کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2016-03-02 ساعت 22:36)A2000 نوشته:  
(2016-03-02 ساعت 19:37)moh.saee نوشته:  سلام. دوستان کسی هستش که بدون استفاده از لیدرها به مصاحبه رفته باشه؟
منظورم اینه که به هتل گفته باشه که واسش تاکسی بگیره. آیا صبح زود امکان تاکسی رزرو کردن توسط هتل برای ابوظبی هستش؟ آیا در این خصوص باید مسائلی رو در نظر داشت؟ هزینه اش چقدر شده؟

کافیست فقط چند صفحه ی اول تاپیک رو مطالعه فرمایید .

باسلام دوست عزیز من در ابوظبی اقامت کردم و از هتل خواستم صبح زود برام تاکسی بگیرن و قیمتش هم حدود 25 درهم شد برای برگشت از سفارت هم از مقابل در سفارت هر 5 دقیقه تاکسی رد میشه و گاهی چندتا تاکسی برای سوارکردن مسافر ایستادند به امید خدا برای مصاحبه برید و نگران نباشید خیلی راحت هست به امید ویزای یک ضرب برای شما
شماره کیس***2016as1   تاریخ رویت قبولی: 15may     کنسولگری:abu dhabi
تعداد افراد منظور در کیس : 1  ارسال فرمهای سری اول:1jun  کارنت شدن کیس:12Aug    مصاحبه:اکتبر     دریافت کلیرنس:    APاکتبر   کلیر:18aprilبعداز حدود170روز   دریافت ویزا:

تشکر کنندگان: moh.saee ، A2000
(2016-03-03 ساعت 18:48)behjan نوشته:  
(2016-03-02 ساعت 22:36)A2000 نوشته:  
(2016-03-02 ساعت 19:37)moh.saee نوشته:  سلام. دوستان کسی هستش که بدون استفاده از لیدرها به مصاحبه رفته باشه؟
منظورم اینه که به هتل گفته باشه که واسش تاکسی بگیره. آیا صبح زود امکان تاکسی رزرو کردن توسط هتل برای ابوظبی هستش؟ آیا در این خصوص باید مسائلی رو در نظر داشت؟ هزینه اش چقدر شده؟

کافیست فقط چند صفحه ی اول تاپیک رو مطالعه فرمایید .

باسلام دوست عزیز من در ابوظبی اقامت کردم و از هتل خواستم صبح زود برام تاکسی بگیرن و قیمتش هم  حدود 25 درهم شد برای برگشت از سفارت هم از مقابل در سفارت هر 5 دقیقه تاکسی رد میشه و گاهی چندتا تاکسی برای سوارکردن مسافر ایستادند به امید خدا برای مصاحبه برید و نگران نباشید خیلی راحت هست به امید ویزای یک ضرب برای شما

خیلی ممنونم از شما بابت پاسخ.
ای کاش بقیه بجای نگرانی از شلوغ شدن اینجا، در شرایط بحرانی یه آدرس بدن که کجا رو باید مطالعه کرد و از کلی گویی پرهیز کنند.
من در دوبی اقامت دارم و سوالم هم در این مورد بود.
شماره کیس: 2016AS4XXX
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ
سفارت: ابوظبی
سربازی معاف و کار خصوصی
کارشناسی ارشد مکانیک
وضعیت: AP آپدیتها: 15، 16، 17
آپدیتهای ایمیلی: 22 مارچ و 3 می
آپدیت دو خطی: 2 آگوست - تبدیل به or: روز 4 آگوست
تشکر کنندگان: behjan
از شيخ ذايد تا سفارت تاكسي هاي معمولي دبي ٢٥٠ درهم تاكسي متر هزينه ش مي شه

نياز به رزور نيست همين كنار خيابون تاكسي معمولي مي بره

2016as16XX
پرکردن فرم :اواخر May
مصاحبه : اوایل اکتبر-ابوظبی
وضعیت :نفر اصلي کیس یه ضرب -نفر دوم كيس ؛AP اپديت ٩ دسامبر، 25 ژانویه .
کلیر اوایل فوریه   :-)

تشکر کنندگان: A2000 ، moh.saee
(2016-03-03 ساعت 21:05)moh.saee نوشته:  
(2016-03-03 ساعت 18:48)behjan نوشته:  
(2016-03-02 ساعت 22:36)A2000 نوشته:  کافیست فقط چند صفحه ی اول تاپیک رو مطالعه فرمایید .

باسلام دوست عزیز من در ابوظبی اقامت کردم و از هتل خواستم صبح زود برام تاکسی بگیرن و قیمتش هم  حدود 25 درهم شد برای برگشت از سفارت هم از مقابل در سفارت هر 5 دقیقه تاکسی رد میشه و گاهی چندتا تاکسی برای سوارکردن مسافر ایستادند به امید خدا برای مصاحبه برید و نگران نباشید خیلی راحت هست به امید ویزای یک ضرب برای شما

خیلی ممنونم از شما بابت پاسخ.
ای کاش بقیه بجای نگرانی از شلوغ شدن اینجا، در شرایط بحرانی یه آدرس بدن که کجا رو باید مطالعه کرد و از کلی گویی پرهیز کنند.
من در دوبی اقامت دارم و سوالم هم در این مورد بود.
انجام وظیفه بود
شما با مطالعه صفحه ی ابتدایی هر تاپیک میتوانید به چکیده اطلاعات که توسط مدیران و پیشکسوتان عزیز و براساس تجربه سالهای گذشته ی هموطنان تهیه گردیده است و هر روز آپدیت میگردد دستیابی داشته باشید.
و کمتر نیاز به پرسش و داشتن انتظار جهت پاسخ سایرین خواهید داشت .
و بدین سبب از اضطراب شما نیز کاسته خواهد شد .
موفق باشید
ضمن تشکر از مدیران مجموعه و پیشکسوتان
تشکر کنندگان: behjan
دوستان من 14 آپریل ابوظبی وقت سفارت دارم. کسی اون موقع وقت داره با هم برنامه ریزی کنیم تا در دبی بهتر و با هزینه کمتر بریم ابوظبی لطفا پیام بدهید.تشکر
تشکر کنندگان: nimashariat
بچه ها ما امروز رفتیم مصاحبه و آفیسر نخواست که قسم بخوریم و اصلا در مورد اینکه همسرم 7 ماه خدمت کرده چیزی نپرسید ، این نرماله؟
Case Number : 47₩₩
Abudhabi
7 مارچ
2 نفر
آپدیت ها : 29 ، 30 ، 31 آگوست
کلیر در بهترین روز خدا 31 آگوست و دریافت ایمیل در همان روز

بلند است و دشوار راهی که از سیاهی دوزخ به روشنایی آسمان می رسد
تشکر کنندگان:
[/quote]
جالبه که آدرس داخل نامه دوم رو هبچ کس بلد نبود حتی خود سفارتی ها تعجب می کردن که این آدرس کجاست که به ما دادن . آدرس همون خیابان بیست ونهم - رابدان است .
[/quote]

آقا منم دو روزه دارم دنبال خیابان ال سودان میگردم که توی نامه دوم زده ولی پیدا نمیکنم. ظاهرا آدرسی که تو نامه دوم زده درست نیست و همون آدرس رابدان صحیحه Smile خیالم راحت شد
شماره کیس: 54XX
تاریخ رویت قبولی: May 5
کنسولگری: Abudhabi
تعداد افراد منظور در کیس : 2
مصاحبه: 16 اپریل 2016
دریافت ویزا: 20 اپریل 2016
ورود به آمریکا: 14 جون 2016
دریافت گرین کارت:
جمع تقریبی هزینه‌ها:
تشکر کنندگان:
من یه سوالی داشتم میخواستم ببینم تو ابوظبی تا حالا از کسی ریزنمره لیسانس نفر همراه خواستن؟؟
چون من فقط اصل مدرکو دارم
ممنون
شماره کیس:  56xx  ----  تاریخ رویت قبولی:May 1‎8, 2015‎  ----   کنسولگری : آنکارا تغییر به ابوظبی
ارسال فرمهای سری اول:JUN-10- ‎2015‎  ---  کارنت شدن کیس:8فوریه  مصاحبه: 11-ََApr
تعداد افراد منظور در کیس :1+1 (ازدواج بعد از نامه دوم - پرکردن فرمهای همسر در سفارت به صورت دستی )
نتیجه مصاحبه :AP  (سربازی معاف ، شغل شرکت خصوصی نفت وگاز ، لیسانس کامپیوتر)
آپدیت سیس :
نفر اصلي AP.    : ١١،٢١،٢٢ آپريل   -١١ مي - 9 آگوست آپدیت دوخطی - 11 آگوست or و کلیر
نفر دوم  Ready  : ١١،١٩،٢١ آپريل  -  ٣ مي - ١١ مي - ١٨ مي -11 آگوست کلیر
دريافت ويزا : ٢٤ آگوست
تشکر کنندگان:
(2016-03-08 ساعت 13:02)amirak7 نوشته:  من یه سوالی داشتم میخواستم ببینم تو ابوظبی تا حالا  از کسی ریزنمره لیسانس نفر همراه  خواستن؟؟
چون من فقط اصل مدرکو دارم
ممنون
مدرک تحصیلی فرد برنده رو می خوان و تا جایی که من میدونم تا حالا از کسی نخواستن مدرک همراه رو
کیس نامبر:2016AS46xx << مصاحبه:31مارچ ابوظبی << وضعیت: برنده اصلی و دو نفر همراه ویزا یکضرب + یک همراه AP

اپدیتها: 3April , 22,26,28May , 8,11August و بالاخره 14August کلیر بعد از 137

تشکر کنندگان: mehdihk
جالبه که آدرس داخل نامه دوم رو هبچ کس بلد نبود حتی خود سفارتی ها تعجب می کردن که این آدرس کجاست که به ما دادن . آدرس همون خیابان بیست ونهم - رابدان است .
[/quote]

آقا منم دو روزه دارم دنبال خیابان ال سودان میگردم که توی نامه دوم زده ولی پیدا نمیکنم. ظاهرا آدرسی که تو نامه دوم زده درست نیست و همون آدرس رابدان صحیحه Smile خیالم راحت شد
[/quote]

لطفا یکی آدرس کامل سفارت رو بذاره.
شماره کیس: 2016AS4XXX
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ
سفارت: ابوظبی
سربازی معاف و کار خصوصی
کارشناسی ارشد مکانیک
وضعیت: AP آپدیتها: 15، 16، 17
آپدیتهای ایمیلی: 22 مارچ و 3 می
آپدیت دو خطی: 2 آگوست - تبدیل به or: روز 4 آگوست
تشکر کنندگان: nimashariat
بچه ها آدرس کامل سفارت همونیه که تو گوگل سرچ میکنید ، تاکسی ها هم همه میدونن ، ما هم بدون کمک لیدر ها رفتیم ، و البته از ما ریز نمرات دیپلم و دانشگاه برنده اصلی رو هم نخواستن
Case Number : 47₩₩
Abudhabi
7 مارچ
2 نفر
آپدیت ها : 29 ، 30 ، 31 آگوست
کلیر در بهترین روز خدا 31 آگوست و دریافت ایمیل در همان روز

بلند است و دشوار راهی که از سیاهی دوزخ به روشنایی آسمان می رسد
تشکر کنندگان: amirak7
سلام خدمت همگی دوستان
یه سوال داشتم ، در صورت کلیری اول سایت سفارت اعلام میکنه یا سایت سیس و یا با ایمیل به شخص اعلام میکنن ؟
با تشکر
کیس نامبر: 2016as4xxx
تعداد افراد کیس: دو نفر
ارسال فرم 260: می ۳۱
مصاحبه: مارچ ، ابوظبی
سربازی: معاف
شغل: غیردولتی ، غیرحساس
مدرک تحصیلی: کارشناسی غیر حساس
کلیر: با سپاس از پروردگار مهربان ۷ آگوست

خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار ...
تشکر کنندگان:
(2016-03-09 ساعت 02:08)behzad mg نوشته:  سلام خدمت همگی دوستان
یه سوال داشتم ، در صورت کلیری اول سایت سفارت اعلام میکنه یا سایت سیس و یا با ایمیل به شخص اعلام میکنن ؟
با تشکر
سلام
شما سایت سیس رو مرجع قرار بدید و در سیس وضعیت پروندتون رو چک کنید
طبق گفته ی دوستانی که کلیر شدن بعد از کلیری از سفارت براتون ایمیل میاد که پاسپورتتون رو به سفارت تحویل بدید
موفق باشید
کیس نامبر:2016AS46xx << مصاحبه:31مارچ ابوظبی << وضعیت: برنده اصلی و دو نفر همراه ویزا یکضرب + یک همراه AP

اپدیتها: 3April , 22,26,28May , 8,11August و بالاخره 14August کلیر بعد از 137

تشکر کنندگان: behzad mg ، behjan
سلام
حتما با ایمیل اعلام می کنند
تشکر کنندگان:
دوستان ما با nmcتماس گرفتیم و گفتن واکسن گارداسیل جهت پسر 12 ساله ام اجباری است با وجودیکه این واکسن در هلال احمر به قیمت 270000 تومان هست هیچ مرکزی حاضر به تایید آن نیست.دوستان نظری ندارن.
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان