کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2016-02-16 ساعت 03:58)farzaneh_saremi نوشته:  
(2016-02-15 ساعت 14:46)pupak نوشته:  سلام دوستان.کسی اسم هتل ها یا خیابون های نزدیک به سفارت رو می دونه ؟می خوام تو ابو ظبی هتلمو نزدیک به سفارت انتخاب کنم.اگر ممکنه لطفا راهنماییم کنید.
Aloft
Premier inn
Holiday inn

سلام پوپک جان
اگر دبی هتل بگیرید بهتر هستش. چون نهایتا کمتر از یک نصف روز با سفارت کار دارید و برای روز مصاحبه هم که دوساعت زودتر از دبی حرکت کنید به موقع میرسید. دبی هتلهای بیشتری داره و مراکز دیدنی و تفریحی بیشتری داره. ابوظبی دلگیر و خسته کننده است. در هرحال این یک پیشنهاد بود. 
موفق باشید.
کیس نامبر : **2015AS57**مصاحبه : JUNE 25 ابوظبی
دو نفر یکضرب - خودم کلیرنس**اپدیتها : 4 جولای و 22 جولایمقصد : ایالت DELAWARE - نیوآرک** آپ کلیر: 22 جولای شبدریافت ایمیل ویزا : 23 جولای تحویل پاس به سفارت: 27 جولای**دریافت ویزا :  30جولای.ورود به امریکا : 9 دسامبر 2015**فرودگاه : واشنگتن دی سی.افتتاح حساب بانکی : 11 دسامبر** درخواست پاس سفید :12دسامبر**  انگشت نگاری : 6 ژانویه 2016.دریافت سوشیال نامبر : 17 دسامبر**دریافت گرین کارتها : 4 فوریه 2016 دریافت پاس سفید : 2016/April/1 ....ورود مجدد March /19/2018 دالاس تگزاس
تشکر کنندگان: barfi1 ، j.modarres ، storagemeter ، پرسپولیس6 ، moh.saee ، pupak ، nimashariat ، ghobad2121
ذوستان به نظرتون برای یه نفر چه مقدار تمکن مالی کافیه ؟
تو تاپیک جوابای مختلفی هست.. بین 15 تا 20 هزار دلار...
من یه مقذار گیج شدم..
ممنون میشم اگه جواب بدین
کیس نامبر:2016AS0000046xx
رویت قبولی: May 2, 2015
ارسال فرم: May 28, 2015
کارنت شدن: january 09 .2016
تعداد افراد: ۱  خودم تنها
نامه ی دوم:  2016 january 26
محل سفارت: ایروان توسط kcc تغییر داده شد به ابوظبی
تاریخ مصاحبه: 2016 8 march
دریافت ویزا: یکضرب 10/03/2016
تاریخ کلیرنس: ....
دریافت گرین کارت: بعد از ورود به آ م ری ک ا
اولین ورود به آمریکا: نهایتا تا august 2016
مقصد : UTAH
جمع تقریبی مخارج تاحالا : محاسبه نکردم

تشکر کنندگان:
(2016-02-18 ساعت 01:28)سعید صادقی فر2 نوشته:  ذوستان به نظرتون برای یه نفر چه مقدار تمکن مالی کافیه ؟
تو تاپیک جوابای مختلفی هست.. بین 15 تا 20 هزار دلار...
من یه مقذار گیج شدم..
ممنون میشم اگه جواب بدین

این پست رو مطالعه کنید
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان: j.modarres ، سعید صادقی فر2 ، Ccroperator
دوستان یک سئوال وضعیت پریزهای برق در دبی و ابوظبی چجوریه؟
برای موبایل و سشوار و وسایل برقی کوچیک آیا نیاز به تبدیل خاصی هست یا نه؟
تشکر کنندگان:
(2016-02-18 ساعت 21:19)sf_home81 نوشته:  دوستان یک سئوال وضعیت پریزهای برق در دبی و ابوظبی چجوریه؟

سلام
بله پريزهاشون سه شاخه هست
ميتونين تبديل با خودتون ببرين
كيس لاتري ٢٠١٦/ ورود به امريكا: ٨ جون ٢٠١٦
لينك سفرنامه من:
http://www.mohajersara.com/forum/thread-...#pid693160
تشکر کنندگان:
(2016-02-18 ساعت 21:19)sf_home81 نوشته:  دوستان یک سئوال وضعیت پریزهای برق در دبی و ابوظبی چجوریه؟

دوست عزیز تمام هتلها سشوار و کتری برقی داره اما برای شارژ موبایل یا وسایل برقی دیگه باید تبدیل ببری موفق باشید
شماره کیس***2016as1   تاریخ رویت قبولی: 15may     کنسولگری:abu dhabi
تعداد افراد منظور در کیس : 1  ارسال فرمهای سری اول:1jun  کارنت شدن کیس:12Aug    مصاحبه:اکتبر     دریافت کلیرنس:    APاکتبر   کلیر:18aprilبعداز حدود170روز   دریافت ویزا:

تشکر کنندگان:

سلام دوست عزیز
پریزهای امارات سه راهه هستند که در حالت عادی دوشاخه های وسایل ما داخلش نمیرن و این بخاطر زبانه قفلی هست که داخل سوراخ سومه
شما به راحتی میتونید با یک عدد چوب کبریت یا خلال دندان که داخل سوراخ سوم وارد میکنید این زبانه رو کنار بزنید و قفل رو آزاد کنید و بعد از همان دوشاخه معمولی استفاده کنید.
فقط حواستون باشه از اشیاء فلزی برای اینکار استفاده نکنید.
شماره کیس: **2016AS20 » تاریخ رویت قبولی: May-23-۲۰۱۵ » کنسولگری: Abu Dhabi <- Ankara تعداد افرادکیس : 5 نفر
 ارسال فرم:15-Jul-28 » کارنت:15-Aug-12 » نامه دوم:15-Nov-17 » مصاحبه:2016-Jan-14  » وضعیت:AP
آپدیتهای سیس: 14 و 15 و 20 و 21 و 25 ژانویه و 15مارچ و 20 آوریل- آپدیت سایت ابوظبی: 14 ژانویه
تشکر کنندگان: storagemeter ، matin.sh ، A2000 ، nimashariat ، behjan
دوستان درصورت گرفتن ویزای یکضرب روزهای تحویل ویزا در سفارت چند شنبه ها هست؟
همه روزهای هفته؟
تشکر کنندگان:
(2016-02-21 ساعت 20:31)sf_home81 نوشته:  دوستان درصورت گرفتن ویزای یکضرب روزهای تحویل ویزا در سفارت چند شنبه ها هست؟
همه روزهای هفته؟

در صورت یکضرب بودن یه کارت صورتی بهتون میدن که داخلش نوشته شده چه روزی باید تشریف ببرید برای دریافت ویزا .
معمولا دوشنبه و پنجشنبه هستش .
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان: behjan ، j.modarres ، Danoosh ، پرسپولیس6 ، barfi1 ، ghobad2121
میخواستم بدونم مصاحبه من که دوشنبه ‎11 -Apr‎ تو ابوظبی چند روز قبل برم برای کارای مدیکال؟؟

ممنون میشم راهنماییم کنین
شماره کیس:  56xx  ----  تاریخ رویت قبولی:May 1‎8, 2015‎  ----   کنسولگری : آنکارا تغییر به ابوظبی
ارسال فرمهای سری اول:JUN-10- ‎2015‎  ---  کارنت شدن کیس:8فوریه  مصاحبه: 11-ََApr
تعداد افراد منظور در کیس :1+1 (ازدواج بعد از نامه دوم - پرکردن فرمهای همسر در سفارت به صورت دستی )
نتیجه مصاحبه :AP  (سربازی معاف ، شغل شرکت خصوصی نفت وگاز ، لیسانس کامپیوتر)
آپدیت سیس :
نفر اصلي AP.    : ١١،٢١،٢٢ آپريل   -١١ مي - 9 آگوست آپدیت دوخطی - 11 آگوست or و کلیر
نفر دوم  Ready  : ١١،١٩،٢١ آپريل  -  ٣ مي - ١١ مي - ١٨ مي -11 آگوست کلیر
دريافت ويزا : ٢٤ آگوست
تشکر کنندگان:
با سلام
از دوستاني كه تجربه دارن ميخواستم سؤال كنم هزينه ناهارو شام در دبي در حد كي اف سي فست فود چقدر هست كلا هزينه در يك روز خيلي ساده چقدر پيشبيني ميكنيد ممنون ميشم جواب بدين
تشکر کنندگان:
(2016-02-23 ساعت 16:53)amirak7 نوشته:  میخواستم بدونم مصاحبه من که دوشنبه ‎11 -Apr‎ تو ابوظبی چند روز قبل برم برای کارای مدیکال؟؟

با سلام
اگر فرزندی ندارید دو روز قبل از مصاحبه باید مدیکال را انجام دهید تا روز بعد ازمایشات اماده شود ولی اگر فرزندی دارید چهار روز قبل از مصاحبه باید مدیکال را انجام دهید
***Case number : 1
Dv 260 : 28 may
Interview: third week of november
Abu dhabi
Up dates:18 November
Ceac update: 09 december
25 January
April 1
April 21 تبدیل به اپدیت or شدیم
April 24 نامه کلیری امد Big Grin
تشکر کنندگان: amirak7 ، j.modarres
(2016-02-23 ساعت 20:44)yazdanf نوشته:  با سلام
از دوستاني كه تجربه دارن ميخواستم سؤال كنم هزينه ناهارو شام در دبي در حد كي اف سي فست فود چقدر هست كلا هزينه در يك روز خيلي ساده چقدر پيشبيني ميكنيد ممنون ميشم جواب بدين

سلام
كي اف سي حدود ٢٤ درهم، مك دونالد ٢١ درهم، غذاهاي ايراني از ٢٨ درهم تا ٦٠ درهم، پيتزا حدود ٢٥ تا ٣٥ درهم
البته اينها همه قيمتهاي فودكورتها بودن
رستوران اگر بخواين برين خوب بيشتره مثلاً همين غذاهاي ايراني تا ١٠٠ درهم هم ميشه.
هزينه يك روز هم به خودتون بستگي داره وعده هاي غذايي كه بالا گفته شد
هزينه مترو اگر كارت سيلور بگيرين بعضي مسيرها ٣/٥ درهم و بعضي مسير ها تا ٧/٥ درهم هست و تاكسي هم مسيرهاي نزديك ١٢ درهم به بالا و مسيرهاي دور تا ٦٠ درهم هم بود.
موفق باشيد.
كيس لاتري ٢٠١٦/ ورود به امريكا: ٨ جون ٢٠١٦
لينك سفرنامه من:
http://www.mohajersara.com/forum/thread-...#pid693160
تشکر کنندگان: j.modarres
(2016-02-24 ساعت 01:21)Rira_1982 نوشته:  
(2016-02-23 ساعت 20:44)yazdanf نوشته:  با سلام

سلام
كي اف سي حدود ٢٤ درهم، مك دونالد ٢١ درهم، غذاهاي ايراني از ٢٨ درهم تا ٦٠ درهم، پيتزا حدود ٢٥ تا ٣٥ درهم
البته اينها همه قيمتهاي فودكورتها بودن
رستوران اگر بخواين برين خوب بيشتره مثلاً همين غذاهاي ايراني تا ١٠٠ درهم هم ميشه.
هزينه يك روز هم به خودتون بستگي داره وعده هاي غذايي كه بالا گفته شد
هزينه مترو اگر كارت سيلور بگيرين بعضي مسيرها ٣/٥ درهم و بعضي مسير ها تا ٧/٥ درهم هست و تاكسي هم مسيرهاي نزديك ١٢ درهم به بالا و مسيرهاي دور تا ٦٠ درهم هم بود.
موفق باشيد.

سپاسگزارم
//2016AS4*** Case مصاحبه  مارچ ابوظبي// تعداد ٢ نفر//وضعيت:ap//برنده اصلي همسر شغل كارمند شركت خصوصي خودم سربازي ار ت شغل ازاد
/آپدیت ها 21و22 اپریل 27 جولای با ایمیل 5 اگوست نفر دوم دوخطی 7 orاگوست   10 آگوست نفر اصلی دوخطی
به لطف خدا ١١ اگوست كلير
تشکر کنندگان: Rira_1982
(2016-02-23 ساعت 16:53)amirak7 نوشته:  میخواستم بدونم مصاحبه من که دوشنبه ‎11 -Apr‎ تو ابوظبی چند روز قبل برم برای کارای مدیکال؟؟

من دوشنبه مصاحبه داشتم.. شنبه صبح رفتم ،یکشنبه عصر آماده بود
کیس:***2016as2- رویت قبولی: 12may - کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی - تعداد افراد: 1- ارسال فرم: 26 may- کارنت شدن :12 آگوست- نامه دوم:30 سپتامبر - مصاحبه: 2 نوامبر - وضعیت:AP سربازی س.پ - آپدیت: 4 نوامبرسایت سفارت. 9 دسامبر ceac - دریافت ویزا نزدیک به پنج ماه طول کشید..ورود به امریکا : :  24 April
تشکر کنندگان: amirak7 ، sosol

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان