کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-10-27 ساعت 13:05)محمدرصا نوشته:  سي وي يعني چي؟

با سلام
سی وی همون رزومه هستش خلاصه سوابق تحصیلی و شغلی.

موفق باشید
رویت قبولی : ۸ می  ، ارسال فرم ۲۸ جون ، مصاحبه : ۲۲ دسامبر ابوظبی ، وظعیت AP  
اپدیتها ۵ و ۲۵ ژانویه و ۲۲ اپریل
لیسانس بازرگانی ، معافیت سربازی ، کار در شرکت بازرگانی خصوصی
تشکر کنندگان: j.modarres
با سلام دوستان
من مصاحبه روز 3شنبه 22 دسامبر دارم ،اگه کسی هست و فکر میکنه همراهی باعث کاهش هزینه و انجام راحتتر کار میشه خوشحال میشم اشنا بشم.

با تشکر
رویت قبولی : ۸ می  ، ارسال فرم ۲۸ جون ، مصاحبه : ۲۲ دسامبر ابوظبی ، وظعیت AP  
اپدیتها ۵ و ۲۵ ژانویه و ۲۲ اپریل
لیسانس بازرگانی ، معافیت سربازی ، کار در شرکت بازرگانی خصوصی
شماره کیس: 2016AS00006xxx
تاریخ رویت قبولی:10May2015
کنسولگری: ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :2
ارسال فرمهای سری اول: 25May2015
کارنت شدن کیس: 9March2016
مصاحبه:24may2016
آبدیت 1 : 24may2016,آبدیت 2 : 29may2016,آپدیت3: 31may2016,آپدیت4: 1jun2016
دریافت کلیرنس:
دریافت ویزا:
ورود به آمریکا:
:دریافت گرین کارت
:جمع تقریبی هزینه‌ها:
تشکر کنندگان:
(2015-10-27 ساعت 12:17)حورالعین نوشته:  سلام دوستان
من دیروز مصاحبه داشتم تو ابوظبی و بهم گفت همه چیز خوبه و جای نگرانی نیست و فقط یه سی وی براش ایمیل کنم. خیلی نگرانم. چون وقتی فرم ها را شرکت پاریز برام پر می کرد و دوتا شغل داشتم یکی آزاد و دیگری کار کامپیوتر گفت فقط کار آزاد را بنویسم . اونجا از من پرسید آیا کار دیگری هم انجام دادی گفتم نه - و بعد از من سی وی خواست.

سلام
براتون آرزوی موفقیت میکنم. میشه بگید شما دیپلم 12 ساله هم ارائه دادید و یا فقط از طریق ارائه سابقه کار اقدام کردید؟
CN: AS64XX >>> FIRST LETTER: MAY 10 >>> DS-260: JUNE 14 >>> PERSON: 1 >>> EMBASSY: YEREVAN >>> CURRENT: MARCH 09 >>> INTERVIEW: MAY 10 >>> VISA ISSUANCE: MAY 13
تشکر کنندگان: ehsan TT
(2015-10-27 ساعت 12:17)حورالعین نوشته:  سلام دوستان
من دیروز مصاحبه داشتم تو ابوظبی و بهم گفت همه چیز خوبه و جای نگرانی نیست و فقط یه سی وی براش ایمیل کنم. خیلی نگرانم. چون وقتی فرم ها را شرکت پاریز برام پر می کرد و دوتا شغل داشتم یکی آزاد و دیگری کار کامپیوتر گفت فقط کار آزاد را بنویسم . اونجا از من پرسید آیا کار دیگری هم انجام دادی گفتم نه - و بعد از من سی وی خواست.
یکی آزاد یکی کامپیوتر که یعنی هردو آزاد .
ضمنا نگران نباش جایی رو نمیتونن چک کنن . مگه خودت کم بیاری . چندسال سابقه کاری عنوان کردی؟
تشکر کنندگان:
از دوستان عزیز کسی خانم نادی Ms Nadi (لیدر تور) رو میشناسه ؟ قراره تور لیدر ما باشه . آیا کار ایشون خوبه یا حیر ؟ اگه نه با تور لیدر دیگه ای (مثل آقای الجسمی) هماهنگ بشیم؟
تشکر کنندگان:
(2015-10-26 ساعت 06:28)Sam-90 نوشته:  دوستان اگه عصري ازمايشات پزشكي و انجام بديم ( دبي) فرداش اماده ميشه؟

دوستان جواب اين سوال و چون نمي دونستيد خودم ميدهم؛ ما عصري رفتيم براي مديكال و فردا شب آماده شد.
تشکر کنندگان: kourosh8 ، matin86 ، j.modarres
(2015-10-28 ساعت 00:30)A2000 نوشته:  از دوستان عزیز کسی خانم نادی Ms Nadi (لیدر تور) رو میشناسه ؟ قراره تور لیدر ما باشه . آیا کار ایشون خوبه یا حیر ؟ اگه نه با تور لیدر دیگه ای (مثل آقای الجسمی) هماهنگ بشیم؟

سلام ما هفته گذشته مصاحبه داشتيم و با خانم مليكا رفتيم ابوظبي خوش قول بود و راحت بوديم ما سه نَفَر بوديم و يك نَفَر ديگر هم با ما اومده بودند ...
کیس نامبر :  2016AS10XX
رویت نامه اول  :   9 می
ارسال فرم 260 : 24 می
سفارت : آنکارا درخواست تغییر به ابوظبی
نعداد: 3 نفر
کارنت : 12 آگوست
نامه دوم :25 آگوست
تاریخ مصاحبه :نیمه دوم اکتبر
وضعیت ویزا : یک ضرب
زمان ورود :11 مارچ
دریافت سشوال نامبر : 18 مارچ
دریافت گرین کارت: 13 آپریل
جمع هزینه ها:---
(2015-10-28 ساعت 00:48)Sam-90 نوشته:  
(2015-10-26 ساعت 06:28)Sam-90 نوشته:  دوستان اگه عصري ازمايشات پزشكي و انجام بديم ( دبي) فرداش اماده ميشه؟

دوستان جواب اين سوال و چون نمي دونستيد خودم ميدهم؛ ما عصري رفتيم براي مديكال و فردا شب آماده شد.

البته اين موضوع براي كساني كه بچه كوچك زير ١٤ سال داشته باشيد صدق نميكنه و اونا اگر تا پنج شنبه آزمايد بدهند تا يكشنبه و اگر بعد از اون آزمايد بدهند چهار شنبه جواب رو ميدهند البته nmc رو عرض ميكنم
(2015-10-28 ساعت 01:26)srmir نوشته:  
(2015-10-28 ساعت 00:30)A2000 نوشته:  از دوستان عزیز کسی خانم نادی Ms Nadi (لیدر تور) رو میشناسه ؟ قراره تور لیدر ما باشه . آیا کار ایشون خوبه یا حیر ؟ اگه نه با تور لیدر دیگه ای (مثل آقای الجسمی) هماهنگ بشیم؟

سلام ما هفته گذشته مصاحبه داشتيم و با خانم مليكا رفتيم ابوظبي خوش قول بود و راحت بوديم ما سه نَفَر بوديم و يك نَفَر ديگر هم با ما اومده بودند ...

ميشه لطفا شماره تلفن خانوم مليكا رو بگيد؟ و اينكه چقدر ازتون هزينه گرفت؟
ممنون
2013AS2***   نفرات:2    مصاحبه:19DES,2012 ایروان   سـفـــــرنـــامـه
کلیر: برنده اصلی 19Agust   ورود به آمریکا: 17NOV 2013
--------------------------
F2A:  PD: 12 Dec 2013, approve: 5 Feb 2014,  , Interview date: 22 November 2015,Abu Dhabi, AP
Case Updates: 9,14,15,16,17,22 Dec,13March,5,11May
CLEAR:16MAY2016 Smile  
تشکر کنندگان:
سلام يه سؤال
آدرسي كه برا آمريكا داديم را غير از سفارت ميشه بعدا هم عوض كرد؟ منظورم تو اون بازه شيش ماهه است؟
بعد تو اون يك ماهي ك بايد امريكا باشيم گرين كارت به اون آدرس پست ميشه يا قبل سفر؟
چون من احتمالا كسي ك ادرسشا دادم تا نه ماه ديگه ميخواد جاشا عوض كنه و مجبورم ادرس جديد بدم
ممنون
كيس نامبر: 2016as2xxx / تاريخ رؤيت قبولي : 5may / تاريخ ارسال فرم٢٦٠ :28may
زمان مصاحبه: هفته اول نوامبر/ محل مصاحبه: ابوظبي/ ويزا: شكر خدا يك ضرب
آرزوي ويزاي يك ضرب براي همگي
تشکر کنندگان:
(2015-10-28 ساعت 03:15)khmp نوشته:  
(2015-10-28 ساعت 01:26)srmir نوشته:  

ميشه لطفا شماره تلفن خانوم مليكا رو بگيد؟ و اينكه چقدر ازتون هزينه گرفت؟
ممنون
1567889083 مبلغ ٣٠٠ درهم
تشکر کنندگان: j.modarres ، karmen ، khmp
(2015-10-28 ساعت 08:49)kian_parsi نوشته:  سلام يه سؤال
آدرسي كه برا آمريكا داديم را غير از سفارت ميشه بعدا هم عوض كرد؟ منظورم تو اون بازه شيش ماهه است؟
بعد تو اون يك ماهي ك بايد امريكا باشيم گرين كارت به اون آدرس پست ميشه يا قبل سفر؟
چون من احتمالا كسي ك ادرسشا دادم تا نه ماه ديگه ميخواد جاشا عوض كنه و مجبورم ادرس جديد بدم
ممنون

شما موقع ورود به آمریکا می تونید آدرستون رو عوض کنید و آدرس جدید بدید. توی پست اول تاپیک اولین سفر به آمریکا 2015، همه چیز توسط یکی از اساتید کامل توضیح داده شده (بند 6).
تنها دو روز در سال هست که نمیتونی هیچ کاری بکنی‌! یکی‌ دیروز و یکی‌ فردا . . .
تشکر کنندگان: Amir.AA ، j.modarres ، kian_parsi
دوستانی که nmcدوبی مدیکال انجام دادن میشه هزینه مدیکال کودکانتون را بنویسید؟
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
تشکر کنندگان:
(2015-10-28 ساعت 11:51)a4542 نوشته:  دوستانی که nmcدوبی مدیکال انجام دادن میشه هزینه مدیکال کودکانتون را بنویسید؟

675 درهم بدون واکسن .حدودا بستگی به تعداد واکسن های پیشنهادی هر واکسن حدود130 درهم اضافه میشه
كيس نامبر:2016AS000026xx  >>> تعداد افراد كيس:3نفر>>> سفارت:abd >> تاريخ مصاحبه:oct>>>نتيجه:كليرنس>>آپديت ها : 9دسامبر.25ژانویه.8مارچ.19آپریل.04 می.19 می
معافیت سربازی ..کارشناس ارشد معماری...کار در دفتر شخصی

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان