کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
سلام دوستان. من در حال تکمیل مدارک برای مصاحبه هستم. مدارک ترجمه شده باید مهر دادگستری هم داشته باشه یا مهر دارالترجمه کفایت میکنه؟
تشکر کنندگان:
ـــــــــــ
شماره کیس: 2016as15XX ■ تاریخ رویت قبولی: 09May2015 ■ کنسولگری: ANK Changed to ABD ■تعداد افراد منظور در کیس :02 
ارسال فرمهای سری اول: 12May2015 ■ کارنت شدن کیس:25Aug2015 ■ مصاحبه: 29Oct2015 ■ دریافت کلیرنس: 22Mar2016 ■ دریافت ویزا: 4Apr2016 ■ورود به آمریکا: 18Apr2016 ■دریافت گرین کارت: 27May2016 ■ جمع تقریبی هزینه‌ها: 11M
تشکر کنندگان: j.modarres
(2015-11-03 ساعت 14:32)حورالعین نوشته:  سلام دوستان
من 26اتبر مصاحبه داشتم
22اکتبر صبح ساعت ۱۰:30رفتم nmcابوظبی تا 12هم تموم شد و دکتر هم هیچ گیری نداد و فقط یک عکس سینه و ازمایش خون شد نفری 500درهم و 25اکتبر هم جواب گرفتم.
برای روز مصاحبه هم ساعت ۷:30صبح اونجا بودم یه نیم ساعت طول کشید بریم داخل قبل از ورود هم به خانومم اشاره کردن کیفشو نیاره گذاشتم توی ماشین.
بعد از ورود شماره گرفتیم شماره620بودیم از 600شروع میشد ساعت 12نوبت مصاحبه شد البته قبلش تحویل مدارک به یک خانم ایرانی فوق العاده بداخلاق و انگشت نگاری.
مصاحبه هم اصلا چیز خاصی نیست کجا کار میکنی و مدرک تحصیلی و ایا به جایی کمک مالی میکنی و سربازی کجا بودی و اخرشم گفت سی وی برام بفرست و گفت همه چیز خوبه و جای نگرانی نیست و تمام

دوست عزيز حقيقتا اين خانم بي اعصابه و رفتارش باعث اضطراب در مصاحبه شوندكان ميشه در عوض افيسر خيلي خوش برخورده.
لاتاری  2016/ افراد کیس2 نفر /کیس نامبر[##15]مصاحبه 26 اکتبر  ابوظبی هر دو کلیرنس/آپدیت 27 اکتبر سایت سفارت, 9 دسامبر , 25 ژانویه و(2 مارچ نفر دوم کیس )
9 مارچ هر دو   و 15 مارچ فقط نفر دوم کیس.کلیر بعد از 236 روز در 22 جون
سلام دوستان خیلی ممنون از دوستانی که همیشه پاسخ های من را دادند من یکشنبه ویزای یکضرب گرفتم تنها تجربه مفیدی که از لاتاری برام باقی موند و اشتباه بزرگ من بود انتخاب دارالترجمه اشتباه بود خواهشی که از دوستان دارم در انتخاب دارالترجمه خیلی خیلی دقت کنید دارالترجمه من بنیاد جهانی در اصفهان بود همه راهنمایی هایی که به من کردند اشتباه بود هیچ کدوم از مدارک تمبر نمی خواست ولی برای کسب درامد به دروغ گفتند احتیاجه فقط به فکر جیب خودشونند و به هیچ چیز دیگه فکر نمی کنند اصلا از لاتاری اطلاعی ندارند نظر میدند دوستان گفتم که فقط اطلاع رسانی کرده باشم به امید موفقیت همه شما
(2015-11-03 ساعت 00:43)Sahar abdi نوشته:  سلاام مصاحبه من سه شنبه ٢٢ دسامبر هست
براى ميديكال از چه طريق بايد وقت بگيرم و حدودا چند روز قبل و بعد مصاحبه بايد اونجا باشم؟
و سوال ديگه اينكه اگه اشخاصا كه سامسون بوده موقع ثبت نام نخوان كه بيان برا مصاحبه و اصلا قصد خروج از كسور رو نداشته باشن،بايد بابته اون ها هم هزينه اى پرداخت كنم به سفارت برا ويزاشون؟؟
تا جایی که من خبر دارم همه کسانی که در کیس شما هستند باید روز مصاحبه حضور داشته باشند (نامه دوم رو هم اگه ملاحضه کنید به صراحت این رو گفته) و به گفته دوستان اگه نصفه نیمه برید سفارت اصلا پرونده تون بررسی نخواهد شد.
پس شما به جای هزینه اونها اول از این قضیه مطمین بشید
...Tomorrow will be a great day
شماره کیس:2015AS74XX....تاریخ رویت قبولی:1 May......سفارت:AbuDhabi<Ankara ..... تعداد افراد کیس :2 نفر ........ارسال فرمهای سری اول: May 21 ..... کارنت: June 10 .......مصاحبه : 26August.....ويزا : یکضرب ...... اولین ورود: November ....... مقصد : Minneapolis
تشکر کنندگان: victor2016 ، Interuniversal ، chakavakl ، j.modarres
(2015-11-04 ساعت 10:22)reasonable نوشته:  
(2015-11-03 ساعت 20:26)shahabjafari نوشته:  دوستان تو سایت abudhabiivo.net وقتی شماره کیسو میزنی ایا باید فقط اسم برنده باشه یا باید اسم همراهانم باشه؟؟؟

فقط اسم یه نفر از اعضای خونواده رو مینوسه و اکثرا هم اسم کسی هست که

کلیرنس خورده .

سلام
خیر فقط نام برنده را میزنه
کیس???1 مکان/تاریخ مصاحبهABD/Oct  آپدیت سفارتOct/27-Jan/27  آپدیت سیسDec/27-Jan/14/25/27-Feb/2/9 کلیر Feb/3
ISSUE: Feb/10

با آرزوی موفقیت
سفرنامه من

تشکر کنندگان: Khosrow_53 ، shahabjafari
(2015-11-03 ساعت 12:41)Rira_1982 نوشته:  
(2015-11-03 ساعت 00:43)Sahar abdi نوشته:  سلاام مصاحبه من سه شنبه ٢٢ دسامبر هست
براى ميديكال از چه طريق بايد وقت بگيرم و حدودا چند روز قبل و بعد مصاحبه بايد اونجا باشم؟
و سوال ديگه اينكه اگه اشخاصا كه سامسون بوده موقع ثبت نام نخوان كه بيان برا مصاحبه و اصلا قصد خروج از كسور رو نداشته باشن،بايد بابته اون ها هم هزينه اى پرداخت كنم به سفارت برا ويزاشون؟؟

اگر برنده اصلي شما هستين ، خير ، هزينه اي نداره

دوست گرامي لطفا درست راهنمايي كنيد تا باعث گرفتن تصميمات غلط و اشتباه در ديگران نشه

براي وقت گرفتن ميتونيد تاپيك مربوطه (وقت دكتر براي سفارت ارمنستان) رو مطالعه كنيد!
شما و افراد زير مجموعه تون بايد طبق فرمهايي كه پر كرديد بايد در سفارت حضور داشته باشيد و بابت هر نفر ٣٣٠دلار پرداخت كنيد،اگه زيرمجموعه در سفارت حضور پيدا نكنه كيس با مشكل مواجه خواهد شد!
موفق باشيد
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
تشکر کنندگان: j.modarres ، mohammad_sepah
(2015-11-04 ساعت 10:55)ژینوس ملک نوشته:  سلام دوستان. من در حال تکمیل مدارک برای مصاحبه هستم. مدارک ترجمه شده باید مهر دادگستری هم داشته باشه یا مهر دارالترجمه کفایت میکنه؟

با عرض سلام و ارادت و آرزوي موفقيت
مدارك شما فقط نياز به تاييد و مهر دارالترجمه داره و نيازي به مهر دادگستري نيست،پس بيخودي هزينه اضافه به خودتون تحميل نكنيد!
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
تشکر کنندگان: j.modarres ، Siamak ، sherwean001
(2015-11-05 ساعت 00:44)حورالعین نوشته:  
(2015-11-03 ساعت 20:26)shahabjafari نوشته:  دوستان تو سایت abudhabiivo.net وقتی شماره کیسو میزنی ایا باید فقط اسم برنده باشه یا باید اسم همراهانم باشه؟؟؟

کلیرنس خورده .

سلام

همانطور که عرض کردم نام کسی که کلیرنس خورده نوشته میشه

و این شخص ممکنه همسر نفر برنده باشه یا خود برنده.
2014AS5000لاتاری,Abu dhabi,interview:may,AP,خودم clear&visa june,همسرم clear in august, اتمام ویزا .
دوسال دوری از همسرم.. فقط گفتنش آسونه
همسرمF2A...PD:November2014...Approved:March2015...Case&Invoice number:June2015...DS261&120$&325$:July2015...DS260:August2015...civil ducument&sponsor:september2015...compelete:october2015...interview:June2016...clear&visa:November2016
تشکر کنندگان: j.modarres ، sahar2016
دوستان من یه سوال داشتم برادرم ابوظبی مصاحبه داشت ولی جواب مدیکال دختر 2 سالشون واسه روز مصاحبه آماده نشد نبردن بعد فرداش دادن اون خانوم ترانسفری ببره سفارت حالا چطوری باید مطمئن بشیم که رسیده دستشون یا نه؟ایمیل بزنم؟
2014AS00048XX/تاریخ ارسال فرمهای سری اول:13 MAY/ نفر 1/ کارنت شدن کیس: 7 FEB/ نامه دوم: 12 FEB/مصاحبه: آنکارا بود افتاد ابوظبی/زمان مصاحبه: هفته چهارم آپریل/ویزا یک ضرب   سفرنامه
کیس برادرم 2016as*** /مصاحبه هفته اول نوامبر ابوظبی/کلیرنس/آپدیت 9 dec,25jan,9,15,18,21,22 march/کلیر 22 مارچ
تشکر کنندگان:
(2015-10-13 ساعت 01:22)arveen100 نوشته:  از ما ۲۰۱۵ ها که گذشت، ایشالا برای شما ۲۰۱۶ ها موفقیت آمیز باشه و بتونین اون ویزای خوشگل رو در پاسپورتتون داشته باشین.
و اما دو عدد کارت نقره ای مترو دوبی با 14 و 13 درهم شارژ و یک سیم کارت اتصالات فعال با ۵ درهم شارژ با قیمت مناسب به فروش میرسد.
تو دبی خیلی به دردتون میخوره. اگر تبریز تشریف دارین پیام بدین تقدیمتون کنم.

سلام
انشاالله که موفق تر از این که هستین در زندگی باشین.
بنده پیام شمارو دیدم اگه امکان داره من تبریزم میخواستم کارتهارو ازتون بخرم. چطوری با شما تماس بگیرم؟
تشکر کنندگان:
(2015-11-06 ساعت 14:49)amir2016 نوشته:  
(2015-10-13 ساعت 01:22)arveen100 نوشته:  از ما ۲۰۱۵ ها که گذشت، ایشالا برای شما ۲۰۱۶ ها موفقیت آمیز باشه و بتونین اون ویزای خوشگل رو در پاسپورتتون داشته باشین.
و اما دو عدد کارت نقره ای مترو دوبی با 14 و 13 درهم شارژ و یک سیم کارت اتصالات فعال با ۵ درهم شارژ با قیمت مناسب به فروش میرسد.
تو دبی خیلی به دردتون میخوره. اگر تبریز تشریف دارین پیام بدین تقدیمتون کنم.

سلام
انشاالله که موفق تر از این که هستین در زندگی باشین.
بنده پیام شمارو دیدم اگه امکان داره من تبریزم میخواستم کارتهارو ازتون بخرم. چطوری با شما تماس بگیرم؟
اگر خواستید از همین جا شماره تماستونو بهم ایمیل بدید تا باهاتون تماس بگیرم.
تشکر کنندگان:
دوستان کسی میدونه زمانی که آدم کلیر میشه چقدر مهلت داره که پاسشو تحویل بده؟
و چقدر طول میکشه ویزا رو تو پاسش بزنن؟
لاتاری 2016
کیس نامبر:***1
تاریخ سابمیت فرم :MAY 31
تاریخ مصاحبه:1 نوامبر
کلیرنس AP    
اپدیت ها:9 دسامبر
25 ژانویه
2 مارچ
9 مارچ
10 مارچ
تاریخ کلیر:10 مارچ در سایت سفارت ابوظبی abudhabiivo.net

تشکر کنندگان:
دوستان کسی هست 8 دسامبر ابوظبی مصاحبه داشته باشه؟
|+1|:: شماره کیس:: 2016AS2xxx ::|| , ||:: تعداد افراد کیس:: 2 نفر ::|| , ||:: کنسولگری:: ابوظبی ::|| , ||:: ارسال فرم260:: July 02, ۲۰۱۵ :|| , ||:: کارنت شدن کیس::September 25, 2015 ::|| , ||:: دریافت نامه‌ی دوم:: October 27, 2015 ::|| , ||:: مصاحبه::dec ::|| , ||:: دریافت ویزا:: AP ::|| , ||:: ورود به آمریکا::__________ ::|-2|
تشکر کنندگان:
(2015-11-05 ساعت 08:48)reasonable نوشته:  
(2015-11-05 ساعت 00:44)حورالعین نوشته:  

کلیرنس خورده .

سلام

همانطور که عرض کردم نام کسی که کلیرنس خورده نوشته میشه

و این شخص ممکنه همسر نفر برنده باشه یا خود برنده.

دوستان اینکه اسم چه کسی رو میزنه یا باید بزنه اتفاق نظری نمیبینم ولی برگه آبی که به ما دادن فقط اسم من که برنده اصلی هستم روش نوشته و کیس نامبر.ولی تنها آپدیتی که داشتیم به نام همسرم که زیر مجموعه من هست میباشد.دوستانی که این مرحله رو گذروندن بهتر میدونن
لاتاری  2016/ افراد کیس2 نفر /کیس نامبر[##15]مصاحبه 26 اکتبر  ابوظبی هر دو کلیرنس/آپدیت 27 اکتبر سایت سفارت, 9 دسامبر , 25 ژانویه و(2 مارچ نفر دوم کیس )
9 مارچ هر دو   و 15 مارچ فقط نفر دوم کیس.کلیر بعد از 236 روز در 22 جون

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان