کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
دوستان ببخشید....من هفته اول اسفند مصاحبه دارم و چند روز پیش برای ویزای امارات اقدام کردم از آژانس هما گشت در تهران.....ولی بعدش تمام اعضای خانواده به من اعتراض کردند که چرا از الی گشت نگرفتی و اینجا احتمالا ویزای تقلبی بهت میدن و تو بر فنا میری.....من والا به خاطر اینکه یه مقدار ویزا رو از جاهای دیگه ارزانتر حساب میکرد اینجا رفتم و یکی از دوستانم هم معرفی کرد...البته هنوز ویزا حاضر نشده ولی میشه راهنمایی کنید از کجا میشه فهمید ویزا جعلی است؟ سایتی در این باره نیست؟ فقط موقع ورود به امارات معلوم میشه؟ من خیلی نگران شدم چون اگه اتفاقی بوفته مصاحبه من از دست میره.....

case number:201600004000 - تعداد افراد کیس: 1 نفر- سفارت: آنکارا تغییر به ابوظبی- مصاحبه: 29 فوریه- وضعیت: AP به خاطر نداشتن کار دولتی یا سربازی یا هیچ چیز دیگه! - آپدیت :1 مارچ
تشکر کنندگان: behjan ، ghobad2121
(2016-02-03 ساعت 03:22)farzaneh_saremi نوشته:  دوستان ببخشید....من هفته اول اسفند مصاحبه دارم و چند روز پیش برای ویزای امارات اقدام کردم از آژانس هما گشت در تهران.....ولی بعدش تمام اعضای خانواده به من اعتراض کردند که چرا از الی گشت نگرفتی و اینجا احتمالا ویزای تقلبی بهت میدن و تو بر فنا میری.....من والا به خاطر اینکه یه مقدار ویزا رو از جاهای دیگه ارزانتر حساب میکرد اینجا رفتم و یکی از دوستانم هم معرفی کرد...البته هنوز ویزا حاضر نشده ولی میشه راهنمایی کنید از کجا میشه فهمید ویزا جعلی است؟ سایتی در این باره نیست؟ فقط موقع ورود به امارات معلوم میشه؟ من خیلی نگران شدم چون اگه اتفاقی بوفته مصاحبه من از دست میره.....

با کسب اجازه از محضر دوست خوبمون behjan

دوست عزیز
بنده متن زیر رو از میون ارسالهای ایشون پیدا کردم که عینا ارسال میکنم امیدوارم براتون مفید واقع بشه

{ https://www.ednrd.ae/portal/pls/portal/I...saValidity
اداره مهاجرت دبی 0097143980000 تماس بگیرید اسم وشماره پاسپورت رو بدید صدور ویزا را بهتون اعلام می کنند.}

ضمنا نگران نباشید آژانس هما گشت هم به اندازه کافی معتبر هستند
F4 Category‎
PD ‎2008
‎Case ‎No. ABD2010 ******
با نام کاربری sepidar

کیس لاتاری با کیس نامبر 2016xxx
تعداد نفرات 4/رویت قبولی هفته ی آخر می/ارسال فرم هفته ی اول جولای/ (دلیل تاخیر درمصاحبه)تغییر سفارت از آنکارا به ابوظبی توسط خودم/مصاحبه اوایل نوامبر/هردو دارای شغل دولتی و لیسانس غیرحساس/ برنده اصلی س ارتش/ آپدیت سفارت فردای مصاحبه/ آپدیت سیس 9 دسامبر 25 ژانویه 17 مارچ 22 مارچ/کلیرنس 22 مارچ/ ورود به نیویورک 28 اپریل/تاریخ رسیدن ssn یک هفته بعد/
تازه اول راهشه بقیه شم با خودشه/ فکرنکن هرچی از این دست بدی همونو از اون دست میگیری  حتما" صدبرابرشو میگیری
تشکر کنندگان: behjan ، barfi1
(2016-02-03 ساعت 10:08)پرسپولیس6 نوشته:  
(2016-02-03 ساعت 03:22)farzaneh_saremi نوشته:  دوستان ببخشید....من هفته اول اسفند مصاحبه دارم و چند روز پیش برای ویزای امارات اقدام کردم از آژانس هما گشت در تهران.....ولی بعدش تمام اعضای خانواده به من اعتراض کردند که چرا از الی گشت نگرفتی و اینجا احتمالا ویزای تقلبی بهت میدن و تو بر فنا میری.....من والا به خاطر اینکه یه مقدار ویزا رو از جاهای دیگه ارزانتر حساب میکرد اینجا رفتم و یکی از دوستانم هم معرفی کرد...البته هنوز ویزا حاضر نشده ولی میشه راهنمایی کنید از کجا میشه فهمید ویزا جعلی است؟ سایتی در این باره نیست؟ فقط موقع ورود به امارات معلوم میشه؟ من خیلی نگران شدم چون اگه اتفاقی بوفته مصاحبه من از دست میره.....

با کسب اجازه از محضر دوست خوبمون behjan

دوست عزیز
بنده متن زیر رو از میون ارسالهای ایشون پیدا کردم که عینا ارسال میکنم امیدوارم براتون مفید واقع بشه

{ https://www.ednrd.ae/portal/pls/portal/I...saValidity
اداره مهاجرت دبی 0097143980000 تماس بگیرید اسم وشماره پاسپورت رو بدید صدور ویزا را بهتون اعلام می کنند.}

ضمنا نگران نباشید آژانس هما گشت هم به اندازه کافی معتبر هستند

دوست عزیز در قسمت نایپیک کلیرنس دوستان 2015 یکی از دوستان لینک چگونگی چک ویزای امارات رو گذاشتن شما اگه اونو پیدا کنید به راحتی میتونید ویزای خودتون رو چک کنید.
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
تشکر کنندگان: behjan
سلام دوستان ببخشید یه سوال داشتم ایا برای ابوظبی هم مثل انکارا باید قبل از مصاحبه مدارک رو پست کرد ؟؟؟؟

فرستاده شده از SM-G360Hِ من با Tapatalk
تشکر کنندگان:
(2016-02-03 ساعت 11:07)Majidkh نوشته:  سلام دوستان ببخشید یه سوال داشتم ایا برای ابوظبی هم مثل انکارا باید قبل از مصاحبه مدارک رو پست کرد ؟؟؟؟

نه دوست عزيز..
برای اینکه کامل توجیه بشید و از نگرانی های بی مورد رهایی پیدا کنید چندتا از سفرنامه های دوستان رو مطالعه کنید
کیس:***2016as2- رویت قبولی: 12may - کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی - تعداد افراد: 1- ارسال فرم: 26 may- کارنت شدن :12 آگوست- نامه دوم:30 سپتامبر - مصاحبه: 2 نوامبر - وضعیت:AP سربازی س.پ - آپدیت: 4 نوامبرسایت سفارت. 9 دسامبر ceac - دریافت ویزا نزدیک به پنج ماه طول کشید..ورود به امریکا : :  24 April
تشکر کنندگان: nimashariat
سلام دوستان
ما هم امروز صبح به محض رسيدن به دبي رفتيم nmc و كاراي مديكال رو انجام داديم و دكتر شوكلا هم ٤ تا واكسن براي دخترم نوشت?
كيس لاتري ٢٠١٦/ ورود به امريكا: ٨ جون ٢٠١٦
لينك سفرنامه من:
http://www.mohajersara.com/forum/thread-...#pid693160
تشکر کنندگان:
(2016-02-04 ساعت 23:20)Rira_1982 نوشته:  سلام دوستان
ما هم امروز صبح به محض رسيدن به دبي رفتيم nmc و كاراي مديكال رو انجام داديم و دكتر شوكلا هم ٤ تا واكسن براي دخترم نوشت😦
سلام.به سلامتی باشه
میشه لطفا سن دخترتون و واکسن هایی که براشون زدن رو هم بگین

CN: 2016AS46XX >>> FIRST LETTER: MAY 10 >>> DS-260: JUNE 4 >>PERSON: 3 >
 Abu Dhabi>>> CURRENT: 25 Jan                                   E
تشکر کنندگان:
بچه ها من امروز تست آنتی بادی آبله مرغون رو انجام دادم ، نتیجش رو باید ببرم پاستور ؟ یا ببرم nmc?
Case Number : 47₩₩
Abudhabi
7 مارچ
2 نفر
آپدیت ها : 29 ، 30 ، 31 آگوست
کلیر در بهترین روز خدا 31 آگوست و دریافت ایمیل در همان روز

بلند است و دشوار راهی که از سیاهی دوزخ به روشنایی آسمان می رسد
تشکر کنندگان:
(2016-02-05 ساعت 01:16)milaveh نوشته:  بچه ها من امروز تست آنتی بادی آبله مرغون رو انجام دادم ، نتیجش رو باید ببرم پاستور ؟ یا ببرم nmc?

نتیجش رو لازم نیست ببرید پاستور فقط جواب تست انتی بادی رو به زبان انگلیسی(منظور اسم و فامیل به انگلیسی و تاریخ به میلادی)بگید بهتون بدن با خودتون ببرید nmc ، کاری که من هم انجام دادم حتی تاریخ جواب تستم به شمسی بود که گفت چرا شمسیه میلادی نیست و بعد خودشون به میلادی تغییر دادن شما سعی کن به انگلیسی بگیری که اونجا اذیت نشی همین کافیه
موفق باشی
تشکر کنندگان: milaveh
(2016-02-05 ساعت 01:16)milaveh نوشته:  بچه ها من امروز تست آنتی بادی آبله مرغون رو انجام دادم ، نتیجش رو باید ببرم پاستور ؟ یا ببرم nmc?

دوست عزیز
مگه تو پاستور انچام ندادید ؟
اگه داخل ایران انجام دادید داخل کارت زردتون ثبت نمایید.
موفق باشید
F4 Category‎
PD ‎2008
با نام کاربری sepidar

تعداد نفرات 4/رویت قبولی هفته ی آخر می/ارسال فرم هفته ی اول جولای/ (دلیل تاخیر درمصاحبه)تغییر سفارت از آنکارا به ابوظبی توسط خودم/مصاحبه اوایل نوامبر/هردو دارای شغل دولتی و لیسانس غیرحساس/ برنده اصلی س ارتش/ آپدیت سفارت فردای مصاحبه/ آپدیت سیس 9 دسامبر 25 ژانویه 17 مارچ 22 مارچ/کلیرنس 22 مارچ/ ورود به نیویورک 28 اپریل/تاریخ رسیدن ssn یک هفته بعد/
تازه اول راهشه بقیه شم با خودشه/ فکرنکن هرچی از این دست بدی همونو از اون دست میگیری  حتما" صدبرابرشو میگیری
تشکر کنندگان:
(2016-02-05 ساعت 01:46)پرسپولیس6 نوشته:  

دوست عزیز
موفق باشید

نه دکتر در پاستور برامون آزمایش نوشت فقط ، حالا نمی دونم باید جوابش رو ببرم پاستور و یا نه ، هر کی تجربه داره راهنمایی کنه لطفا و ی چیز دیگه کسی هتل نزدیک سفارت میشناسه ؟ ممنونم
Case Number : 47₩₩
Abudhabi
7 مارچ
2 نفر
آپدیت ها : 29 ، 30 ، 31 آگوست
کلیر در بهترین روز خدا 31 آگوست و دریافت ایمیل در همان روز

بلند است و دشوار راهی که از سیاهی دوزخ به روشنایی آسمان می رسد
تشکر کنندگان:
من و همسرم هر دو تو خود پاستور تجریش آزمایش دادیم و جوابش رو بردیم به خانم دکتر همونجا نشون دادیم و خودشون تو کارت واکسنمون وارد کردن.

CN: 2016AS46XX >>> FIRST LETTER: MAY 10 >>> DS-260: JUNE 4 >>PERSON: 3 >
 Abu Dhabi>>> CURRENT: 25 Jan                                   E
تشکر کنندگان: milaveh ، پرسپولیس6
سلام دوستان من 20 مارس وقت سفارت دارم کسی اون روز وقت سفارت داره

تشکر کنندگان:
(2016-02-05 ساعت 12:10)mersedehbb نوشته:  
من و همسرم هر دو تو خود پاستور تجریش آزمایش دادیم و جوابش رو بردیم به خانم دکتر همونجا نشون دادیم و خودشون تو کارت واکسنمون وارد کردن.

ما هم دقیقا همین رویه رو انجام دادیم .
F4 Category‎
PD ‎2008
با نام کاربری sepidar

تشکر کنندگان:
(2016-02-05 ساعت 01:56)milaveh نوشته:  
(2016-02-05 ساعت 01:46)پرسپولیس6 نوشته:  

دوست عزیز
موفق باشید

نه دکتر در پاستور برامون آزمایش نوشت فقط ، حالا نمی دونم باید جوابش رو ببرم پاستور و یا نه ، هر کی تجربه داره راهنمایی کنه لطفا و ی چیز دیگه کسی هتل نزدیک سفارت میشناسه ؟ ممنونم
دوست گرامی

ترجیحا هیچ کاری رو به کشور غریبه و آخرین فرصت موکول نفرمایید همینجا توسط انستیتو پاستور وارد کارتتون بفرمایید(آخه چه کاریه؟)
ضمنا مگه شما پرواز ابوظبی دارید ؟ که هتل نزدیک سفارت نیاز دارید؟
مدیران و پیشکسوتان محترم بارها پرواز و هتل در دبی را پیشنهاد فرمودند (حتی ترجیحا هتل نزدیک به مراکز خرید دبی رو توصیه مینمایند , نه هتل نزدیک به nmc را ) تا بتوانید از مسافرت خود حداکثر استفاده را برده و بیشترین لذت را ببرید.

کامیاب باشید
F4 Category‎
PD ‎2008
با نام کاربری sepidar

تشکر کنندگان: milaveh ، sosol ، j.modarres

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان