کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
دوستانی که برای عید وقت سفارت دارن میشه بیاین بگین از کجا و چه ایر لاینی پرواز گرفتین و چه هتلی.قیمتها داره برای عید سر به فلک میکشه.

CN: 2016AS46XX >>> FIRST LETTER: MAY 10 >>> DS-260: JUNE 4 >>PERSON: 3 >
 Abu Dhabi>>> CURRENT: 25 Jan                                   E
تشکر کنندگان:
(2016-01-31 ساعت 20:16)mersedehbb نوشته:  دوستانی که برای عید وقت سفارت دارن میشه بیاین بگین از کجا و چه ایر لاینی پرواز گرفتین و چه هتلی.قیمتها داره برای عید سر به فلک میکشه.

دوست عزیز برای رزرو هتل وخریدن بلیط باید از اول اسفند شروع کنید الان برای یک ماه اینده می تونید رزرو کنید ما هم مثل شما تو عید مصاحبمون ولی باید تا اوایل اسفند صبر کرد من خیلی سایت هارو گشتم معمولا همه تا یک ماه اینده هستش
کیس نامبر:2016AS46xx << مصاحبه:31مارچ ابوظبی << وضعیت: برنده اصلی و دو نفر همراه ویزا یکضرب + یک همراه AP

اپدیتها: 3April , 22,26,28May , 8,11August و بالاخره 14August کلیر بعد از 137

تشکر کنندگان: nimashariat
سلام
يكي از دوستاني كه ارمنستان مصاحبه داشتن در سفرنامه شون نوشتن كه چون دخترشون زير دو سال بوده ازش تست سل نگرفتن
مديكال امارات هم همينطوره يا خير؟
درستاني كه تجربه دارن اگر جواب بدن ممنون ميشم
كيس لاتري ٢٠١٦/ ورود به امريكا: ٨ جون ٢٠١٦
لينك سفرنامه من:
http://www.mohajersara.com/forum/thread-...#pid693160
تشکر کنندگان:
(2016-01-31 ساعت 22:48)matin.sh نوشته:  
(2016-01-31 ساعت 20:16)mersedehbb نوشته:  دوستانی که برای عید وقت سفارت دارن میشه بیاین بگین از کجا و چه ایر لاینی پرواز گرفتین و چه هتلی.قیمتها داره برای عید سر به فلک میکشه.

دوست عزیز برای رزرو هتل وخریدن بلیط باید از اول اسفند شروع کنید الان برای یک ماه اینده می تونید رزرو کنید ما هم مثل شما تو عید مصاحبمون ولی باید تا اوایل اسفند صبر کرد من خیلی سایت هارو گشتم معمولا همه تا یک ماه اینده هستش

سلام و شب بخیر 
با توجه به اینکه اکثر پروازها در ایام عید چارتر شده و با تورها به فروش میره بهتره زودتر در پی خرید بلیط سیستمی که قابلیت کنسلی و یا تغییر در تاریخ پرواز با اندکی جریمه رو داره باشید. ما بعد از دو روز و هماهنگی با چند آژانس بالاخره امروز تونستیم بلیط رو تهیه کنیم و حالا باید دنبال هتل و اسکان باشیم . البته ما ارمنستان هستیم ولی شرایط زمان عید برای همه جا همینه .موفق باشید.
CN:2016as00004###            رویت قبولی: 6 may
ارسال فرم : July           کنسولگری: انکارا تغییر به ایروان
کارنت : 8 ژانویه 2016
نامه دوم : 26 ژانویه
تعداد نفرات: ۳ نفر
مصاحبه: هفته چهارم مارس- سه شنبه بعدازظهر
مدیکال : به دلیل داشتن فرزند زیر ۱۲ سال ۴ روز قبل از مصاحبه
نتیجه : ویزای یکضرب برای کل اعضای کیس- تحویل پاس و ویزا جمعه ساعت 12
ورود به آمریکا:۳۱ جولای۲۰۱۶ مقصد : کالیفرنیا
دریافت سوشال : ۱۰ روز بعد از ورود
دریافت گرین کارت : ۴۳ روز پس از ورود
تشکر کنندگان: پرسپولیس6 ، behjan ، j.modarres
(2016-02-01 ساعت 00:22)Rira_1982 نوشته:  سلام
يكي از دوستاني كه ارمنستان مصاحبه داشتن در سفرنامه شون نوشتن كه چون دخترشون زير دو سال بوده ازش تست سل نگرفتن
مديكال امارات هم همينطوره يا خير؟
درستاني كه تجربه دارن اگر جواب بدن ممنون ميشم

بله دقیقا همینطوره نگران نباشید و همزمان با نتایج شما نتایج بچه رو هم میدن چون بجز واکسن هیچ ازمایشی ازش نمیگیرن
تشکر کنندگان: Rira_1982
تشکر کنندگان:
دوستان میشه راهنماییم کنید از فرودگاه دوبی چطور به ابوظبی برم؟مثلا چه خطی رو سوار شم و آیا باید تاکسی بگیرم تا به اتوبوس ها برسم؟
چون پروازم دوبی هست ولی هتلم چهار روز اول ابوظبی هست ممنون میشم

case number:201600004000 - تعداد افراد کیس: 1 نفر- سفارت: آنکارا تغییر به ابوظبی- مصاحبه: 29 فوریه- وضعیت: AP به خاطر نداشتن کار دولتی یا سربازی یا هیچ چیز دیگه! - آپدیت :1 مارچ
تشکر کنندگان:
کیس نامبر:2016AS46xx << مصاحبه:31مارچ ابوظبی << وضعیت: برنده اصلی و دو نفر همراه ویزا یکضرب + یک همراه AP

تشکر کنندگان:
(2016-02-01 ساعت 12:53)farzaneh_saremi نوشته:  دوستان میشه راهنماییم کنید از فرودگاه دوبی چطور به ابوظبی برم؟مثلا چه خطی رو سوار شم و آیا باید تاکسی بگیرم تا به اتوبوس ها برسم؟
چون پروازم دوبی هست ولی هتلم چهار روز اول ابوظبی هست ممنون میشم

[font=Tahoma, Verdana, sans-serif]برای رفتن به ابوظبی می تونید از اتوبوس استفاده کنید .باید به ترمینال ابوغبیبه برید (Abu ghobaiba) یه ایستگاه مترو به همین نام هستتب[font=Tahoma, Verdana, sans-serif]  با تاکسی هم می تونید برید [/font][/font]
[font=Tahoma, Verdana, sans-serif]من ابنو در سرچ هایی که انجام دادم پیدا کردم  
[/font]

تشکر کنندگان: behjan ، j.modarres
(2016-02-01 ساعت 17:25)matin.sh نوشته:  
(2016-02-01 ساعت 11:49)mersedehbb نوشته:  
(2016-01-31 ساعت 22:48)matin.sh نوشته:  دوست عزیز برای رزرو هتل وخریدن بلیط باید از اول اسفند شروع کنید الان برای یک ماه اینده می تونید رزرو کنید ما هم مثل شما تو عید مصاحبمون ولی باید تا اوایل اسفند صبر کرد من خیلی سایت هارو گشتم معمولا همه تا یک ماه اینده هستش
یعنی شما میگین تا اوایل اسفند باید صبر کرد؟؟
پر نمیشن؟چون خیلی تایم بدی هست.
ما 28 مارچ مصاحبه داریم شما چطور؟؟

بله من سایت های رزرو هتل رو نگاه کردم همه ی اونها اخرین تاریخ رزرو تا 20 فوریه بوده ولی بازم شما دوست دارید از شرکت های هواپیماء هم بپرسید ولی فکر نکنم اونها هم بتوانند رزرو کنند 
ما 31 مارچ مصاحبه
ما هم تو عید وقت داریم خیلی گرونیه اون زمان ولی چاره چیه بلیت ما گرفتیم از ایران ایر چون از الان باید گرفت چون هر چی نزدیکتر بشیم هم بدگیر میاد هم گرونتر میشه 21 مارچ مصاحبه
تشکر کنندگان:
با سلام
مصاحبه ما روز دوشنبه هستش اگر ویزا یکضرب بدن بنظرتون تا پنجشنبه ویزا اماده میشه چون ما پنجشنبه شب پرواز برگشتمونه ممنون میشم دوستانه با تجربه
جواب بدن ممنون میشم
تشکر کنندگان:
(2016-02-02 ساعت 01:40)yazdanf نوشته:  با سلام
مصاحبه ما روز دوشنبه هستش اگر ویزا یکضرب بدن بنظرتون تا پنجشنبه ویزا اماده میشه چون ما پنجشنبه شب پرواز برگشتمونه ممنون میشم دوستانه با تجربه
جواب بدن ممنون میشم
سلام 
بله معمولا سه تا پنج روز کاری اماده میشه پس فکر کنم تا پنجشنبه بعد از ظهر اماده شه

تشکر کنندگان: j.modarres
ما هم بلیطمون رو گرفتیم اتحاد نفری 1015 هر چی هم داشت میگذشت گرونتر میشد .

تشکر کنندگان:
(2016-02-02 ساعت 01:40)yazdanf نوشته:  با سلام
جواب بدن ممنون میشم
بله آماده است نگران نباشید..
منم دوشنبه بودم که دوستم یکضرب گرفت و پنجشنبه بهشون دادن..
کیس:***2016as2- رویت قبولی: 12may - کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی - تعداد افراد: 1- ارسال فرم: 26 may- کارنت شدن :12 آگوست- نامه دوم:30 سپتامبر - مصاحبه: 2 نوامبر - وضعیت:AP سربازی س.پ - آپدیت: 4 نوامبرسایت سفارت. 9 دسامبر ceac - دریافت ویزا نزدیک به پنج ماه طول کشید..ورود به امریکا : :  24 April
تشکر کنندگان:
دوستان من 7 مارس وقت سفارت دارم. کسی اون موقع وقت داره؟ که با هم برنامه ریزی کنیم تا در دبی بهتر و با هزینه کمتر بریم ابوضبی لطفا پیام بدهید.تشکر
تشکر کنندگان: nimashariat ، سعید صادقی فر2

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان