کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
مهسا و کوروش عزیز
برای دوتاتون فرستادم
لاتاری 2016
کیس نامبر:***1
تاریخ سابمیت فرم :MAY 31
تاریخ مصاحبه:1 نوامبر
کلیرنس AP    
اپدیت ها:9 دسامبر
25 ژانویه
2 مارچ
9 مارچ
10 مارچ
تاریخ کلیر:10 مارچ در سایت سفارت ابوظبی abudhabiivo.net

تشکر کنندگان: kourosh8 ، mahsa_f
(2015-10-04 ساعت 10:20)rtt نوشته:  
(2015-10-04 ساعت 01:23)arvin1357 نوشته:  من با nmc میل زدم و تماس گرفتم من روز چهارشنبه مصاحبه دارم با یک بچه ۸ ساله گفت اگه شنبه صبح اینجا باشید و مدیکال بدید سه شنبه جواب میدن و برای تعیین وقت دقیق گفت چند روز مانده تماس بگیر

دقیقا برادر من هم شرایط مشابه شما دارن مصاحبه چهارشنبه با یه بچه ۲ ساله واسه این نمی ذونیم بلیط و کی بگیریم ایمیل هم زدم ولی جواب ندادن
دوست عزیز شما بلیط برگشتو کی میگیرین؟ چون من احتمال یه ضرب میدم نمیدونم یکشنبه یا دوشنبه برگشت بگیریم؟

[quote='kourosh8' pid='669898' dateline='1443899011']
منم مصاحبه ام افتاده دوشنبه اگه امکانش هست متن ایمیلی که به nmc زدید رو برای منم بفرستین تا مطمعن بشم شنبه تست انجام میدن . اگه شنبه انجام بدن هم از نظر زمانی و هم مالی کلی به نفع ما میشه
ممنونم

بله انجام میدن من خودم شنبه تست دادم
سلام
شما شنبه مدیکال انجام دادید، کی جواب مدیکال رو دریافت کردید؟؟؟ چون بنده دوشنبه مصاحبه دارم
کیس:***2016as2- رویت قبولی: 12may - کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی - تعداد افراد: 1- ارسال فرم: 26 may- کارنت شدن :12 آگوست- نامه دوم:30 سپتامبر - مصاحبه: 2 نوامبر - وضعیت:AP سربازی س.پ - آپدیت: 4 نوامبرسایت سفارت. 9 دسامبر ceac - دریافت ویزا نزدیک به پنج ماه طول کشید..ورود به امریکا : :  24 April
تشکر کنندگان:
(2015-10-05 ساعت 13:44)a4542 نوشته:  دوست عزیز پس لطفا انگلیسی موسسه مالی و اعتباری هم بگید.در ضمن اگه شماره تلفن سفارت ابوظبی رو هم دارید بگذارید چون من هر چه گشتم تو تایپیکها شماره تلفن ندیدم.
داخل گوگل مپ شماره هست
کیس:***2016as2- رویت قبولی: 12may - کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی - تعداد افراد: 1- ارسال فرم: 26 may- کارنت شدن :12 آگوست- نامه دوم:30 سپتامبر - مصاحبه: 2 نوامبر - وضعیت:AP سربازی س.پ - آپدیت: 4 نوامبرسایت سفارت. 9 دسامبر ceac - دریافت ویزا نزدیک به پنج ماه طول کشید..ورود به امریکا : :  24 April
تشکر کنندگان:
(2015-10-10 ساعت 20:41)Sam-90 نوشته:  
(2015-10-10 ساعت 19:21)a4542 نوشته:  دوستان ما ۶ شب تو دبی و شب مصاحبه هم ابوظبی هتل گرفتیم.هزینه هم مجموعا 5800000تومان

٥٨٠٠ تومان؟ يا درهم؟
ممكنه هزينه هاتونو تفكيك كنيد و بگيد اين هزينه صرف فقط هتل و هواپيما و ترانسفر و خورد و خوراك شده؟ هر كدام چه مقدار و براي چند نفر؟
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
تشکر کنندگان:
(2015-10-09 ساعت 20:42)Alireza1111 نوشته:  
(2015-10-07 ساعت 20:10)behjan نوشته:  [quote='omidemami58' pid='670513' dateline='1444043109']
دوستان من امروزدوشنبه تو ابوظبی مصاحبه داشتم و با لطف خدا وهمکاری شما دوستان ویزای یکضرب گرفتم وچهارشنبه باید تا ساعت ۲ برم پاسم رو بگیرم البته معافیت خدمت داشتم و کار دولتی هم نداشتم اصلا استرس نداشته باشید چون سوالاتی که میپرسه خیلی راحتتر از اون چیزهایی که فکر میکنیم انشالله تا چند روز دیگه سفرنامه ام رو مینویسم اگه سوالی بود درخدمتم امیدوارم همگی با دست پر برگردید
باسلام و تبریک فراوان
شما چه روزی مدیکال دادید و برای کی جواب رو دادند؟ چون من ۲شنبه وقت مصاحبه دارم تو نوامبر و میخوام ببینم کی برمم مدیکال بهتره؟ ...
دوست عزیز من برای پنجشنبه وقت گرفته بودم که شنبه جواب بگیرم ولی چون زودتر دبی رفته بودم چهارشنبه ساعت 12 رفتم بدون وقت مدیکال رو انجام دادم و پنجشنبه رفتم جواب گرفتم ولی دوستانی که وقت براشون مهمه شنبه میرن مدیکال یکشنبه جواب میگیرن و دوشنبه میرن مصاحبه البته اگه پنجشنبه برید برای مدیکال بهتره
تشکر کنندگان: Alireza1111 ، A2000
(2015-10-11 ساعت 09:53)a4542 نوشته:  
(2015-10-10 ساعت 23:16)A2000 نوشته:  
(2015-10-10 ساعت 19:21)a4542 نوشته:  دوستان ما ۶ شب تو دبی و شب مصاحبه هم ابوظبی هتل گرفتیم.هزینه هم مجموعا 5800
این نرخ با بلیط و ویزا میباشد ؟ دوست عزیز ممکنه شماره تلفن آژانس و مشخصات تورتون رو برایم ارسال فرمایید . ممنون .
دوست عزیز این کلیه نرخها با هم هست.پرواز قشم ایر و هتل به نظرم فون چون دیره سه ستاره با صبحانه و ناهار وسه تخت و هتل ابوظبی که اسمش رو نمیدونم چهار ستاره فقط با صبحانه و فقط بیست دقیقه پیاده تا سفارت.
اگه خواستین شماره آزانس رو از همسرم می گیرم و براتون میذارم.البته فکر نمیکم که به صورت تور باشه ولی اینطور که به همسرم گفتن ترنسفر فرودگاه و راهنما دارن.

دوست عزیز اگه ممکنه اسم و شماره آژانس هواپیمایی رو برای منم بفرستید.
می تونم بپرسم سن بچه هاتون چقدره؟هزینه هتل هم بهشون تعلق گرف یا فقط بلیط هواپیما
کیس:***2016as1
رویت قبولی:۸ may
کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی
تعداد افراد: 3
 ارسال فرم:  31 may
کارنت شدن :12 آگوست-
نامه دوم:30 سپتامبر
مصاحبه:23 نوامبر
وضعیت:AP
آپدیت: 25 نوامبر(کل افراد) - 15دسامبر(نفراول)  - 16دسامبر(نفردوم)  - 8ژانویه(نفر اول) و 25ژانویه (کل افراد) - 6 آپریل(نفراول) و 7اپریل (نفردوم) و 21آپریل تبدیل به or (کل افراد) -  24اپریل (نامه کلیری)
از نفر دوم رزومه خواسته شد و از حالت or خارج شد.
15می (نفر دوم)   -20جولای   -21جولای و تبدیل به or (نفردوم)...29 جولای (ایمیل کلیری نفر دوم)
دریافت ویزا: 9 می (نفر اول و سوم)...

تشکر کنندگان:
سلام من يه سوالي داشتم من وقتي برم دبي ، توي هتل پاسپورت رو بدم چه جوري ميتونم براي سفارت پاسپورتمو ببرم
تشکر کنندگان:
(2015-10-12 ساعت 01:48)Kamtin1989 نوشته:  سلام من يه سوالي داشتم من وقتي برم دبي ، توي هتل پاسپورت رو بدم چه جوري ميتونم براي سفارت پاسپورتمو ببرم
بهشون بگید به پاسپورتتون احتیاج دارین و بجاش پول بیعانه میگذارید.
ولی سه تا از هتلهایی که ما در ابوظبی و دبی اقامت داشتیم اصلا پاسپورت نگه نداشتن
فقط یکی از هتلها در دبی پاسپورتمون رو میخاست نگه داره ولی بجاش 100 دلار ازمون گرفت ضمانت نگه داشت موقع چک ات بهمون پس داد.
2014AS5000لاتاری,Abu dhabi,interview:may,AP,خودم clear&visa june,همسرم clear in august, اتمام ویزا .
دوسال دوری از همسرم.. فقط گفتنش آسونه
همسرمF2A...PD:November2014...Approved:March2015...Case&Invoice number:June2015...DS261&120$&325$:July2015...DS260:August2015...civil ducument&sponsor:september2015...compelete:october2015...interview:June2016...clear&visa:November2016
تشکر کنندگان: shahabjafari
سلام
راجع به عکس و ترجمه مدارک سفارت ابوظبی
چه تعداد عکس برای مدیکال و مصاحبه نیاز هست؟ (چند در چند)؟؟
چند نسخه اصل و کپی ترجمه مدارک رو باید همراه ببریم ؟

(2015-10-11 ساعت 23:20)farnaz100 نوشته:  
(2015-10-10 ساعت 19:21)a4542 نوشته:  دوستان ما ۶ شب تو دبی و شب مصاحبه هم ابوظبی هتل گرفتیم.هزینه هم مجموعا 5800
این نرخ با بلیط و ویزا میباشد ؟ دوست عزیز ممکنه شماره تلفن آژانس و مشخصات تورتون رو برایم ارسال فرمایید . ممنون .
دوست عزیز این کلیه نرخها با هم هست.پرواز قشم ایر و هتل به نظرم فون چون دیره سه ستاره با صبحانه و ناهار وسه تخت و هتل ابوظبی که اسمش رو نمیدونم چهار ستاره فقط با صبحانه و فقط بیست دقیقه پیاده تا سفارت.
اگه خواستین شماره آزانس رو از همسرم می گیرم و براتون میذارم.البته فکر نمیکم که به صورت تور باشه ولی اینطور که به همسرم گفتن ترنسفر فرودگاه و راهنما دارن.

می تونم بپرسم سن بچه هاتون چقدره؟هزینه هتل هم بهشون تعلق گرف یا فقط بلیط هواپیما

دوست عزیز ما دو بچه 6و 11 ساله داریم که اژانس به ما گفته اتاقها سه تخته هستند و از دخترم هزینه ای دریافت نمیشود ولی تا نریم نمیتونم با اطمینان بگم.من هم با زنگ زدن به آزانسهای مختلف و اصرار بر این که مسافرت احباری پیش اومده و ارزانترین قیمت رو میخوام این قیمت رو پیدا کردم.شاید ما عجله کردیم و شرایط بهتری هم بشه پیدا کرد به هر حال اسم آزانس بالون هست و محلش هم خیابان ویلا.متاسفانه شمارش همرام نیست.
سفر به آمریکا:
(2015-10-12 ساعت 11:35)yassin30 نوشته:  سلام
راجع به عکس و ترجمه مدارک سفارت ابوظبی
چه تعداد عکس برای مدیکال و مصاحبه نیاز هست؟ (چند در چند)؟؟
چند نسخه اصل و کپی ترجمه مدارک رو باید همراه ببریم ؟

اصل تمام مدارک به همراه کپی وترجمه عکس برای سفارت رو جایی دیدم 2 عدد خواسته 5در 5 یا همون 2 اینچ در 2 اینچ برای مدیکال نوشتن که امسال 5 تا میگیرن ولی سایزش مهم نیست برای مدیکال علاوه بر عکس اصل و کپی پاسپورت کارت واکسیناسیون هزینه حدود 525 درهم برای هر نفر و نامه دعوت به مصاحبه و اگر وقت گرفته اید پرینت آن را همراه داشته باشید و اینکه یک آدرس در ایران آدرسی که در آمریکا داده اید و آدرس هتلی که اقامت دارید
دوستان مدارکی که من آماده کردم برای سفارت اینا هست:
اصل پاسپورت و کپی صفحه اول 5 سری
اصل شناسنامه و کپی و ترجمش یک سری
اصل کارت ملی و کپی و ترجمش یک سری
اصل کارت پایان خدمت و کپی و ترجمش یک سری
اصل سند ازدواج و کپی و ترجمش یک سری
اصل مدرک دیپلم و کپی و ترجمه یک سری
اصل مدرک لیسانس و کپی و ترجمه یک سری
اصل سند خانه وکپی و ترجمه یک سری (فک نکنم لازم بشه)
گواهی تمکن مالی بانک به زبان انگلیسی
کپی کانفرمیشن فرم 260 یک سری
کارت واکسن بین المللی
نامه دعوت به مصاحبه 2 سری
12 قطعه عکس(زیاد بردم)

دوستان به نظرتون مورد دیگه ای هست؟؟

ممنون
لاتاری 2016
کیس نامبر:***1
تاریخ سابمیت فرم :MAY 31
تاریخ مصاحبه:1 نوامبر
کلیرنس AP    
اپدیت ها:9 دسامبر
25 ژانویه
2 مارچ
9 مارچ
10 مارچ
تاریخ کلیر:10 مارچ در سایت سفارت ابوظبی abudhabiivo.net

تشکر کنندگان: Hana2015
از ما 2015 ها که گذشت، ایشالا برای شما 2016 ها موفقیت آمیز باشه و بتونین اون ویزای خوشگل رو در پاسپورتتون داشته باشین.
و اما دو عدد کارت نقره ای مترو دوبی با 14 و 13 درهم شارژ و یک سیم کارت اتصالات فعال با 5 درهم شارژ با قیمت مناسب به فروش میرسد.
تو دبی خیلی به دردتون میخوره. اگر تبریز تشریف دارین پیام بدین تقدیمتون کنم.
کیس نامبر: --2015AS74 تاریخ مصاحبه: Aug 5,2015 سفارت انتخابی: آنکارا---> بعدا انتقال دادن به ابوظبی! آپدیت های سیس: 13، 18، 20 آگوست Smile تا شقایق هست زندگی باید کرد و امیدوار ماند!
تشکر کنندگان: Hana2015
دوستان ایا از ترجمه ها هم باید کپی تهیه کنیم چون ترجمه ها به کپی مدارک الصاق شده اند.
سفر به آمریکا:
تشکر کنندگان:
(2015-10-12 ساعت 12:53)a4542 نوشته:  
(2015-10-11 ساعت 23:20)farnaz100 نوشته:  

دوست عزیز ما دو بچه ۶و 11 ساله داریم که اژانس به ما گفته اتاقها سه تخته هستند و از دخترم هزینه ای دریافت نمیشود ولی تا نریم نمیتونم با اطمینان بگم.من هم با زنگ زدن به آزانسهای مختلف و اصرار بر این که مسافرت احباری پیش اومده و ارزانترین قیمت رو میخوام این قیمت رو پیدا کردم.شاید ما عجله کردیم و شرایط بهتری هم بشه پیدا کرد به هر حال اسم آزانس بالون هست و محلش هم خیابان ویلا.متاسفانه شمارش همرام نیست.

ممنون از پاسختون
بچه ماهم حدودا 6 سالشه و گفتن نیازی به گرفتن تخت اضافه نیست.
شما چند روز قبل از مصاحبه مدیکال تشریف می برید؟ مصاحبه ما دوشنبه هست و طبق ایمیلی که برای nmc زدم گفتن اگه یکی از روزهای سه شنبه چهارشنبه و پنجشنبه تست سل رو انجام بدیم جواب روز یکشنبه اماده هست.
شما وقت دقیق گرفتین برای بچه ها؟
در مورد هتل ابوظبی هم سوال داشتم. ما هم می خواستیم تا روز قبل از مصاحبه دبی بمونیم و شب قبل از مصاحبه بریم ابوظبی تا روز مصاحبه استرس مسیر رو با یه بچه نداشته باشیم.
لطف می کنین بعد از برگشتن تجربتون رو در این مورد بفرمایید چون بعضی ها به ما میگن این کار رو نکنید.
کیس:***2016as1
رویت قبولی:۸ may
کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی
تعداد افراد: 3
 ارسال فرم:  31 may
کارنت شدن :12 آگوست-
نامه دوم:30 سپتامبر
مصاحبه:23 نوامبر
وضعیت:AP
آپدیت: 25 نوامبر(کل افراد) - 15دسامبر(نفراول)  - 16دسامبر(نفردوم)  - 8ژانویه(نفر اول) و 25ژانویه (کل افراد) - 6 آپریل(نفراول) و 7اپریل (نفردوم) و 21آپریل تبدیل به or (کل افراد) -  24اپریل (نامه کلیری)
از نفر دوم رزومه خواسته شد و از حالت or خارج شد.
15می (نفر دوم)   -20جولای   -21جولای و تبدیل به or (نفردوم)...29 جولای (ایمیل کلیری نفر دوم)
دریافت ویزا: 9 می (نفر اول و سوم)...

تشکر کنندگان: j.modarres

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان