسفر دو طرفه از شارجه به دوبی و برعکس+۶ شب هتل سه ستاره در دوبی شد 1710

سلام ببخشيد ميشه لطف كنيد بگيد بليت و هتل و... از چه طريقي گرفتيد ؟! من به چندتا از اژانس هاي شيراز مراجعه كردم به من قيمت نفري ٢٢٥٠ فقط براي " هتل و ويزا " قيمت دادن بدون هزينه بليت هواپيما !

دوست عزیز پیام خصوصیتونو چک کنید
آدرس و اسم آژانیو نوشتم
لاتاری 2016
کلیرنس AP    
25 ژانویه
2 مارچ
9 مارچ
10 مارچ

تشکر کنندگان: mahsa_f ، A2000
(2015-10-10 ساعت 22:21)shahabjafari نوشته:  
(2015-10-10 ساعت 22:08)mahsa_f نوشته:  

دوست عزیز پیام خصوصیتونو چک کنید
آدرس و اسم آژانیو نوشتم

دوست عزيز من الان پيام خصوصيم چك كردم از طرف شما پيغامي براي من نيامده ميشه لطف كنيد دوباره بفرستيد
تشکر کنندگان:
(2015-10-10 ساعت 19:21)a4542 نوشته:  دوستان ما ۶ شب تو دبی و شب مصاحبه هم ابوظبی هتل گرفتیم.هزینه هم مجموعا 5800
این نرخ با بلیط و ویزا میباشد ؟ دوست عزیز ممکنه شماره تلفن آژانس و مشخصات تورتون رو برایم ارسال فرمایید . ممنون .
تشکر کنندگان:

شهاب جان منم شیرازم ممکنه برای منم پیامش کنی خیلی ممنون
تشکر کنندگان: matin86
(2015-10-10 ساعت 23:16)A2000 نوشته:  
این نرخ با بلیط و ویزا میباشد ؟ دوست عزیز ممکنه شماره تلفن آژانس و مشخصات تورتون رو برایم ارسال فرمایید . ممنون .
دوست عزیز این کلیه نرخها با هم هست.پرواز قشم ایر و هتل به نظرم فون چون دیره سه ستاره با صبحانه و ناهار وسه تخت و هتل ابوظبی که اسمش رو نمیدونم چهار ستاره فقط با صبحانه و فقط بیست دقیقه پیاده تا سفارت.
اگه خواستین شماره آزانس رو از همسرم می گیرم و براتون میذارم.البته فکر نمیکم که به صورت تور باشه ولی اینطور که به همسرم گفتن ترنسفر فرودگاه و راهنما دارن.
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
تشکر کنندگان: A2000
ـــــــــــ
شماره کیس: 2016as15XX ■ تاریخ رویت قبولی: 09May2015 ■ کنسولگری: ANK Changed to ABD ■تعداد افراد منظور در کیس :02 
ارسال فرمهای سری اول: 12May2015 ■ کارنت شدن کیس:25Aug2015 ■ مصاحبه: 29Oct2015 ■ دریافت کلیرنس: 22Mar2016 ■ دریافت ویزا: 4Apr2016 ■ورود به آمریکا: 18Apr2016 ■دریافت گرین کارت: 27May2016 ■ جمع تقریبی هزینه‌ها: 11M
تشکر کنندگان: Amir.AA ، mahsa_f ، behjan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان