کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان لاتاری 2016
سلام به همه دوستان و امیدوارم که هر چه سریعتر عزیزان کلییر بشن.اگه دوستان لطف کنند یک تاپیک هم بزنن واسه بعد از گرفتن ویزا مثل در انتظار سفر که برای رفتن بشه هماهنگ کرد با بقیه ممنون میشم و یا اگه چنین تاپیکی هست راهنمایی بفرمایید .متشکرم
شماره کیس  2016as16xx
تاریخ رویت قبولی: 14 جولای 2015
کنسولگری: ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :۳
ارسال فرمهای سری اول: ۱۷ جولای
کارنت شدن کیس:اکتبر
مصاحبه:  ژانویه ۲۰۱۶
دریافت ویزا: یکضرب
ورود به آمریکا: می ۲۰۱۶ بوستون
دریافت گرین کارت: 
جمع تقریبی هزینه‌ها: تا حالا ۳۰ میلیون ناقابل
تشکر کنندگان: smpf ، مل مل ، chakavakl ، Norton1 ، golia ، j.modarres ، saed.asefi
دوستان اقوام من که در آمریکا زندگی می کنند می گویند آمریکا من بعد به ایرانی ها به سختی ویزا خواهد داد می خواهم نظرشما رو بدونم چون الان تو این دو ماه اخیر هم من ندیدم کسی کلیر بشه ممنون میشم نظرتون بدونم
**Case number : 1xxx‎
Dv ‎260 : 28 may‎
Interview: ‎second week of november‎
Abu ‎dhabi‎
Up ‎dates: 18November‎
Ceac ‎update: ‎
25 ‎January‎
Clearance .31 March
تشکر کنندگان: smpf
(2016-01-22 ساعت 20:19)417881 نوشته:  دوستان اقوام من که در آمریکا زندگی می کنند می گویند آمریکا من بعد به ایرانی ها به سختی ویزا خواهد داد...
ببخشید! یه سوال برای من پیش اومده:
این اقوام شما کارمند فدرال هستند؟!

شماره کیس: 2016as15XX ■ تاریخ رویت قبولی: 09May2015 ■ کنسولگری: ANK Changed to ABD ■تعداد افراد منظور در کیس :02 
ارسال فرمهای سری اول: 12May2015 ■ کارنت شدن کیس:25Aug2015 ■ مصاحبه: 29Oct2015 ■ دریافت کلیرنس: 22Mar2016 ■ دریافت ویزا: 4Apr2016 ■ورود به آمریکا: 18Apr2016 ■دریافت گرین کارت: 27May2016 ■ جمع تقریبی هزینه‌ها: 11M
تشکر کنندگان: smpf ، behjan
(2016-01-22 ساعت 20:19)417881 نوشته:  دوستان اقوام من که در آمریکا زندگی می کنند می گویند آمریکا من بعد به ایرانی ها به سختی ویزا خواهد داد می خواهم نظرشما رو بدونم چون الان تو این دو ماه اخیر هم من ندیدم کسی کلیر بشه ممنون میشم نظرتون بدونم
دوست عزيز رو چه مبنا و اساسی این نکات منفی رو مینویسید.؟! اون موقع که یازده سپتامبر وجود داشت ویزا میدادن الان که... [emoji52]
کیس:***2016as2- رویت قبولی: 12may - کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی - تعداد افراد: 1- ارسال فرم: 26 may- کارنت شدن :12 آگوست- نامه دوم:30 سپتامبر - مصاحبه: 2 نوامبر - وضعیت:AP سربازی س.پ - آپدیت: 4 نوامبرسایت سفارت. 9 دسامبر ceac - دریافت ویزا نزدیک به پنج ماه طول کشید..ورود به امریکا : :  24 April
تشکر کنندگان: smpf ، behjan ، tamana2016 ، Norton1 ، golia
(2016-01-22 ساعت 20:34)yassin30 نوشته:  
(2016-01-22 ساعت 20:19)417881 نوشته:  دوستان اقوام من که در آمریکا زندگی می کنند می گویند آمریکا من بعد به ایرانی ها به سختی ویزا خواهد داد می خواهم نظرشما رو بدونم چون الان تو این دو ماه اخیر هم من ندیدم کسی کلیر بشه ممنون میشم نظرتون بدونم
دوست عزيز رو چه مبنا و اساسی این نکات منفی رو مینویسید.؟! اون موقع که یازده سپتامبر وجود داشت ویزا میدادن الان که... [emoji52]

خير گمان مي كنم اقوام شان رييسhomeland security است!!![emoji2][emoji2][emoji2]

شماره كيس حدود ٢٠٠٠
مصاحبه ٢ دسامبر
دريافت اي پي
تشکر کنندگان: asal1372 ، smpf
(2016-01-22 ساعت 21:55)Aabearff نوشته:  
(2016-01-22 ساعت 20:34)yassin30 نوشته:  
(2016-01-22 ساعت 20:19)417881 نوشته:  دوستان اقوام من که در آمریکا زندگی می کنند می گویند آمریکا من بعد به ایرانی ها به سختی ویزا خواهد داد...

خير گمان مي كنم اقوام شان رييسhomeland security است!!!

البته سوال من جدی بود.
ولی دیدگاه شما هم قابل تأمله. چطور ممکنه کسی از موضوعی که توسط هیچ منبع موثقی منتشر نشده مطلع باشه؟! غیر از اینکه خودش از مراجع تصمیم‌گیری و منبع دست اول خبر باشه!

شماره کیس: 2016as15XX ■ تاریخ رویت قبولی: 09May2015 ■ کنسولگری: ANK Changed to ABD ■تعداد افراد منظور در کیس :02 
ارسال فرمهای سری اول: 12May2015 ■ کارنت شدن کیس:25Aug2015 ■ مصاحبه: 29Oct2015 ■ دریافت کلیرنس: 22Mar2016 ■ دریافت ویزا: 4Apr2016 ■ورود به آمریکا: 18Apr2016 ■دریافت گرین کارت: 27May2016 ■ جمع تقریبی هزینه‌ها: 11M
(2016-01-22 ساعت 01:36)Norton1 نوشته:  
(2016-01-22 ساعت 01:27)مل مل نوشته:  
(2016-01-21 ساعت 11:39)j.modarres نوشته:  سلام دوستان
من دیروز 20 ژانویه یک آپدیت در سیس داشتم میخواستم ببینم کس دیگه ای هم داشته یانه؟
سلام
شما در سایت ابوظبی هم وضعیت خودتون رو چک کرده اید؟
اگر اینطور است، شماره خودتون رو چطور وارد کردید. دوستان قبلاً راهنمایی ام کرده اند، ولی هنوز نتونستم وارد بشم
سپاس

دوست من وقتی مصاحبه تمام شد افسر روی یک کاغذ خودش شماره کیس ما که باید داخل سایت وارد کنیم را برای ما نوشت مثلا:2016as6432  که در واقع صفرهاي اضافه حذف شدند. و اصلا ممکنه سایت ابوظبی کیس شما را نشناسه و جای نگرانی نیست. چون بسیار نا منظم و شیر تو شیر عمل میکنن. کلا نگران نباشید همین که رفتید مصاحبه دیگه ثمامه اگه هم چیزی لازم داشته باشن یا سوالی بهت ایمیل میزنن. توی سرش چطور هستی?

درود خدمت دوستان عزیز
من یه سوال داشتم من مصاحبه ام 13 ژوئن بود background check خوردم و یه نامه سفید که مشخصات من بود و سایت ابوظبی بود داخلش به من دادند و با یه برگه پرداخت 165دلاری و همین و بس. برگه آبی دریافت نکردم (تو سایت آپدیت خوردم و میشناسه کیس نامبر من رو البته)، کنجکاو بودم چرا آفیسر برگه آبی نداد بهم؟ مشکلی برام پیش نمیاد اونو ندارم آیا؟ اصلا ایده ای در این مورد ندارم. ممنون میشم راهنمایی کنید.
تشکر کنندگان: smpf ، golia
(2016-01-22 ساعت 23:53)hamednew نوشته:  
(2016-01-22 ساعت 01:36)Norton1 نوشته:  
(2016-01-22 ساعت 01:27)مل مل نوشته:  سلام
شما در سایت ابوظبی هم وضعیت خودتون رو چک کرده اید؟
اگر اینطور است، شماره خودتون رو چطور وارد کردید. دوستان قبلاً راهنمایی ام کرده اند، ولی هنوز نتونستم وارد بشم
سپاس

دوست من وقتی مصاحبه تمام شد افسر روی یک کاغذ خودش شماره کیس ما که باید داخل سایت وارد کنیم را برای ما نوشت مثلا:2016as6432  که در واقع صفرهاي اضافه حذف شدند. و اصلا ممکنه سایت ابوظبی کیس شما را نشناسه و جای نگرانی نیست. چون بسیار نا منظم و شیر تو شیر عمل میکنن. کلا نگران نباشید همین که رفتید مصاحبه دیگه ثمامه اگه هم چیزی لازم داشته باشن یا سوالی بهت ایمیل میزنن. توی سرش چطور هستی?

درود خدمت دوستان عزیز
من یه سوال داشتم من مصاحبه ام 13 ژوئن بود background check خوردم و یه نامه سفید که مشخصات من بود و سایت ابوظبی بود داخلش به من دادند و با یه برگه پرداخت 165دلاری و همین و بس. برگه آبی دریافت نکردم (تو سایت آپدیت خوردم و میشناسه کیس نامبر من رو البته)، کنجکاو بودم چرا آفیسر برگه آبی نداد بهم؟ مشکلی برام پیش نمیاد اونو ندارم آیا؟ اصلا ایده ای در این مورد ندارم. ممنون میشم راهنمایی کنید.
رنگ برگه ها ملاک نیست.. به اغلب برگه سفید دادن من جمله بنده.. نگران نباشید [emoji4]
کیس:***2016as2- رویت قبولی: 12may - کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی - تعداد افراد: 1- ارسال فرم: 26 may- کارنت شدن :12 آگوست- نامه دوم:30 سپتامبر - مصاحبه: 2 نوامبر - وضعیت:AP سربازی س.پ - آپدیت: 4 نوامبرسایت سفارت. 9 دسامبر ceac - دریافت ویزا نزدیک به پنج ماه طول کشید..ورود به امریکا : :  24 April
تشکر کنندگان: matin86 ، smpf ، j.modarres

دوست عزیزم و همسرم 12 روز پیش مصاحبه داشتیم و خدارو شکر بدونه هیچ سختیی یک ضرب گرفتیم در ابوظبی پس اصلا به این چیزها فکر نکن و امیدوارم خیلی راحت ویزا بگیری
تشکر کنندگان: matin86 ، smpf ، Mahboy ، j.modarres ، lotfe.kh ، لطف اله
لطفا از انتشارت مطالب غیر واقعی و بدون منبع خودداری نمایید.
کیس???1 مکان/تاریخ مصاحبهABD/Oct  آپدیت سفارتOct/27-Jan/27  آپدیت سیسDec/27-Jan/14/25/27-Feb/2/9 کلیر Feb/3
ISSUE: Feb/10

با آرزوی موفقیت
سفرنامه من

تشکر کنندگان: مل مل ، tamana2016 ، j.modarres ، Mahboy ، لطف اله ، Hana2015 ، PNM ، SornaSoftt
(2016-01-22 ساعت 23:59)yassin30 نوشته:  
(2016-01-22 ساعت 23:53)hamednew نوشته:  
(2016-01-22 ساعت 01:36)Norton1 نوشته:  دوست من وقتی مصاحبه تمام شد افسر روی یک کاغذ خودش شماره کیس ما که باید داخل سایت وارد کنیم را برای ما نوشت مثلا:2016as6432  که در واقع صفرهاي اضافه حذف شدند. و اصلا ممکنه سایت ابوظبی کیس شما را نشناسه و جای نگرانی نیست. چون بسیار نا منظم و شیر تو شیر عمل میکنن. کلا نگران نباشید همین که رفتید مصاحبه دیگه ثمامه اگه هم چیزی لازم داشته باشن یا سوالی بهت ایمیل میزنن. توی سرش چطور هستی?

درود خدمت دوستان عزیز
رنگ برگه ها ملاک نیست.. به اغلب برگه سفید دادن من جمله بنده.. نگران نباشید [emoji4]

سپاسگزارم .. لطف کردید.
دوستان من آخر متوجه نشدم upزياد خوبه يا بد؟!
از بچه هاى ايروان امروز كسى upداشته؟
كيس نامبر:2016AS00004xxx  >>> رؤيت قبولى:12may>>>ارسال فرم:15may >>> تعداد افراد كيس:٤نفر>>> سفارت:ايروان >>>كارنت:9november>>>  نامه دوم:17november >>>  تاريخ مصاحبه:هفته سوم ژانويه>>>نتيجه:كليرنس>>آپديت ها Sad 19,20,21,22ژانويه) ،(2,19,25,26آگوست)
كليرى 26آگوست بعد از 220روز انتظار دريافت ويزاى برنده اصلى و بچه ها:٣١آگوست
شغل برنده اصلى خصوصى و سربازى س
كيس دوم خانه دار و همچنان كليرنس چون زمان تحويل پاسپورتها ويزا بهم داده نشد بااينكه تو سايت ستاره دار اعلام نشده بود كيس نامبرمون
تشکر کنندگان: mehdihk ، smpf ، j.modarres
برگه پرداخت 165 دلار کدوم هست؟چرا من ندارم
برنده 2016
کیس:::**24
ارسال فرم:::16 may
تعداد نفرات کیس(3نفر)
برنده(خانم)...خانه دار..رشته مترجمی زبان...
تاریخ مصاحبه::::4 اکتبر(انکارا تغییر به ابوظبی)
ویزای یک ضرب خودم و دخترم
شوهرم کلیرنس (س:ارتش..)(.شرکت خصوصی)
آپدیت ها..9دسامبر؛؛؛25 ژانویه؛؛؛؛6مارچ؛؛؛9مارچ
مقصد کارولینای شمالی(شهر رالی)
ورود به امریکا ...خودم و دخترم25 مارچ ..
ویزای همسرم?⌛?✅?
تشکر کنندگان: پرسپولیس6 ، smpf
(2016-01-23 ساعت 02:12)آنیسا91 نوشته:  برگه پرداخت 165 دلار کدوم هست؟چرا من ندارم

سلام تا اونجایی که من میدونم برگه ای در کار نیست.انشاا... بعد از گرفتن ویزا به شما برگه ای میدن که  A number شما توش قرار داره البته تو ویزا هم هست.بعد با وارد شدن به سایت و با استفاده از کارت اعتباری مبلغ رو پرداخت میکنید.امیدوارم درست راهنمایی کرده باشم.
شماره کیس  2016as16xx
تاریخ رویت قبولی: 14 جولای 2015
کنسولگری: ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :۳
ارسال فرمهای سری اول: ۱۷ جولای
کارنت شدن کیس:اکتبر
مصاحبه:  ژانویه ۲۰۱۶
دریافت ویزا: یکضرب
ورود به آمریکا: می ۲۰۱۶ بوستون
دریافت گرین کارت: 
جمع تقریبی هزینه‌ها: تا حالا ۳۰ میلیون ناقابل
تشکر کنندگان: smpf ، مل مل
(2016-01-23 ساعت 02:09)matin86 نوشته:  دوستان من آخر متوجه نشدم upزياد خوبه يا بد؟!
از بچه هاى ايروان امروز كسى upداشته؟

فقط نشون میده پرونده شما در حال بررسی هست. زیاد نشونه خوب و بد بودن نیست.تو فکر این چیزا نريد. هرکه رفته مصاحبه حتما پروندش در دست بررسی هست.
کیس???1 مکان/تاریخ مصاحبهABD/Oct  آپدیت سفارتOct/27-Jan/27  آپدیت سیسDec/27-Jan/14/25/27-Feb/2/9 کلیر Feb/3
ISSUE: Feb/10

با آرزوی موفقیت
سفرنامه من

تشکر کنندگان: j.modarres ، Hana2015 ، matin86 ، مل مل ، smpf ، PNM ، SornaSoftt

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان