کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2015-10-31 ساعت 10:06)Khosrow_53 نوشته:  
(2015-10-31 ساعت 09:20)farnaz100 نوشته:  دوستانی که از طریق سایت booking هتل رزرو کردین...
۱- تو قسمت Enter your info قسمت country چی نوشتین؟ ایران جزو لیست نیست.
۲-بجز هزینه ای که تو سایت نوشته شده هزینه دیگه ای هم تو هتل بابت مالیات و ... پرداخت کردین؟

من از طریق بوکینگ دات کام هتل پیدا کردم. منتها چون کارت اعتباری بین المللی نداشتم، شخص دیگری بنام خودش رزرو کرد و رسید رزرو را برای من ای-میل زد.
اینکه هزینه ها چیه توی صفحه معرفی هتل توشته شده. اگر قید کرده جز هزینه اقامت، هزینه دیگه ای نمیگیره، شما هزینه اضافی نخواهید پرداخت

جناب اقای خسرو ممنون از پاسختون. شما همون روز مصاحبه برگشتین؟ ممکنه روز مقرر مصاحبه انجام نشه و عقب بیفته؟
کیس:***2016as1
رویت قبولی:۸ may
کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی
تعداد افراد: 3
 ارسال فرم:  31 may
کارنت شدن :12 آگوست-
نامه دوم:30 سپتامبر
مصاحبه:23 نوامبر
وضعیت:AP
آپدیت: 25 نوامبر(کل افراد) - 15دسامبر(نفراول)  - 16دسامبر(نفردوم)  - 8ژانویه(نفر اول) و 25ژانویه (کل افراد) - 6 آپریل(نفراول) و 7اپریل (نفردوم) و 21آپریل تبدیل به or (کل افراد) -  24اپریل (نامه کلیری)
از نفر دوم رزومه خواسته شد و از حالت or خارج شد.
15می (نفر دوم)   -20جولای   -21جولای و تبدیل به or (نفردوم)...29 جولای (ایمیل کلیری نفر دوم)
دریافت ویزا: 9 می (نفر اول و سوم)...

تشکر کنندگان:
(2015-10-31 ساعت 09:20)farnaz100 نوشته:  دوستانی که از طریق سایت booking هتل رزرو کردین...
۲-بجز هزینه ای که تو سایت نوشته شده هزینه دیگه ای هم تو هتل بابت مالیات و ... پرداخت کردین؟

من از طریق بوکینگ دات کام هتل پیدا کردم. منتها چون کارت اعتباری بین المللی نداشتم، شخص دیگری بنام خودش رزرو کرد و رسید رزرو را برای من ای-میل زد.
اینکه هزینه ها چیه توی صفحه معرفی هتل توشته شده. اگر قید کرده جز هزینه اقامت، هزینه دیگه ای نمیگیره، شما هزینه اضافی نخواهید پرداخت

دوستان چرا از طريق سايتهاي وطني اقدام نمي كنيد؟ سايت بريم سفر دات كام كه از بوكينگ دات كام ازرونتر هست و كرديت هم لازم نداره. من گرفتم البته خيلي استرس داشتم نكنه كلاه برداري باشه ولي خيلي راضي بودم.
قصد تبليغ ندارم چون نمي شناسمشون و اولين بار ازشون گرفتم ( آژانس شهرزاد هست اسم اژانسش) ولي دوستان وقتي داخل وطن همچين چي هست خيلي خوبه
تشکر کنندگان: j.modarres ، matin86
ـــــــــــ
شماره کیس: 2016as15XX ■ تاریخ رویت قبولی: 09May2015 ■ کنسولگری: ANK Changed to ABD ■تعداد افراد منظور در کیس :02 
ارسال فرمهای سری اول: 12May2015 ■ کارنت شدن کیس:25Aug2015 ■ مصاحبه: 29Oct2015 ■ دریافت کلیرنس: 22Mar2016 ■ دریافت ویزا: 4Apr2016 ■ورود به آمریکا: 18Apr2016 ■دریافت گرین کارت: 27May2016 ■ جمع تقریبی هزینه‌ها: 11M
تشکر کنندگان: j.modarres
ـــــــــــ
شماره کیس: 2016as15XX ■ تاریخ رویت قبولی: 09May2015 ■ کنسولگری: ANK Changed to ABD ■تعداد افراد منظور در کیس :02 
ارسال فرمهای سری اول: 12May2015 ■ کارنت شدن کیس:25Aug2015 ■ مصاحبه: 29Oct2015 ■ دریافت کلیرنس: 22Mar2016 ■ دریافت ویزا: 4Apr2016 ■ورود به آمریکا: 18Apr2016 ■دریافت گرین کارت: 27May2016 ■ جمع تقریبی هزینه‌ها: 11M
تشکر کنندگان: j.modarres ، karmen ، Sam-90 ، matin86 ، Amir.AA
سلام دوستان
کسی اطلاع داره که دستری هتل دوتانا برجمان در دبی به بیمارستان ان ام سی آسان هست یا خیر؟ و آِیا هتل خوبی هست؟
کیس:2016AS33XX/سفارت:تغییر از آنکارا به ابوظبی/مصاحبه:2016December/ویزا یکضرب

تشکر کنندگان:
دوستان من به بمارستان nmcایمیل زدم و خواستم برای 19 نوامبر به ما وقت مدیکال بدن. بعد از همون متن تکراری نوشتن:
You can come 19th NOV 2015 morning between 08:00am-09:00am, as appointments
are fully booked. 
به نظرتون این بمنزله وقت دادن قطعیه؟
چون من میخوام بلیط رو برای پنجشنبه صبح بگیرم و میخوام خیالم از بابت وقت بیمارستان راحت باشه.
دوستانی که با ایمیل وقت گرفته بودن همین جمله رو دریافت کرده بودن؟
آپدیت: 25 نوامبر(کل افراد) - 15دسامبر(نفراول)  - 16دسامبر(نفردوم)  - 8ژانویه(نفر اول) و 25ژانویه (کل افراد) - 6 آپریل(نفراول) و 7اپریل (نفردوم) و 21آپریل تبدیل به or (کل افراد) -  24اپریل (نامه کلیری)
15می (نفر دوم)   -20جولای   -21جولای و تبدیل به or (نفردوم)...29 جولای (ایمیل کلیری نفر دوم)

تشکر کنندگان:
(2015-10-31 ساعت 10:54)Khosrow_53 نوشته:  
(2015-10-31 ساعت 10:46)Sam-90 نوشته:  

دوستان چرا از طريق سايتهاي وطني اقدام نمي كنيد؟ سايت بريم سفر دات كام كه از بوكينگ دات كام ازرونتر هست و كرديت هم لازم نداره. من گرفتم البته خيلي استرس داشتم نكنه كلاه برداري باشه ولي خيلي راضي بودم.
قصد تبليغ ندارم چون نمي شناسمشون و اولين بار ازشون گرفتم ( آژانس شهرزاد هست اسم اژانسش) ولي دوستان وقتي داخل وطن همچين چي هست خيلي خوبه

بنا بر دلایل بسیار زیاد!
یکی اینکه هتل مورد نظر من از طریق هیچکدام از سایتهای وطنی و یا آژانسها امکان رزرو شدن نداشت.
یکی دوتا هتلی که گزینه های بعدی من بودن هم در سایتهای داخلی قیمت بیشتری داشتند.
نکته مهم تر اینکه در صورتی که تصمیم بگیرید مدت سفر را کوتاه کنید، برگشت الباقی پول شما از طریق سایتهای وطنی شرایط مبهمی داره. در صوررتی که اگر در سایت بوکینگ دات کام برگشت پذیر بودن پول شما جزء شرایط هتل باشه، اگر یه روز جلوتر به هتل اعلام کنید قصد ترک هتل را دارید، الباقی پول شما نقدی برگشت داده میشه. خودم چهار شب زودتر چک اوت خواهم کرد و حدود ۱۳۰۰ درهم از پول هتل برخواهد گشت.

امکان داره بگید چه هنلی را بوک کردید؟
کیس:2016AS33XX/سفارت:تغییر از آنکارا به ابوظبی/مصاحبه:2016December/ویزا یکضرب

تشکر کنندگان:
دوستان من امروز صبح رفتم و AP خوردم و گفت سایت رو دو تا سه ماه دیگه چک کنید.
دوستان اصلا اصلا اصلا نیازی نیست برای مدیکال NMC وقت بگیرید و الکی این کارو نکنید
هزینه مدیکال بدون واکسنم میشه نفری 525 درهم
دوستان جو سایت مهاجرسرا خیلی داره منفی میشه و اصلا اصلا به خودتون استرس راه ندید
کلا ما ایرانیها و کشورهای اطرافون به خاطر فرهنگ پایینمون و جهان سومی بودنمون فک میکنیم
همه مثل خودمون دروغگو هستن و میخوان سرمونو کلاه بزارن.
لاتاری 2016
کیس نامبر:***1
تاریخ سابمیت فرم :MAY 31
تاریخ مصاحبه:1 نوامبر
کلیرنس AP    
اپدیت ها:9 دسامبر
25 ژانویه
2 مارچ
9 مارچ
10 مارچ
تاریخ کلیر:10 مارچ در سایت سفارت ابوظبی abudhabiivo.net

تشکر کنندگان: kourosh8 ، karmen ، kian_parsi ، matin86 ، j.modarres ، Khosrow_53
دوستانی که به تازگی تو ابوظبی مصاحبه داشتین. میشه بگید کارتون تو سفارت چقدر طول کشید و کی به دبی رسیدین؟
من میخوام برای روز مصاحبه ساعت 6 بعدازظهر بلیط برگشت بگیرم. رفت و برگشت به ابوظبی رو هم با لیدرهایی که تو سایت معرفی شدن انجام می دیم و نوبتمون هم ساعت 8 صبحه.
کسی از دوستان هست که روز مصاحبه بلیط برگشت داشته باشه؟

تشکر کنندگان:
(2015-11-01 ساعت 17:24)farnaz100 نوشته:  دوستانی که به تازگی تو ابوظبی مصاحبه داشتین. میشه بگید کارتون تو سفارت چقدر طول کشید و کی به دبی رسیدین؟
من میخوام برای روز مصاحبه ساعت ۶ بعدازظهر بلیط برگشت بگیرم. رفت و برگشت به ابوظبی رو هم با لیدرهایی که تو سایت معرفی شدن انجام می دیم و نوبتمون هم ساعت ۸ صبحه.

ما هشت صبح مصاحبه داشتیم و 12.5 از سفارت بیرون اومدیم.اگه زودتر رفته بودیم خیلی زودتر نوبتمون میشد.
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
(2015-11-01 ساعت 16:34)shahabjafari نوشته:  دوستان من امروز صبح رفتم و AP خوردم و گفت سایت رو دو تا سه ماه دیگه چک کنید.
دوستان اصلا اصلا اصلا نیازی نیست برای مدیکال NMC وقت بگیرید و الکی این کارو نکنید
دوستان جو سایت مهاجرسرا خیلی داره منفی میشه و اصلا اصلا به خودتون استرس راه ندید
کلا ما ایرانیها و کشورهای اطرافون به خاطر فرهنگ پایینمون و جهان سومی بودنمون فک میکنیم

سلام. میشه لطفا بگید که سربازی رفته بودید و یا کار دولتی داشتید که AP شامل حالتون شده؟
ممنون
شماره کیس: 2016AS4XXX
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ
سفارت: ابوظبی
سربازی معاف و کار خصوصی
کارشناسی ارشد مکانیک
وضعیت: AP آپدیتها: 15، 16، 17
آپدیتهای ایمیلی: 22 مارچ و 3 می
آپدیت دو خطی: 2 آگوست - تبدیل به or: روز 4 آگوست
تشکر کنندگان:
(2015-10-29 ساعت 12:28)kian_parsi نوشته:  سلام
دوستان من فرآيند مديكالم امروز تموم شد گفتم بنويسم چي گذشت شايد به درد خورد
دوستان ما چون دو نفر بوديم با تاكسي رفتيم بيمارستان و راننده اول نميدونست كدوم nmc كه بهش بگيد روبروي ايستگاه ابوالهيل( ١٥ درهم شد هزينش از سيتي سنتر تا اونجا)وقتي رسيديد بيمارستان آسانسور را كه سوار شديد دكمه اي كه نوشته M را بزيند و خط آبي كف سالن را دنبال كنين تا برسين به يه جا كه نوشته طب الاطفال (صبح كه من رفتم يه خانم محجبه بود اونجا كه مدارك منا گرفت كه شامل ٥ تا عكس ، پاسپورت ، كارت واكسن و نامه دوم بود بعد هم يه برگه داد كه همون آدرسا را بايد نوشت) بعد ميشينيد تا صداتون كنه( البته اون خانوم گفت كه صبحانه خورديد كه ماگفتيم نه و گفت بريد پايين يه چيزي بخوريد!) راسي ما اون اول يه hello گفتيم مجبور شديم تا آخر انگليسي حرف بزنيم ولي فكر كنم غير اون خانم و دكتر شكولا كسي ديگه فارسي بلد نيست و يه جاهايي مجبوريد انگليسي صحبت كنيد!
بعد كه صدا كرد ميريد به يكي از اتاقا توي راهرو سمت راستِ همون قسمتي ك نوشته طب الاطفال اونجا تست قد و وزون و ... را ميگيره بعد ميريد صندوق كل ٥٢٥ درهم را ميديد و يه رسيد و دو تا برگه از صندوق براي ازمايش خون و xray ميگيريد .
اول آزمايش خون را ميديد ( اون خط آبيه كف سالن را كه دنبال كنيد بهش ميرسيد) بعد هم ميايد همونجا كه از آسانسور پياده شديد يه در شيشه اي هست ميريد داخل برا xray و منتظر ميمونيد تا صداتون كنن و بعد كه تموم شد بريد همون قسمت طب الاطفال و بگيد كه xray تموم شد. بهتون ميگه بشينيد تا صداتون كنم.
اگه مثه ما ساعت ٧:٣٠ صبح اونجا باشيد تا ١٠:٣٠صبح نوبت دكتر ميشه و طرفاي ١١ كلا كار تمومه
دكتر شكولا هم كه اول ازتون آزمايش خونتون را ميخواد( همون آنتي بادي) و بعد هم چند تا سؤال ميپرسه راجع به سوابق بيماري و عمل و... و بعد هم ك ميريد رو تخت برا معاينه ( بدترين جاشD: )
در آخر هم كه بهتون ميگه كي بيايد جواب را بگيريد( من امروز صبح كه پنج شنبه باشه رفتم گفتن يه شنبه نه شب بيا بگير جواب را)

آقا چه خبرا؟ مصاحبه رفتید؟
شماره کیس: 2016AS4XXX
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ
سفارت: ابوظبی
سربازی معاف و کار خصوصی
کارشناسی ارشد مکانیک
وضعیت: AP آپدیتها: 15، 16، 17
آپدیتهای ایمیلی: 22 مارچ و 3 می
آپدیت دو خطی: 2 آگوست - تبدیل به or: روز 4 آگوست
تشکر کنندگان:
(2015-11-01 ساعت 17:56)a4542 نوشته:  
(2015-11-01 ساعت 17:24)farnaz100 نوشته:  دوستانی که به تازگی تو ابوظبی مصاحبه داشتین. میشه بگید کارتون تو سفارت چقدر طول کشید و کی به دبی رسیدین؟
من میخوام برای روز مصاحبه ساعت ۶ بعدازظهر بلیط برگشت بگیرم. رفت و برگشت به ابوظبی رو هم با لیدرهایی که تو سایت معرفی شدن انجام می دیم و نوبتمون هم ساعت ۸ صبحه.

ما هشت صبح مصاحبه داشتیم و 12.۵ از سفارت بیرون اومدیم.اگه زودتر رفته بودیم خیلی زودتر نوبتمون میشد.

شما چه ساعتی سفارت رفتین؟

تشکر کنندگان:
(2015-11-01 ساعت 20:38)moh.saee نوشته:  
(2015-11-01 ساعت 16:34)shahabjafari نوشته:  دوستان من امروز صبح رفتم و AP خوردم و گفت سایت رو دو تا سه ماه دیگه چک کنید.

سلام. میشه لطفا بگید که سربازی رفته بودید و یا کار دولتی داشتید که AP شامل حالتون شده؟
ممنون

سلام.
امیدوارم که در مراحل بعدی هم موفق باشید. سوال من این هست که شما پول را توی خود سفارت پرداخت کردید؟ خواهر من ۵ شنبه مصاحبه دارد و میخواستم ببینم آیا لازم هست به بانک مراجعه کند یا نه؟
مرسی.
تشکر کنندگان:
(2015-11-01 ساعت 22:45)Melin نوشته:  
(2015-11-01 ساعت 20:38)moh.saee نوشته:  

ممنون

سلام.
امیدوارم که در مراحل بعدی هم موفق باشید. سوال من این هست که شما پول را توی خود سفارت پرداخت کردید؟ خواهر من ۵ شنبه مصاحبه دارد و میخواستم ببینم آیا لازم هست به بانک مراجعه کند یا نه؟
مرسی.
دوست عزیز
تو سفارت یه باجه برای دریافت پول هست

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان