کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان لاتاری 2016
...............
تشکر کنندگان: smpf
(2016-01-25 ساعت 16:39)MSDJVD نوشته:  
(2016-01-25 ساعت 15:52)پرسپولیس6 نوشته:  
(2016-01-25 ساعت 15:40)MSDJVD نوشته:  تعداد کیس  :3 نفر
تاریخ مصاحبه : هفته سوم اکتبر
تعدادآپ: یکی . 3 روز بعد مصاحبه

دوست عزیز
ممکنه اطلاعات فوق رو به امضاتون وارد نمایید و همینطور اونا رو تکمیل تر بفرمایید .
خوشحال میشیم با توجه به اونا کمکی بتونیم انجام بدیم .

ضمنا" گویا آپدیت 25 ژانویه رو فقط بچه های ابوظبی داشتن .
لطفا اگه از دوستان ایروان و آنکارا حضور دارن چک کنن و اطلاع بدن .

برای نتیجه گیری مدیران و پیشکسوتان عزیز.

کامیاب باشید
بلد نیستم امضاء درست کنم . چند بار سعی کردم ولی نمی دونم چطور امضاء درست می شه
وارد كنترل پنل كاربر بشيد و سمت راست تغيير امضا يا ايجاد امضا رو بزنيد .
كيس نامبر:2016AS00004xxx  >>> رؤيت قبولى:12may>>>ارسال فرم:15may >>> تعداد افراد كيس:٤نفر>>> سفارت:ايروان >>>كارنت:9november>>>  نامه دوم:17november >>>  تاريخ مصاحبه:هفته سوم ژانويه>>>نتيجه:كليرنس>>آپديت ها Sad 19,20,21,22ژانويه) ،(2,19,25,26آگوست)
كليرى 26آگوست بعد از 220روز انتظار دريافت ويزاى برنده اصلى و بچه ها:٣١آگوست
شغل برنده اصلى خصوصى و سربازى س
كيس دوم خانه دار و همچنان كليرنس چون زمان تحويل پاسپورتها ويزا بهم داده نشد بااينكه تو سايت ستاره دار اعلام نشده بود كيس نامبرمون
تشکر کنندگان: smpf ، MSDJVD
سلام به همه ی دوستان
راستش چند ماهی بود که تاپیک های مهاجر سرا رو میخوندم و مخصوصا این تاپیک رو مثل بقیه ی دوستان بیشتر پی گیری میکردم
پیش خودم گفتم حالا که ماهم اپدیت 25 ژانویه رو داشتیم پسندیده است که عضو شم و شادیمو با بچه های گل مهاجر سرا شریک شم
تبریک میگم و انشاالله که همه کلیر بشن حتی کیس نجومی ها Wink
تشکر کنندگان: matin86 ، j.modarres ، smpf
(2016-01-25 ساعت 18:17)Aabearff نوشته:  
(2016-01-25 ساعت 17:12)آنیسا91 نوشته:  
(2016-01-25 ساعت 15:24)Norton1 نوشته:  
داره بوی خبرهای خوب میاد

ایشالله ه ه ه همگی هوراااا بکشیم م م پ

يك اپديت كه اينهمه فرياد و شادي نداره!!! اميدوارم همه كلير بشند اما اين فقط يك اپديت ساده هست

شماره كيس حدود ٢٠٠٠
مصاحبه ٢ دسامبر
دريافت اي پي
با سلام دوست عزیز با عرض معذرت با نظر شما مخالفم دراین روزهای پر استرس و انتظار که کاری از کسی برنمیاد جز منتظر بودن وتوکل به خدا داشتن یک اپدیت حتی یک اپدیت ساده مثل  یک نیروی دوباره برای ادامه این پروسه نفسگیر هست با سپاس
شماره کیس***2016as1   تاریخ رویت قبولی: 15may     کنسولگری:abu dhabi
تعداد افراد منظور در کیس : 1  ارسال فرمهای سری اول:1jun  کارنت شدن کیس:12Aug    مصاحبه:اکتبر     دریافت کلیرنس:    APاکتبر   کلیر:18aprilبعداز حدود170روز   دریافت ویزا:

تشکر کنندگان: پرسپولیس6 ، مل مل ، matin86 ، j.modarres ، smpf
(2016-01-25 ساعت 19:50)behjan نوشته:  
(2016-01-25 ساعت 17:12)آنیسا91 نوشته:  ایشالله ه ه ه همگی هوراااا بکشیم م م پ

يك اپديت كه اينهمه فرياد و شادي نداره!!! اميدوارم همه كلير بشند اما اين فقط يك اپديت ساده هست

شماره كيس حدود ٢٠٠٠
مصاحبه ٢ دسامبر
دريافت اي پي
با سلام دوست عزیز با عرض معذرت با نظر شما مخالفم دراین روزهای پر استرس و انتظار که کاری از کسی برنمیاد جز منتظر بودن وتوکل به خدا داشتن یک اپدیت حتی یک اپدیت ساده مثل  یک نیروی دوباره برای ادامه این پروسه نفسگیر هست با سپاس

شما چه استرسي داريد؟! قبل از اينكه برنده لاتاري چه كار مي كرديد حالا هم همانطور كار و زندگي كنيد، اگر ويزا گرفتيد كه عالي مي شود اگر هم نشد كه چيزي را از دست نداده ايد. فقط مطمعن باشيد كه زندگي كردن رد انجا هم ساده نخواهد بود. من بارها مسافرت داشتم به انجا و....

شماره كيس حدود ٢٠٠٠
مصاحبه ٢ دسامبر
دريافت اي پي
(2016-01-25 ساعت 17:12)آنیسا91 نوشته:  
(2016-01-25 ساعت 15:24)Norton1 نوشته:  
داره بوی خبرهای خوب میاد

ایشالله ه ه ه همگی هوراااا بکشیم م م پ

شماره كيس حدود ٢٠٠٠
مصاحبه ٢ دسامبر
دريافت اي پي
دوست گرامی
لطف میکنید اگه امضاتون رو وارد نموده و تکمیل بفرمایید .
ممنون میشیم .
F4 Category‎
PD ‎2008
‎Case ‎No. ABD2010 ******
با نام کاربری sepidar

کیس لاتاری با کیس نامبر 2016xxx
تعداد نفرات 4/رویت قبولی هفته ی آخر می/ارسال فرم هفته ی اول جولای/ (دلیل تاخیر درمصاحبه)تغییر سفارت از آنکارا به ابوظبی توسط خودم/مصاحبه اوایل نوامبر/هردو دارای شغل دولتی و لیسانس غیرحساس/ برنده اصلی س ارتش/ آپدیت سفارت فردای مصاحبه/ آپدیت سیس 9 دسامبر 25 ژانویه 17 مارچ 22 مارچ/کلیرنس 22 مارچ/ ورود به نیویورک 28 اپریل/تاریخ رسیدن ssn یک هفته بعد/
تازه اول راهشه بقیه شم با خودشه/ فکرنکن هرچی از این دست بدی همونو از اون دست میگیری  حتما" صدبرابرشو میگیری
تشکر کنندگان: asal1372 ، smpf
(2016-01-25 ساعت 19:37)matin86 نوشته:  
(2016-01-25 ساعت 16:39)MSDJVD نوشته:  
(2016-01-25 ساعت 15:52)پرسپولیس6 نوشته:  دوست عزیز
ممکنه اطلاعات فوق رو به امضاتون وارد نمایید و همینطور اونا رو تکمیل تر بفرمایید .
خوشحال میشیم با توجه به اونا کمکی بتونیم انجام بدیم .

ضمنا" گویا آپدیت 25 ژانویه رو فقط بچه های ابوظبی داشتن .
لطفا اگه از دوستان ایروان و آنکارا حضور دارن چک کنن و اطلاع بدن .

برای نتیجه گیری مدیران و پیشکسوتان عزیز.

کامیاب باشید
بلد نیستم امضاء درست کنم . چند بار سعی کردم ولی نمی دونم چطور امضاء درست می شه
مرسی .
تشکر کنندگان: matin86 ، smpf
(2016-01-25 ساعت 19:59)Aabearff نوشته:  
(2016-01-25 ساعت 19:50)behjan نوشته:  
(2016-01-25 ساعت 18:17)Aabearff نوشته:  يك اپديت كه اينهمه فرياد و شادي نداره!!! اميدوارم همه كلير بشند اما اين فقط يك اپديت ساده هست

شماره كيس حدود ٢٠٠٠
مصاحبه ٢ دسامبر
دريافت اي پي

شما چه استرسي داريد؟! قبل از اينكه برنده لاتاري چه كار مي كرديد حالا هم همانطور كار و زندگي كنيد، اگر ويزا گرفتيد كه عالي مي شود اگر هم نشد كه چيزي را از دست نداده ايد. فقط مطمعن باشيد كه زندگي كردن رد انجا هم ساده نخواهد بود. من بارها مسافرت داشتم به انجا و....

شماره كيس حدود ٢٠٠٠
مصاحبه ٢ دسامبر
دريافت اي پي

دوست گرامی

جسارتا" اگه واقعا (تاکید میکنم واقعا") فکر میکنید اگه نشد چیزی رو از دست ندادید شما خودتون فکر کنید نشده ادامه ندید .
موفقیت تو لاتاری برای خیلی از مردم کره زمین ( حتی اونایی که تو اروپا و استرالیا و کانادا زندگی میکنن) یه آرزوست .
چه برسه مردم ایران !
در هر موقعیت شغلی و زندگی .
همه ما مطمئنیم زندگی کردن ساده نخواهد بود هیچ جا .

بیایید وافع بین باشیم و به همدیگه انرژی مثبت بدهیم و از هر پیشرفت و موفقیت خود و هموطنانمان شادمان باشیم .

شادمانی یکایکتان را آرزومندم .
F4 Category‎
PD ‎2008
با نام کاربری sepidar

تعداد نفرات 4/رویت قبولی هفته ی آخر می/ارسال فرم هفته ی اول جولای/ (دلیل تاخیر درمصاحبه)تغییر سفارت از آنکارا به ابوظبی توسط خودم/مصاحبه اوایل نوامبر/هردو دارای شغل دولتی و لیسانس غیرحساس/ برنده اصلی س ارتش/ آپدیت سفارت فردای مصاحبه/ آپدیت سیس 9 دسامبر 25 ژانویه 17 مارچ 22 مارچ/کلیرنس 22 مارچ/ ورود به نیویورک 28 اپریل/تاریخ رسیدن ssn یک هفته بعد/
تازه اول راهشه بقیه شم با خودشه/ فکرنکن هرچی از این دست بدی همونو از اون دست میگیری  حتما" صدبرابرشو میگیری
تشکر کنندگان: behjan ، شباهنگ100 ، مل مل ، mehdihk ، saed.asefi ، NGNJ ، matin86 ، j.modarres ، smpf
(2016-01-25 ساعت 20:07)MSDJVD نوشته:  
(2016-01-25 ساعت 19:37)matin86 نوشته:  
(2016-01-25 ساعت 16:39)MSDJVD نوشته:  بلد نیستم امضاء درست کنم . چند بار سعی کردم ولی نمی دونم چطور امضاء درست می شه
مرسی .
دوست عزیز
شما موفق شدید .
تبریک میگم .
حالا میتونید اونو ویرایش کنید و به زیبایی اون بیفزایید .
از دوست خوبمون که زودتر از بقیه راهنماییتون کردند نیز ممنونیم .
یه رتبه از طرف من به راهنمای شما تقدیم میگردد.
با این متن
ممنون که به یک انسان (هموطن) کمک فرمودید.
F4 Category‎
PD ‎2008
با نام کاربری sepidar

تشکر کنندگان: behjan ، مل مل ، mehdihk ، matin86 ، j.modarres ، smpf ، MSDJVD
(2016-01-25 ساعت 20:02)پرسپولیس6 نوشته:  
(2016-01-25 ساعت 17:12)آنیسا91 نوشته:  ایشالله ه ه ه همگی هوراااا بکشیم م م پ

شماره كيس حدود ٢٠٠٠
مصاحبه ٢ دسامبر
دريافت اي پي
دوست گرامی
ممنون میشیم .
سلام دوستان منهم اپدیت امروز را داشتم(خانم مجرد مصاحبه 8 اکتبر ابوظبی)لطفا یکی بگه این اپدیت های گروهی چیست من که سربازی نداشتم کار دولتی نداشتن. حسابی گیج شدم چند اپدیت گروهی دیگر لازم است.
تشکر کنندگان: behjan ، smpf
(2016-01-25 ساعت 00:06)Dimansh نوشته:  میدونم جاش اینجا نیست ولی لطفا جواب بدید بعد مدیران پاک کنند

دوستان ببخشید یک سوال الان بنده ترکیه هستم فردا ساعت 8 صبح مدیکال دارم

خواهشا سریع پاسخ بدید . آیا باید برای آزمایشات مدیکال ناشتا بود یا نه ؟

با سپاس

خیر نیاز نیست..
من ابوظبی بعداظهر رفتم
سلام دوستان امروز هم ما یه آپدیت داشتیم.به امید خبرهای خوب در آینده خیلی خیلی نزدیک.
لاتاری  2016/ افراد کیس2 نفر /کیس نامبر[##15]مصاحبه 26 اکتبر  ابوظبی هر دو کلیرنس/آپدیت 27 اکتبر سایت سفارت, 9 دسامبر , 25 ژانویه و(2 مارچ نفر دوم کیس )
9 مارچ هر دو   و 15 مارچ فقط نفر دوم کیس.کلیر بعد از 236 روز در 22 جون
تشکر کنندگان: مل مل ، پرسپولیس6 ، behjan ، matin86 ، smpf
(2016-01-25 ساعت 20:16)پرسپولیس6 نوشته:  
(2016-01-25 ساعت 19:59)Aabearff نوشته:  
(2016-01-25 ساعت 19:50)behjan نوشته:  با سلام دوست عزیز با عرض معذرت با نظر شما مخالفم دراین روزهای پر استرس و انتظار که کاری از کسی برنمیاد جز منتظر بودن وتوکل به خدا داشتن یک اپدیت حتی یک اپدیت ساده مثل  یک نیروی دوباره برای ادامه این پروسه نفسگیر هست با سپاس

شماره كيس حدود ٢٠٠٠
مصاحبه ٢ دسامبر
دريافت اي پي

دوست گرامی

جسارتا" اگه واقعا (تاکید میکنم واقعا") فکر میکنید اگه نشد چیزی رو از دست ندادید شما خودتون فکر کنید نشده ادامه ندید .
موفقیت تو ملاتاری برای خیلی از مردم کره زمین ( حتی اونایی که تو اروپا و استرالیا و کانادا زندگی میکنن) یه آرزوست .
چه برسه مردم ایران !
در هر موقعیت شغلی و زندگی .
همه ما مطمئنیم زندگی کردن ساده نخواهد بود هیچ جا .

بیایید وافع بین باشیم و به همدیگه انرژی مثبت بدهیم و از هر پیشرفت و موفقیت خود و هموطنانمان شادمان باشیم .

شادمانی یکایکتان را آرزومندم .

اميدوارم كه شما به اين ارزوي بزرگ پنج نفره تون برسيد!!!
در مورد ديگران هم اجازه بدهيد خودشان تصميم بگيرند البته جسارتا[emoji16][emoji16]

شماره كيس حدود ٢٠٠٠
مصاحبه ٢ دسامبر
دريافت اي پي
دوستان سايت سفارت در انكارا امروز ٢٥ ژانويه اپديت شد

شماره كيس حدود ٢٠٠٠
مصاحبه ٢ دسامبر
دريافت اي پي
(2016-01-25 ساعت 22:07)sanaz110 نوشته:  
(2016-01-25 ساعت 20:02)پرسپولیس6 نوشته:  
(2016-01-25 ساعت 18:17)Aabearff نوشته:  يك اپديت كه اينهمه فرياد و شادي نداره!!! اميدوارم همه كلير بشند اما اين فقط يك اپديت ساده هست

شماره كيس حدود ٢٠٠٠
مصاحبه ٢ دسامبر
دريافت اي پي
دوست گرامی
ممنون میشیم .
سلام دوستان منهم اپدیت امروز را داشتم(خانم مجرد مصاحبه 8 اکتبر ابوظبی)لطفا یکی بگه این اپدیت های گروهی چیست من که سربازی نداشتم کار دولتی نداشتن. حسابی گیج شدم چند اپدیت گروهی دیگر لازم است.
دوست عزیز

شما هم خوشبختانه به 20 ارسال رسیده اید و میتوانید امضای خود را ثبت و تکمیل بفرمایید .
در اینصورت با اطلاع کامل از وضعیت کیس شما مدیران و پیشکسوتان محترم و سایر دوستان بهتر میتوانند شما را راهنمایی فرمایند. برای این منظور از فرمت امضای سایر دوستان استفاده بفرمایید.

موفق باشید.
F4 Category‎
PD ‎2008
با نام کاربری sepidar

تشکر کنندگان: behjan ، matin86 ، smpf

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان