کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان لاتاری 2016
(2016-01-25 ساعت 19:50)behjan نوشته:  
(2016-01-25 ساعت 18:17)Aabearff نوشته:  
(2016-01-25 ساعت 17:12)آنیسا91 نوشته:  ایشالله ه ه ه همگی هوراااا بکشیم م م پ

يك اپديت كه اينهمه فرياد و شادي نداره!!! اميدوارم همه كلير بشند اما اين فقط يك اپديت ساده هست

شماره كيس حدود ٢٠٠٠
مصاحبه ٢ دسامبر
دريافت اي پي
با سلام دوست عزیز با عرض معذرت با نظر شما مخالفم دراین روزهای پر استرس و انتظار که کاری از کسی برنمیاد جز منتظر بودن وتوکل به خدا داشتن یک اپدیت حتی یک اپدیت ساده مثل  یک نیروی دوباره برای ادامه این پروسه نفسگیر هست با سپاس
کسی جیغ و هورا نکشیده...شما که عادت داری زود بنویسی یاد بگیر درست بخون که چی نوشته شده..ایشون نوشتن که بوی خبرهای خوب میاد و من نوشتم که انشاالله به زودی هورا بکشیم.
برنده 2016
کیس:::**24
ارسال فرم:::16 may
تعداد نفرات کیس(3نفر)
برنده(خانم)...خانه دار..رشته مترجمی زبان...
تاریخ مصاحبه::::4 اکتبر(انکارا تغییر به ابوظبی)
ویزای یک ضرب خودم و دخترم
شوهرم کلیرنس (س:ارتش..)(.شرکت خصوصی)
آپدیت ها..9دسامبر؛؛؛25 ژانویه؛؛؛؛6مارچ؛؛؛9مارچ
مقصد کارولینای شمالی(شهر رالی)
ورود به امریکا ...خودم و دخترم25 مارچ ..
ویزای همسرم?⌛?✅?
تشکر کنندگان: behjan ، j.modarres ، smpf ، matin86 ، mehdihk
سلام به همه
كيس ما ٢ تا آپديت داشت
٢٤ ژانويه نفره اصلي كيس
٢٥ ژانويه هر دو نفره كيس
کيس نامبر: ‎2016AS14**‎
تعداد افراد: 2 نفر
کنسولگری: ‎Abu Dhabi‎ (تغییر کنسول گری از طرفkcc)
تاریخ مصاحبه : ٩ نوامبر
برنده:سربازی نيروي انتظامي ،لیسانس متالورژي، كار آزاد
آپدیت ها: 9دسامبر ، 22 دسامبر ،25ژانویه ، ١٨ مارچ ، ٢٢ مارچ
کلیر: ٢٢ مارچ
سفر به آمریکا: ‎ايشالا بزودي
تشکر کنندگان: غنچه ، پرسپولیس6 ، sahar2016 ، behjan ، j.modarres ، smpf ، matin86 ، مل مل
ماهم 25 ژانویه هرسه نفر اپدیت خوردیم.
کیس:***2016as1
رویت قبولی:۸ may
کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی
تعداد افراد: 3
 ارسال فرم:  31 may
کارنت شدن :12 آگوست-
نامه دوم:30 سپتامبر
مصاحبه:23 نوامبر
وضعیت:AP
آپدیت: 25 نوامبر(کل افراد) - 15دسامبر(نفراول)  - 16دسامبر(نفردوم)  - 8ژانویه(نفر اول) و 25ژانویه (کل افراد) - 6 آپریل(نفراول) و 7اپریل (نفردوم) و 21آپریل تبدیل به or (کل افراد) -  24اپریل (نامه کلیری)
از نفر دوم رزومه خواسته شد و از حالت or خارج شد.
15می (نفر دوم)   -20جولای   -21جولای و تبدیل به or (نفردوم)...29 جولای (ایمیل کلیری نفر دوم)
دریافت ویزا: 9 می (نفر اول و سوم)...

تشکر کنندگان: غنچه ، پرسپولیس6 ، sahar2016 ، behjan ، j.modarres ، smpf ، matin86
بالاخره پس از ماه ها انتظار ماهم آپدیت 25 ژانویه رو داشتیمSmile
تشکر کنندگان:
کاش دوستانی که سه ماهشون تموم شده و هیچ آپدیتی نداشتن ایمیل بزنن سفارت یه حرکتی بکنه
، کیس نامبر:2XXX&ارسال فرم:1 June &کارنت:12 August&مصاحبه:هفته سوم نوامبر ایروان
نتیجه:خودم یک ضرب و همسر جانAP(شغل شرکت خصوصی، سربازی نیرو هوایی ارتش)
ورود خودم به آمریکا:13می(4 روز مونده به انقضای ویزا،ریسک کردم که شاید ویزای همسرم بیاد... Sad )-دالاس-سوشال:14روز بعد از ورود،گرین کارت 28روز بعد از ورود

*آپدیت همسرم:٢۵ نوامبر، ٢١جولای از آمریکا(دو خطی)، ٢٢ جولای از سفارت،٢۵ جولای آپدیت تبدیل به OR ،کلیر بعد از 247 روز
گرفتن ویزا 12 آگوست Big Grin
سفرنامه
تشکر کنندگان: behjan ، j.modarres ، smpf ، matin86 ، asal1372
سلام دوستان عزیز.انشا الله که هر چه زودتر جواب ای پی ها بیاد و همه کلیر بشند.دوستان این ماجرای ای پی خوردن خانم های مجرد توی ابوظبی چیه؟آیا به جز خانم ساناز خانم دیگری هم توی ابوظبی ای پی خورده؟تو انکارا چطور؟
تشکر کنندگان: smpf ، behjan
دوستان کسی اطلاعی داره که از 2500 ویزای سال 2015 جند کیس یک ضرب و چند کیس کلیرنس بوده اند؟
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
تشکر کنندگان: behjan ، smpf
دوستان من یه وبلاگی پیدا کردم تحت عنوان یک ایرانی در بوستون که یک هموطن دانشجوی دکتری با قلم بسیار شیوا و قشنگ اطلاعات بسیار خوبی راجع به جامعه امریکا میده.
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
تشکر کنندگان: behjan ، j.modarres ، smpf ، Mahboy ، matin86 ، asal1372 ، مل مل
Sad 
(2016-01-24 ساعت 09:26)azarang نوشته:  
(2016-01-23 ساعت 18:27)a4542 نوشته:  دوستان یادم میاد عده ای از برندگان 2015 که آپدیت روز خاصی از ماه مارچ بودن دچار طلسم شده بودن و تا مدتها آپ دیگه ای نداشتن.البته آخر متوجه نشدم سرنوشتشون چی شد.گویی ما اپدیتیهای 9 دسامبر هم به همان سرنوشت مبتلا شدیم و دیگه خبری از آپدیت نیست.

موافقم. منو که هنوز بعد از سه ماه سایت ابوظبی نمی شناسه فقط سیس لطف کرده و یک آپدیت 9 دسامبر نشون می ده

ما هم بعد از سه ماه سایت ابوظبی نمی شناسه فقط سیس یک آپدیت 9 دسامبر نشون می داد که الان اپدیت 25 زانویه هم نشون داد
کيس نامبر‎‎ ‎2016AS4**:‎ ‎‎
تعداد افراد: 2
کنسولگری:  Abu Dhabi‎‎
تاریخ مصاحبه: 9 نوامبر و هر دو  ap‎
سربازی: س
شغل همسر: شرکت خصوصی با مدرک لیسانس قدرت
شغل من: مدرس حق التدریس دانشگاه غیرانتفاعی با مدرک کارشناسی ارشد مخابرات
آپدیت همسر:  9 دسامبر، 25 ژانویه،9 فوریه(ناشی از ایمیلی به سفارت به دلیل نشناختن کیس در سایت ابوظبی)،20 مارچ و 22مارچ و ارسال ایمیل کلیری و اعلام کلیری در سایت ابوظبی و تبدیل / به or در سیس. 31 مارچ
آپدیت من:  9 دسامبر، 25 ژانویه،9 فوریه(اشی از ایمیلی به سفارت.چون تا اون موقع سایت ابوظبی کیس رو نمی شناخت)،22مارچ،29مارچ, و 31 مارچ و تبدیل/به or
ویزا: 19 آپریل
مقصد: لس آنجلس
تاریخ ورود: نیمه آگوست
تشکر کنندگان: behjan ، smpf ، matin86 ، مل مل
(2016-01-26 ساعت 09:58)a4542 نوشته:  دوستان من یه وبلاگی پیدا کردم تحت عنوان یک ایرانی در بوستون که یک هموطن دانشجوی دکتری با قلم بسیار شیوا و قشنگ اطلاعات بسیار خوبی راجع به جامعه آمریکا میده.

میشه لطفاً لینک وبلاگ مورد نظرتون رو اعلام بفرمائید ؟
تشکر کنندگان: smpf ، golia
(2016-01-26 ساعت 10:07)ستوده نوشته:  
(2016-01-26 ساعت 09:58)a4542 نوشته:  دوستان من یه وبلاگی پیدا کردم تحت عنوان یک ایرانی در بوستون که یک هموطن دانشجوی دکتری با قلم بسیار شیوا و قشنگ اطلاعات بسیار خوبی راجع به جامعه آمریکا میده.

میشه لطفاً لینک وبلاگ مورد نظرتون رو اعلام بفرمائید ؟

با کسب اجازه از دوست گرامی a4542

http://ebrahimnejad.persianblog.ir/
F4 Category‎
PD ‎2008
‎Case ‎No. ABD2010 ******
با نام کاربری sepidar

کیس لاتاری با کیس نامبر 2016xxx
تعداد نفرات 4/رویت قبولی هفته ی آخر می/ارسال فرم هفته ی اول جولای/ (دلیل تاخیر درمصاحبه)تغییر سفارت از آنکارا به ابوظبی توسط خودم/مصاحبه اوایل نوامبر/هردو دارای شغل دولتی و لیسانس غیرحساس/ برنده اصلی س ارتش/ آپدیت سفارت فردای مصاحبه/ آپدیت سیس 9 دسامبر 25 ژانویه 17 مارچ 22 مارچ/کلیرنس 22 مارچ/ ورود به نیویورک 28 اپریل/تاریخ رسیدن ssn یک هفته بعد/
تازه اول راهشه بقیه شم با خودشه/ فکرنکن هرچی از این دست بدی همونو از اون دست میگیری  حتما" صدبرابرشو میگیری
تشکر کنندگان: sahar2016 ، ستوده ، behjan ، aminreza ، smpf ، Mahboy ، matin86 ، chakavakl ، lotfe.kh ، golia ، مل مل ، tamana2016 ، sheghi
سلام دوستان ایا خانم های مجرد دیگه ای هم به جز خانم ساناز هستند که تو ابوظبی ای پی خورده باشند؟
تشکر کنندگان: smpf ، sahar2016
سلام و عرض ادب
جهت اطلاع دوستانی که کار آماری یا فنی میکنند ما همه کیسمون در 25 ژانویه آپ خورده
البته برام جالبه چون من 7 ژانویه مصاحبه داشتم و این آپ احتمالا مربوط به کلیرنس کیس ما نیست
قربان همگی
2016as36XX
برنده اصلی همسرم / کل کیس 3 نفر
آنکارا سپس تغییر به  ابوظبی توسط خودشان
مصاحبه 7 ژانویه   = >   دوران شیرین کلیرنس ( گفت یک تا دو ماه) Big Grin
اپدیتها ی سیس => 7 و 11 و 14 و 15 و 20 و 21 و 25 ژانویه ، 20 اوریل فقط نفر اصلی ( بگمونم بدلیل ای میل )
17 می فقط نفر اصلی ، 19 می کل کیس آپ دیت و نفراصلی or شد!!
٥ جون پاس ها رو تحويل دادم و همون روز همه مون اپ ديت شديم
٦ جون دوباره اپ ديت شديم و نفر اصلي دوباره / شد
٧ جون نَفَر اصلي و پسرم ايشيو شدند  ولي بنده ظاهرا گيرم (اما اپ ديت شدم)؟؟؟
١٢ جون ويزاي منم ايشيو شد!!!

ورود به امريكا ١٩ جون
درخواست پاس سفيد ٢٠ جون

راه در جهان یکی است و آن راه راستی است
تشکر کنندگان: Mahboy ، behjan ، smpf ، rezamehrzad ، sahar2016 ، matin86 ، مل مل
(2016-01-26 ساعت 09:55)a4542 نوشته:  دوستان کسی اطلاعی داره که از 2500 ویزای سال 2015 جند کیس یک ضرب و چند کیس کلیرنس بوده اند؟

در این فایل پیوست آماری از کسانی که ویزا گرفتن هست.

فایل‌های پیوست
.pdf   FY15AnnualReport-TableVII.pdf (اندازه 210.3 KB / تعداد دانلود: 241)
کیس???1 مکان/تاریخ مصاحبهABD/Oct  آپدیت سفارتOct/27-Jan/27  آپدیت سیسDec/27-Jan/14/25/27-Feb/2/9 کلیر Feb/3
ISSUE: Feb/10

با آرزوی موفقیت
سفرنامه من

تشکر کنندگان: PNM ، j.modarres ، smpf ، matin86 ، golia ، SornaSoftt
سلام دوستان اخیرا خانم ها تو ابوظبی زیاد ای پی خوردند؟
تشکر کنندگان: smpf ، لطف اله

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان