کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان لاتاری 2016
(2016-01-22 ساعت 12:41)sheinos نوشته:  بچه ها ما یک آپ 20 ام خوردیم که نوشتم واستون. و شخص من هم 21 ام باز یک آپ خوردم. ولی همسرم نه. آیا کیس مشابهی هست ؟

سلام
ما هم 20 اپدیت داشتیم دوباره 21 اپدیت داریم.
؟؟؟؟
یعنی چرا؟؟
2016as36XX
برنده اصلی همسرم / کل کیس 3 نفر
آنکارا سپس تغییر به  ابوظبی توسط خودشان
مصاحبه 7 ژانویه   = >   دوران شیرین کلیرنس ( گفت یک تا دو ماه) Big Grin
اپدیتها ی سیس => 7 و 11 و 14 و 15 و 20 و 21 و 25 ژانویه ، 20 اوریل فقط نفر اصلی ( بگمونم بدلیل ای میل )
17 می فقط نفر اصلی ، 19 می کل کیس آپ دیت و نفراصلی or شد!!
٥ جون پاس ها رو تحويل دادم و همون روز همه مون اپ ديت شديم
٦ جون دوباره اپ ديت شديم و نفر اصلي دوباره / شد
٧ جون نَفَر اصلي و پسرم ايشيو شدند  ولي بنده ظاهرا گيرم (اما اپ ديت شدم)؟؟؟
١٢ جون ويزاي منم ايشيو شد!!!

ورود به امريكا ١٩ جون
درخواست پاس سفيد ٢٠ جون

راه در جهان یکی است و آن راه راستی است
تشکر کنندگان: smpf
(2016-01-22 ساعت 01:27)مل مل نوشته:  
(2016-01-21 ساعت 11:39)j.modarres نوشته:  سلام دوستان
من دیروز 20 ژانویه یک آپدیت در سیس داشتم میخواستم ببینم کس دیگه ای هم داشته یانه؟
سلام
شما در سایت ابوظبی هم وضعیت خودتون رو چک کرده اید؟
اگر اینطور است، شماره خودتون رو چطور وارد کردید. دوستان قبلاً راهنمایی ام کرده اند، ولی هنوز نتونستم وارد بشم
سپاس

سلام 
بله وارد کردم به همون روش 2016AS1234 و فقط آپدیت 14 ژانویه رو دارم که مال روز مصاحبه بوده ولی در سایت سیس تا الان 4 تا آپدیت داشتم که در امضا نوشتم. اگر شما با این روش وارد کردید و وضعیتتون رو نشون نمیده باید صبر کنید تا کیستون رو بشناسه. من برای حدود صد نفر از کیسهایی که در فایل اکسل آقای کاوه بود چک کردم نشون میداد.
شماره کیس: **2016AS20 » تاریخ رویت قبولی: May-23-۲۰۱۵ » کنسولگری: Abu Dhabi <- Ankara تعداد افرادکیس : 5 نفر
 ارسال فرم:15-Jul-28 » کارنت:15-Aug-12 » نامه دوم:15-Nov-17 » مصاحبه:2016-Jan-14  » وضعیت:AP
آپدیتهای سیس: 14 و 15 و 20 و 21 و 25 ژانویه و 15مارچ و 20 آوریل- آپدیت سایت ابوظبی: 14 ژانویه
تشکر کنندگان: مل مل ، smpf
(2016-01-22 ساعت 12:41)sheinos نوشته:  بچه ها ما یک آپ 20 ام خوردیم که نوشتم واستون. و شخص من هم 21 ام باز یک آپ خوردم. ولی همسرم نه. آیا کیس مشابهی هست ؟

برای من هم در آپدیت 15 ژانویه همینطور بود و فقط من که برنده اصلی بودم آپدیت داشتم ولی در آپدیتهای بعدی همه با هم آپدیت شدیم.
شماره کیس: **2016AS20 » تاریخ رویت قبولی: May-23-۲۰۱۵ » کنسولگری: Abu Dhabi <- Ankara تعداد افرادکیس : 5 نفر
 ارسال فرم:15-Jul-28 » کارنت:15-Aug-12 » نامه دوم:15-Nov-17 » مصاحبه:2016-Jan-14  » وضعیت:AP
آپدیتهای سیس: 14 و 15 و 20 و 21 و 25 ژانویه و 15مارچ و 20 آوریل- آپدیت سایت ابوظبی: 14 ژانویه
تشکر کنندگان: Norton1 ، smpf
(2016-01-23 ساعت 02:12)آنیسا91 نوشته:  برگه پرداخت 165 دلار کدوم هست؟چرا من ندارم

آنیسا جون به همسر من هم که یکضرب بودن برگه پرداخت 165 ندادن، من خودیم هنوز کلیر نشدم و منتظرم ولی همسرم یکضرب بودن و سفارت ابوظبی هیچ برگه ای به ایشون ندادن .
2016as16XX
پرکردن فرم :اواخر May
مصاحبه : اوایل اکتبر-ابوظبی
وضعیت :نفر اصلي کیس یه ضرب -نفر دوم كيس ؛AP اپديت ٩ دسامبر، 25 ژانویه .
کلیر اوایل فوریه   :-)

تشکر کنندگان: لطف اله ، smpf
(2016-01-23 ساعت 11:40)j.modarres نوشته:  

برای من هم در آپدیت 15 ژانویه همینطور بود و فقط من که برنده اصلی بودم آپدیت داشتم ولی در آپدیتهای بعدی همه با هم آپدیت شدیم.

دوست عزیز شما خیلی خوب اپدیت دارید میشه لطفا شرایط کیستون و رنگ برگتون رو بگید.ما که با شرایط سربازی ارتش همسرم تنها یک اپدیت در سایت سیس داریم.
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
تشکر کنندگان: Norton1 ، smpf
USAdarFarsi (وزارت امورخارجه آمریکا به زبان فارسی)

**** پاسخ پرسشهای متداول درباره اجرای تغییرات در برنامه معافیت ویزا ****
۱- من دارای کارت اقامت دائم ایالات متحده (گرین کارت) می باشم و می خواهم به ایران سفر کنم. آیا هنگام بازگشت به ایالات متحده باید برای روادید اقدام کنم؟ / من دارای کارت اقامت دائم ایالات متحده (گرین کارت) می باشم و در حال حاضر در ایران هستم. آیا هنگام بازگشت به ایالات متحده باید برای روادید اقدام کنم؟
پاسخ: افرادی که اقامت دائم ایالات متحده را دارند (دارندگان گرین کارت) تا زمانی که وضعیت اقامتی شان معتبر باشد، نیازی به تقاضای ویزا ندارند.
٢- من شهروند ایالات متحده هستم. می خواهم به ایران سفر کنم. آیا هنگام بازگشت به ایالات متحده باید برای روادید اقدام کنم؟
پاسخ: شهروندان ایالات متحده با گذرنامه آمریکایی شان به این کشور تردد می کنند. تغییرات در برنامه معافیت ویزا تاثیری بر شهروندان ایالات متحده ندارد.
٣- من متولد ایران هستم ، اما تابعیت یکی از ۳۸ کشوری که مشمول قانون معافیت روادید می شد را نیز دارا هستم. من در ۵ سال گذشته به ایران سفر نکرده ام. آیا برای سفر به ایالات متحده باید برای دریافت روادید اقدام کنم؟
پاسخ: تغییرات جدید در برنامه معافیت ویزا مقرر می کند که افراد گروههای زیر دیگر نمی توانند تحت قانون معافیت ویزا، به ایالات متحده پذیرفته شوند:
- اتباع کشورهای معاف از روادید (۳۸ کشورVWP) که در تاریخ اول مارس ۲۰۱۱ یا پس از آن در ایران، عراق، سودان، یا سوریه حضور داشته اند. (با استثنائات محدودی برای سفرهایی با مقاصد دیپلماتیک یا نظامی در خدمت کشورهای معاف از روادید)
- اتباع کشورهای معاف از روادید که همچنین شهروند کشورهای ایران، عراق، سودان یا سوریه نیز هستند.
از ۲۱ ژانویه ۲۰۱۶ مسافرانی که دارای (ESTAs) سیستم الکترونیکی کسب جواز سفر معتبر هستند و قبلا در درخواست خود اعلام کرده اند که شهروندی دوگانه یکی از کشورهای فوق را دارند، (ESTAs) آنها باطل خواهد شد.
هر مسافری که تذکر دریافت کند که دیگر بر اساس قانون معافیت روادید، واجد شرایط سفر به آمریکا نیست، هنوز می تواند با ویزای معتبر غیر مهاجرتی آمریکا که از یک سفارت یا کنسولگری ایالات متحده صادر شده است به ایالات متحده سفر کند. این مسافران باید پیش از سفر به ایالات متحده برای مصاحبه و دریافت ویزا در گذرنامه شان در یکی از سفارتها یا کنسولگریهای آمریکا حاضر شوند.
این قانون جدید، سفر به ایالات متحده و یا پذیرفته شدن به آمریکا را ممنوع نمی کند و گروه عمده ای از مسافرین مشمول VWP تحت تاثیر آن قرار نخواهند گرفت.
۴- من متولد ایران هستم ، اما تابعیت یکی از ۳۸ کشوری که مشمول قانون معافیت روادید می شد را نیز دارا هستم. من در ۵ سال گذشته به ایران سفر کرده ام. آیا برای سفر به ایالات متحده باید برای دریافت روادید اقدام کنم؟
پاسخ: تغییرات جدید در برنامه معافیت ویزا مقرر می کند که افراد گروههای زیر دیگر نمی توانند تحت قانون معافیت ویزا، به ایالات متحده پذیرفته شوند:
- اتباع کشورهای معاف از روادید (۳۸ کشورVWP) که در تاریخ اول مارس ۲۰۱۱ یا پس از آن در ایران، عراق، سودان، یا سوریه حضور داشته اند. (با استثنائات محدودی برای سفرهایی با مقاصد دیپلماتیک یانظامی در خدمت کشورهای معاف از روادید)
- اتباع کشورهای معاف از روادید که همچنین شهروند کشورهای ایران، عراق، سودان یا سوریه نیز هستند.
از ۲۱ ژانویه ۲۰۱۶ مسافرانی که دارای (ESTAs) سیستم الکترونیکی کسب جواز سفر معتبر هستند و قبلا در درخواست خود اعلام کرده اند که شهروندی دوگانه یکی از کشورهای فوق را دارند، (ESTAs) آنها باطل خواهد شد.
هر مسافری که تذکر دریافت کند که دیگر بر اساس قانون معافیت روادید، واجد شرایط سفر به آمریکا نیست، هنوز می تواند با ویزای معتبر غیر مهاجرتی آمریکا که از یک سفارت یا کنسولگری ایالات متحده صادر شده است به ایالات متحده سفر کند. این مسافران باید پیش از سفر به ایالات متحده برای مصاحبه و دریافت ویزا در گذرنامه شان در یکی از سفارتها یا کنسولگریهای آمریکا حاضر شوند.
این قانون جدید سفر به ایالات متحده و یا پذیرفته شدن به آمریکا را ممنوع نمی کند و گروه عمده ای از مسافرین مشمول VWP تحت تاثیر آن قرار نخواهند گرفت.
۵- آیا محدودیتهای جدید روادید به معنای این است که ایرانیان نمی توانند به ایالات متحده سفر کنند؟
پاسخ: قانون جدید، سفر به ایالات متحده و یا پذیرفته شدن به آمریکا را ممنوع نمی کند و گروه عمده ای از مسافرین کشورهای معاف از روادید، تحت تاثیر آن قرار نخواهند گرفت. این قانون تنها شامل مسافرانی از کشورهای معاف از روادید، به گونه ای که در متن قانون شرح داده شده است، می شود.
۶- آیا قانون جدید به این معنا است که مسلمانان دیگر نمی توانند به ایالات متحده سفر کنند؟
پاسخ: قطعاَ خیر. در ایالات متحده هیچ قانون منع مهاجرتی براساس هویت یا وابستگی دینی افراد وجود ندارد. ایالات متحده قویا به آزادی ادیان باور دارد و تصمیمات روادیدی این کشور بر اساس دین افراد گرفته نمی شود.
۷- اگر من در قرعه کشی گرین کارت برنده شوم، مشمول قانون محدودیت معافیت روادید خواهم شد؟
پاسخ: خیر، قانون جدید تنها مختص برنامه معافیت از روادید می باشد که شامل سفر بدون روادید به ایالات متحده می شود
۸- من با ویزای دانشجویی چند بار ورود (multiple entry) در ایالات متحده هستم. می خواهم به ایران ( یا یک کشور ثالث) سفر کنم. آیا هنگام بازگشت به ایالات متحده باید برای روادید جدید اقدام کنم؟
پاسخ: تغییرات اخیر در قانون، تنها شامل برنامه معافیت از روادید می شود. مسافرانی که دارای روادید ایالات متحده می باشند مشمول این قانون نمی شوند. اگر شما دانشجو هستید و در گذشته می بایست پس از خروج از ایالات متحده برای بازگشت به این کشور و تکمیل تحصیلاتتان درخواست روادید می کردید، آن شرایط همچنان به قوت خود باقی هستند.
شماره کیس:$$2016AS2$ ، کنسولگری:آنكارا تغيير داده به ايروان توسط KCC، تعداد افراد کیس: 1نفر، تاريخ مصاحبه: هفته دوم اكتبر، آپديت : 16 اكتبر ، 3 مارچ ، کلیرنس : 3 مارچ
(2016-01-23 ساعت 02:18)hamiham007 نوشته:  
(2016-01-23 ساعت 02:12)آنیسا91 نوشته:  برگه پرداخت 165 دلار کدوم هست؟چرا من ندارم

سلام تا اونجایی که من میدونم برگه ای در کار نیست.انشاا... بعد از گرفتن ویزا به شما برگه ای میدن که  A number شما توش قرار داره البته تو ویزا هم هست.بعد با وارد شدن به سایت و با استفاده از کارت اعتباری مبلغ رو پرداخت میکنید.امیدوارم درست راهنمایی کرده باشم.

اخه من ویزا گرفتم و فقط یه پاکت در بسته دادن بهمون
برنده 2016
کیس:::**24
ارسال فرم:::16 may
تعداد نفرات کیس(3نفر)
برنده(خانم)...خانه دار..رشته مترجمی زبان...
تاریخ مصاحبه::::4 اکتبر(انکارا تغییر به ابوظبی)
ویزای یک ضرب خودم و دخترم
شوهرم کلیرنس (س:ارتش..)(.شرکت خصوصی)
آپدیت ها..9دسامبر؛؛؛25 ژانویه؛؛؛؛6مارچ؛؛؛9مارچ
مقصد کارولینای شمالی(شهر رالی)
ورود به امریکا ...خودم و دخترم25 مارچ ..
ویزای همسرم?⌛?✅?
تشکر کنندگان: مل مل ، smpf
سلام دوستان
ایا تا به حال اماری در دست هست که چه تعداد کیس کلیر شده اند یا نه در سفارتخانه مختلف؟ ایا امید است در ماه میلادی اینده اتفاق خوبی بیفتد؟
ممنون
***Case number : 1
Dv 260 : 28 may
Interview: third week of november
Abu dhabi
Up dates:18 November
Ceac update: 09 december
25 January
April 1
April 21 تبدیل به اپدیت or شدیم
April 24 نامه کلیری امد Big Grin
تشکر کنندگان: behjan ، smpf
دوستان یادم میاد عده ای از برندگان 2015 که آپدیت روز خاصی از ماه مارچ بودن دچار طلسم شده بودن و تا مدتها آپ دیگه ای نداشتن.البته آخر متوجه نشدم سرنوشتشون چی شد.گویی ما اپدیتیهای 9 دسامبر هم به همان سرنوشت مبتلا شدیم و دیگه خبری از آپدیت نیست.
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
تشکر کنندگان: behjan ، j.modarres ، smpf
(2016-01-21 ساعت 15:48)Nazem نوشته:  
(2016-01-21 ساعت 06:08)پرسپولیس6 نوشته:  
(2016-01-21 ساعت 01:40)rezamehrzad نوشته:  پرسپولیس6 عزیز، جهت اطمینان می‌پرسم، پرداخت پول سفارت (330 دلار) هم لازمه؟ ممنون از پاسخ‌گویی‌‌ات.
بله پرداخت مجدد 330 دلار جهت هرنفر الزامیست .

کامیاب باشید.

سلام بهیچ عنوان این مساله درست نیست و هر نفر صرفا یک مرتبه 330 دلار مصاحبه رو پرداخت می کنه و اگر آزمایشات پزشکیتون رو بعد از کلیرنس بخواهید تمدید کنید دیگر نیازی به پرداخت 330 دلار ندارید و صرفا هزینه آزمایشات مجدد پزشکی را پرداخت می کنید.

با سلام

ممنونم از دوستانیکه پاسخ دادند ، از دوستمون هم که اشاره کردن به متن صفحه 57  تشکر میکنم.

پس همانطور که در متن اون ایمیل اشاره شده(صفحه 57) اگر ویزا صادر شده باشد و ما مدیکال جدید ارائه بدیم باید 330 دلار رو پرداخت کنیم در غیراینصورت نیازی نیست.
حالا سوالی که ایجاد میشه اینه :

ابتدا بریم سفارت بگیم بعد بریم مدیکال رو تمدید کنیم یا قبلش؟

از آنجاییکه این موضوع میتونه مورد سوال خیلیها باشه ، لذا فقط دوستانیکه اطلاعات جامع و کامل دارند راهنمایی فرمایند .

باسپاس
شماره کیس : 2016AS00000xxx
تاریخ مصاحبه : هفته اول اکتبر 2015
محل مصاحبه : آنکارا
تعداد افراد کیس : 2 نفر
برنده اصلی ( Principle Applicant) : خودم
سربازی : ارتش
وضعیت فعلی : صدور ویزا (فعلا نفر اصلی)
تشکر کنندگان: smpf ، behjan
(2016-01-23 ساعت 14:28)آنیسا91 نوشته:  
(2016-01-23 ساعت 02:18)hamiham007 نوشته:  

سلام تا اونجایی که من میدونم برگه ای در کار نیست.انشاا... بعد از گرفتن ویزا به شما برگه ای میدن که  A number شما توش قرار داره البته تو ویزا هم هست.بعد با وارد شدن به سایت و با استفاده از کارت اعتباری مبلغ رو پرداخت میکنید.امیدوارم درست راهنمایی کرده باشم.

اخه من ویزا گرفتم و فقط یه پاکت در بسته دادن بهمون

به همون پاکتی که به ما دادن یک برگه الصاق شده بود که نحوه ورود به سایت و ای نامبر روش بود .ولی اگر فراموش کردن به شما بدن تو پاسپورتتون هست.فقط باید A0 به اون شماره اضافه کنید و با شماره پرونده وارد سایت ceac بشید و پروفایل درست کنید و پرداخت بفرمایید.دیگه همه چی حله.
شماره کیس  2016as16xx
تاریخ رویت قبولی: 14 جولای 2015
کنسولگری: ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :۳
ارسال فرمهای سری اول: ۱۷ جولای
کارنت شدن کیس:اکتبر
مصاحبه:  ژانویه ۲۰۱۶
دریافت ویزا: یکضرب
ورود به آمریکا: می ۲۰۱۶ بوستون
دریافت گرین کارت: 
جمع تقریبی هزینه‌ها: تا حالا ۳۰ میلیون ناقابل
تشکر کنندگان: matin86 ، j.modarres ، smpf ، golia
(2016-01-23 ساعت 18:27)a4542 نوشته:  دوستان یادم میاد عده ای از برندگان 2015 که آپدیت روز خاصی از ماه مارچ بودن دچار طلسم شده بودن و تا مدتها آپ دیگه ای نداشتن.البته آخر متوجه نشدم سرنوشتشون چی شد.گویی ما اپدیتیهای 9 دسامبر هم به همان سرنوشت مبتلا شدیم و دیگه خبری از آپدیت نیست.

موافقم. منو که هنوز بعد از سه ماه سایت ابوظبی نمی شناسه فقط سیس لطف کرده و یک آپدیت 9 دسامبر نشون می ده
Case Number: 2016AS2*** , Interview: 27th October, Abu Dhabi, Status : AP
تشکر کنندگان: sahar2016 ، smpf ، behjan
(2016-01-23 ساعت 11:35)j.modarres نوشته:  
(2016-01-22 ساعت 01:27)مل مل نوشته:  
(2016-01-21 ساعت 11:39)j.modarres نوشته:  سلام دوستان
من دیروز 20 ژانویه یک آپدیت در سیس داشتم میخواستم ببینم کس دیگه ای هم داشته یانه؟
سلام
اگر اینطور است، شماره خودتون رو چطور وارد کردید. دوستان قبلاً راهنمایی ام کرده اند، ولی هنوز نتونستم وارد بشم
سپاس

سلام 
بله وارد کردم به همون روش 2016AS1234 و فقط آپدیت 14 ژانویه رو دارم که مال روز مصاحبه بوده ولی در سایت سیس تا الان 4 تا آپدیت داشتم که در امضا نوشتم. اگر شما با این روش وارد کردید و وضعیتتون رو نشون نمیده باید صبر کنید تا کیستون رو بشناسه. من برای حدود صد نفر از کیسهایی که در فایل اکسل آقای کاوه بود چک کردم نشون میداد.

سلام دوستان
ما هم به غیر از آپدیت روز مصاحبه که 14 ژانویه بود، سه آپدیت دیگه داشتیم : 15 و 20 و 21 ژانویه
تشکر کنندگان: j.modarres ، sahar2016 ، smpf ، behjan
(2016-01-23 ساعت 15:22)Joje mohajer نوشته:  سلام دوستان
ایا تا به حال اماری در دست هست که چه تعداد کیس کلیر شده اند یا نه در سفارتخانه مختلف؟ ایا امید است در ماه میلادی اینده اتفاق خوبی بیفتد؟
ممنون

سلام
به این آدرس مراجعه کنید:
http://www.mohajersara.com/forum/thread-...#pid690052
تشکر کنندگان: smpf ، behjan ، matin86
قبل از این تاریخ داشته اند
(2016-01-24 ساعت 10:13)مل مل نوشته:  
(2016-01-23 ساعت 11:35)j.modarres نوشته:  
(2016-01-22 ساعت 01:27)مل مل نوشته:  سلام
سپاس

سلام 

سلام دوستان
ما هم به غیر از آپدیت روز مصاحبه که 14 ژانویه بود، سه آپدیت دیگه داشتیم : 15 و 20 و 21 ژانویه

دوستان عزیز
بخصوص اونایی که ابوظبی بودن و آپدیت 9 Dec رو توی سیس دارند نگرانه کم بودن آپدیت هاشون تو سایت سیس نباشن .
چه بسا چندین آپدیت قبل ازاون تاریخ و بعد از مصاحبه داشته اند ولی بدلیل اینکه سیس کیس اونارو از اول ژانویه میشناسه اون آپدیتها رو نتونستن مشاهده کنن (مثلا" مشابه دوستمون مل مل که بعد از مصاحبه در عرض 8 روز چهارتا آپدیت داشته اند که اگر ایشون نیز مصاحبه شون توی اکتبر یا نوامبر یا دسامبر بود از این آپدیتها مطلع نمیشدند)
ضمنا" مدیران و پیشکسوتان محترم نیز بارها فرمودند که تعداد آپدیت دلیلی بر کاهش یا افزایش مدت کلیرنس نمیباشد.
لطفا از نگرانی و اضطراب خود و خونواده تون اجتناب کنید که فقط بازخور منفی جهت خودتون داره .
دل رو به خدا بسپارید و لاغیر.

برای همتون آرامش و سعادت آرزومندم
F4 Category‎
PD ‎2008
‎Case ‎No. ABD2010 ******
با نام کاربری sepidar

کیس لاتاری با کیس نامبر 2016xxx
تعداد نفرات 4/رویت قبولی هفته ی آخر می/ارسال فرم هفته ی اول جولای/ (دلیل تاخیر درمصاحبه)تغییر سفارت از آنکارا به ابوظبی توسط خودم/مصاحبه اوایل نوامبر/هردو دارای شغل دولتی و لیسانس غیرحساس/ برنده اصلی س ارتش/ آپدیت سفارت فردای مصاحبه/ آپدیت سیس 9 دسامبر 25 ژانویه 17 مارچ 22 مارچ/کلیرنس 22 مارچ/ ورود به نیویورک 28 اپریل/تاریخ رسیدن ssn یک هفته بعد/
تازه اول راهشه بقیه شم با خودشه/ فکرنکن هرچی از این دست بدی همونو از اون دست میگیری  حتما" صدبرابرشو میگیری
تشکر کنندگان: j.modarres ، مل مل ، smpf ، behjan ، sahar2016 ، golia ، matin86 ، Joje mohajer

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان