کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
سلام دوستان خواهش ميكنم اونايي كه مصاحبه دارن بعد از مصاحبه برامون بنويسند كه افيسر ازشون چي پرسيده و تعداد نفراتتون رو هم إعلام كنيد

شماره کیس: 2016AS00006xxx
تاریخ رویت قبولی:10May2015
کنسولگری: ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :2
ارسال فرمهای سری اول: 25May2015
کارنت شدن کیس: 9March2016
مصاحبه:24may2016
آبدیت 1 : 24may2016,آبدیت 2 : 29may2016,آپدیت3: 31may2016,آپدیت4: 1jun2016
دریافت کلیرنس:
دریافت ویزا:
ورود به آمریکا:
:دریافت گرین کارت
:جمع تقریبی هزینه‌ها:
تشکر کنندگان:
(2015-10-25 ساعت 16:26)محمدرصا نوشته:  سلام دوستان خواهش ميكنم اونايي كه مصاحبه دارن بعد از مصاحبه برامون بنويسند كه افيسر ازشون چي پرسيده و تعداد نفراتتون رو هم إعلام كنيد

دوست عزیز من در قسمت کلیرنس توضیح دادم
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
تشکر کنندگان: j.modarres ، victor2016
سلام
راجع به رفتن از دبی به ابوظبی
بنده با دو نفر از کسایی که کارشون همین هست اونجا تماس زدم که دربستی رو نفری 400 درهم گفتند البته قبلش میگن 450. که دیگه با چونه زدن چهارصد بگیرن ولی گفتند اگر دو نفر باشید نفری 200 درهم و سه نفر 150 درهم. رفت و برگشت و صبر میکنند تا آخر انجام مصاحبه تون. این لیدر هارو بنده از سفرنامه های دوستان پیدا کردم و تماس زدم و مورد اعتماد بودن.
لطفا اگر کسی هست که دوم نوامبر، دوشنبه اون هفته مصاحبه داره همین جا به بنده اطلاع بدن
کیس:***2016as2- رویت قبولی: 12may - کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی - تعداد افراد: 1- ارسال فرم: 26 may- کارنت شدن :12 آگوست- نامه دوم:30 سپتامبر - مصاحبه: 2 نوامبر - وضعیت:AP سربازی س.پ - آپدیت: 4 نوامبرسایت سفارت. 9 دسامبر ceac - دریافت ویزا نزدیک به پنج ماه طول کشید..ورود به امریکا : :  24 April
تشکر کنندگان: j.modarres
(2015-10-25 ساعت 16:12)j.modarres نوشته:  
(2015-10-25 ساعت 14:44)fatemeh qanbari نوشته:  
(2015-10-25 ساعت 10:48)j.modarres نوشته:  
(2015-10-24 ساعت 10:51)yassin30 نوشته:  
(2015-10-24 ساعت 10:46)fatemeh qanbari نوشته:  سلام دوستان صبح بخیر
من دیروز ۲۳ اکتبر اومدم ابوظبی . بعد از ظهر ساعت ۶ رفتم nmc و کارای مدیکال رو انجام دادم خیلی راحت و سریع و خیلی هم خلوت بود . خواستم به نکاتی اشاره کنم واسه اینکه کسایی که میرن دچار مشکل نشن . اول اینکه حتما ۵ قطعه عکس ببرید با حجاب و بی حجابش فرق نمی کنه . قابل توجه برخی دوستان که می گفتن پرسنل و پزشکای اینجا فارسی حرف می زنن اصلا اینطور نیست باید انگلیسی بدونید . چون هیچ کدام فارسی حرف نمی زنن . یعنی بلد هم نیستند . هزینه ویزیت معاینه پزشک ۳۵۰ درهم بدون واکسن . آزمایش خون ۵۰ درهم . و x-ray ۱۵۰ درهم . مدارک هم کپی و اصل کارت زرد . ۵ قطعه عکس . نامه دوم و پاسپورت که خودشون کپی پاسپورت رو با نامه دوم رو گرفتن اصلش رو پس دادن . در ضمن آدرس خودتون تو ایران با کدپستی و آدرسی که تو آمریکا قراره برید با کدپستی و آدرس ایمیل خودتون و آدرس هتل و تلفنش رو می خوان . موفق باشید .‌
سلام دوست iعزيز. تشکر از حسن توجهتون
پرسنل nmc. دبی رو گفته بودن فارسی در حد اینکه متوجه بشن میدونن نه ابوظبی رو. انشاله ویزای یک ضرب بگیرید و موفق و پیروز باشید
سلام دوست عزیز
23 اکتبر جمعه بود ، یعنی nmc ابوظبی جمعه ها مدیکال رو انجام میده؟ فکر میکنم در دبی آزمایشات مدیکال رو زهای جمعه انجام نمیشه.
آره درسته جمعه است به من هم گفتن فردا ساعت ۹ بیا ولی اینقدر که آدمای خوبین و دوست دارن کار آدمو راه بندازن و دیدن که مدارکم هم کامله کارامو انجام دادن و امروز یکشنبه بعد از ظهر قراره برم جوابشو بگیرم .

خیلی ممنون از پاسخت دوست عزیز
اگه ممکنه از هتل و اقامت و رفت وآمدتون در ابوظبی یکم توضیح بدید، شما ابوظبی هتل گرفتید؟
بازم ممنون از راهنمایی
خواهش می‌کنم . بله من در ابوظبی هتل گرفتم به اسم strand هتلش در حد متوسطه که اینترنتش با سرعت قابل قبول رایگانه . برای رفت و اومد هم چون من فراموش کردم گواهینامه بین المللیمو بیارم یعنی اولش فکر می کردم آوردم . نتونستم ماشین کرایه کنم با حساب کتابی که کردم خیلی باصرفه است اگه ماشین کرایه کنید . همه تاکسی ها کیلومتر شمار دارن و یه مسیر حدودا ۳-۴ کیلومتری رو ۷-۸ درهم می گیرن من از هتل تا سفارت رو ۳۰ درهم دادم . ابوظبی هم شهر شلوغیه و پر از فروشگاه . توصیه می کنم از فروشگاه صدف که نزدیک nmc است خرید کنید خیلی خیلی قیمتاش مناسبه من امروز کلی خرید کردم یه تی شرت مردونه مناسب و تقریبا شیک ۱۵ درهمه برید خودتون متوجه میشید . امروز که یکشنبه اس جواب مدیکال رو ساعت ۴ بعد از ظهر گرفتم . و صبح هم رفتم موقعیت سفارت رو شناسایی کردم که مبادا روز سه شنبه اشتباهی رخ بده . جالبه که آدرس داخل نامه دوم رو هبچ کس بلد نبود حتی خود سفارتی ها تعجب می کردن که این آدرس کجاست که به ما دادن . آدرس همون خیابان بیست ونهم - رابدان است . در ابوظبی یه مکان تفریحی داره به اسم فراری که تقریبا از هتل ما ۲۰ دقیقه راهه و فردا میرم اونجا .
اگه سوالی داشتید در خدمتم . دوستان برام دعا کنید سه شنبه مصاحبه دارم . بعد از مصاحبه اتفاقات اونجا رو براتون می نویسم .
تشکر کنندگان: kian_parsi ، j.modarres ، Rira_1982
سلام
ببخشید من یه چیزی را متوجه نشدم
در پرینت نامه دوم سربرگ و بارکد حذف میشه درسته؟
تعداد صفحاتشم دوتاست؟
چون مال من این شکلی پرینت میشه
ممنون
كيس نامبر: 2016as2xxx / تاريخ رؤيت قبولي : 5may / تاريخ ارسال فرم٢٦٠ :28may
زمان مصاحبه: هفته اول نوامبر/ محل مصاحبه: ابوظبي/ ويزا: شكر خدا يك ضرب
آرزوي ويزاي يك ضرب براي همگي
تشکر کنندگان:
(2015-10-26 ساعت 00:17)kian_parsi نوشته:  سلام
ببخشید من یه چیزی را متوجه نشدم
در پرینت نامه دوم سربرگ و بارکد حذف میشه درسته؟
تعداد صفحاتشم دوتاست؟
چون مال من این شکلی پرینت میشه
ممنون
بله نگران نباشید
کیس:***2016as2- رویت قبولی: 12may - کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی - تعداد افراد: 1- ارسال فرم: 26 may- کارنت شدن :12 آگوست- نامه دوم:30 سپتامبر - مصاحبه: 2 نوامبر - وضعیت:AP سربازی س.پ - آپدیت: 4 نوامبرسایت سفارت. 9 دسامبر ceac - دریافت ویزا نزدیک به پنج ماه طول کشید..ورود به امریکا : :  24 April
تشکر کنندگان: kian_parsi ، j.modarres
دوستان اگه عصري ازمايشات پزشكي و انجام بديم ( دبي) فرداش اماده ميشه؟
تشکر کنندگان:
دوستان من از یک لیدر پرسیدم میگه برای ترانسفر رفت و برگشت برای دو نفر 400 در
به نظرتون قیمت همینه
البته گفت اگه خصدصی بخواین این قیمت
عمومی میشه 340 هم ؟
لاتاری 2016
کیس نامبر:***1
تاریخ سابمیت فرم :MAY 31
تاریخ مصاحبه:1 نوامبر
کلیرنس AP    
اپدیت ها:9 دسامبر
25 ژانویه
2 مارچ
9 مارچ
10 مارچ
تاریخ کلیر:10 مارچ در سایت سفارت ابوظبی abudhabiivo.net

تشکر کنندگان:
(2015-10-26 ساعت 14:19)shahabjafari نوشته:  دوستان من از یک لیدر پرسیدم میگه برای ترانسفر رفت و برگشت برای دو نفر 400 در
به نظرتون قیمت همینه
عمومی میشه 340 هم ؟
بله تنها برید نفری 400 درهم رفت و برگشت. ولی دو نفر 200 درهم و سه نفر 150 درهم. اگر کسی رو پیدا کنید که باهاتون بیاد هزینه تون کمتر میشه
دوم نوامبر مصاحبه دارم اگر کسی هست اعلام کنن
(2015-10-26 ساعت 15:05)yassin30 نوشته:  
(2015-10-26 ساعت 14:19)shahabjafari نوشته:  دوستان من از یک لیدر پرسیدم میگه برای ترانسفر رفت و برگشت برای دو نفر 400 در
به نظرتون قیمت همینه
عمومی میشه 340 هم ؟
بله تنها برید نفری 400 درهم رفت و برگشت. ولی دو نفر 200 درهم و سه نفر 150 درهم. اگر کسی رو پیدا کنید که باهاتون بیاد هزینه تون کمتر میشه

سلام ما هم دوم نوامبر مصاحبه داریم
عذر میخوام شما از nmc وقت گرفتید با ایمیل؟
كيس نامبر: 2016as2xxx / تاريخ رؤيت قبولي : 5may / تاريخ ارسال فرم٢٦٠ :28may
زمان مصاحبه: هفته اول نوامبر/ محل مصاحبه: ابوظبي/ ويزا: شكر خدا يك ضرب
آرزوي ويزاي يك ضرب براي همگي
تشکر کنندگان:
(2015-10-26 ساعت 19:51)kian_parsi نوشته:  
(2015-10-26 ساعت 15:05)yassin30 نوشته:  
به نظرتون قیمت همینه
عمومی میشه 340 هم ؟

سلام ما هم دوم نوامبر مصاحبه داریم
عذر میخوام شما از nmc وقت گرفتید با ایمیل؟
مدیکال بهم گفت شنبه ساعت هشت و سی صبح.. ولی پرینت نگرفتم. چون نیازی نیست انجام میدن.
اگر دبی هستید دوست داشتید به بنده پیام بدید تا ابوظبی با هم بریم هزینه کمتر بشه
سلام
نامه دوم من همین امشب اومد. و ابوظبی هست. در حالی که ترکیه بود. دوستان ممکنه کمک کنید که آیا نامه تمکن مالی دو همین الان بگیرم؟ باقی مدارک همون مثل ترکیه ست؟ پست و دکتر اینا رو باید چی کار کنم
کیس:2016AS33XX/سفارت:تغییر از آنکارا به ابوظبی/مصاحبه:2016December/ویزا یکضرب

تشکر کنندگان:
ـــــــــــ
شماره کیس: 2016as15XX ■ تاریخ رویت قبولی: 09May2015 ■ کنسولگری: ANK Changed to ABD ■تعداد افراد منظور در کیس :02 
ارسال فرمهای سری اول: 12May2015 ■ کارنت شدن کیس:25Aug2015 ■ مصاحبه: 29Oct2015 ■ دریافت کلیرنس: 22Mar2016 ■ دریافت ویزا: 4Apr2016 ■ورود به آمریکا: 18Apr2016 ■دریافت گرین کارت: 27May2016 ■ جمع تقریبی هزینه‌ها: 11M
تشکر کنندگان: barfi1 ، Siamak ، kian_parsi ، kourosh8 ، khmp ، A2000 ، j.modarres ، kavehsharifi ، Amir.AA ، moh.saee
سلام دوستان ٢٠١٦ اي عزيز
ميتونين از سفرنامه هاي سالهاي قبل به خصوص سفرنامه هاي پارسال استفاده كنين مطالب و نكات مفيدي داخل سفرنامه هامون هست كه ميتونه بهتون كمك كنه.موفق باشيد
شماره کیس: ***2015AS00003 / تاریخ رویت قبولی:1May /تعداد افراد منظور در کیس :1 / ارسال فرمهای سری اول:July /کارنت شدن کیس:10 December /مصاحبه: 6 April/محل مصاحبه: ابوظبي/ ويزا يكضرب/ ♫سفرنامه ابوظبی♫
تشکر کنندگان: j.modarres ، مل مل
ـــــــــــ
شماره کیس: 2016as15XX ■ تاریخ رویت قبولی: 09May2015 ■ کنسولگری: ANK Changed to ABD ■تعداد افراد منظور در کیس :02 
ارسال فرمهای سری اول: 12May2015 ■ کارنت شدن کیس:25Aug2015 ■ مصاحبه: 29Oct2015 ■ دریافت کلیرنس: 22Mar2016 ■ دریافت ویزا: 4Apr2016 ■ورود به آمریکا: 18Apr2016 ■دریافت گرین کارت: 27May2016 ■ جمع تقریبی هزینه‌ها: 11M
تشکر کنندگان: Siamak ، j.modarres

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان