کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان لاتاری 2016
(2015-10-11 ساعت 15:04)lotfe.kh نوشته:  سلام آقا سیامک بزرگوار
مدیریت شما رو تبریک میگم
امیدوارم در کنار شما و دوستان قدیمی بی استرس ترین سال لاتاری را به پایان برسونیم

سلام دوست عزیز

منم امیدوارم که همه دوستان امسال همه مراحل کارشون رو با موفقیت پشت سر بزارن و کسی دست خالی برنگرده .
خدا رو شکر تا اینجای کار خبرای خوبی شنیدیم.
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان: smpf ، mehdihk ، matin86 ، nimashariat ، j.modarres ، لطف اله ، lotfe.kh
جناب سیامک خان عزیز من هم بنوبه خودم انتخاب تون رو به مدیریت تبریک عرض می کنم. و براتون تو این کار سخت و همچنین مسیر لاتاری آرزوی موفقیت می کنم.
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: smpf ، mehdihk ، matin86 ، j.modarres ، لطف اله
جناب مدير اگه شما پيگير روند كليرنس ٢٠١٥ بوديد،ميشه بفرماييد آقاي خليلخواه عزيز در نهايت كلير شدند يا خير؟
C.n:3000 ,Interview Result:ap
مثبت باشيمTongue
تشکر کنندگان: smpf ، لطف اله ، aligeocivil
(2015-10-11 ساعت 18:04)sadaf44 نوشته:  جناب مدير اگه شما پيگير روند كليرنس ٢٠١٥ بوديد،ميشه بفرماييد آقاي خليلخواه عزيز در نهايت كلير شدند يا خير؟

تا جایی که من اطلاع دارم خیر کلیر نشدند.
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان: smpf ، sadaf44 ، matin86 ، j.modarres
(2015-10-10 ساعت 23:42)Cactus1365 نوشته:  
(2015-10-10 ساعت 12:55)Joje mohajer نوشته:  
(2015-10-10 ساعت 02:34)Cactus1365 نوشته:  سلام
من ۵شنبه در ابوطبی مصاحبه داشتم و در کمال ناباوری یه ضرب نگرفتم
خانم مجرد بدون کار دولتی
اون روز اکثرا چک میخوردن
والا اصلا هیچی قابل پیش بینی نیست ولی دارن زیادی سخت گیری میکنن.
واسه ما هم دعا کنید دوستان

با سلام
شما رشته تحصیلی خاصی داشتید و یا به کشور خاصی سفر کرده بودید؟

من مهندس کامپیوتر و تو یکی از شرکت های بزرگ اینترنت کار میکنم.
تابستان کانادا بودم و به جز ترکیه و کانادا مهری نداشتم تو پاسپورتم

دوست عزيز تاراونجا كه من سفرنامه ها و كليرنس سالهاى قبل رو ديدم كار مهندسى كامپيوتر براشون خيلى مهمه حتى اگر شركت خصوصى باشه اما زودى كلير ميشيد
کیس نامبر: ***٣
رویت قبولی : ۷ می
ارسال فرمها: ۱۳ می
تعداد نفرات:۱ 
سفارت: گوانجو چين
مصاحبه: ۱ دسامبر، AP
آپديت ها: ٣ دسامبر، ١٤ ژانويه (به وقت آمريكا)، ١٩(تبديل "/" به "Or")و ٢٠ و ٢١ ژانويه به وقت سفارت
دريافت ايميل براى تحويل دادن پاسپورت: ٢٠ ژانويه
ویزا : ٣ فبريه , ورود به آمریکا: ٢٨فبريه
تشکر کنندگان: smpf ، j.modarres
سلام دوستان عزیزم

این تاپیک های کلیرنس لامصب خیلی آدمو وابسته می کنه به بقیه. چون توش سختی داره همه با هم صمیمی تر میشن.
امیدوارم هرچی که خیر 2016 ای هاست اتفاق بیفته و بهترین سکانس زندگیشون رقم بخوره.

همچنین به 2015 ای های عزیزی که بالاخره گرفتن ویزارو بسیار تبریک میگم. تیچر رو شخصا پیگیر بودم Smile
و 2015 ای هایی که نشد ویزا بگیرن، خودشونو جا مونده ندونن چون من همیشه میگم خدا خودش خوب می دونه داره چیکار میکنه. 2017 رو بنویسن و به زندگی زیبایی که خواست خدا بوده در ایران ادامه بدن.

والا من از موفع قبولی فقط یک بند دارم اینجا مطالعه می کنم و گاهی یه شرکتی در بحثا کردم ولی خوب چون زیاد درگیر قضیه نبودم، کم رنگ بودم.
یه سوالی دارم از پیشکسوتا
تو همه جا صحبت از انواع سربازی ها شد جز وزارت دفاع! و حتی تو فرم 260 هم نبود. منم خودم نوشتم وزارت دفاع. حالا می خوام بدونم آیا کسی با این شرایط بوده که کلیر شده باشه؟ و اینکه کلا نسبت به جاهای دیگه چه وضعیتی داره؟

ممنونم
حسین
كيس نامبر : ***2016AS4 / خبر قبولي: ٤ مي / ارسال فرم ٢٦٠ : ١٤ مي/ كارنتي: نوامبر / مصاحبه: هفته دوم ژانویه/ كنسولگري: آنكارا تغییر به ایروان توسط خودشون/ تعداد نفرات: ٢ / سربازي مثل مرد وزارت دفاع / وضعيت : AP /  آپديت ها :14ژانویه- 20 ژانویه- 21 ژانویه نفر اصلی فقط -28 جولای آپدیت طلایی و دو خطی/ تاريخ كليرنس : 29 جولای / تاريخ گرفتن ويزا : 17 آگوست / تاريخ رسيدن به اونور آبها :2 نوامبر/ مقصد : به محض ورود به خاكشون همون بغل پياده ميشم.
تشکر کنندگان: ho_tasha ، matin86 ، yesorno ، Interuniversal
(2015-10-11 ساعت 21:26)sheinos نوشته:  سلام دوستان عزیزم

این تاپیک های کلیرنس لامصب خیلی آدمو وابسته می کنه به بقیه. چون توش سختی داره همه با هم صمیمی تر میشن.
امیدوارم هرچی که خیر ۲۰۱۶ ای هاست اتفاق بیفته و بهترین سکانس زندگیشون رقم بخوره.

همچنین به ۲۰۱۵ ای های عزیزی که بالاخره گرفتن ویزارو بسیار تبریک میگم. تیچر رو شخصا پیگیر بودم Smile
و ۲۰۱۵ ای هایی که نشد ویزا بگیرن، خودشونو جا مونده ندونن چون من همیشه میگم خدا خودش خوب می دونه داره چیکار میکنه. 2017 رو بنویسن و به زندگی زیبایی که خواست خدا بوده در ایران ادامه بدن.

والا من از موفع قبولی فقط یک بند دارم اینجا مطالعه می کنم و گاهی یه شرکتی در بحثا کردم ولی خوب چون زیاد درگیر قضیه نبودم، کم رنگ بودم.
تو همه جا صحبت از انواع سربازی ها شد جز وزارت دفاع! و حتی تو فرم 260 هم نبود. منم خودم نوشتم وزارت دفاع. حالا می خوام بدونم آیا کسی با این شرایط بوده که کلیر شده باشه؟ و اینکه کلا نسبت به جاهای دیگه چه وضعیتی داره؟

ممنونم
حسین

حسین اقا ضمن ارزوی موفقیت برای شما و سایر دوستان باید عرض کنم با دوستانی که کارت وزارت دفاع داشتن تقریبآ مثل ارتشیها برخورد کردند و مشکلی بابت کلییر شدن نداشتن انشالله شما هم از این قائده مستثنا نخواهید بود.
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: sheinos ، ho_tasha ، matin86 ، nimashariat ، humsun ، j.modarres ، لطف اله ، Interuniversal
[quote='yesorno' pid='671684' dateline='1444413341']
من اومدم فقط بهتون سر بزنم Big Grin

نه رنگ برگه مهمه و نه اینکه بهتون برگه بدن یا نه

تو سفارت های غیر از ایروان، آنکارا و ابوظبی روند کار یکم تغییر داره زیاد جدی نگیرین.

محتوای برگه هم مهمه فقط. حالا قرمز بنفش .... مهم نیست اصلاًWink

همتونو میفرستم برین البته قسمت بشه میفرستم بیاینBig Grin

میشه رنگ ها رو برای من توضیح بدین ؟ من متوجه نمیشم؟ چی باید رنگی باشه؟
تشکر کنندگان: ho_tasha ، golia ، Interuniversal
با سلام جناب قریشی بنده رو هم میتونید راهنمایی کنید ممنون دار میشم
سربازی نیروی انتظامی تعمیر کار ماشین های پلیس(کارای برقی: سیم کشی وتعمیرات چراغ گردان) در ضمن میتونم نامه بگیرم که نیروی فنی وتعمیر کار بودم این کارو بکنم؟
کیس نامبر ۷۲۰۰/ ایروان /رشته غیر حساس /شغل شرکت خصوصی /۲نفر
شرایطم رو چطور براورد میکنید با سپاس فراوان
DS260----JUN
7200---TO UP!!!
YEREVAN
تشکر کنندگان:
(2015-10-06 ساعت 11:22)SAMBAR نوشته:  دوستان عزیزم من ی موضوع مهم رو میخوام عرض کنم.
متاسفانه هر ساله تعدادی از دوستان ویزای نصفه و نیمه میگیرن و اکثرا خانم ها مجبور میشن با بچه ها قبل از اتمام تاریخ ویزا وارد یو اس بشن که واقعا کلر سختی هست. خلاصه اینکه ما احتمالا فوریه ۲۰۱۶وارد امریک ا میشیم و من و خانمم اونجا صد در صد در خدمت دوستان هستیم مخصوصا کیس های نصفه و نیمه و عزیزان تا هر زمانی که دلشون بخواد و کارهاشون راست و ریس بشه میتونند پیش ما بمونند و رو ما حساب کنند حتی میتونیم تو ایران هم با همدیگه آشنا بشیم و ... دوستان فقط لطف کنید این موضوع رو به اطلاع تمام دوستان برسونید البته من این پست رو تو بقیه تاپیک ها هم میذارم و شما هم به بقیه دوستان در هر سال که برنده میشن اطلاع بدید.
خیلی خیلی ممنون متشکریم واقعا باعث دلگرمی بود دعا میکنم که زندگی خوبی رو پیش رو داشته باشید در پناه حق
تشکر کنندگان: sahar2016 ، j.modarres ، لطف اله ، aligeocivil ، SAMBAR
(2015-10-11 ساعت 21:31)m.ghoreishi نوشته:  

امیدوارم هرچی که خیر ۲۰۱۶ ای هاست اتفاق بیفته و بهترین سکانس زندگیشون رقم بخوره.

همچنین به ۲۰۱۵ ای های عزیزی که بالاخره گرفتن ویزارو بسیار تبریک میگم. تیچر رو شخصا پیگیر بودم Smile
و ۲۰۱۵ ای هایی که نشد ویزا بگیرن، خودشونو جا مونده ندونن چون من همیشه میگم خدا خودش خوب می دونه داره چیکار میکنه. 2017 رو بنویسن و به زندگی زیبایی که خواست خدا بوده در ایران ادامه بدن.

ممنونم
حسین

حسین اقا ضمن ارزوی موفقیت برای شما و سایر دوستان باید عرض کنم با دوستانی که کارت وزارت دفاع داشتن تقریبآ مثل ارتشیها برخورد کردند و مشکلی بابت کلییر شدن نداشتن انشالله شما هم از این قائده مستثنا نخواهید بود.

wow، یعنی من این همهfollower داشتم و خودم خبر نداشتم
مچکرم دوستان
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: chakavakl ، sheinos ، SAMBAR
(2015-10-11 ساعت 12:52)amirrezakazemi نوشته:  
(2015-10-11 ساعت 12:21)yesorno نوشته:  
(2015-10-11 ساعت 00:47)amirrezakazemi نوشته:  سلام من ۱۰ اکتبر مصاحبه داشتم تو سفارت ابوظبی برنده اصلی همسرم بود و خوشبختانه به همسرم و دخترم یکضرب ویزا دادن و من fbi check .
سوالم اینه اولا نحوه اطلاع از کلیر شدن چجوریه ؟ یه سری میگن ایمیل یه سری میگن تو سایت . تازه سایتشم نمیدونم اونیم که تو سفارت دادن باز نمیشه.
دوم اینکه من سربازیم سپاه بوده میخواستم ببینم مشکلی واسم درست میشه یانه؟

داداش گلم یه فایل توی امضای من هست. از صفحه ی 33 به بعدش رو بخون.
هم سایت ها و هم یه سری اطلاعات مختصر در خصوص کلیرنس و کلیر شدن داره. یکم خودتم وقت بزاری بیشتر دستت میاد. Smile

سلام.مرسی بابت راهنماییت اما هرکار میکنم فایلت دانلود نمیشه میتونی برام ایمیل کنی؟
خودم که هم دیروز و هم امروز دانلودش کردم مشکلی نبود

با تبلت و گوشی بعضی ها مشکل داشتن تا دانلود کنن.

بازم با پی سی نتونستی دان کنی امر کن ایمیل بزار من در خدمتت هستم و میل می کنم
تشکر کنندگان: لطف اله ، chakavakl ، j.modarres

ممنونم
حسین

با اون سربازی مثل مردت Big Grin

با توجه به شماره کیست و اگه فرم 260 رو به موقع پر کرده باشی:
اگه برنده خانوم و بدون شغل باشن که ایشون یکضرب و شما AP
اگه برنده خودت باشی دوست خوبم، شما AP و خانوم میشن منتظر!

در نهایت زمان برای کلیر شدنت کافیه و کلیر میشی، البته به دو دلیل:
اول اینکه متأهلی
دوم اینکه زمانت کافیه

انشالا که شغلت هم خاص نیست.
نگران نباشWink
تشکر کنندگان: mfte.teacher ، golia ، chakavakl ، j.modarres ، sheinos
(2015-10-11 ساعت 23:32)ژینوس ملک نوشته:  میشه رنگ ها رو برای من توضیح بدین ؟ من متوجه نمیشم؟ چی باید رنگی باشه؟

ببین در کل چهار حالت داریم بعد از مصاحبه:
1. رد شدن فرد در مصاحبه: Reffused
2. یکضرب گرفتن ویزا : Issued
3. چک خوردن امنیتی : Administrative Processing
4. نقص مدرک و نیاز به اطلاعات: Need info

حالا هر کدوم این وضعیت ها، با یه برگه به شما اطلاع داده میشه و متن روی برگه با هم متفاوت هستش. روی برگه ی Reffused نوشته شما به فلان دلیل (عموماً دروغ گفتن در خصوص محل خدمت، ازدواج، ازدواج های تقلبی و ... غالباً دلیل های مهم) در مصاحبه رد شدین. برگه ی یکضرب تاریخ و روز داره که میگه این تاریخ و روز بیا ویزاتو ببر حال کن. برگه ی AP و نقص مدرک یکسانه. بالای برگه شماره کیست و آدرس سایت رو نوشته که شماره رو توی سایت میزنی و وضعیتت رو بررسی می کنی، پایین برگه یه سری جای تیک داره و یه سری مدرک رو داخلش قید کرده، آفیسر اگه مدرکی ناقص باشه جلوی اون مدرک رو تیک خواهد زد که یعنی لازمه این مدرک رو بیاری.

هر سفارت بسته به اینکه چه کاغذ رنگی ای در سفارت موجود داره، سه متن بالا رو داخل یک رنگ میزنه و تنها دلیل این کارشم اینه که وقتی آفیسر اینا رو میزاره کنار دستش، باهم اشتباشون نکنه. رنگ کاغذ کلا ملاک نیست. اصلا و ابدا نگران رنگ نباشین و فقط به متن توجه کنین. فکر کنم شبهه در خصوص کاغذ و رنگش کاملاً بر طرف شده. Wink
دوستان عزیز سلام میخواستم بپرسم حالا که کارت های پایان خدمت عوض شده و هیچ اطلاعاتی در مورد یگان خدمتی روی اون ثبت نشده ( فقط درجه و مدت خدمت) خود من که یکی از امیدواری هام این بود که در ا رت ش خدمت کردم وشانس بیشتری دارم تا ویزای یکضرب و یا حداقل مدت کوتاه کلیرنس داشته باشم . چطوری میتونم ثابت کنم که محل خدمتم س نبوده؟ آیا امکان داره اطلاعات قبلی رو از نظام و ظ ی ف ه بگیریم و اصلا بهتر هست پیگیر این مساله باشیم تا ریسک ap خوردن کمتر بشه ؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان