کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
در مورد رفتن با اتوبوس، رفت و برگشت می شه 50 درهم و از ایستگاه ابوظبی تا سفارت هم حدود 20 درهمه. سایتش هست می تونید چک کنید.
تشکر کنندگان: j.modarres ، behjan
ـــــــــــ
شماره کیس: 2016as15XX ■ تاریخ رویت قبولی: 09May2015 ■ کنسولگری: ANK Changed to ABD ■تعداد افراد منظور در کیس :02 
ارسال فرمهای سری اول: 12May2015 ■ کارنت شدن کیس:25Aug2015 ■ مصاحبه: 29Oct2015 ■ دریافت کلیرنس: 22Mar2016 ■ دریافت ویزا: 4Apr2016 ■ورود به آمریکا: 18Apr2016 ■دریافت گرین کارت: 27May2016 ■ جمع تقریبی هزینه‌ها: 11M
تشکر کنندگان:
(2015-10-22 ساعت 15:50)Khosrow_53 نوشته:  
(2015-10-20 ساعت 14:31)azarang نوشته:  در مورد رفتن با اتوبوس، رفت و برگشت می شه 50 درهم و از ایستگاه ابوظبی تا سفارت هم حدود 20 درهمه. سایتش هست می تونید چک کنید.

میشه لطفا لینک سایت را بفرستین؟

ایشون راست میگن همون ۲۵ تاس از هر طرف، از ترمینال ابوظبی تا سفارت با تاکسی متر شد ۱۸ درهم. البته اینو هم باید در نظر بگیرین با مترو که میخاین برین تا ترمینال دبی هر نفر کنه کمش میشه ۵ درهم و برگشت به هتل با مترو هم ۵ درهم در مجموع میشه همون ۱۰۰ درهم. در کل بازم میگم با سواری برین دستتون جلوتره .
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: behjan ، j.modarres
سلام وقتی یک ضرب هم صادر میشه ویزا باز هم ایمیلی میزنند بعد از صدور ویزا وقبل از تحویل پاسها ؟ چون ما ویزاهامون رو مجبور شدیم بگیریم تا بعد پیک اپ کنیم ...میخواهم بدونم روند صدور ویزا رو در پیک آپ چطوری باید پیگیری کنم ...
کیس نامبر :  2016AS10XX
رویت نامه اول  :   9 می
ارسال فرم 260 : 24 می
سفارت : آنکارا درخواست تغییر به ابوظبی
نعداد: 3 نفر
کارنت : 12 آگوست
نامه دوم :25 آگوست
تاریخ مصاحبه :نیمه دوم اکتبر
وضعیت ویزا : یک ضرب
زمان ورود :11 مارچ
دریافت سشوال نامبر : 18 مارچ
دریافت گرین کارت: 13 آپریل
جمع هزینه ها:---
تشکر کنندگان:
(2015-10-19 ساعت 01:16)babisondes نوشته:  
(2015-10-19 ساعت 00:19)amir2016 نوشته:  
(2015-10-19 ساعت 00:10)babisondes نوشته:  
(2015-10-18 ساعت 23:47)yassin30 نوشته:  
(2015-10-18 ساعت 23:28)babisondes نوشته:  دوستان اگه راهنمایی خاستین از دبی و ابوظبی من در خدمتم.
سلام. دوست عزیز
چطوری با کمترین هزینه از دبی به ابوظبی بریم؟ اونم صبح زود؟؟

تنها راه اینکه سر صبح به موقع برسین ابوظبی با سواریهایی که تو این مسیر کار میکنن استفاده کنین. اگه ظرفیتاشون تکمیل باشه حتی تا ۸۰ درهم هم میبرن، فقط باید چونه بزنین. نهایت قیمتش هم ۱۲۰ درهمه.

سلام
در مورد اجاره ماشین چی کار باید کرد آیا راهی به غیر از اینکه بچه ها گفتن وجود داره چون نمیشه پاسپورت گذاشت و نه کریدیت کارت دارم پولم که میگن باید دو هفته بعد نصفشو بگیری این هم معقول نیست. چیکار باید کرد؟

نیاز به اجاره ماشین نیست، ما با همون خانوم لیدر رفتیم نفری ۱۲۰ درهم، البته اولش گفت ۱۵۰ تا ، اما یکی از بچها با همکارش صحبت کرده بود ۱۰۰ تا. چونه بزنین باهاشون همون ۱۰۰ هم راضی میشن.

ببخشيد منظورتون از خانوم ليدر كيه؟ همون خانوم مليكا رو ميگيد؟ ميشه لطفا شماره تماسش رو بزارين؟
ممنون
2013AS2***   نفرات:2    مصاحبه:19DES,2012 ایروان   سـفـــــرنـــامـه
کلیر: برنده اصلی 19Agust   ورود به آمریکا: 17NOV 2013
--------------------------
F2A:  PD: 12 Dec 2013, approve: 5 Feb 2014,  , Interview date: 22 November 2015,Abu Dhabi, AP
Case Updates: 9,14,15,16,17,22 Dec,13March,5,11May
CLEAR:16MAY2016 Smile  
تشکر کنندگان:
سلام دوستان ما هر دفعه كه به دبي سفر كرديم ماشين أجاره كرديم و نياز به كريديت هم نداشته و دوبارش هم ميخواستيم بريم سفارت كه از دبي خيلي راحت تا ابوظبي رو با همون ماشيني كه أجاره كرده بوديم رفتيم و تا ابوظبي ١ ساعت تو راه بوديم .اختيارمون دست خودمون بود و نگراني هم نداشتيم .با وجود اينكه در ابوظبي كار داشتيم اما توي دبي هتل گرفتيم چون ابوظبي خيلي جاذبه گردشگري نداره و بعد كه محاسبه كرديم ديديم اجاره ماشين مقرون به صرفه تَر برامون بوده تا اينكه براي كل جاهايي كه رفتيم ميخواستيم كارايه تاكسي بديم.ضمنا اگر ماشين اجاره كنيد ميتونيد با كمك جي پي آس رو موبايلتون هر جاي دبي يا حتي اطرافش رو هم كه بخاين برين و ببينيد كه براي ديدن اينا تاكسي كلي ازتون پول ميگيره .اما قبل از سفر يادتون نره گواهينامتون رو بين المللي كنيد

شماره کیس: 2016AS00006xxx
تاریخ رویت قبولی:10May2015
کنسولگری: ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :2
ارسال فرمهای سری اول: 25May2015
کارنت شدن کیس: 9March2016
مصاحبه:24may2016
آبدیت 1 : 24may2016,آبدیت 2 : 29may2016,آپدیت3: 31may2016,آپدیت4: 1jun2016
دریافت کلیرنس:
دریافت ویزا:
ورود به آمریکا:
:دریافت گرین کارت
:جمع تقریبی هزینه‌ها:
تشکر کنندگان: Caspian_Wave ، j.modarres
(2015-10-23 ساعت 12:00)محمدرصا نوشته:  سلام دوستان ما هر دفعه كه به دبي سفر كرديم ماشين أجاره كرديم و نياز به كريديت هم نداشته و دوبارش هم ميخواستيم بريم سفارت كه از دبي خيلي راحت تا ابوظبي رو با همون ماشيني كه أجاره كرده بوديم رفتيم و تا ابوظبي ١ ساعت تو راه بوديم .اختيارمون دست خودمون بود و نگراني هم نداشتيم .با وجود اينكه در ابوظبي كار داشتيم اما توي دبي هتل گرفتيم چون ابوظبي خيلي جاذبه گردشگري نداره و بعد كه محاسبه كرديم ديديم اجاره ماشين مقرون به صرفه تَر برامون بوده تا اينكه براي كل جاهايي كه رفتيم ميخواستيم كارايه تاكسي بديم.ضمنا اگر ماشين اجاره كنيد ميتونيد با كمك جي پي آس رو موبايلتون هر جاي دبي يا حتي اطرافش رو هم كه بخاين برين و ببينيد كه براي ديدن اينا تاكسي كلي ازتون پول ميگيره .اما قبل از سفر يادتون نره گواهينامتون رو بين المللي كنيد

سلام دوست عزيز
کریدیت نخواد پاسپورت که میخوان! پاسپورت نخوان پول مازاد که میگیرند..
پول مازاد رو هم که گرو گذاشته باشید بعد از دو هفته نصف مابقی رو تحویل میدن به خاطر جریمه و..
به نظر من دوستان حتماً سفرنامه های سال 2014 رو بخونن خیلی کامل و جامع هستش و میتونه کمکتون کنه.
در ضمن دوستانی که هفته اول نوامبر دبی هستند یکی از مصاحبه کننده ها داخل سفرنامه اش نوشته بود که یکم نوامبر روز حمل و نقل عمومی هستش و مترو رایگان بود! [emoji52]
خیلی از دوستان پیشنهاد لیدر رو داشتند که میشه داخل nmc مدیکال پیداشون کرد و اگر انشاله موفق به اخذ ویزا شدید اون موقع میشه با اتوبوس و یا.. به ابوظبی رفت. به نظر من یکبار قراره هزینه بشه واسه مهاجرت به آمریکا. این یه فرصت که شاید نصیب هرکسی نشه پس میرزه واسش یبار خوب هزینه کرد..
به امید اخذ ویزای همتون [emoji92] [emoji95] [emoji94]
کیس:***2016as2- رویت قبولی: 12may - کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی - تعداد افراد: 1- ارسال فرم: 26 may- کارنت شدن :12 آگوست- نامه دوم:30 سپتامبر - مصاحبه: 2 نوامبر - وضعیت:AP سربازی س.پ - آپدیت: 4 نوامبرسایت سفارت. 9 دسامبر ceac - دریافت ویزا نزدیک به پنج ماه طول کشید..ورود به امریکا : :  24 April
تشکر کنندگان: behjan ، j.modarres ، مل مل
Skill : Design And Develop Website
Live in : Dubai
تشکر کنندگان: j.modarres
(2015-10-23 ساعت 03:47)srmir نوشته:  سلام وقتی یک ضرب هم صادر میشه ویزا باز هم ایمیلی میزنند بعد از صدور ویزا وقبل از تحویل پاسها ؟ چون ما ویزاهامون رو مجبور شدیم بگیریم تا بعد پیک اپ کنیم ...میخواهم بدونم روند صدور ویزا رو در پیک آپ چطوری باید پیگیری کنم ...

در مورد پیکاپ خیلی مراقب باشین و به هر اژانسی اعتماد نکنین، من خیلی موارد دیدم اونجا که کلاه بردار بودن، زمان پیکاپ تو سایتی که اژانس بهتون میده میتونین روند ارسال پاس تا تحویل ویزا رو دنبال کتین و معمولا تا ۳ هفته طول میکشه و حدود ۳۰۰ تومن هزینشه، اژانس پاس هارو میفرسته دبی با مسافر و تحویل کارگزار میدن و کارگزار وا میسته تا چندتا پاس جمع بشه و میبره ابوظبی و ولسه همین طول میکشه، تو این بین بعضی ها چون نمیدونن روند کارو پیگیری شدید میکنن و کارگزاران که معمولا انسانهای شریفی هستن از این استرس سو استفاد میکنن و ازتون درخواست مبلغ بالا جهت پیگیری میکنن که چند موردشو دیدم .
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: srmir ، j.modarres
(2015-10-23 ساعت 20:54)babisondes نوشته:  
(2015-10-23 ساعت 03:47)srmir نوشته:  سلام وقتی یک ضرب هم صادر میشه ویزا باز هم ایمیلی میزنند بعد از صدور ویزا وقبل از تحویل پاسها ؟ چون ما ویزاهامون رو مجبور شدیم بگیریم تا بعد پیک اپ کنیم ...میخواهم بدونم روند صدور ویزا رو در پیک آپ چطوری باید پیگیری کنم ...

در مورد پیکاپ خیلی مراقب باشین و به هر اژانسی اعتماد نکنین، من خیلی موارد دیدم اونجا که کلاه بردار بودن، زمان پیکاپ تو سایتی که اژانس بهتون میده میتونین روند ارسال پاس تا تحویل ویزا رو دنبال کتین و معمولا تا ۳ هفته طول میکشه و حدود ۳۰۰ تومن هزینشه، اژانس پاس هارو میفرسته دبی با مسافر و تحویل کارگزار میدن و کارگزار وا میسته تا چندتا پاس جمع بشه و میبره ابوظبی و ولسه همین طول میکشه، تو این بین بعضی ها چون نمیدونن روند کارو پیگیری شدید میکنن و کارگزاران که معمولا انسانهای شریفی هستن از این استرس سو استفاد میکنن و ازتون درخواست مبلغ بالا جهت پیگیری میکنن که چند موردشو دیدم .

ممنون از پاسختون بعدي كه كارگران پارسا رو تحويل سفارت ميده و اونها ويزا رو صادر ميكنند سفارت ايميلي نميزنه ؟
کیس نامبر :  2016AS10XX
رویت نامه اول  :   9 می
ارسال فرم 260 : 24 می
سفارت : آنکارا درخواست تغییر به ابوظبی
نعداد: 3 نفر
کارنت : 12 آگوست
نامه دوم :25 آگوست
تاریخ مصاحبه :نیمه دوم اکتبر
وضعیت ویزا : یک ضرب
زمان ورود :11 مارچ
دریافت سشوال نامبر : 18 مارچ
دریافت گرین کارت: 13 آپریل
جمع هزینه ها:---
تشکر کنندگان:
(2015-10-23 ساعت 23:15)srmir نوشته:  
(2015-10-23 ساعت 20:54)babisondes نوشته:  

ممنون از پاسختون بعدي كه كارگران پارسا رو تحويل سفارت ميده و اونها ويزا رو صادر ميكنند سفارت ايميلي نميزنه ؟

وقتی ویزا صادر شد تو سایت ceac ایشوو میشین . سفارت ایمیلی مبنی بر صدور ویزا نمیزنه .
تشکر کنندگان: j.modarres ، karmen
سلام دوستان صبح بخیر
من دیروز ۲۳ اکتبر اومدم ابوظبی . بعد از ظهر ساعت ۶ رفتم nmc و کارای مدیکال رو انجام دادم خیلی راحت و سریع و خیلی هم خلوت بود . خواستم به نکاتی اشاره کنم واسه اینکه کسایی که میرن دچار مشکل نشن . اول اینکه حتما ۵ قطعه عکس ببرید با حجاب و بی حجابش فرق نمی کنه . قابل توجه برخی دوستان که می گفتن پرسنل و پزشکای اینجا فارسی حرف می زنن اصلا اینطور نیست باید انگلیسی بدونید . چون هیچ کدام فارسی حرف نمی زنن . یعنی بلد هم نیستند . هزینه ویزیت معاینه پزشک ۳۵۰ درهم بدون واکسن . آزمایش خون ۵۰ درهم . و x-ray ۱۵۰ درهم . مدارک هم کپی و اصل کارت زرد . ۵ قطعه عکس . نامه دوم و پاسپورت که خودشون کپی پاسپورت رو با نامه دوم رو گرفتن اصلش رو پس دادن . در ضمن آدرس خودتون تو ایران با کدپستی و آدرسی که تو آمریکا قراره برید با کدپستی و آدرس ایمیل خودتون و آدرس هتل و تلفنش رو می خوان . موفق باشید .‌
تشکر کنندگان: kourosh8 ، Khosrow_53 ، amirsalehish ، Rira_1982 ، Caspian_Wave ، j.modarres ، kian_parsi ، مل مل
(2015-10-24 ساعت 10:46)fatemeh qanbari نوشته:  سلام دوستان صبح بخیر
من دیروز ۲۳ اکتبر اومدم ابوظبی . بعد از ظهر ساعت ۶ رفتم nmc و کارای مدیکال رو انجام دادم خیلی راحت و سریع و خیلی هم خلوت بود . خواستم به نکاتی اشاره کنم واسه اینکه کسایی که میرن دچار مشکل نشن . اول اینکه حتما ۵ قطعه عکس ببرید با حجاب و بی حجابش فرق نمی کنه . قابل توجه برخی دوستان که می گفتن پرسنل و پزشکای اینجا فارسی حرف می زنن اصلا اینطور نیست باید انگلیسی بدونید . چون هیچ کدام فارسی حرف نمی زنن . یعنی بلد هم نیستند . هزینه ویزیت معاینه پزشک ۳۵۰ درهم بدون واکسن . آزمایش خون ۵۰ درهم . و x-ray ۱۵۰ درهم . مدارک هم کپی و اصل کارت زرد . ۵ قطعه عکس . نامه دوم و پاسپورت که خودشون کپی پاسپورت رو با نامه دوم رو گرفتن اصلش رو پس دادن . در ضمن آدرس خودتون تو ایران با کدپستی و آدرسی که تو آمریکا قراره برید با کدپستی و آدرس ایمیل خودتون و آدرس هتل و تلفنش رو می خوان . موفق باشید .‌
سلام دوست عزيز. تشکر از حسن توجهتون
پرسنل nmc. دبی رو گفته بودن فارسی در حد اینکه متوجه بشن میدونن نه ابوظبی رو. انشاله ویزای یک ضرب بگیرید و موفق و پیروز باشید
کیس:***2016as2- رویت قبولی: 12may - کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی - تعداد افراد: 1- ارسال فرم: 26 may- کارنت شدن :12 آگوست- نامه دوم:30 سپتامبر - مصاحبه: 2 نوامبر - وضعیت:AP سربازی س.پ - آپدیت: 4 نوامبرسایت سفارت. 9 دسامبر ceac - دریافت ویزا نزدیک به پنج ماه طول کشید..ورود به امریکا : :  24 April
تشکر کنندگان: kourosh8 ، Khosrow_53 ، Caspian_Wave ، j.modarres
ـــــــــــ
شماره کیس: 2016as15XX ■ تاریخ رویت قبولی: 09May2015 ■ کنسولگری: ANK Changed to ABD ■تعداد افراد منظور در کیس :02 
ارسال فرمهای سری اول: 12May2015 ■ کارنت شدن کیس:25Aug2015 ■ مصاحبه: 29Oct2015 ■ دریافت کلیرنس: 22Mar2016 ■ دریافت ویزا: 4Apr2016 ■ورود به آمریکا: 18Apr2016 ■دریافت گرین کارت: 27May2016 ■ جمع تقریبی هزینه‌ها: 11M
تشکر کنندگان: kourosh8 ، Caspian_Wave ، j.modarres
ممنون از دعای خیر شما .
تشکر کنندگان: j.modarres

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان