کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-10-07 ساعت 02:30)babisondes نوشته:  
(2015-10-07 ساعت 01:39)camaro نوشته:  سلام دوستان عزیز
مصاحبه ما دوشنبه ۸ صبح توی ابوظبی هست، به نظرتون هتل و مدیکال رو تو دبی بگیریم بهتره یا همون ابوظبی؟ بعضیا میگن بهتره دوبی بگیرید هم از نظر قیمت تور و هتل و هم واسه خرید، اساتید با تجربه چی تجویز میکنید؟

سلام
دبی از همه لحاظ بهتره، شما کلا ۳ ساعت تو ابوظبی کار دارین، ابوظبی محیط کوچیکی داره و حوصلتون سر میره

دوست گرامی ما هم دوشنبه صبح آخرای اکتبر مصاحبه داریم .هتل و مدیکال رو دبی انجام میدیم البته این بستگی به خود شخص داره .در اوقاتی که بیکار هستید جاهای دیدنی بیشتری هست که دیدن کنید.
تشکر کنندگان: camaro ، A2000 ، matin86
ــــــــــ
شماره کیس: 2016as15XX ■ تاریخ رویت قبولی: 09May2015 ■ کنسولگری: ANK Changed to ABD ■تعداد افراد منظور در کیس :02 
ارسال فرمهای سری اول: 12May2015 ■ کارنت شدن کیس:25Aug2015 ■ مصاحبه: 29Oct2015 ■ دریافت کلیرنس: 22Mar2016 ■ دریافت ویزا: 4Apr2016 ■ورود به آمریکا: 18Apr2016 ■دریافت گرین کارت: 27May2016 ■ جمع تقریبی هزینه‌ها: 11M
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من امروز وقت مصاحبه داشتم . از من کپی فرم ۲۶۰ رو خواست که اسم خودم وهمسرم باشد . کسی میتونه کمکم کنه که چطوری این رو بگیرم ؟
(2015-10-07 ساعت 13:04)sepehr007 نوشته:  سلام دوستان
من امروز وقت مصاحبه داشتم . از من کپی فرم ۲۶۰ رو خواست که اسم خودم وهمسرم باشد . کسی میتونه کمکم کنه که چطوری این رو بگیرم ؟
دوست گرامی منظورتون همون تاییدیه فرم 260 هست ؟وقتی که نامه دوم جایگزین میشه تاییدیه فرم قابل دسترسی نیست به خاطر همین من چند تا پرینت گرفتم .شاید دوستان راه حلی رو بشناسن که بتونید پرینت بگیرید.
تشکر کنندگان:
(2015-10-07 ساعت 13:04)sepehr007 نوشته:  سلام دوستان
سلام دوست عزیز

اگه فرم ds-260 رو میخواین از این لینک میتونید دوباره وارد فرمتون بشید و دوباره ازش پرینت بگیرید .

موفق باشید
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان: Hana2015 ، sepehr007 ، victor2016 ، matin86
(2015-10-07 ساعت 12:32)panizrm نوشته:  
(2015-10-07 ساعت 02:30)babisondes نوشته:  
(2015-10-07 ساعت 01:39)camaro نوشته:  سلام دوستان عزیز
مصاحبه ما دوشنبه ۸ صبح توی ابوظبی هست، به نظرتون هتل و مدیکال رو تو دبی بگیریم بهتره یا همون ابوظبی؟ بعضیا میگن بهتره دوبی بگیرید هم از نظر قیمت تور و هتل و هم واسه خرید، اساتید با تجربه چی تجویز میکنید؟

سلام
دبی از همه لحاظ بهتره، شما کلا ۳ ساعت تو ابوظبی کار دارین، ابوظبی محیط کوچیکی داره و حوصلتون سر میره

دوست گرامی ما هم دوشنبه صبح آخرای اکتبر مصاحبه داریم .هتل و مدیکال رو دبی انجام میدیم البته این بستگی به خود شخص داره .در اوقاتی که بیکار هستید جاهای دیدنی بیشتری هست که دیدن کنید.

کلی مرسی دوستان خوب و عزیز، امیدوارم همه خوشحال از امارات برگردیم
تشکر کنندگان: Khosrow_53 ، Siamak ، behjan
ماهم دوشنبه 8 صبح اخرای نوامبر مصاحبه داریم. با داشتن یه بچه شش ساله نمیدونیم دبی بمونیم و شب قبل از مصاحبه بریم ابوظبی یا کلا دبی باشیم و فقط برای مصاحبه بریم و برگردیم.

از دوستان کسی شرایط مارو داره؟
کیس:***2016as1
رویت قبولی:۸ may
کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی
تعداد افراد: 3
 ارسال فرم:  31 may
کارنت شدن :12 آگوست-
نامه دوم:30 سپتامبر
مصاحبه:23 نوامبر
وضعیت:AP
آپدیت: 25 نوامبر(کل افراد) - 15دسامبر(نفراول)  - 16دسامبر(نفردوم)  - 8ژانویه(نفر اول) و 25ژانویه (کل افراد) - 6 آپریل(نفراول) و 7اپریل (نفردوم) و 21آپریل تبدیل به or (کل افراد) -  24اپریل (نامه کلیری)
از نفر دوم رزومه خواسته شد و از حالت or خارج شد.
15می (نفر دوم)   -20جولای   -21جولای و تبدیل به or (نفردوم)...29 جولای (ایمیل کلیری نفر دوم)
دریافت ویزا: 9 می (نفر اول و سوم)...

تشکر کنندگان: shahabjafari
دوستان به نظرتون درس خواندن در امریکا باعث خیلی طولانی شدن کلیر میشود
و اینکه ایا امکان دارد به یک نفر از دو نفر که زیر مجموعه یکدیگر هستند AP نخوره؟
لاتاری 2016
کیس نامبر:***1
تاریخ سابمیت فرم :MAY 31
تاریخ مصاحبه:1 نوامبر
کلیرنس AP    
اپدیت ها:9 دسامبر
25 ژانویه
2 مارچ
9 مارچ
10 مارچ
تاریخ کلیر:10 مارچ در سایت سفارت ابوظبی abudhabiivo.net

تشکر کنندگان:
(2015-10-07 ساعت 16:11)farnaz100 نوشته:  ماهم دوشنبه ۸ صبح اخرای نوامبر مصاحبه داریم. با داشتن یه بچه شش ساله نمیدونیم دبی بمونیم و شب قبل از مصاحبه بریم ابوظبی یا کلا دبی باشیم و فقط برای مصاحبه بریم و برگردیم.

شما بهتره واسه رفتن به ابوظبی با توجه به داشتن بچه کوچیک از افرادی که تو این خط با سواری کار میکنن کمک بگیرین. نفری ۱۰۰ درهم تا ۱۲۵ بیشتر پول ندین.
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: matin86
(2015-10-05 ساعت 15:35)omidemami58 نوشته:  دوستان من امروزدوشنبه تو ابوظبی مصاحبه داشتم و با لطف خدا وهمکاری شما دوستان ویزای یکضرب گرفتم وچهارشنبه باید تا ساعت ۲ برم پاسم رو بگیرم البته معافیت خدمت داشتم و کار دولتی هم نداشتم اصلا استرس نداشته باشید چون سوالاتی که میپرسه خیلی راحتتر از اون چیزهایی که فکر میکنیم انشالله تا چند روز دیگه سفرنامه ام رو مینویسم اگه سوالی بود درخدمتم امیدوارم همگی با دست پر برگردید

باسلام وتبریک برای دریافت ویزای یک ضرب وآرزوی بهترینها برای شما درخصوص دریافت پاسپورتتان از سفارت سوالی داشتم آیا ازصبح چه ساعتی تاساعت 2 به شما اعلام کردند که برای گرفتن پاسپورت مراجعه کنید در ضمن قبلا 2015اعلام کرده بودند که روزهای یکشنبه وسه شنبه پاس را با ویزا تحویل می دهند اما در مورد شما روز چهارشنبه ویزا را داده اند به این خاطر سوال می کنم تابتوانم بلیط برگشت را بگیرم با سپاس فراوان
شماره کیس***2016as1   تاریخ رویت قبولی: 15may     کنسولگری:abu dhabi
تعداد افراد منظور در کیس : 1  ارسال فرمهای سری اول:1jun  کارنت شدن کیس:12Aug    مصاحبه:اکتبر     دریافت کلیرنس:    APاکتبر   کلیر:18aprilبعداز حدود170روز   دریافت ویزا:

تشکر کنندگان:
دوستان عزیز میشه بگین چه جوری برای مدیکال وقت گرفتین؟ میدونم که نیاز به گرفتن وقت قبلی نیست. ولی می خوام شرایط تست مدیکال رو با توجه به داشتن بچه و نیاز به تست سل از دکتر بپرسم.
این سایت رو جک کردم ولی جایی رو ندیدم که شرایط و زمان لازم رو نوشته باشه.
http://nmc.ae/hospitals/dubai/nmc-hospital-deira-9/

(2015-10-07 ساعت 16:31)babisondes نوشته:  
(2015-10-07 ساعت 16:11)farnaz100 نوشته:  ماهم دوشنبه ۸ صبح اخرای نوامبر مصاحبه داریم. با داشتن یه بچه شش ساله نمیدونیم دبی بمونیم و شب قبل از مصاحبه بریم ابوظبی یا کلا دبی باشیم و فقط برای مصاحبه بریم و برگردیم.

شما بهتره واسه رفتن به ابوظبی با توجه به داشتن بچه کوچیک از افرادی که تو این خط با سواری کار میکنن کمک بگیرین. نفری ۱۰۰ درهم تا ۱۲۵ بیشتر پول ندین.

ممنو از پاسختون
کیس:***2016as1
رویت قبولی:۸ may
کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی
تعداد افراد: 3
 ارسال فرم:  31 may
کارنت شدن :12 آگوست-
نامه دوم:30 سپتامبر
مصاحبه:23 نوامبر
وضعیت:AP
آپدیت: 25 نوامبر(کل افراد) - 15دسامبر(نفراول)  - 16دسامبر(نفردوم)  - 8ژانویه(نفر اول) و 25ژانویه (کل افراد) - 6 آپریل(نفراول) و 7اپریل (نفردوم) و 21آپریل تبدیل به or (کل افراد) -  24اپریل (نامه کلیری)
از نفر دوم رزومه خواسته شد و از حالت or خارج شد.
15می (نفر دوم)   -20جولای   -21جولای و تبدیل به or (نفردوم)...29 جولای (ایمیل کلیری نفر دوم)
دریافت ویزا: 9 می (نفر اول و سوم)...

تشکر کنندگان: babisondes
(2015-10-07 ساعت 20:10)behjan نوشته:  
(2015-10-05 ساعت 15:35)omidemami58 نوشته:  دوستان من امروزدوشنبه تو ابوظبی مصاحبه داشتم و با لطف خدا وهمکاری شما دوستان ویزای یکضرب گرفتم وچهارشنبه باید تا ساعت ۲ برم پاسم رو بگیرم البته معافیت خدمت داشتم و کار دولتی هم نداشتم اصلا استرس نداشته باشید چون سوالاتی که میپرسه خیلی راحتتر از اون چیزهایی که فکر میکنیم انشالله تا چند روز دیگه سفرنامه ام رو مینویسم اگه سوالی بود درخدمتم امیدوارم همگی با دست پر برگردید

باسلام وتبریک برای دریافت ویزای یک ضرب وآرزوی بهترینها برای شما درخصوص دریافت پاسپورتتان از سفارت سوالی داشتم آیا ازصبح چه ساعتی تاساعت ۲ به شما اعلام کردند که برای گرفتن پاسپورت مراجعه کنید در ضمن قبلا ۲۰۱۵اعلام کرده بودند که روزهای یکشنبه وسه شنبه پاس را با ویزا تحویل می دهند اما در مورد شما روز چهارشنبه ویزا را داده اند به این خاطر سوال می کنم تابتوانم بلیط برگشت را بگیرم با سپاس فراوان

دوست عزیز سال ۲۰۱۵ رو نمیدونم ولی هرکس دوشنبه با ویزاش موافقت شد گفتند چهارشنبه بیا ومن امروز چهارشنبه ساعت ۱:۳۰ رفتم سفارت وپس از ورود مثل زمان مصاحبه به سفارت منظورم چک شدن بعد از ورود وشماره گرفتن راس ساعت ۲ پاسپورت ویزا خورده و یک پاکت رو تحویل گرفتم به امید ویزای یک ضرب برای شما ودوستان
تشکر کنندگان: sepehr007 ، behjan ، Rira_1982 ، Amir.AA ، A2000 ، Khosrow_53 ، Sam-90 ، matin86
(2015-10-08 ساعت 02:57)omidemami58 نوشته:  
(2015-10-07 ساعت 20:10)behjan نوشته:  

باسلام وتبریک برای دریافت ویزای یک ضرب وآرزوی بهترینها برای شما درخصوص دریافت پاسپورتتان از سفارت سوالی داشتم آیا ازصبح چه ساعتی تاساعت ۲ به شما اعلام کردند که برای گرفتن پاسپورت مراجعه کنید در ضمن قبلا ۲۰۱۵اعلام کرده بودند که روزهای یکشنبه وسه شنبه پاس را با ویزا تحویل می دهند اما در مورد شما روز چهارشنبه ویزا را داده اند به این خاطر سوال می کنم تابتوانم بلیط برگشت را بگیرم با سپاس فراوان

دوست عزیز سال ۲۰۱۵ رو نمیدونم ولی هرکس دوشنبه با ویزاش موافقت شد گفتند چهارشنبه بیا ومن امروز چهارشنبه ساعت ۱:۳۰ رفتم سفارت وپس از ورود مثل زمان مصاحبه به سفارت منظورم چک شدن بعد از ورود وشماره گرفتن راس ساعت ۲ پاسپورت ویزا خورده و یک پاکت رو تحویل گرفتم به امید ویزای یک ضرب برای شما ودوستان
سلام دوست عزیز با تبریک مجدد خیلی ممنون از پاسخ شما با امید موفقیت در تمام مراحل زندگی در امریکا
شماره کیس***2016as1   تاریخ رویت قبولی: 15may     کنسولگری:abu dhabi
تعداد افراد منظور در کیس : 1  ارسال فرمهای سری اول:1jun  کارنت شدن کیس:12Aug    مصاحبه:اکتبر     دریافت کلیرنس:    APاکتبر   کلیر:18aprilبعداز حدود170روز   دریافت ویزا:

تشکر کنندگان: sepehr007
(2015-10-06 ساعت 01:11)babisondes نوشته:  دوستان توجه داشته باشین
مدیکال دبی اصلا نیاز به وقت گرفتن نداره خودتونو اذیت نکنین، ساعت ۸ صبح اونجا باشین کافیه، موفق باشینShy
دوست عزیز ما پروازمون ساعت 4 صبح یکشنبه به دبی است آیا برای پاسخ مدیکال ما برای دوشنبه عصر حاضر میشه ؟ ما سه شنبه وقت مصاحبه داریم .
ممنون از راهنمایی دوستان
تشکر کنندگان:
ــــــــــ
شماره کیس: 2016as15XX ■ تاریخ رویت قبولی: 09May2015 ■ کنسولگری: ANK Changed to ABD ■تعداد افراد منظور در کیس :02 
ارسال فرمهای سری اول: 12May2015 ■ کارنت شدن کیس:25Aug2015 ■ مصاحبه: 29Oct2015 ■ دریافت کلیرنس: 22Mar2016 ■ دریافت ویزا: 4Apr2016 ■ورود به آمریکا: 18Apr2016 ■دریافت گرین کارت: 27May2016 ■ جمع تقریبی هزینه‌ها: 11M
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان