کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
دوستان عزیزم من دیروز مصاحبه داشتم. برای مدیکال اگر فرزند کوچک دارین باید چند روز قبل برین. من چهارشنبه مدیکال رفتم و دوشنبه نتیجه رو بهم دادن. فقط یه نکته رو بگم که حتما برای هر نفر 5 قطعه عکس ببرین چون ما 3 قطعه بردیم و قبول نکردن و مجبور شدیم دوباره برگردیم هتل و بیاریم. اما برخورد پرسنل عالی بود و در کمال آرامش کارامون انجام شد. وقتی هم که ما عجله میکردیم مرتب میگفتن آروم باشین و عجله نکنین. خلاصه خوب بود همه چیز. اگه هتلتون نزدیک مدیکال هست تاکسی بگیرین بهتره. ما سه نفر بودیم و با مترو رفتیم. شد 15 درهم هر مسیر. تاکسی 20 درهم میگرفت و بنظرم بهتر بود اما خب ما نمیدونستیم که تاکسی ها زیاد گرون نیست. برای مصاحبه هم توصیه میکنم زود برین. من ساعت 7:40 سفارت بودم و خیلیها قبل من نوبت گرفته بودن. اگه فرزند کوچیک ندارین و از ایستادن خسته نمیشین زودتر برین بهتره. ما سه شنبه مصاحبه شدیم و آفیسر گفت یکشنبه برای گرفتن ویزا بیاین. ازشون خواهش کردیم پنجشنبه ویزا رو بدن چون جمعه بلیط داریم اما گفتن خیلی زوده. احتمالا باید سفرمون رو تمدید کنیم. حتما برای سفرتون تعطیلات سفارت رو در نظر بگیرین. 5 روز طول میکشه تا تحویل ویزا و بنظر من به ریسکش نمی ارزه که زودتر بلیط برگشت بگیرین
تشکر کنندگان: mehdihk ، omid40 ، پرسپولیس6 ، غنچه ، matin.sh ، amirak7 ، moh.saee ، behjan ، sahar2016 ، moh@m@d ، ghobad2121
دوستان به نظرتون من که دوشنبه مصاحبه دارم و بچه ام ندارم چه روزی برم مدیکال تا یکشنبه عصر جوابشو میگیرم؟جمعه ها ام مدیکال انجام میدن؟ ممنون
شماره کیس:  56xx  ----  تاریخ رویت قبولی:May 1‎8, 2015‎  ----   کنسولگری : آنکارا تغییر به ابوظبی
ارسال فرمهای سری اول:JUN-10- ‎2015‎  ---  کارنت شدن کیس:8فوریه  مصاحبه: 11-ََApr
تعداد افراد منظور در کیس :1+1 (ازدواج بعد از نامه دوم - پرکردن فرمهای همسر در سفارت به صورت دستی )
نتیجه مصاحبه :AP  (سربازی معاف ، شغل شرکت خصوصی نفت وگاز ، لیسانس کامپیوتر)
آپدیت سیس :
نفر اصلي AP.    : ١١،٢١،٢٢ آپريل   -١١ مي - 9 آگوست آپدیت دوخطی - 11 آگوست or و کلیر
نفر دوم  Ready  : ١١،١٩،٢١ آپريل  -  ٣ مي - ١١ مي - ١٨ مي -11 آگوست کلیر
دريافت ويزا : ٢٤ آگوست
تشکر کنندگان: ghobad2121
(2016-02-24 ساعت 17:43)amirak7 نوشته:  دوستان به نظرتون من که دوشنبه مصاحبه دارم و بچه ام ندارم چه روزی برم مدیکال تا یکشنبه عصر جوابشو میگیرم؟جمعه ها ام مدیکال انجام میدن؟ ممنون
دوست عزیز
اگه ابوظبی مصاحبه داشته باشید . کافیست شنبه صبح جهت مدیکال به nmc دبی تشریف ببرید .
موفق باشید
F4 Category‎
PD ‎2008
‎Case ‎No. ABD2010 ******
با نام کاربری sepidar

کیس لاتاری با کیس نامبر 2016xxx
تعداد نفرات 4/رویت قبولی هفته ی آخر می/ارسال فرم هفته ی اول جولای/ (دلیل تاخیر درمصاحبه)تغییر سفارت از آنکارا به ابوظبی توسط خودم/مصاحبه اوایل نوامبر/هردو دارای شغل دولتی و لیسانس غیرحساس/ برنده اصلی س ارتش/ آپدیت سفارت فردای مصاحبه/ آپدیت سیس 9 دسامبر 25 ژانویه 17 مارچ 22 مارچ/کلیرنس 22 مارچ/ ورود به نیویورک 28 اپریل/تاریخ رسیدن ssn یک هفته بعد/
تازه اول راهشه بقیه شم با خودشه/ فکرنکن هرچی از این دست بدی همونو از اون دست میگیری  حتما" صدبرابرشو میگیری
تشکر کنندگان: nimashariat ، amirak7 ، j.modarres ، ghobad2121
سلام
دوستان من هر چی آدرس سفارت رو که تو نامه دوم بود گوگل ، یه جای دیگه رو به عنوان سفارت زووم میکرد دوستانی که در جریانن لطفا راهنمایی کنن ممنون میشم .
CN : 5xxx
Per : 4
IV : 6 / April / 2016
ABU DHABI
Status : AP
Updates : 6,17,18,19,21 April ,20 Jun, 11,13 July
Embassy update :14 July
Clearance :13 July
29 Aug : دریافت ویزا
28 Sep : ورود به آمریکا
Los Angeles CA
15 Nov : دریافت گرین کارت

تشکر کنندگان:
(2015-09-03 ساعت 09:56)yesorno نوشته:  
(2015-09-03 ساعت 09:39)a4542 نوشته:  سلام دوستان ما اخر اکتبر ابوظبی مصاحبه داریم.مشکلی که ذهن منوایوای ماهه مشغول کرده اینه که شرکتی که من کار میکنم به سازمان بازنشستگی فرهنگیان فروخته شده.من از کارگزینی شرکت که سوال کردم گفت ما شرکت خصوصی هستیم.البته بارها شده مزایایی از ما حذف شده و وقتی اعتراض کردیم گفتن دیگه شرکت خصوصی شده .
من نمیخوام توی مصاحبه خدای نکرده دروغی گفته باشم و تناقضی به وجود بیاد.دوستان من واقعا تو مصاحبه باید چی بگم.البته برنده همسرم میباشد.

توی مصاحبه کوتاه ترین جواب ها و بهترین جواب ها رو انتخاب کنین
مثلاً افیسر میگه شغلتون چی بوده؟ شما در جواب بفرمایین: توی یک شرکت خصوصی بودم.
یا از سوالش رد میشه میره یا میگه چیکار می کردین؟ در جواب میگین فلان کار رو انجام می دادم.
در خصوص دو تا چیز حساس هستن اول از همه و مهم تر از همه شغل شریفتون و دوم وضعیت خدمت.
در صورتی که بخوایت واسش توضیح بدین که اول خصوصی بوده و بعد زیر مجموعه ی فلان شده و ... شک می کنه و دردسر میشه. کوتاه و ساده توی شرکت خصوصی غیر دولتی (غیر دولتی مهمه ها) کار می کنین. کارتونم مثلاً کارمند بخش مالی هستین. تمام.
روی سؤالایی که می تونین بگین دلتون به رفتن خوشه و ... میشه یکم پر حرفی کرد. مثلاً به فردی میگه شما چرا شاغل نیستین؟ طرف میگه من یک ساله درسم تموم شده و وقتی فهمیدم برنده شدم به آرزوی رفتن به آمریکا حاضر نشدم سر کار برم و الان هم تمام تلاشم رو واسه رفتن به کشور آرزو هام می کنم.

با سلام
من در یک شرکت خصوصی کار می کنم و بیمه نیستم. آیا در هنگام مصاحبه یا بعد از آن مدرکی مانند گواهی اشتغال به کار در شرکت مربوطه یا سابقه بیمه نیاز نیست؟ شرکت ما گواهی اشتغال به کار برای من صادر می کند ولی بیمه نیستم.
اصولاٌ در ایمیل سفارت که قبل از مصاحبه برای افراد ارسال می شود اصل چه مدارکی درخواست می گردد؟
تشکر کنندگان: sahar2016
(2016-02-24 ساعت 17:43)amirak7 نوشته:  دوستان به نظرتون من که دوشنبه مصاحبه دارم و بچه ام ندارم چه روزی برم مدیکال تا یکشنبه عصر جوابشو میگیرم؟جمعه ها ام مدیکال انجام میدن؟ ممنون

سلام چه تاريخي مصاحبه دارين دوست عزيز؟
//2016AS4*** Case مصاحبه  مارچ ابوظبي// تعداد ٢ نفر//وضعيت:ap//برنده اصلي همسر شغل كارمند شركت خصوصي خودم سربازي ار ت شغل ازاد
/آپدیت ها 21و22 اپریل 27 جولای با ایمیل 5 اگوست نفر دوم دوخطی 7 orاگوست   10 آگوست نفر اصلی دوخطی
به لطف خدا ١١ اگوست كلير
تشکر کنندگان:
(2016-02-26 ساعت 15:04)yazdanf نوشته:  

سلام
من 11- آپریل که میشه دوشنبه مصاحبه دارم
به نظرتون شنبه اول صبح برم مدیکال یکشنبه شب جوابو می تونم بگیرم؟
شماره کیس:  56xx  ----  تاریخ رویت قبولی:May 1‎8, 2015‎  ----   کنسولگری : آنکارا تغییر به ابوظبی
ارسال فرمهای سری اول:JUN-10- ‎2015‎  ---  کارنت شدن کیس:8فوریه  مصاحبه: 11-ََApr
تعداد افراد منظور در کیس :1+1 (ازدواج بعد از نامه دوم - پرکردن فرمهای همسر در سفارت به صورت دستی )
نتیجه مصاحبه :AP  (سربازی معاف ، شغل شرکت خصوصی نفت وگاز ، لیسانس کامپیوتر)
آپدیت سیس :
نفر اصلي AP.    : ١١،٢١،٢٢ آپريل   -١١ مي - 9 آگوست آپدیت دوخطی - 11 آگوست or و کلیر
نفر دوم  Ready  : ١١،١٩،٢١ آپريل  -  ٣ مي - ١١ مي - ١٨ مي -11 آگوست کلیر
دريافت ويزا : ٢٤ آگوست
تشکر کنندگان: ghobad2121
دوستان تحویل دادن ویزا در سفارت چه روزهایی و چه ساعتهایی هست؟
no sign
تشکر کنندگان: Ali.karimi
(2016-02-26 ساعت 22:09)sf_home81 نوشته:  دوستان تحویل دادن ویزا در سفارت چه روزهایی و چه ساعتهایی هست؟

سلام یکشنبه و سشنبه پاسپورت میگیرن دوشنبه و پنجشنبه ویزاهارو
F2B
ABD2013XXXX
PD 8/Apr/2008
Welcome letter 4/DEC/2014
Interview letter 16/JUL/2015
Interview 3 Aug
result : AP
آپدیتهای AP در سایت ابوظبی ۴ اگوست و در سایت سیس ۶،13 آگوست،19 فوریه و 21 فوریه
Clear : 21 Feb
۲۸ فوریه : تحویل پاسپورت و ۲۸،۲۹،فوریه آپدیت،۱ مارچ آپدیت و ۲ مارچ ایشود
۳ مارچ : دریافت ویزا
۱۸ مارچ ورود به آمریکا ایالت کارولینای شمالی
تشکر کنندگان: amirak7 ، j.modarres
(2016-02-26 ساعت 15:29)amirak7 نوشته:  
(2016-02-26 ساعت 15:04)yazdanf نوشته:  

سلام
من 11- آپریل که میشه دوشنبه مصاحبه دارم
به نظرتون شنبه اول صبح برم مدیکال یکشنبه شب جوابو می تونم بگیرم؟
بله به شما جواب را میدن تا آخر وقت یکشنبه.
تشکر کنندگان: amirak7 ، j.modarres
(2016-02-26 ساعت 02:34)JAVID2015 نوشته:  
(2015-09-03 ساعت 09:56)yesorno نوشته:  
(2015-09-03 ساعت 09:39)a4542 نوشته:  سلام دوستان ما اخر اکتبر ابوظبی مصاحبه داریم.مشکلی که ذهن منوایوای ماهه مشغول کرده اینه که شرکتی که من کار میکنم به سازمان بازنشستگی فرهنگیان فروخته شده.من از کارگزینی شرکت که سوال کردم گفت ما شرکت خصوصی هستیم.البته بارها شده مزایایی از ما حذف شده و وقتی اعتراض کردیم گفتن دیگه شرکت خصوصی شده .
من نمیخوام توی مصاحبه خدای نکرده دروغی گفته باشم و تناقضی به وجود بیاد.دوستان من واقعا تو مصاحبه باید چی بگم.البته برنده همسرم میباشد.

توی مصاحبه کوتاه ترین جواب ها و بهترین جواب ها رو انتخاب کنین
مثلاً افیسر میگه شغلتون چی بوده؟ شما در جواب بفرمایین: توی یک شرکت خصوصی بودم.
یا از سوالش رد میشه میره یا میگه چیکار می کردین؟ در جواب میگین فلان کار رو انجام می دادم.
در خصوص دو تا چیز حساس هستن اول از همه و مهم تر از همه شغل شریفتون و دوم وضعیت خدمت.
در صورتی که بخوایت واسش توضیح بدین که اول خصوصی بوده و بعد زیر مجموعه ی فلان شده و ... شک می کنه و دردسر میشه. کوتاه و ساده توی شرکت خصوصی غیر دولتی (غیر دولتی مهمه ها) کار می کنین. کارتونم مثلاً کارمند بخش مالی هستین. تمام.
روی سؤالایی که می تونین بگین دلتون به رفتن خوشه و ... میشه یکم پر حرفی کرد. مثلاً به فردی میگه شما چرا شاغل نیستین؟ طرف میگه من یک ساله درسم تموم شده و وقتی فهمیدم برنده شدم به آرزوی رفتن به آمریکا حاضر نشدم سر کار برم و الان هم تمام تلاشم رو واسه رفتن به کشور آرزو هام می کنم.

با سلام
من در یک شرکت خصوصی کار می کنم و بیمه نیستم. آیا در هنگام مصاحبه یا بعد از آن مدرکی مانند گواهی اشتغال به کار در شرکت مربوطه یا سابقه بیمه نیاز نیست؟ شرکت ما گواهی اشتغال به کار برای من صادر می کند ولی بیمه نیستم.
اصولاٌ در ایمیل سفارت که قبل از مصاحبه برای افراد ارسال می شود اصل چه مدارکی درخواست می گردد؟

دوست عزیز گواهی اشتغال به کار نمیخوان.اما شغلتون رو واضح توضیح بدین.افیسری که سوال میکنه فارسیش زیاد خوب نیست و اگه متوجه نشه چی میگید براتون ap میزنه سعی کنید هر طوره کارتون رو خیلی ساده بهشون بگید.با اطمینان صحبت کنید.در صحبتهاتون دوددل نباشید.
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
تشکر کنندگان: j.modarres ، JAVID2015 ، ghobad2121
(2015-09-02 ساعت 21:11)yesorno نوشته:  امروز یه لحظه به دلیل خلوتی وضعیت 2015 به سرم زد بیام کنار شما دوستای 2016

که دیدم اساتید 2015 قبل از من اومدن و هرچند بزرگواری و لطفشون به ما 2015 ایا میرسه به شما هم کمک می کنن، اما چون فایلی در مورد سفر به امارات آماده کردم و شدیداً بهتون کمک می کنه خواستم بگم

سفرنامه من رو که داخل امضام هست دانلود کنین و حتماً مطالعه کنین. به صورت فایل PDF قابل دانلود هستش. بسیاری از نکات رو آماده کردم و توضیح دادم

من فايل سفرنامه تونو نميتونم ببينم
تشکر کنندگان: nimashariat
سلام. دوستان کسی هستش که بدون استفاده از لیدرها به مصاحبه رفته باشه؟
منظورم اینه که به هتل گفته باشه که واسش تاکسی بگیره. آیا صبح زود امکان تاکسی رزرو کردن توسط هتل برای ابوظبی هستش؟ آیا در این خصوص باید مسائلی رو در نظر داشت؟ هزینه اش چقدر شده؟
شماره کیس: 2016AS4XXX
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ
سفارت: ابوظبی
سربازی معاف و کار خصوصی
کارشناسی ارشد مکانیک
وضعیت: AP آپدیتها: 15، 16، 17
آپدیتهای ایمیلی: 22 مارچ و 3 می
آپدیت دو خطی: 2 آگوست - تبدیل به or: روز 4 آگوست
تشکر کنندگان: nimashariat ، behjan
(2016-03-02 ساعت 19:37)moh.saee نوشته:  سلام. دوستان کسی هستش که بدون استفاده از لیدرها به مصاحبه رفته باشه؟
منظورم اینه که به هتل گفته باشه که واسش تاکسی بگیره. آیا صبح زود امکان تاکسی رزرو کردن توسط هتل برای ابوظبی هستش؟ آیا در این خصوص باید مسائلی رو در نظر داشت؟ هزینه اش چقدر شده؟

کافیست فقط چند صفحه ی اول تاپیک رو مطالعه فرمایید .
تشکر کنندگان: Danoosh
دوستان لطفا اگه کسی شماره خانوم ملیکا رو داره برای من بذاره ممنون
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان