کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سفر به امارات برای مصاحبه: تور، هتل، بلیط و ...
(2016-04-09 ساعت 21:54)sanazshabani27 نوشته:  کسی می تونه کمکی کنه به من هفته دیگه مصاحبه دارم هنوز ویزام در نیومده واسه دبی یه بار هم ریجکت شده بودم 4 سال پیش هنوز نه هتل رزرو کردم نه بلیط 3 شنبه هم باید برم واقعا نمی دونم چطور پی گیر ویزا بشم یا چطور میشه اگه به مصاحبه نرسم

ویزای امارات رو ریجکت شده بودین ؟ به نظرم به کی سی سی ایمیل بدید و مکان مصاحبه رو عوض کنید اگه فکر میکنید باز ریجکت میشید
Case Number : 47₩₩
Abudhabi
7 مارچ
2 نفر
آپدیت ها : 29 ، 30 ، 31 آگوست
کلیر در بهترین روز خدا 31 آگوست و دریافت ایمیل در همان روز

بلند است و دشوار راهی که از سیاهی دوزخ به روشنایی آسمان می رسد
تشکر کنندگان: nimashariat
بچه ها هتل های مناسبی ک رفتین و آژانس های خوب رو بی زحمت معرفی کنید
ثبت نام در پست ابوظبی برای پیکاپ ویزا
کیس نامبر:2016AS000064XX/رویت قبولی:20 مي/ ارسال فرم:8جولای/کارنت شدن:9مارچ/تعداد افراد:1 نفر/ نامه ی دوم:26مارچ/ تاریخ مصاحبه:نیمه دوم می/ محل سفارت:آنکارا تغییر به ابوظبی/دریافت ویزا:۱۷ می/دریافت گرین کارت:-------/اولین ورود به آمریکا:۲۰ می/مقصد:شیکاگو
تشکر کنندگان:
(2016-04-17 ساعت 01:30)sinar نوشته:  بچه ها هتل های مناسبی ک رفتین و آژانس های خوب رو بی زحمت معرفی کنید

هتل گراند سنترال خوب بود، من ٢ بار اقامت داشتم به مدت ١٥ شب . مترو نزديك هتله و تا مديكال زياد راهي نيس با مترو ، به بازار هم دسترسي دارين
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: copol ، dv2017 ، پرسپولیس6
سلام

با توجه به اینکه از یکم اوریل دیگه تو انکارا از بچه ها تست سل گرفته نمیشه و مدت زمان انتظار برای جواب مدیکال بچه ها مثل بزرگترها همون یکروزه می خواستم از دوستانی که بچه 2 تا 14 ساله دارن و از یکم اوریل ببعد برای مصاحبه تشریف بردن دبی یا ابوظبی بپرسم که برای اونا هم همین قانون اعمال شد یا روال مثل گذشته هست؟
کیس:***2016as1
رویت قبولی:۸ may
کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی
تعداد افراد: 3
 ارسال فرم:  31 may
کارنت شدن :12 آگوست-
نامه دوم:30 سپتامبر
مصاحبه:23 نوامبر
وضعیت:AP
آپدیت: 25 نوامبر(کل افراد) - 15دسامبر(نفراول)  - 16دسامبر(نفردوم)  - 8ژانویه(نفر اول) و 25ژانویه (کل افراد) - 6 آپریل(نفراول) و 7اپریل (نفردوم) و 21آپریل تبدیل به or (کل افراد) -  24اپریل (نامه کلیری)
از نفر دوم رزومه خواسته شد و از حالت or خارج شد.
15می (نفر دوم)   -20جولای   -21جولای و تبدیل به or (نفردوم)...29 جولای (ایمیل کلیری نفر دوم)
دریافت ویزا: 9 می (نفر اول و سوم)...

تشکر کنندگان:
سلام در ابوظبي همه تست ها و ازمايشات به طور كامل انجام شد
تشکر کنندگان: copol ، sasachi
(2016-04-17 ساعت 14:01)Farimahh نوشته:  سلام در ابوظبي همه تست ها و ازمايشات به طور كامل انجام شد

ببخشید که سوال میکنم شما بعد از یک آوریل مصاحبه رفتید؟ و اینکه از بچه 2 تا 12 ساله تست سل شامل تست پوستی توبرکلین گرفتن و گفتن تا 5 روز تا یک هفته دیگه برای بچه طول میکشه؟
تشکر کنندگان: nimashariat
بله بعد از يك اوريل بود،بچه كوچك نداشتم متاسفانه اطلاعي ندارم و مديكال رو هم دبي دادم
تشکر کنندگان: sasachi
من هتل mayfair گرفتم با پرواز ایر عربیا قیمت خوبی داشت از آژانس
ثبت نام در پست ابوظبی برای پیکاپ ویزا
کیس نامبر:2016AS000064XX/رویت قبولی:20 مي/ ارسال فرم:8جولای/کارنت شدن:9مارچ/تعداد افراد:1 نفر/ نامه ی دوم:26مارچ/ تاریخ مصاحبه:نیمه دوم می/ محل سفارت:آنکارا تغییر به ابوظبی/دریافت ویزا:۱۷ می/دریافت گرین کارت:-------/اولین ورود به آمریکا:۲۰ می/مقصد:شیکاگو
تشکر کنندگان:
(2016-04-17 ساعت 11:04)farnaz100 نوشته:  سلام

با توجه به اینکه از یکم اوریل دیگه تو انکارا از بچه ها تست سل گرفته نمیشه و مدت زمان انتظار برای جواب مدیکال بچه ها مثل بزرگترها همون یکروزه می خواستم از دوستانی که بچه 2 تا 14 ساله دارن و از یکم اوریل ببعد برای مصاحبه تشریف بردن دبی یا ابوظبی بپرسم که برای اونا هم همین قانون اعمال شد یا روال مثل گذشته هست؟

دوستان که بچه زیر 10-12سال دارن آیا هیچ تجربه ای در باره مدت زمان مدیکال ندارن؟؟؟؟
شماره کیس2016AS7000//کنسولگری: Ankaraتغییربه>>>Abu dhabi// افراد منظور در کیس:3//
مصاحبه اواسط جون //کلییر 11آگوست //دریافت ویزا 23آگوست
تشکر کنندگان:
(2016-04-23 ساعت 09:40)golia نوشته:  

دوستان که بچه زیر 10-12سال دارن آیا هیچ تجربه ای در باره مدت زمان مدیکال ندارن؟؟؟؟
دوست عزیز اگه مثل انکارا از بچه ها تست سل گرفته نشه دو روز قبل برید برای مدیکال کافیه
اما اگه اینطور نباشه باید چهار روز قبل ار مصاحبه برید برای انجام مدیکال

موفق باشید
کیس نامبر:2016AS46xx << مصاحبه:31مارچ ابوظبی << وضعیت: برنده اصلی و دو نفر همراه ویزا یکضرب + یک همراه AP

اپدیتها: 3April , 22,26,28May , 8,11August و بالاخره 14August کلیر بعد از 137

تشکر کنندگان:
سلام ، قابل توجه برندگان دارای فرزند زیر 12 و 17 ساله ، مدیکال nmc دو تا واکسن برای پسر دوازده ساله من و یک واکسن برای دحتر 17 ساله من زدند که هزینه هاش رو من پیش بینی نکرده بودم human papiloma که یکیش 440 و یکیش 680 درهم بود ، و برای پسرم dt( imovax 100 درهم ،
مدارک سفارت کپی صفحه اول پاسپورت نه تمام صفحات ، عدم سو پیشینه و سند و اینطور چیزای اضافه رو هم نمیخواد ، در آخر هم برگه آبی داد دستمون به امان خدا اومدیم بیرون، راستی ما پنجشنبه مدیکال رفتیم و جوابو سه شنبه دادن
تشکر کنندگان: moh.saee
(2016-04-23 ساعت 11:45)matin.sh نوشته:  
(2016-04-23 ساعت 09:40)golia نوشته:  

دوست عزیز اگه مثل انکارا از بچه ها تست سل گرفته نشه دو روز قبل برید برای مدیکال کافیه
اما اگه اینطور نباشه باید چهار روز قبل ار مصاحبه برید برای انجام مدیکال

موفق باشید

از دوستان عزیز تاپیک تو این 23 روز گذشته از ماه اپریل کسی با بچه بالای دو سال برای مصاحبه و مدیکال دبی نرفتین؟
کیس:***2016as1
رویت قبولی:۸ may
کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی
تعداد افراد: 3
 ارسال فرم:  31 may
کارنت شدن :12 آگوست-
نامه دوم:30 سپتامبر
مصاحبه:23 نوامبر
وضعیت:AP
آپدیت: 25 نوامبر(کل افراد) - 15دسامبر(نفراول)  - 16دسامبر(نفردوم)  - 8ژانویه(نفر اول) و 25ژانویه (کل افراد) - 6 آپریل(نفراول) و 7اپریل (نفردوم) و 21آپریل تبدیل به or (کل افراد) -  24اپریل (نامه کلیری)
از نفر دوم رزومه خواسته شد و از حالت or خارج شد.
15می (نفر دوم)   -20جولای   -21جولای و تبدیل به or (نفردوم)...29 جولای (ایمیل کلیری نفر دوم)
دریافت ویزا: 9 می (نفر اول و سوم)...

تشکر کنندگان:
سلام دوستان
سوْال داشتم
براي مديكال در nmc دبي بايد وقت قبلي بگيرم ؟
لطفا ادرس ايميل و متني رو كه بايد بنويسم براي دكتر رو به من بديد لطفا
ممنون ميشم

شماره کیس: 2016AS00006xxx
تاریخ رویت قبولی:10May2015
کنسولگری: ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :2
ارسال فرمهای سری اول: 25May2015
کارنت شدن کیس: 9March2016
مصاحبه:24may2016
آبدیت 1 : 24may2016,آبدیت 2 : 29may2016,آپدیت3: 31may2016,آپدیت4: 1jun2016
دریافت کلیرنس:
دریافت ویزا:
ورود به آمریکا:
:دریافت گرین کارت
:جمع تقریبی هزینه‌ها:
تشکر کنندگان:
(2016-04-23 ساعت 14:51)محمدرصا نوشته:  سلام دوستان
سوْال داشتم
براي مديكال در nmc دبي بايد وقت قبلي بگيرم ؟
لطفا ادرس ايميل و متني رو كه بايد بنويسم براي دكتر رو به من بديد لطفا
ممنون ميشم

سلام
نه نیازی نیست وقت بگیرید
کیس نامبر:2016AS46xx << مصاحبه:31مارچ ابوظبی << وضعیت: برنده اصلی و دو نفر همراه ویزا یکضرب + یک همراه AP

اپدیتها: 3April , 22,26,28May , 8,11August و بالاخره 14August کلیر بعد از 137

تشکر کنندگان: moh.saee
آيا nmc ابوظبي شنبه ها هم بازه .?
شماره کیس2016AS7000//کنسولگری: Ankaraتغییربه>>>Abu dhabi// افراد منظور در کیس:3//
مصاحبه اواسط جون //کلییر 11آگوست //دریافت ویزا 23آگوست
تشکر کنندگان: Moody

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان