کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2016-04-06 ساعت 23:46)پرسپولیس6 نوشته:  
(2016-04-06 ساعت 23:37)milaveh نوشته:  
(2016-04-06 ساعت 23:17)پرسپولیس6 نوشته:  لطفا بفرمایید کلا" هر نفر از هتل تون تو دبی تا ابوظبی و برگشت از ابوظبی به هتل محل اقامتتون تو دبی به تفکیک مراحل سوار و پیاده شدن مترو اتوبوس تاکسی
رفت و برگشت چقدر شد؟
یعنی دو نقری از حرکت از هتل در دبی تا  سفارت ابوظبی و برگشت از ابوظبی تا هتل کلا" شد 25 درهم ??????????????

نه دیگه از در هتل !!!!! فقط بلیط اتوبوس البته اگه کارت مخصوص نداشته باشید 30 تا میشه که بهتون کارتم میدن
دوست عزیز
ممنون بلیط اتوبوس رو اوکی از هر طرف و هرنفر 25 تا  میشه تا اینجا 100 درهم . خیلی هم خوبه
از ترمینال ابوظبی تا سفارت رو بفرمایید چگونه و چقدر ؟
برگشت از سغارت تا ترمینال ابوظبی را چگونه و چقدر ؟
آیا به هیچ وجه پیاده روی و انتظار نداره ؟
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید با اعداد و ارقام .

اگه نفري ١٠٠ درهم بگيرن تا ابوظبي خيلي راحتتر از اتوبوسه، اختلاقش شايد ١٥ درهم بشه، علاف هم نميشين تو ترمينال و تو مسير سفارت و گرمي هوا زياد اذيتتون نميكنه
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: پرسپولیس6 ، copol ، USIMMIGRANT
(2016-04-07 ساعت 11:41)a4542 نوشته:  دوستان عزیز من یه پیشنهاد دارم افرادی که برای بار دوم و دریافت ویزا میرن به نظرم اقامت و گرفتن هتل در ابوظبی به صرفه تر وراحت تر هست.ما بار دوم مدیکال رو در ابو ظبی انجام دادیم که به قیمت دوبی بود و سختگیری برای واکسن هم کمتر.هتل زیبای نووتل البستان که چهار ستاره هم هست از سایت بریم سفر رزرو کردیم که از 6 تا 12 فروردین به مدت 6 شب با صبحانه یک میلیون و هفتصد و هشتاد هزار تومان شد.این هتل به سفارت نزدیک است و استخر هم دارد که با خیال راحت بچه ها رو میذاشتیم تو استخر بازی کنن و خودمون بیرون میرفتیم.برای ناهار وشام هم مشرف مال که پاده نیم ساعت تا هتل و با تاکسی هم حداکثر 12 درهم میشد، غذای گرم به قیمت خیلی خوبی داشت.مثلا قیمت یه مرغ سوخاری 11 درهم بود و برنج و گوشت مخلوط کیلویی 17 درهم.

سلام دوست عزیز، ممنون از اینکه تجربیاتتون رو با ما در میون گذاشتید. میخواستم ازتون سوال کنم که آیا این قیمت هتل برای ۶ شب برای کل خانواده بوده و یا برای هرنفر یک میلیون و هفتصد و هشتاد هزار تومان پرداخت شده؟
متشکرم و موفق باشید.
تشکر کنندگان:
(2016-04-10 ساعت 12:09)آنجلا.. نوشته:  
(2016-04-07 ساعت 11:41)a4542 نوشته:  دوستان عزیز من یه پیشنهاد دارم افرادی که برای بار دوم و دریافت ویزا میرن به نظرم اقامت و گرفتن هتل در ابوظبی به صرفه تر وراحت تر هست.ما بار دوم مدیکال رو در ابو ظبی انجام دادیم که به قیمت دوبی بود و سختگیری برای واکسن هم کمتر.هتل زیبای نووتل البستان که چهار ستاره هم هست از سایت بریم سفر رزرو کردیم که از 6 تا 12 فروردین به مدت 6 شب با صبحانه یک میلیون و هفتصد و هشتاد هزار تومان شد.این هتل به سفارت نزدیک است و استخر هم دارد که با خیال راحت بچه ها رو میذاشتیم تو استخر بازی کنن و خودمون بیرون میرفتیم.برای ناهار وشام هم مشرف مال که پاده نیم ساعت تا هتل و با تاکسی هم حداکثر 12 درهم میشد، غذای گرم به قیمت خیلی خوبی داشت.مثلا قیمت یه مرغ سوخاری 11 درهم بود و برنج و گوشت مخلوط کیلویی 17 درهم.

سلام دوست عزیز، ممنون از اینکه تجربیاتتون رو با ما در میون گذاشتید. میخواستم ازتون سوال کنم که آیا این قیمت هتل برای ۶ شب برای کل خانواده بوده و یا برای هرنفر یک میلیون و هفتصد و هشتاد هزار تومان پرداخت شده؟
متشکرم و موفق باشید.

دوست عزیز این قیمت برای کل خانواده بود.به نظر من اگه هر روز سایت الی گشت و بریم سفر رو برای بازه زمانی که میخواهید تشریف ببرید چک کنید بهترین قیمت بلیط هواپیما و هتل دستتون میاد.ما در شرایطی که پروازها خیلی گرون بودن از سایت الی گشت پرواز فلای دوبی رو گرفتیم که برای چهار نفر مجموعا دو میلیون تومان شد.
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
تشکر کنندگان: آنجلا..
(2016-04-10 ساعت 13:24)a4542 نوشته:  
(2016-04-10 ساعت 12:09)آنجلا.. نوشته:  

متشکرم و موفق باشید.

دوست عزیز این قیمت برای کل خانواده بود.به نظر من اگه هر روز سایت الی گشت و بریم سفر رو برای بازه زمانی که میخواهید تشریف ببرید چک کنید بهترین قیمت بلیط هواپیما و هتل دستتون میاد.ما در شرایطی که پروازها خیلی گرون بودن از سایت الی گشت پرواز فلای دوبی رو گرفتیم که برای چهار نفر مجموعا دو میلیون تومان شد.

باسلام دوست عزیز وبزرگوار اگر لطف کنید سوالی داشتم زمانی که مدارک وپاسپورت و مدیکال جدید به سفارت دادید آیا رسید یا برگه ای هم به شما دادند برای روز دریافت ویزاکه بتوانید دوباره به سفارت وارد شوید یا نه خیلی سپاسگزارم اگر پاسخ بدید متشکرم
شماره کیس***2016as1   تاریخ رویت قبولی: 15may     کنسولگری:abu dhabi
تعداد افراد منظور در کیس : 1  ارسال فرمهای سری اول:1jun  کارنت شدن کیس:12Aug    مصاحبه:اکتبر     دریافت کلیرنس:    APاکتبر   کلیر:18aprilبعداز حدود170روز   دریافت ویزا:

تشکر کنندگان:
(2016-04-10 ساعت 14:35)behjan نوشته:  
(2016-04-10 ساعت 13:24)a4542 نوشته:  
(2016-04-10 ساعت 12:09)آنجلا.. نوشته:  سلام دوست عزیز، ممنون از اینکه تجربیاتتون رو با ما در میون گذاشتید. میخواستم ازتون سوال کنم که آیا این قیمت هتل برای ۶ شب برای کل خانواده بوده و یا برای هرنفر یک میلیون و هفتصد و هشتاد هزار تومان پرداخت شده؟
متشکرم و موفق باشید.

باسلام دوست عزیز وبزرگوار اگر لطف کنید سوالی داشتم زمانی که مدارک وپاسپورت و مدیکال جدید به سفارت دادید آیا رسید یا برگه ای هم به شما دادند برای روز دریافت ویزاکه بتوانید دوباره به سفارت وارد شوید یا نه خیلی سپاسگزارم اگر پاسخ بدید متشکرم

دوست عزیز به امید کلیری هر چه سریعتر شما.بله برگه ای میدن که تاریخ پیکاپ ویزا در اون نوشته شده.البته برای ما 31 مارچ زده بودن اما ما 30 مارچ هم به سفارت مراجعه کردیم و گفتیم که خیلی نگرانیم که اجازه دادن بریم داخل سفارت.
سفر به آمریکا:
تشکر کنندگان: behjan
سلام دوستان اگر كسي به جز خانم ليدر كسي و ميشناسه لطفاً شماره شو برام پيغام خصوصي بزاره ممنون ميشم.
تشکر کنندگان:

سلام
تبریک میگم دوست عزیز ، یه سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی بفرمایین ، وضعیت کیس ما هم شبیه شماست فقط با بازه زمانی متفاوت سوال من در خصوص مدیکال هستش ، به یاری خداوند پس از کلیرنس شدن حتی قبل از شش ماه هم باید مدیکال رو تمدید کرد ؟ نیاز به حضور کل کیس هست یا نه ؟
CN : 5xxx
Per : 4
IV : 6 / April / 2016
ABU DHABI
Status : AP
Updates : 6,17,18,19,21 April ,20 Jun, 11,13 July
Embassy update :14 July
Clearance :13 July
29 Aug : دریافت ویزا
28 Sep : ورود به آمریکا
Los Angeles CA
15 Nov : دریافت گرین کارت

تشکر کنندگان:
با سلام به همگی دوستان
توصیه ام به دوستانیه که هنوز مصاحبه نرفتن هستش : اصلا و به هیچ وجه به خودتون استرس و اضطراب وارد نکنین ، افیسرهای پرونده همشون به فارسی مسلط هستن و نیازی نیست به خودتون زحمت بدین انگلیسی صحبت کنین و در واقع خیلی راحتتر از اونیه که فکرشو بکنین ، اگه تعداد نفراتتون بیش از یکی دو نفره ، با لیدرها برید برای هر نفر رفت و برگشت حدود 100 درهم تموم میشه( البته من برای کل روزهای اقامت یه ماشین اجاره کرده بودم ) و اگه فرزندان بین 9 تا 26 سال دارین یه واکسن ( HPV ) هست که فکر کنم تو ایران بزنین براتون ارزونتر تموم شه برای بچه های من 1120 درهم شد که مراحل دوم و سوم رو گفت باید تکمیل کنیم ، من سوال کردم تو ایران این واکسنو دارن و میتونین همینجا بزنین .
CN : 5xxx
Per : 4
IV : 6 / April / 2016
ABU DHABI
Status : AP
Updates : 6,17,18,19,21 April ,20 Jun, 11,13 July
Embassy update :14 July
Clearance :13 July
29 Aug : دریافت ویزا
28 Sep : ورود به آمریکا
Los Angeles CA
15 Nov : دریافت گرین کارت

تشکر کنندگان: dv2017 ، copol ، Siamak ، golia
[quote='a4542' pid='701169' dateline='1460285233

دوست عزیز به امید کلیری هر چه سریعتر شما.بله برگه ای میدن که تاریخ پیکاپ ویزا در اون نوشته شده.البته برای ما 31 مارچ زده بودن اما ما 30 مارچ هم به سفارت مراجعه کردیم و گفتیم که خیلی نگرانیم که اجازه دادن بریم داخل سفارت.
[/quote]

دوست عزیز شما اتاق رو با یا بدون صبحانه رزرو کرده بودین؟
مدیکال بچه ها چند روز طول کشید؟
کیس:***2016as1
رویت قبولی:۸ may
کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی
تعداد افراد: 3
 ارسال فرم:  31 may
کارنت شدن :12 آگوست-
نامه دوم:30 سپتامبر
مصاحبه:23 نوامبر
وضعیت:AP
آپدیت: 25 نوامبر(کل افراد) - 15دسامبر(نفراول)  - 16دسامبر(نفردوم)  - 8ژانویه(نفر اول) و 25ژانویه (کل افراد) - 6 آپریل(نفراول) و 7اپریل (نفردوم) و 21آپریل تبدیل به or (کل افراد) -  24اپریل (نامه کلیری)
از نفر دوم رزومه خواسته شد و از حالت or خارج شد.
15می (نفر دوم)   -20جولای   -21جولای و تبدیل به or (نفردوم)...29 جولای (ایمیل کلیری نفر دوم)
دریافت ویزا: 9 می (نفر اول و سوم)...

تشکر کنندگان:
(2016-04-12 ساعت 08:00)farnaz100 نوشته:  [quote='a4542' pid='701169' dateline='1460285233

[/quote]

دوست خوبم ما با صبحانه رزرو کردیم بدون صبحانه حدود پانصد هزار تومان ارزانتر میشد.ما شنبه مدیکال دادیم و گفتن دو شنبه ساعت 7 شب حاضر میشه.ولی ما یکشنبه رفتیم و خیلی هم اصرار کردیم ولی جوابها اماده نبود.دوشنبه ظهر هم رفتیم و خیلی اصرار کردیم و بالاخره ساعت 1.5 جواب رو گرفتیم و ساعت دو به سفارت رسوندیم اما من به دوستان پیشنهاد میکنم برای دوری از استرس طوری مدیکال رو بدن که یکشنبه بتونن ساعت 2 به سفارت برسونن.به نظر من اگه چهار شنبه صبح مدیکال بدید حتما شنبه حاضر میشه و اگه پنج شنبه صبح بدید ممکنه با اصرار زیاد بتونید یکشنبه ظهر جواب رو بگیرید.البته چون هزینه اصلی هزینه پرواز هست اگه دوستان بتونن هتل خوبی رزرو کنن روزهای بیشتری بمونن هم آرامششون بیشتره و با خیال راحت به کارهاشون میرسن و هم برای ما کارمندان فرصت خوبی برای استراحت هست.به امید موفقیت همه دوستان .
سفر به آمریکا:
تشکر کنندگان: behjan ، copol
(2016-04-11 ساعت 19:34)moh@m@d نوشته:  

سلام
تبریک میگم دوست عزیز ، یه سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی بفرمایین ، وضعیت کیس ما هم شبیه شماست فقط با بازه زمانی متفاوت سوال من در خصوص مدیکال هستش ، به یاری خداوند پس از کلیرنس شدن حتی قبل از شش ماه هم باید مدیکال رو تمدید کرد ؟ نیاز به حضور کل کیس هست یا نه ؟

دوست عزیز اگه خدای نکرده کلیرنستون طولانی بشه نیاز به تمدید مدیکال دارید.چرا که اعتبار ویزای شما از روز مصاحبه که 6 اوریل هست 6 ماه می باشد در خصوص واکسنی هم که فرمودید در ایران هست به قیمت 270هزار تومان و اگه ببرید پاستور براتون تایید میکنه.البته در بیمارستان ابوظبی به ما گفتن اجباری نیست اما اگه دوبی اجباریه حتما به زودی در ابوظبی هم اجباری میشه.
سفر به آمریکا:
تشکر کنندگان: dv2017 ، moh@m@d
(2016-04-12 ساعت 10:21)a4542 نوشته:  
(2016-04-12 ساعت 08:00)farnaz100 نوشته:  [quote='a4542' pid='701169' dateline='1460285233

دوست خوبم ما با صبحانه رزرو کردیم بدون صبحانه حدود پانصد هزار تومان ارزانتر میشد.ما شنبه مدیکال دادیم و گفتن دو شنبه ساعت 7 شب حاضر میشه.ولی ما یکشنبه رفتیم و خیلی هم اصرار کردیم ولی جوابها اماده نبود.دوشنبه ظهر هم رفتیم و خیلی اصرار کردیم و بالاخره ساعت 1.5 جواب رو گرفتیم و ساعت دو به سفارت رسوندیم اما من به دوستان پیشنهاد میکنم برای دوری از استرس طوری مدیکال رو بدن که یکشنبه بتونن ساعت 2 به سفارت برسونن.به نظر من اگه چهار شنبه صبح مدیکال بدید حتما شنبه حاضر میشه و اگه پنج شنبه صبح بدید ممکنه با اصرار زیاد بتونید یکشنبه ظهر جواب رو بگیرید.البته چون هزینه اصلی هزینه پرواز هست اگه دوستان بتونن هتل خوبی رزرو کنن روزهای بیشتری بمونن هم آرامششون بیشتره و با خیال راحت به کارهاشون میرسن و هم برای ما کارمندان فرصت خوبی برای استراحت هست.به امید موفقیت همه دوستان .
[/quote]

جناب a4542 ممنون از پاسختون. پس شما هتل رو تو گرونی تعطیلات عید به قیمت خوبی رزرو کردین. من تو سایت بریم سفر برای 6 شب اوایل اردیبهشت برای سه نفر حدودو 1800 دیدم.
پروازتون رو گفتین فلای دبی بود؟ این پرواز تا دبی هست یا ابوظبی؟
برای بچه ها دوباره همون روند رو طی کردین؟ ازمایش خون بابت تست سل گرفتن؟
کیس:***2016as1
رویت قبولی:۸ may
کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی
تعداد افراد: 3
 ارسال فرم:  31 may
کارنت شدن :12 آگوست-
نامه دوم:30 سپتامبر
مصاحبه:23 نوامبر
وضعیت:AP
آپدیت: 25 نوامبر(کل افراد) - 15دسامبر(نفراول)  - 16دسامبر(نفردوم)  - 8ژانویه(نفر اول) و 25ژانویه (کل افراد) - 6 آپریل(نفراول) و 7اپریل (نفردوم) و 21آپریل تبدیل به or (کل افراد) -  24اپریل (نامه کلیری)
از نفر دوم رزومه خواسته شد و از حالت or خارج شد.
15می (نفر دوم)   -20جولای   -21جولای و تبدیل به or (نفردوم)...29 جولای (ایمیل کلیری نفر دوم)
دریافت ویزا: 9 می (نفر اول و سوم)...

تشکر کنندگان:
بچه ها برای تمدید مدیکال دوباره باید آن ام سی دوبی بریم یا میتونید تو ابوظبی هم تمدید کنیم
Case Number : 47₩₩
Abudhabi
7 مارچ
2 نفر
آپدیت ها : 29 ، 30 ، 31 آگوست
کلیر در بهترین روز خدا 31 آگوست و دریافت ایمیل در همان روز

بلند است و دشوار راهی که از سیاهی دوزخ به روشنایی آسمان می رسد
تشکر کنندگان:
(2016-04-12 ساعت 13:54)farnaz100 نوشته:  
(2016-04-12 ساعت 10:21)a4542 نوشته:  
(2016-04-12 ساعت 08:00)farnaz100 نوشته:  دوست عزیز شما اتاق رو با یا بدون صبحانه رزرو کرده بودین؟

جناب a4542 ممنون از پاسختون. پس شما هتل رو تو گرونی تعطیلات عید به قیمت خوبی رزرو کردین. من تو سایت بریم سفر برای 6 شب اوایل اردیبهشت برای سه نفر حدودو 1800 دیدم.
پروازتون رو گفتین فلای دبی بود؟ این پرواز تا دبی هست یا ابوظبی؟
برای بچه ها دوباره همون روند رو طی کردین؟ ازمایش خون بابت تست سل گرفتن؟

دوست عزیز پرواز ما تا دوبی بود ما پرواز به ابوظبی و شارجه رو چک نکردیم ولی قبلا از دوستان شنیده بودم که پرواز ابوظبی گرونه.شارجه فکر میکنم از دوبی به ابوظبی نزدیکتره ولی اصلا قیمت رو نمیدونم.برای هتل هم قیمتها خیلی تغییر پیدا میکنه.باید مرتب چک کنید.ما حتی قیمت ارزونتر هم برای هتل novotelدر الی گشت دیده بودیم ولی زمانیکه بلیط رو اکی کردیم دیگه گرون شده بود.سایت علی بابا و بریم سفر رو هم چک کنید.ما هتل از بریم سفر گرفتیم.
سفر به آمریکا:
تشکر کنندگان: behjan
(2016-04-12 ساعت 13:58)milaveh نوشته:  بچه ها برای تمدید مدیکال دوباره باید آن ام سی دوبی بریم یا میتونید تو ابوظبی هم تمدید کنیم

دوست عزیز من کامل توضیح دادم شما برای تمدید مدیکال میتونیدnmcابوظبی برید حتی اگه مدیکال اول رو تو دبی داده باشید.
سفر به آمریکا:
تشکر کنندگان: milaveh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان