کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان لاتاری 2016
(2016-01-26 ساعت 10:44)pupak نوشته:  سلام دوستان ایا خانم های مجرد دیگه ای هم به جز خانم ساناز هستند که تو ابوظبی ای پی خورده باشند؟

بله دوست عزیز خیلی از خانم ها آی پی خوردن . اصلا این که میگن خانم مجرد آی پی نمی خوره تصور اشتباه است . منم اینو باور کردم وقتی رفتم مصاحبه شوکه شدم . الانم بعد سه ماه هنوز کلیر نشدم .
تشکر کنندگان: j.modarres ، sahar2016 ، smpf ، matin86 ، behjan ، pupak ، لطف اله ، SornaSoftt
در فرم ۲۶۰ که پر کردیم در بالای صفحه اول سمت راست تاریخ انقضای فرم رو نوشته این به چه معنایی است . برای من تا ۳۱ ژانوپه اعتبار داره . دوستان لطف می کنید برید ببینید و اطلاع بدید .
تشکر کنندگان: nimashariat ، smpf ، golia
دوستان من هنوز مصاحبه نرفتم ولی در قسمت سایت سفارت آنکارا که میرم

http://turkey.usembassy.gov/iv_status_check.html

میزنم اطلاعات سایت رو برام در بخش special notice مینویسه

Update email was sent to the principal applicant on 20 January 2016
تشکر کنندگان: smpf
(2016-01-26 ساعت 11:33)Aliakbarasghari نوشته:  سلام و عرض ادب
جهت اطلاع دوستانی که کار آماری یا فنی میکنند ما  همه کیسمون در 25 ژانویه آپ خورده
البته برام جالبه چون من 7 ژانویه مصاحبه داشتم و این آپ احتمالا مربوط به کلیرنس کیس ما نیست
قربان همگی
دوست خوبم

این آپ (25 ژانویه) رو همه ی دوستان در ابوظبی داشته اند.
ولی جالب تر از اون اینه که شما ظرف 19 روز 7 تا آپدیت داشتین . فکر کنم از این نظر رکورد دار هستید .
امیدوارم این آپهای زیاد دلیلی بر زود کلیر شدن شما باشه .

پاینده باشید.
F4 Category‎
PD ‎2008
‎Case ‎No. ABD2010 ******
با نام کاربری sepidar

کیس لاتاری با کیس نامبر 2016xxx
تعداد نفرات 4/رویت قبولی هفته ی آخر می/ارسال فرم هفته ی اول جولای/ (دلیل تاخیر درمصاحبه)تغییر سفارت از آنکارا به ابوظبی توسط خودم/مصاحبه اوایل نوامبر/هردو دارای شغل دولتی و لیسانس غیرحساس/ برنده اصلی س ارتش/ آپدیت سفارت فردای مصاحبه/ آپدیت سیس 9 دسامبر 25 ژانویه 17 مارچ 22 مارچ/کلیرنس 22 مارچ/ ورود به نیویورک 28 اپریل/تاریخ رسیدن ssn یک هفته بعد/
تازه اول راهشه بقیه شم با خودشه/ فکرنکن هرچی از این دست بدی همونو از اون دست میگیری  حتما" صدبرابرشو میگیری
تشکر کنندگان: smpf ، j.modarres ، matin86 ، behjan ، مل مل
(2016-01-26 ساعت 10:44)pupak نوشته:  سلام دوستان ایا خانم های مجرد دیگه ای هم به جز خانم ساناز هستند که تو ابوظبی ای پی خوردهباشند؟

سلام بله منم خانم مجرد رشته معماری ای  پی خوردم تا اونجا کا می دونم بودن خانم هایی مثل من
#برنده لاتاری 2016
تعداد کیس: 1 نفرBig Grin        
محل مصاحبه:  ابوظبی ( سفارت اول آنکارا)
تاریخ مصاحبه :هفته دوم نوامبر
وضعیت:ApSad      اپدیت :6 دسامبر، 9 دسامبر،25 ژانویه. 18 مارچ 22مارچ در سیس
و سرانجام کلییر: 22 مارچ
تشکر کنندگان: behjan ، j.modarres ، smpf ، pupak ، مل مل ، matin86
(2016-01-26 ساعت 12:05)fatemeh qanbari نوشته:  
(2016-01-26 ساعت 10:44)pupak نوشته:  سلام دوستان ایا خانم های مجرد دیگه ای هم به جز خانم ساناز هستند که تو ابوظبی ای پی خورده باشند؟

بله دوست عزیز خیلی از خانم ها آی پی خوردن . اصلا این که میگن خانم مجرد آی پی نمی خوره تصور اشتباه است . منم اینو باور کردم وقتی رفتم مصاحبه شوکه شدم . الانم بعد سه ماه هنوز کلیر نشدم .

سلام من هم خانم مجرد و چک خوردم و از 8 اکتبر در انتظار کلیر شدن هستم.
بیش از 3 ماه گذشته و هنوز هم خبری نیست البته دیروز آپدیت داشتم
تشکر کنندگان: smpf ، pupak ، behjan ، مل مل ، matin86 ، j.modarres
(2016-01-26 ساعت 14:13)پرسپولیس6 نوشته:  
(2016-01-26 ساعت 11:33)Aliakbarasghari نوشته:  سلام و عرض ادب
جهت اطلاع دوستانی که کار آماری یا فنی میکنند ما  همه کیسمون در 25 ژانویه آپ خورده
البته برام جالبه چون من 7 ژانویه مصاحبه داشتم و این آپ احتمالا مربوط به کلیرنس کیس ما نیست
قربان همگی
دوست خوبم

این آپ (25 ژانویه) رو همه ی دوستان در ابوظبی داشته اند.
ولی جالب تر از اون اینه که شما ظرف 19 روز 7 تا آپدیت داشتین . فکر کنم از این نظر رکورد دار هستید .
امیدوارم این آپهای زیاد دلیلی بر زود کلیر شدن شما باشه .

پاینده باشید.
سلام ممنون از توجهتون
امیدوارم درست برداشت کرده باشید و برای همه بهترین ها رو آرزو میکنم
2016as36XX
برنده اصلی همسرم / کل کیس 3 نفر
آنکارا سپس تغییر به  ابوظبی توسط خودشان
مصاحبه 7 ژانویه   = >   دوران شیرین کلیرنس ( گفت یک تا دو ماه) Big Grin
اپدیتها ی سیس => 7 و 11 و 14 و 15 و 20 و 21 و 25 ژانویه ، 20 اوریل فقط نفر اصلی ( بگمونم بدلیل ای میل )
17 می فقط نفر اصلی ، 19 می کل کیس آپ دیت و نفراصلی or شد!!
٥ جون پاس ها رو تحويل دادم و همون روز همه مون اپ ديت شديم
٦ جون دوباره اپ ديت شديم و نفر اصلي دوباره / شد
٧ جون نَفَر اصلي و پسرم ايشيو شدند  ولي بنده ظاهرا گيرم (اما اپ ديت شدم)؟؟؟
١٢ جون ويزاي منم ايشيو شد!!!

ورود به امريكا ١٩ جون
درخواست پاس سفيد ٢٠ جون

راه در جهان یکی است و آن راه راستی است
تشکر کنندگان: smpf ، matin86 ، پرسپولیس6
سلام .اول از همه از همه دوستانی که به سئوالم پاسخ دادن تشکر می کنم و یه سئوال دیگه هم دارم.ایا مساله ای پی خوردن خانم های مجرد در انکارا هم پیش اومده؟یعنی تو انکارا و ارمنستان هم خانم های مجرد زیاد ای پی خوردند یا اینکه این پدیده امسال مختص ابوظبیست؟
دوستان ما هم 25 ژانویه آپ شدیم . مصاحبه هفته چهارم اکتبر ابوظبی . آپ ابوظبی روز مصاحبه . آپ سیس 9 دسامبر و 25 ژانویه . خانم اصلی و خودم جمعا دو نفر .
شماره کیس : 2016AS13$$
مکان مصاحبه : ابوظبی
زمان مصاحبه : هفته آخر اکتبر
تعداد افراد : دو نفر
نفر اصلی : همسر ( خانم )
کلیرنس : هر دو
شغل : مهندس عمران
سربازی : نیروی هوایی ارتش
آپدیتها : سفارت روز مصاحبه 9 دسامبر و 25 ژانویه CEAC
تشکر کنندگان: پرسپولیس6 ، behjan ، مل مل ، j.modarres ، smpf ، asal1372
(2016-01-26 ساعت 00:13)پرسپولیس6 نوشته:  
(2016-01-25 ساعت 23:45)sanaz110 نوشته:  
(2016-01-25 ساعت 23:15)پرسپولیس6 نوشته:  دوست عزیز

شما هم خوشبختانه به 20 ارسال رسیده اید و میتوانید امضای خود را ثبت و تکمیل بفرمایید .
در اینصورت با اطلاع کامل از وضعیت کیس شما مدیران و پیشکسوتان محترم و سایر دوستان بهتر میتوانند شما را راهنمایی فرمایند. برای این منظور از فرمت امضای سایر دوستان استفاده بفرمایید.

موفق باشید.

***2016as/خانم مجرد/رویت قبولی may/ارسال فرم 11 july/تاریخ مصاحبه 8 اکتبر ابوظبی/وضعیت ap/اپدیت 8 اکتبر    9 دسامبر    و 25 ژانویه
دوست عزیز همه ی ما sanaz110

با اینکه احتمالا سعی نمودید امضاتون رو تکمیل کنید ولی گویا نشد و فقط مشخصات کیستون رو ارسال فرمودین .
از این اطلاعات فقط میشه متوجه شد شما با کیس مناسب و سه رقمی و با کمی تاخیر در ارسال فرم DS-260 خوشبختانه در ماه ابتداییه پروسه , دعوت به مصاحبه شده اید و مشابه سایر دوستان ابوظبی آپدیتهای 9 Dec و 25 Jan را نیز داشته اید . خداروشکر
درصورتی که نیاز به همفکری مدیران و پیشکسوتان جهت مشخص نمودن دلیل AP خوردن خود دارید باید از شرایط مدرک و رشته تحصیلی و سابقه شغلی و نحوه ی مصاحبه خود اطلاعاتی ارائه فرمایید. ( اینهم به اختیار شماست درصورتیکه مایل بودید)

برایتان موفقیت آرزومندم
(2016-01-26 ساعت 20:58)sanaz110 نوشته:  
(2016-01-26 ساعت 00:13)پرسپولیس6 نوشته:  
(2016-01-25 ساعت 23:45)sanaz110 نوشته:  ***2016as/خانم مجرد/رویت قبولی may/ارسال فرم 11 july/تاریخ مصاحبه 8 اکتبر ابوظبی/وضعیت ap/اپدیت 8 اکتبر    9 دسامبر    و 25 ژانویه
دوست عزیز همه ی ما sanaz110

با اینکه احتمالا سعی نمودید امضاتون رو تکمیل کنید ولی گویا نشد و فقط مشخصات کیستون رو ارسال فرمودین .
از این اطلاعات فقط میشه متوجه شد شما با کیس مناسب و سه رقمی و با کمی تاخیر در ارسال فرم DS-260 خوشبختانه در ماه ابتداییه پروسه , دعوت به مصاحبه شده اید و مشابه سایر دوستان ابوظبی آپدیتهای 9 Dec و 25 Jan را نیز داشته اید . خداروشکر
درصورتی که نیاز به همفکری مدیران و پیشکسوتان جهت مشخص نمودن دلیل AP خوردن خود دارید باید از شرایط مدرک و رشته تحصیلی و سابقه شغلی و نحوه ی مصاحبه خود اطلاعاتی ارائه فرمایید. ( اینهم به اختیار شماست درصورتیکه مایل بودید)

برایتان موفقیت آرزومندم
با سلام از توجه شما نهایت سپاسگزاری را می نمایم . میدانم دلیل ap شدن case من چیست ولی نمیدانم این اپدیت های گروهی چیست وبه چه تعدادی باید برسد.جهت اطلاع شما مصاحبه من بسیار دوستانه و سوال هایی که معمولا از همه می پرسند. رشته و زمینه کاری من هم اصلا حساس نمی باشد. با تشکر مجدد از شما
تشکر کنندگان: behjan ، مل مل ، matin86 ، j.modarres ، smpf
سلام دوستان.آیا این جریان ای پی خوردن خانم ها در آنکارا یا ارمنستان هم امسال اتفاق افتاده یا اینکه فقط مختص ابوظبی بوده؟
تشکر کنندگان: behjan ، smpf
(2016-01-26 ساعت 21:04)sanaz110 نوشته:  
(2016-01-26 ساعت 20:58)sanaz110 نوشته:  
(2016-01-26 ساعت 00:13)پرسپولیس6 نوشته:  دوست عزیز همه ی ما sanaz110

برایتان موفقیت آرزومندم
با سلام از توجه شما نهایت سپاسگزاری را می نمایم . میدانم دلیل ap شدن case من چیست ولی نمیدانم این اپدیت های گروهی چیست وبه چه تعدادی باید برسد.جهت اطلاع شما مصاحبه من بسیار دوستانه و سوال هایی که معمولا از همه می پرسند. رشته و زمینه کاری من هم اصلا حساس نمی باشد. با تشکر مجدد از شما
دوست عزیز

آپدیت و کلیر گروهی

سفارتها در مقاطع زمانی مختلف، تعداد زیادی کیس منتظر کلیرنس را بصورت گروهی استعلام میکنند و در نتیجه این کیسها بعد از مدت طولانی بصورت گروهی آپدیت می شوند.
معمولاً مدتی پس از آپدیت گروهی، تعداد زیادی از کیسها بصورت گروهی کلیر می شوند.

این متن را عینا" از نظرات و تجربیات مدیران برایتان کپی کردم .
ضمنا" تعداد آنها نیز تاکنون بسته به شرایط هر کیس متفاوت بوده و هیچ شخصی تاکنون فرمول خاصی برای آن ارائه ننموده است .

کامیاب باشید.
F4 Category‎
PD ‎2008
‎Case ‎No. ABD2010 ******
با نام کاربری sepidar

کیس لاتاری با کیس نامبر 2016xxx
تعداد نفرات 4/رویت قبولی هفته ی آخر می/ارسال فرم هفته ی اول جولای/ (دلیل تاخیر درمصاحبه)تغییر سفارت از آنکارا به ابوظبی توسط خودم/مصاحبه اوایل نوامبر/هردو دارای شغل دولتی و لیسانس غیرحساس/ برنده اصلی س ارتش/ آپدیت سفارت فردای مصاحبه/ آپدیت سیس 9 دسامبر 25 ژانویه 17 مارچ 22 مارچ/کلیرنس 22 مارچ/ ورود به نیویورک 28 اپریل/تاریخ رسیدن ssn یک هفته بعد/
تازه اول راهشه بقیه شم با خودشه/ فکرنکن هرچی از این دست بدی همونو از اون دست میگیری  حتما" صدبرابرشو میگیری
تشکر کنندگان: omid40 ، Joje mohajer ، behjan ، غنچه ، مل مل ، Siamak ، shadi.sd ، milad_magnet ، matin86 ، sara20e ، j.modarres ، لطف اله ، smpf
(2016-01-26 ساعت 21:14)pupak نوشته:  سلام دوستان.آیا این جریان ای پی خوردن خانم ها در آنکارا یا ارمنستان هم امسال اتفاق افتاده یا اینکه فقط مختص ابوظبی بوده؟
در ارمنستان خانم جوان و مجردى همزمان با ما مصاحبه داشتن كه به علت داشتن دكتراى دندانپزشكى و تدريس در دانشگاه كليرنس خوردن .
كيس نامبر:2016AS00004xxx  >>> رؤيت قبولى:12may>>>ارسال فرم:15may >>> تعداد افراد كيس:٤نفر>>> سفارت:ايروان >>>كارنت:9november>>>  نامه دوم:17november >>>  تاريخ مصاحبه:هفته سوم ژانويه>>>نتيجه:كليرنس>>آپديت ها Sad 19,20,21,22ژانويه) ،(2,19,25,26آگوست)
كليرى 26آگوست بعد از 220روز انتظار دريافت ويزاى برنده اصلى و بچه ها:٣١آگوست
شغل برنده اصلى خصوصى و سربازى س
كيس دوم خانه دار و همچنان كليرنس چون زمان تحويل پاسپورتها ويزا بهم داده نشد بااينكه تو سايت ستاره دار اعلام نشده بود كيس نامبرمون
تشکر کنندگان: behjan ، پرسپولیس6 ، لطف اله ، smpf
من این موضوع ر  دوباره تکرار میکنم چون شاید دوستانی باشند که در حال انتظار برای رفتن به مصاحبه باشن و سری به این تاپیک بزنن

حتما حتما با هر رشته و مقطع تحصیلی هستید یک رزومه با خودتون ببرید.

تا مثل من به مشکل بر نخورید. البته توی تاپیک های دیگه هم گفتم
کیس???1 مکان/تاریخ مصاحبهABD/Oct  آپدیت سفارتOct/27-Jan/27  آپدیت سیسDec/27-Jan/14/25/27-Feb/2/9 کلیر Feb/3
ISSUE: Feb/10

با آرزوی موفقیت
سفرنامه من

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان