کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان لاتاری 2016
(2015-10-10 ساعت 12:55)Joje mohajer نوشته:  
(2015-10-10 ساعت 02:34)Cactus1365 نوشته:  سلام
من ۵شنبه در ابوطبی مصاحبه داشتم و در کمال ناباوری یه ضرب نگرفتم
خانم مجرد بدون کار دولتی
اون روز اکثرا چک میخوردن
والا اصلا هیچی قابل پیش بینی نیست ولی دارن زیادی سخت گیری میکنن.
واسه ما هم دعا کنید دوستان

با سلام
شما رشته تحصیلی خاصی داشتید و یا به کشور خاصی سفر کرده بودید؟

من مهندس کامپیوتر و تو یکی از شرکت های بزرگ اینترنت کار میکنم.
تابستان کانادا بودم و به جز ترکیه و کانادا مهری نداشتم تو پاسپورتم
تشکر کنندگان: humsun ، matin86 ، smpf ، َalikh
(2015-10-10 ساعت 23:42)Cactus1365 نوشته:  
خانم مجرد بدون کار دولتی
اون روز اکثرا چک میخوردن

با سلام

خيلي زود كليير ميشيد (ايشالا) Wink
کیس:2016as1$$(برنده آقاي همسر)،تعداد:٢نفر،ارسال فرم:٢٩مي،سفارت:آنکارا،مصاحبه:٣ نوامبر،وضعيت: AP، آپديتها: ١١ژانويه،٧ مارچ و٩مارچ تبديل به or نَفَر دوم، ٢١ مارچ نَفَر اصلي و تبديل به or ٢٢مارچ،دريافت ايميل كليير ٢٢ مارچ، مديكال مجدد:٢٩مارچ ارسال٣٠،ايشود:٥ آپريل و دريافت پاسها از پست ٦آپريل، ورود به آمریکا (سیاتل):22 جولای
سفرنامه آنکارا
تشکر کنندگان: smpf ، ho_tasha ، j.modarres
(2015-10-10 ساعت 23:42)Cactus1365 نوشته:  من مهندس کامپیوتر و تو یکی از شرکت های بزرگ اینترنت کار میکنم.

دوست عزیز شما خدمت سربازی نداشتید؟
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان: smpf ، chakavakl
(2015-10-10 ساعت 23:54)Siamak.k نوشته:  
(2015-10-10 ساعت 23:42)Cactus1365 نوشته:  من مهندس کامپیوتر و تو یکی از شرکت های بزرگ اینترنت کار میکنم.

دوست عزیز شما خدمت سربازی نداشتید؟

ايشون خانوم مجرد هستند
راستي مديريتتون رو خيلي تبريك ميگمSmile
کیس:2016as1$$(برنده آقاي همسر)،تعداد:٢نفر،ارسال فرم:٢٩مي،سفارت:آنکارا،مصاحبه:٣ نوامبر،وضعيت: AP، آپديتها: ١١ژانويه،٧ مارچ و٩مارچ تبديل به or نَفَر دوم، ٢١ مارچ نَفَر اصلي و تبديل به or ٢٢مارچ،دريافت ايميل كليير ٢٢ مارچ، مديكال مجدد:٢٩مارچ ارسال٣٠،ايشود:٥ آپريل و دريافت پاسها از پست ٦آپريل، ورود به آمریکا (سیاتل):22 جولای
سفرنامه آنکارا
تشکر کنندگان: Siamak ، smpf ، ho_tasha ، mfte.teacher
آقا سيامك عزيز مديريتتون مبارك! موفق باشيد.
كيس نامبر:2016AS00004xxx  >>> رؤيت قبولى:12may>>>ارسال فرم:15may >>> تعداد افراد كيس:٤نفر>>> سفارت:ايروان >>>كارنت:9november>>>  نامه دوم:17november >>>  تاريخ مصاحبه:هفته سوم ژانويه>>>نتيجه:كليرنس>>آپديت ها Sad 19,20,21,22ژانويه) ،(2,19,25,26آگوست)
كليرى 26آگوست بعد از 220روز انتظار دريافت ويزاى برنده اصلى و بچه ها:٣١آگوست
شغل برنده اصلى خصوصى و سربازى س
كيس دوم خانه دار و همچنان كليرنس چون زمان تحويل پاسپورتها ويزا بهم داده نشد بااينكه تو سايت ستاره دار اعلام نشده بود كيس نامبرمون
تشکر کنندگان: sepideh1234 ، Siamak ، smpf ، ho_tasha
سلام من 10 اکتبر مصاحبه داشتم تو سفارت ابوظبی برنده اصلی همسرم بود و خوشبختانه به همسرم و دخترم یکضرب ویزا دادن و من fbi check .
سوالم اینه اولا نحوه اطلاع از کلیر شدن چجوریه ؟ یه سری میگن ایمیل یه سری میگن تو سایت . تازه سایتشم نمیدونم اونیم که تو سفارت دادن باز نمیشه.
دوم اینکه من سربازیم سپاه بوده میخواستم ببینم مشکلی واسم درست میشه یانه؟
تشکر کنندگان: matin86 ، smpf
(2015-10-10 ساعت 17:17)nimashariat نوشته:  جناب yes or no و دیگر دوستان پیشکسوت
با وجود اینکه می دونم بولتن قابل پیش بینی نیست ممنون می شم تحلیلتون در باره کارنتی های امسال رو بدونم.فک می کنید امسال هم کات اف خواهیم داشت؟ به نظرتون امسال بچه هایی با کیس نامبر بالا مثل من نسبت به پارسال زودتر مصاحبه میرن؟
باز هم ممنون.

امسال ممکنه روند بهتراز 2015 باشه ولی جدآ بفکر سفارت باش چون افیسر ایروان 100 درصد با ما ایرانیا مشکل داره. جالبه بدونید در سال گذشته حتی یک مورد مجرد ایرانی با سربازی س کلییر نشد. در صورتی که افراد زیادی با همین شرایط از ابوظبی کلییر شدند. ایروان کیس مجرد خانم هم داشتیم که کلییر نشده. کیس معاف داشتیم کلییر نشد. کیس با شرایط یکضرب کامل هم داشتیم کلیرنس خورد. خلاصه امادگی هر اتفاقی رو داشته باشید
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
(2015-10-11 ساعت 01:58)m.ghoreishi نوشته:  
با وجود اینکه می دونم بولتن قابل پیش بینی نیست ممنون می شم تحلیلتون در باره کارنتی های امسال رو بدونم.فک می کنید امسال هم کات اف خواهیم داشت؟ به نظرتون امسال بچه هایی با کیس نامبر بالا مثل من نسبت به پارسال زودتر مصاحبه میرن؟
باز هم ممنون.

امسال ممکنه روند بهتراز ۲۰۱۵ باشه ولی جدآ بفکر سفارت باش چون افیسر ایروان 100 درصد با ما ایرانیا مشکل داره. جالبه بدونید در سال گذشته حتی یک مورد مجرد ایرانی با سربازی س کلییر نشد. در صورتی که افراد زیادی با همین شرایط از ابوظبی کلییر شدند. ایروان کیس مجرد خانم هم داشتیم که کلییر نشده. کیس معاف داشتیم کلییر نشد. کیس با شرایط یکضرب کامل هم داشتیم کلیرنس خورد. خلاصه امادگی هر اتفاقی رو داشته باشید

جناب قریشی خیلی خوشحالم که افتخار دادید و اینجا حضور دارید.
فرمایشتون کاملا منطقی ولی چنتا بحث هست.
یکی اینکه باید فرم آنلاک بشه.
دوم اینکه آنکارا که دیدید سپتامبر چی کار کرد.الانم جو مناسبی تو ترکیه نیست.
می مونه ابوظبی که اونم اینجور که معلومه امسال دارن بیشتر بار رو میزارن رو دوش اونا.تازه هزینه هاش هم در حال حاضر برام یکم سنگینه.
در ضمن همونطور که خودتون بهتر می دونین هرسال یه سفارت بهتر عمل می کنه و ثابت نیست.

من معاف هستم و متاهل کار دولتی هم ندارم دانشجوی ارشد عمران آزاد و کار 8-10 سال تو شرکت های مختلف کوچک ساختمانی خصوصی که اونم الان تقولقه!!
بیشترین نگرانیم در حال حاضر کیس نامبر بالام و زمان مصاحبمه که کی باشه.
سفارتو دیگه سپردم به خدا.دختر دایی خودم هم با شوهرش و هردو ارشد دانشگاه تهران رشته غیر حساس 2013 ایروان یکضرب گرفتن.امیدوارم آفیسر زیاد گیر نده.
بازم ممنون که هستید.حضورتون واقعا باعث دلگرمیه.من و خانومم چراغ خاموش 4-5 ماه کناربچه های 2015 بودیم.با شادیاتون خوشحال و با ناراحتی هاتون غصه دار شدیم .امیدوارم هرجا هستید موفق باشید و بچه های 2016 هم سال فوق العاده ای رو تجربه کنن.
ببخشید که طولانی شد.بازم ممنون.
کیس نامبر: 2016AS000065XX
نفرات کیس: 2

سفارت: ایروان
رویت قبولی: 8 May
ارسال فرم: 22 May

مصاحبه:May 19
سربازی معاف.کار شرکت خصوصی.دانشجوی ارشد عمران
یییییییییکضربببببببب Big Grin  Big Grin
مقصد: به امید خدا  Houston,Tx
تشکر کنندگان: smpf ، humsun ، lighthouse ، lotfe.kh ، j.modarres ، Amir.AA ، K.ONE ، matin86 ، asal1372 ، A2000
(2015-10-11 ساعت 02:26)nimashariat نوشته:  
(2015-10-11 ساعت 01:58)m.ghoreishi نوشته:  
باز هم ممنون.

امسال ممکنه روند بهتراز ۲۰۱۵ باشه ولی جدآ بفکر سفارت باش چون افیسر ایروان 100 درصد با ما ایرانیا مشکل داره. جالبه بدونید در سال گذشته حتی یک مورد مجرد ایرانی با سربازی س کلییر نشد. در صورتی که افراد زیادی با همین شرایط از ابوظبی کلییر شدند. ایروان کیس مجرد خانم هم داشتیم که کلییر نشده. کیس معاف داشتیم کلییر نشد. کیس با شرایط یکضرب کامل هم داشتیم کلیرنس خورد. خلاصه امادگی هر اتفاقی رو داشته باشید

جناب قریشی خیلی خوشحالم که افتخار دادید و اینجا حضور دارید.
فرمایشتون کاملا منطقی ولی چنتا بحث هست.
یکی اینکه باید فرم آنلاک بشه.
دوم اینکه آنکارا که دیدید سپتامبر چی کار کرد.الانم جو مناسبی تو ترکیه نیست.
می مونه ابوظبی که اونم اینجور که معلومه امسال دارن بیشتر بار رو میزارن رو دوش اونا.تازه هزینه هاش هم در حال حاضر برام یکم سنگینه.
در ضمن همونطور که خودتون بهتر می دونین هرسال یه سفارت بهتر عمل می کنه و ثابت نیست.

من معاف هستم و متاهل کار دولتی هم ندارم دانشجوی ارشد عمران آزاد و کار ۸-۱۰ سال تو شرکت های مختلف کوچک ساختمانی خصوصی که اونم الان تقولقه!!
بیشترین نگرانیم در حال حاضر کیس نامبر بالام و زمان مصاحبمه که کی باشه.
سفارتو دیگه سپردم به خدا.دختر دایی خودم هم با شوهرش و هردو ارشد دانشگاه تهران رشته غیر حساس ۲۰۱۳ ایروان یکضرب گرفتن.امیدوارم آفیسر زیاد گیر نده.
بازم ممنون که هستید.حضورتون واقعا باعث دلگرمیه.من و خانومم چراغ خاموش ۴-۵ ماه کناربچه های ۲۰۱۵ بودیم.با شادیاتون خوشحال و با ناراحتی هاتون غصه دار شدیم .امیدوارم هرجا هستید موفق باشید و بچه های ۲۰۱۶ هم سال فوق العاده ای رو تجربه کنن.
ببخشید که طولانی شد.بازم ممنون.

خواهش میکنم قربان شما خیلی لطف دارید.
عرض کنم شما شرایط خوبی دارید و انشالله ویزارو یکضرب خواهید گرفت ولی عرایض بنده کلی بود و صرفآ جهت امادگی سایر دوستان بوده .خدایی نکرده قصد ترساندن یا فاز منفی دادن نبود. لاتاری از اول تا اخرش شانسه و قبولی 10 درصد از 100 درصده
برای شما و سایر دوستان 2016 ارزوی موفقیت میکنم
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: smpf ، humsun ، chakavakl ، لطف اله ، lotfe.kh ، j.modarres ، Amir.AA ، K.ONE ، nimashariat ، matin86 ، Interuniversal ، asal1372
جناب قریشی و مهندس حمید عزیز سپاس گذارم که در کنار ما هستید ممنون ممنون
CASE NUM:7200
DS260--->21 JUN
YEREVAN
jun9<------INTERVIEW
AP
UP DATE .......>:5MAY&9JUN&10JUN&13jun&14jun
اوس کریم هرچی برامون رقم زدی راضیم به رضایت Rolleyes
تشکر کنندگان: yesorno ، nimashariat ، smpf ، m.ghoreishi ، matin86 ، asal1372
(2015-10-10 ساعت 23:08)Siamak.k نوشته:  
(2015-10-10 ساعت 23:03)ho_tasha نوشته:  با سلام آقای مدیر تبریک عرض میکنیم دست ما رو هم بگیر دیگه ما نمیتونیم حرف بزنیم زود میندازنمون بیرون

سلام

اختیار دارین قربان .
انجام وظیفه میکنیم

سلام آقا سیامک عزیز
من هم به نوبه خودم مدیریت شما رو تبریک میگم
امیدوارم در همه زندگی موفق باشید و ما رو از تجربیات خودتون بی نصیب نگذارید.
شماره کیس: **2016AS20 » تاریخ رویت قبولی: May-23-۲۰۱۵ » کنسولگری: Abu Dhabi <- Ankara تعداد افرادکیس : 5 نفر
 ارسال فرم:15-Jul-28 » کارنت:15-Aug-12 » نامه دوم:15-Nov-17 » مصاحبه:2016-Jan-14  » وضعیت:AP
آپدیتهای سیس: 14 و 15 و 20 و 21 و 25 ژانویه و 15مارچ و 20 آوریل- آپدیت سایت ابوظبی: 14 ژانویه
تشکر کنندگان: Siamak ، smpf
(2015-10-11 ساعت 00:47)amirrezakazemi نوشته:  سلام من ۱۰ اکتبر مصاحبه داشتم تو سفارت ابوظبی برنده اصلی همسرم بود و خوشبختانه به همسرم و دخترم یکضرب ویزا دادن و من fbi check .
سوالم اینه اولا نحوه اطلاع از کلیر شدن چجوریه ؟ یه سری میگن ایمیل یه سری میگن تو سایت . تازه سایتشم نمیدونم اونیم که تو سفارت دادن باز نمیشه.

داداش گلم یه فایل توی امضای من هست. از صفحه ی 33 به بعدش رو بخون.
هم سایت ها و هم یه سری اطلاعات مختصر در خصوص کلیرنس و کلیر شدن داره. یکم خودتم وقت بزاری بیشتر دستت میاد. Smile
تشکر کنندگان: j.modarres ، ho_tasha ، mfte.teacher ، smpf
(2015-10-11 ساعت 12:21)yesorno نوشته:  
(2015-10-11 ساعت 00:47)amirrezakazemi نوشته:  سلام من ۱۰ اکتبر مصاحبه داشتم تو سفارت ابوظبی برنده اصلی همسرم بود و خوشبختانه به همسرم و دخترم یکضرب ویزا دادن و من fbi check .

داداش گلم یه فایل توی امضای من هست. از صفحه ی 33 به بعدش رو بخون.
هم سایت ها و هم یه سری اطلاعات مختصر در خصوص کلیرنس و کلیر شدن داره. یکم خودتم وقت بزاری بیشتر دستت میاد. Smile

سلام.مرسی بابت راهنماییت اما هرکار میکنم فایلت دانلود نمیشه میتونی برام ایمیل کنی؟
تشکر کنندگان: smpf
سلام آقا سیامک بزرگوار
مدیریت شما رو تبریک میگم
امیدوارم در کنار شما و دوستان قدیمی بی استرس ترین سال لاتاری را به پایان برسونیم
CASE NUM:7200
DS260--->21 JUN
YEREVAN
jun9<------INTERVIEW
AP
UP DATE .......>:5MAY&9JUN&10JUN&13jun&14jun
اوس کریم هرچی برامون رقم زدی راضیم به رضایت Rolleyes
تشکر کنندگان: Siamak ، golia ، smpf ، m.ghoreishi
(2015-10-10 ساعت 23:51)humsun نوشته:  
(2015-10-10 ساعت 23:42)Cactus1365 نوشته:  
خانم مجرد بدون کار دولتی
اون روز اکثرا چک میخوردن

با سلام

خيلي زود كليير ميشيد (ايشالا) Wink
اگر تجربه کاری حساس ندارید زیر 2 ماه کلیر میشین نگران نباشین
تشکر کنندگان: smpf ، tamana2016 ، m.ghoreishi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان