کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
دوستان به نظرم اگه مصاحبه ون صبح زود نیست با لیدر ها نرید ، من و همسرم هر دو مسیر رفت و برگشت رو با اتوبوس های ایستگاه الغیبه رفتیم و 2:15 طول کشید 25 در هم شد نفری
Case Number : 47₩₩
Abudhabi
7 مارچ
2 نفر
آپدیت ها : 29 ، 30 ، 31 آگوست
کلیر در بهترین روز خدا 31 آگوست و دریافت ایمیل در همان روز

بلند است و دشوار راهی که از سیاهی دوزخ به روشنایی آسمان می رسد
تشکر کنندگان: nimashariat ، پرسپولیس6
(2016-04-06 ساعت 01:03)milaveh نوشته:  دوستان به نظرم اگه مصاحبه ون صبح زود نیست با لیدر ها نرید ، من و همسرم هر دو مسیر رفت و برگشت رو با اتوبوس های ایستگاه الغیبه رفتیم و 2:15 طول کشید 25 در هم شد نفری
به نظر من هم کسی بتونه بره خوبه ولی متاسفانه اکثر دوستان آنقدر استرس میگیرند سعی میکنند به راحتترین شکل ممکن برن و بعضی وقتها پولهایی زیاد برای ترانسفر میدن

فرستاده شده از SM-A310Fِ من با Tapatalk
تشکر کنندگان: copol
(2016-04-06 ساعت 01:03)milaveh نوشته:  دوستان به نظرم اگه مصاحبه ون صبح زود نیست با لیدر ها نرید ، من و همسرم هر دو مسیر رفت و برگشت رو با اتوبوس های ایستگاه الغیبه رفتیم و 2:15 طول کشید 25 در هم شد نفری

لطفا بفرمایید کلا" هر نفر از هتل تون تو دبی تا ابوظبی و برگشت از ابوظبی به هتل محل اقامتتون تو دبی به تفکیک مراحل سوار و پیاده شدن مترو اتوبوس تاکسی
رفت و برگشت چقدر شد؟
یعنی دو نقری از حرکت از هتل در دبی تا سفارت ابوظبی و برگشت از ابوظبی تا هتل کلا" شد 25 درهم ??????????????
F4 Category‎
PD ‎2008
‎Case ‎No. ABD2010 ******
با نام کاربری sepidar

کیس لاتاری با کیس نامبر 2016xxx
تعداد نفرات 4/رویت قبولی هفته ی آخر می/ارسال فرم هفته ی اول جولای/ (دلیل تاخیر درمصاحبه)تغییر سفارت از آنکارا به ابوظبی توسط خودم/مصاحبه اوایل نوامبر/هردو دارای شغل دولتی و لیسانس غیرحساس/ برنده اصلی س ارتش/ آپدیت سفارت فردای مصاحبه/ آپدیت سیس 9 دسامبر 25 ژانویه 17 مارچ 22 مارچ/کلیرنس 22 مارچ/ ورود به نیویورک 28 اپریل/تاریخ رسیدن ssn یک هفته بعد/
تازه اول راهشه بقیه شم با خودشه/ فکرنکن هرچی از این دست بدی همونو از اون دست میگیری  حتما" صدبرابرشو میگیری
تشکر کنندگان:
دقیقا جمع مبلغ رو یادم نمی آد ولی به نظرم خیلی بهتر از 350 درهمی بود که بهمون گفته بودن کلا با 100 تا ماکزیمم رفتیم و برگشتیم
Abudhabi
7 مارچ
2 نفر

تشکر کنندگان: golia
(2016-04-06 ساعت 23:17)پرسپولیس6 نوشته:  

لطفا بفرمایید کلا" هر نفر از هتل تون تو دبی تا ابوظبی و برگشت از ابوظبی به هتل محل اقامتتون تو دبی به تفکیک مراحل سوار و پیاده شدن مترو اتوبوس تاکسی
رفت و برگشت چقدر شد؟
یعنی دو نقری از حرکت از هتل در دبی تا  سفارت ابوظبی و برگشت از ابوظبی تا هتل کلا" شد 25 درهم ??????????????

نه دیگه از در هتل !!!!! فقط بلیط اتوبوس البته اگه کارت مخصوص نداشته باشید 30 تا میشه که بهتون کارتم میدن
Abudhabi
7 مارچ
2 نفر

تشکر کنندگان:
(2016-04-06 ساعت 23:37)milaveh نوشته:  
(2016-04-06 ساعت 23:17)پرسپولیس6 نوشته:  

رفت و برگشت چقدر شد؟
یعنی دو نقری از حرکت از هتل در دبی تا  سفارت ابوظبی و برگشت از ابوظبی تا هتل کلا" شد 25 درهم ??????????????

نه دیگه از در هتل !!!!! فقط بلیط اتوبوس البته اگه کارت مخصوص نداشته باشید 30 تا میشه که بهتون کارتم میدن
دوست عزیز
ممنون بلیط اتوبوس رو اوکی از هر طرف و هرنفر 25 تا میشه تا اینجا 100 درهم . خیلی هم خوبه
از ترمینال ابوظبی تا سفارت رو بفرمایید چگونه و چقدر ؟
برگشت از سغارت تا ترمینال ابوظبی را چگونه و چقدر ؟
آیا به هیچ وجه پیاده روی و انتظار نداره ؟
ممنون میشم راهنمایی بفرمایید با اعداد و ارقام .
F4 Category‎
PD ‎2008
با نام کاربری sepidar

تعداد نفرات 4/رویت قبولی هفته ی آخر می/ارسال فرم هفته ی اول جولای/ (دلیل تاخیر درمصاحبه)تغییر سفارت از آنکارا به ابوظبی توسط خودم/مصاحبه اوایل نوامبر/هردو دارای شغل دولتی و لیسانس غیرحساس/ برنده اصلی س ارتش/ آپدیت سفارت فردای مصاحبه/ آپدیت سیس 9 دسامبر 25 ژانویه 17 مارچ 22 مارچ/کلیرنس 22 مارچ/ ورود به نیویورک 28 اپریل/تاریخ رسیدن ssn یک هفته بعد/
تازه اول راهشه بقیه شم با خودشه/ فکرنکن هرچی از این دست بدی همونو از اون دست میگیری  حتما" صدبرابرشو میگیری
تشکر کنندگان:
(2016-04-06 ساعت 23:34)milaveh نوشته:  دقیقا جمع مبلغ رو یادم نمی آد ولی به نظرم خیلی بهتر از 350 درهمی بود که بهمون گفته بودن کلا با 100 تا ماکزیمم رفتیم و برگشتیم

دوست عزیز
احتمالا شما پولارو ندادین که یادتون نمونده فقط بلیط اتوبوس بین دبی ابوظبی و برگشت با کارت برای دو نفر میشه 100 درهم (و برای چهار نقر 200 درهم )
عیر از این شما چهارتا ترنسفر رفت و برگشت بین هتل تا ایستگاه الغبیبیه و ایستگاه اتوبوس ابوظبی تا سقارت هم دارین و با توجه به گرمای هوا که از این روزها شروع میشه تا پایان لاتاری 2016 بهتره یه تجدید نظری در محاسبه ی هزینه ها و آسایش بفرمایید.
هموطنان ترنسفر کننده بین دبی و ابوظبی خیلی هم ناحق کرایه نمیگیرن. (چهارنقر چهار صد درهم ) خودتون دودوتا چهارتا کنین
F4 Category‎
PD ‎2008
با نام کاربری sepidar

تشکر کنندگان:
(2016-04-06 ساعت 23:58)پرسپولیس6 نوشته:  
(2016-04-06 ساعت 23:34)milaveh نوشته:  دقیقا جمع مبلغ رو یادم نمی آد ولی به نظرم خیلی بهتر از 350 درهمی بود که بهمون گفته بودن کلا با 100 تا ماکزیمم رفتیم و برگشتیم

دوست عزیز
احتمالا شما پولارو ندادین که یادتون نمونده فقط بلیط اتوبوس بین دبی ابوظبی و برگشت با کارت برای دو نفر میشه 100 درهم (و برای چهار نقر 200 درهم )
عیر از این شما چهارتا ترنسفر رفت و برگشت بین هتل تا ایستگاه الغبیبیه و ایستگاه اتوبوس ابوظبی تا سقارت هم دارین و با توجه به گرمای هوا که از این روزها شروع میشه تا پایان لاتاری 2016 بهتره یه تجدید نظری در محاسبه ی هزینه ها و آسایش بفرمایید.
هموطنان ترنسفر کننده بین دبی و ابوظبی خیلی هم ناحق کرایه نمیگیرن. (چهارنقر چهار صد درهم ) خودتون دودوتا چهارتا کنین

درسته برای خانواده های پر جمعیت واقعا نمیارزه و شاید گرون تر هم بشه ، ما هتلمون نزدیک این ایستگاه بود و ما با چند دقیقه پیاده روی به ایستگاه رسیدیم و در ابوظبی هم فک می کنم 12 درهم شد تا سفارت ، درضمن تاکسی در ابوظبی ارزون تر هست و از 3 درهم شروع میشه و هر دقیقه نیم فلسا میاندازد، من واقعا قصد گمراه کردن نداشتم ، نوشتم اگه وقت دارید ولی یادم رفت بگم که اگه ماکزیمم دو نفرید
Abudhabi
7 مارچ
2 نفر

تشکر کنندگان: copol ، sahar2016 ، dv2017 ، پرسپولیس6
دوستان عزیز من یه پیشنهاد دارم افرادی که برای بار دوم و دریافت ویزا میرن به نظرم اقامت و گرفتن هتل در ابوظبی به صرفه تر وراحت تر هست.ما بار دوم مدیکال رو در ابو ظبی انجام دادیم که به قیمت دوبی بود و سختگیری برای واکسن هم کمتر.هتل زیبای نووتل البستان که چهار ستاره هم هست از سایت بریم سفر رزرو کردیم که از 6 تا 12 فروردین به مدت 6 شب با صبحانه یک میلیون و هفتصد و هشتاد هزار تومان شد.این هتل به سفارت نزدیک است و استخر هم دارد که با خیال راحت بچه ها رو میذاشتیم تو استخر بازی کنن و خودمون بیرون میرفتیم.برای ناهار وشام هم مشرف مال که پاده نیم ساعت تا هتل و با تاکسی هم حداکثر 12 درهم میشد، غذای گرم به قیمت خیلی خوبی داشت.مثلا قیمت یه مرغ سوخاری 11 درهم بود و برنج و گوشت مخلوط کیلویی 17 درهم.
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
تشکر کنندگان: milaveh ، matin.sh ، behjan ، copol ، پرسپولیس6 ، golia
دوستان اگه كسي ١١ آپريل مصاحبه داشت پيغام بده واسه رفتن به ابوظبي هماهنگ كنيم ما هم دو نفريم
شماره کیس:  56xx  ----  تاریخ رویت قبولی:May 1‎8, 2015‎  ----   کنسولگری : آنکارا تغییر به ابوظبی
ارسال فرمهای سری اول:JUN-10- ‎2015‎  ---  کارنت شدن کیس:8فوریه  مصاحبه: 11-ََApr
تعداد افراد منظور در کیس :1+1 (ازدواج بعد از نامه دوم - پرکردن فرمهای همسر در سفارت به صورت دستی )
نتیجه مصاحبه :AP  (سربازی معاف ، شغل شرکت خصوصی نفت وگاز ، لیسانس کامپیوتر)
آپدیت سیس :
نفر اصلي AP.    : ١١،٢١،٢٢ آپريل   -١١ مي - 9 آگوست آپدیت دوخطی - 11 آگوست or و کلیر
نفر دوم  Ready  : ١١،١٩،٢١ آپريل  -  ٣ مي - ١١ مي - ١٨ مي -11 آگوست کلیر
دريافت ويزا : ٢٤ آگوست
تشکر کنندگان:
آیا لازم هست برای ابوطبی CSC ثبت نام کرد؟
تشکر کنندگان:
(2016-04-08 ساعت 10:32)sasha_ka نوشته:  آیا لازم هست برای ابوطبی CSC ثبت نام کرد؟

خیر نیازی نیست و ثبت نام در CSC فقط برای سفارت آنکاراست.
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان: sasha_ka ، nimashariat
(2016-04-07 ساعت 11:41)a4542 نوشته:  دوستان عزیز من یه پیشنهاد دارم افرادی که برای بار دوم و دریافت ویزا میرن به نظرم اقامت و گرفتن هتل در ابوظبی به صرفه تر وراحت تر هست.ما بار دوم مدیکال رو در ابو ظبی انجام دادیم که به قیمت دوبی بود و سختگیری برای واکسن هم کمتر.هتل زیبای نووتل البستان که چهار ستاره هم هست از سایت بریم سفر رزرو کردیم که از 6 تا 12 فروردین به مدت 6 شب با صبحانه یک میلیون و هفتصد و هشتاد هزار تومان شد.این هتل به سفارت نزدیک است و استخر هم دارد که با خیال راحت بچه ها رو میذاشتیم تو استخر بازی کنن و خودمون بیرون میرفتیم.برای ناهار وشام هم مشرف مال که پاده نیم ساعت تا هتل و با تاکسی هم حداکثر 12 درهم میشد، غذای گرم به قیمت خیلی خوبی داشت.مثلا قیمت یه مرغ سوخاری 11 درهم بود و برنج و گوشت مخلوط کیلویی 17 درهم.

دوست عزیز بهتون تبریک میگم بابت گرفتن ویزا. یه سوال داشتم؟
شما مدیکال اول رو تو دبی و تمدید مدیکال رو تو ابوظبی انجام دادین؟ من شنیده بودم تمدید مدیکال باید جاییکه مدیکال اول انجام شده انجام بشه. پس میشه همچین کاری هم کرد؟
کیس:***2016as1
رویت قبولی:۸ may
کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی
تعداد افراد: 3
 ارسال فرم:  31 may
کارنت شدن :12 آگوست-
نامه دوم:30 سپتامبر
مصاحبه:23 نوامبر
وضعیت:AP
آپدیت: 25 نوامبر(کل افراد) - 15دسامبر(نفراول)  - 16دسامبر(نفردوم)  - 8ژانویه(نفر اول) و 25ژانویه (کل افراد) - 6 آپریل(نفراول) و 7اپریل (نفردوم) و 21آپریل تبدیل به or (کل افراد) -  24اپریل (نامه کلیری)
از نفر دوم رزومه خواسته شد و از حالت or خارج شد.
15می (نفر دوم)   -20جولای   -21جولای و تبدیل به or (نفردوم)...29 جولای (ایمیل کلیری نفر دوم)
دریافت ویزا: 9 می (نفر اول و سوم)...

تشکر کنندگان:
(2016-04-09 ساعت 11:21)farnaz100 نوشته:  
(2016-04-07 ساعت 11:41)a4542 نوشته:  دوستان عزیز من یه پیشنهاد دارم افرادی که برای بار دوم و دریافت ویزا میرن به نظرم اقامت و گرفتن هتل در ابوظبی به صرفه تر وراحت تر هست.ما بار دوم مدیکال رو در ابو ظبی انجام دادیم که به قیمت دوبی بود و سختگیری برای واکسن هم کمتر.هتل زیبای نووتل البستان که چهار ستاره هم هست از سایت بریم سفر رزرو کردیم که از 6 تا 12 فروردین به مدت 6 شب با صبحانه یک میلیون و هفتصد و هشتاد هزار تومان شد.این هتل به سفارت نزدیک است و استخر هم دارد که با خیال راحت بچه ها رو میذاشتیم تو استخر بازی کنن و خودمون بیرون میرفتیم.برای ناهار وشام هم مشرف مال که پاده نیم ساعت تا هتل و با تاکسی هم حداکثر 12 درهم میشد، غذای گرم به قیمت خیلی خوبی داشت.مثلا قیمت یه مرغ سوخاری 11 درهم بود و برنج و گوشت مخلوط کیلویی 17 درهم.

دوست عزیز بهتون تبریک میگم بابت گرفتن ویزا. یه سوال داشتم؟
شما مدیکال اول رو تو دبی و تمدید مدیکال رو تو ابوظبی انجام دادین؟ من شنیده بودم تمدید مدیکال باید  جاییکه مدیکال اول انجام شده انجام بشه. پس میشه همچین کاری هم کرد؟

دوست عزیز به امید اینکه هر چه زودتر کلیر بشید.بله ما مدیکال اول رو nmcدوبی انجام دادیم و مدیکال دوم رو nmcابوظبی.
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
تشکر کنندگان:
کسی می تونه کمکی کنه به من هفته دیگه مصاحبه دارم هنوز ویزام در نیومده واسه دبی یه بار هم ریجکت شده بودم 4 سال پیش هنوز نه هتل رزرو کردم نه بلیط 3 شنبه هم باید برم واقعا نمی دونم چطور پی گیر ویزا بشم یا چطور میشه اگه به مصاحبه نرسم
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان