کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان لاتاری 2016
(2016-01-21 ساعت 19:07)MSDJVD نوشته:  
(2016-01-21 ساعت 17:01)m.abdeahad نوشته:  دوستان نمیدونم باید نگران باشم یا نه طبیعیه! !
میدونین 3 نوامبر مصاحبه داشتم ارمنستان تا امروز فقط یک آپديت داشتم اونم 9 نوامبر بوده ولی دوستان اعلام میکنن تو سال جدید آپديت داشتن ولی من .....?
نظر تون چیه میخواد کاری انجام بدم یا نه

من هم تنها یک اپدیت داشتم بعد از سه روز از مصاحبه . الان حدود 100 روزه که منتظرم

بچه ها خواهشا اين امضاهاتونو تكميل كنيد تا بيينيم علت كليرنس شما چي بوده. ممنون.
کیس نامبر: 2016AS72**
رویت قبولی: May 10
ارسال فرم: May 21
کارنت شدن: April 12
تعداد افراد: 1 نفر
نامه ی دوم: April 22  
تاریخ مصاحبه: نیمه اول June
مكان مصاحبه: آنكارا بود خودشون تغییر دادن به ابوظبی
دریافت ویزا:
ورود به آمريكا:
دريافت گرين كارت:
تشکر کنندگان: smpf ، behjan ، matin86 ، j.modarres
عزیزم من لیسانس عمرانم و خانومم لیسانس مشاوره . کار دولتی نداشتیم ولی خدمت من س پ ا ه بودش

شماره کیس 29xx 
تعداد کیس 2 نفر
مصاحبه 3 نوامبر ارمنستان شامل کلیرنس
?????? اندکی صبر سحر نزدیک است  ???????
تشکر کنندگان: پرسپولیس6 ، smpf ، matin86 ، behjan ، j.modarres
دوستان ، ما هم 20 ام ژانویه یک آپدیت خوردیم. مصاحبه ما 14 ژانویه تو ایروان بود.
كيس نامبر : ***2016AS4 / خبر قبولي: ٤ مي / ارسال فرم ٢٦٠ : ١٤ مي/ كارنتي: نوامبر / مصاحبه: هفته دوم ژانویه/ كنسولگري: آنكارا تغییر به ایروان توسط خودشون/ تعداد نفرات: ٢ / سربازي مثل مرد وزارت دفاع / وضعيت : AP /  آپديت ها :14ژانویه- 20 ژانویه- 21 ژانویه نفر اصلی فقط -28 جولای آپدیت طلایی و دو خطی/ تاريخ كليرنس : 29 جولای / تاريخ گرفتن ويزا : 17 آگوست / تاريخ رسيدن به اونور آبها :2 نوامبر/ مقصد : به محض ورود به خاكشون همون بغل پياده ميشم.
تشکر کنندگان: پرسپولیس6 ، smpf ، matin86 ، golia ، j.modarres
سلام
8 اکتبر مصاحبه ابوظبی
آپدیت سایت ceac فقط 9 دسامبر
بعد از گذشت 3 ماه و 13 روز همچنان در انتظار کلیر شدن
به نظرشما در ابوظبی امسال چه خبر است ؟
تشکر کنندگان: پرسپولیس6 ، smpf ، behjan
(2016-01-21 ساعت 21:15)Cactus1365 نوشته:  سلام
8 اکتبر مصاحبه ابوظبی

روز مصاحبه ما سه تا کیس يکظرب گرفتن و اونروز حدود 20تا کیس لاتاری بودیم
کیس???1 مکان/تاریخ مصاحبهABD/Oct  آپدیت سفارتOct/27-Jan/27  آپدیت سیسDec/27-Jan/14/25/27-Feb/2/9 کلیر Feb/3
ISSUE: Feb/10

با آرزوی موفقیت
سفرنامه من

تشکر کنندگان: مل مل ، nimashariat ، smpf ، behjan ، PNM ، SornaSoftt
(2016-01-21 ساعت 11:39)j.modarres نوشته:  سلام دوستان
من دیروز 20 ژانویه یک آپدیت در سیس داشتم میخواستم ببینم کس دیگه ای هم داشته یانه؟

سلام همراهان عزیز
مصاحبه ما 14 ژانویه بود که هردومون AP خوردیم، یک بار 15 ژانویه و یک بار 21 ژانویه آپدیت داشتیم
موفق باشید
تشکر کنندگان: smpf ، matin86 ، j.modarres
من دیروز 20 ژانویه یک آپدیت در سیس داشتم میخواستم ببینم کس دیگه ای هم داشته یانه؟
سلام
شما در سایت ابوظبی هم وضعیت خودتون رو چک کرده اید؟
اگر اینطور است، شماره خودتون رو چطور وارد کردید. دوستان قبلاً راهنمایی ام کرده اند، ولی هنوز نتونستم وارد بشم
سپاس
تشکر کنندگان: smpf
(2016-01-22 ساعت 01:27)مل مل نوشته:  
سلام
اگر اینطور است، شماره خودتون رو چطور وارد کردید. دوستان قبلاً راهنمایی ام کرده اند، ولی هنوز نتونستم وارد بشم
سپاس

دوست من وقتی مصاحبه تمام شد افسر روی یک کاغذ خودش شماره کیس ما که باید داخل سایت وارد کنیم را برای ما نوشت مثلا:2016as6432  که در واقع صفرهاي اضافه حذف شدند. و اصلا ممکنه سایت ابوظبی کیس شما را نشناسه و جای نگرانی نیست. چون بسیار نا منظم و شیر تو شیر عمل میکنن. کلا نگران نباشید همین که رفتید مصاحبه دیگه ثمامه اگه هم چیزی لازم داشته باشن یا سوالی بهت ایمیل میزنن. توی سرش چطور هستی?
کیس???1 مکان/تاریخ مصاحبهABD/Oct  آپدیت سفارتOct/27-Jan/27  آپدیت سیسDec/27-Jan/14/25/27-Feb/2/9 کلیر Feb/3

با آرزوی موفقیت
سفرنامه من

تشکر کنندگان: matin86 ، smpf ، مل مل ، j.modarres ، PNM ، SornaSoftt
(2016-01-21 ساعت 21:15)Cactus1365 نوشته:  سلام
8 اکتبر مصاحبه ابوظبی

وضعیت ما هم همینطوره..4اکتبر مصاحبه داشتیمو هنوز برای همسرم غیر از 9دسامبر در سایت سیس خبری نیست..سایت ابوظبی هم فقط اپدیت روز مصاحبه رو نشون میده..امیدوارم فوریه گروهی کلیر کنند
برنده 2016
کیس:::**24
ارسال فرم:::16 may
تعداد نفرات کیس(3نفر)
برنده(خانم)...خانه دار..رشته مترجمی زبان...
تاریخ مصاحبه::::4 اکتبر(انکارا تغییر به ابوظبی)
ویزای یک ضرب خودم و دخترم
شوهرم کلیرنس (س:ارتش..)(.شرکت خصوصی)
آپدیت ها..9دسامبر؛؛؛25 ژانویه؛؛؛؛6مارچ؛؛؛9مارچ
مقصد کارولینای شمالی(شهر رالی)
ورود به امریکا ...خودم و دخترم25 مارچ ..
ویزای همسرم?⌛?✅?
تشکر کنندگان: rezamehrzad ، smpf ، behjan ، پرسپولیس6 ، j.modarres
(2016-01-21 ساعت 19:11)davouddavoud نوشته:  
(2016-01-21 ساعت 19:07)MSDJVD نوشته:  
(2016-01-21 ساعت 17:01)m.abdeahadستان نمیدونم باید نگران باشم یا نه طبیعیه! ! نوشته:  میدونین 3 نوامبر مصاحبه داشتم ارمنستان تا امروز فقط یک آپديت داشتم اونم 9 نوامبر بوده ولی دوستان اعلام میکنن تو سال جدید آپديت داشتن ولی من .....?
نظر تون چیه میخواد کاری انجام بدم یا نه

من هم تنها یک اپدیت داشتم بعد از سه روز از مصاحبه . الان حدود 100 روزه که منتظرم

بچه ها خواهشا اين امضاهاتونو تكميل كنيد تا بيينيم علت كليرنس شما چي بوده. ممنون.

راستش من اصلا نفهمیدم چرا apخوردم.(ایروان)....
لیسانس عمران . خانم . کار شرکت خصوصی. درمورد کارم پرسید . گفتم طراحی سازه می کنم. بعدش هم که برگه ابی بهم داد و گفت سه تا شش ماه دیگه منتظر باش
تشکر کنندگان: behjan ، matin86 ، smpf ، golia
(2016-01-22 ساعت 09:47)MSDJVD نوشته:  
(2016-01-21 ساعت 19:11)davouddavoud نوشته:  
(2016-01-21 ساعت 19:07)MSDJVD نوشته:  من هم تنها یک اپدیت داشتم بعد از سه روز از مصاحبه . الان حدود 100 روزه که منتظرم

راستش من اصلا نفهمیدم چرا apخوردم.(ایروان)....
لیسانس عمران . خانم . کار شرکت خصوصی. درمورد کارم پرسید . گفتم طراحی سازه می کنم. بعدش هم که برگه ابی بهم داد و گفت سه تا شش ماه دیگه منتظر باش

منم همینطور شدم!
Case Number: 2016AS2*** , Interview: 27th October, Abu Dhabi, Status : AP
تشکر کنندگان: smpf
(2016-01-22 ساعت 01:36)Norton1 نوشته:  
سلام
سپاس

دوست من وقتی مصاحبه تمام شد افسر روی یک کاغذ خودش شماره کیس ما که باید داخل سایت وارد کنیم را برای ما نوشت مثلا:2016as6432  که در واقع صفرهاي اضافه حذف شدند. و اصلا ممکنه سایت ابوظبی کیس شما را نشناسه و جای نگرانی نیست. چون بسیار نا منظم و شیر تو شیر عمل میکنن. کلا نگران نباشید همین که رفتید مصاحبه دیگه تمامه اگه هم چیزی لازم داشته باشن یا سوالی بهت ایمیل میزنن. توی سیس چطور هستی?

با آرزوی موفقیت
سفرنامه من

تشکر کنندگان: smpf ، PNM ، SornaSoftt
(2016-01-22 ساعت 01:36)Norton1 نوشته:  
(2016-01-21 ساعت 11:39)j.modarres نوشته:  Ø³Ù„ام دوستان
سلام
سپاس

دوست من وقتی مصاحبه تمام شد افسر روی یک کاغذ خودش شماره کیس ما که باید داخل سایت وارد کنیم را برای ما نوشت مثلا:2016as6432  که در واقع صفرهاي اضافه حذف شدند. و اصلا ممکنه سایت ابوظبی کیس شما را نشناسه و جای نگرانی نیست. چون بسیار نا منظم و شیر تو شیر عمل میکنن. کلا نگران نباشید همین که رفتید مصاحبه دیگه تمامه اگه هم چیزی لازم داشته باشن یا سوالی بهت ایمیل میزنن. توی سيس چطور هستی?

با آرزوی موفقیت
سفرنامه من

تشکر کنندگان: PNM ، SornaSoftt
دوستان درست میگن بد نیست امضا ها تکمیل باشه.
شاید کمکی کنه.

با آرزوی موفقیت
سفرنامه من

تشکر کنندگان: lighthouse ، smpf ، matin86 ، j.modarres ، PNM ، SornaSoftt
بچه ها ما یک آپ 20 ام خوردیم که نوشتم واستون. و شخص من هم 21 ام باز یک آپ خوردم. ولی همسرم نه. آیا کیس مشابهی هست ؟
كيس نامبر : ***2016AS4 / خبر قبولي: ٤ مي / ارسال فرم ٢٦٠ : ١٤ مي/ كارنتي: نوامبر / مصاحبه: هفته دوم ژانویه/ كنسولگري: آنكارا تغییر به ایروان توسط خودشون/ تعداد نفرات: ٢ / سربازي مثل مرد وزارت دفاع / وضعيت : AP /  آپديت ها :14ژانویه- 20 ژانویه- 21 ژانویه نفر اصلی فقط -28 جولای آپدیت طلایی و دو خطی/ تاريخ كليرنس : 29 جولای / تاريخ گرفتن ويزا : 17 آگوست / تاريخ رسيدن به اونور آبها :2 نوامبر/ مقصد : به محض ورود به خاكشون همون بغل پياده ميشم.
تشکر کنندگان: smpf ، SornaSoftt

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان