کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان لاتاری 2016
(2016-01-27 ساعت 01:46)Norton1 نوشته:  من این موضوع ر  دوباره تکرار میکنم چون شاید دوستانی باشند که در حال انتظار برای رفتن به مصاحبه باشن و سری به این تاپیک بزنن

حتما حتما با هر رشته و مقطع تحصیلی هستید یک رزومه با خودتون ببرید.

تا مثل من به مشکل بر نخورید. البته توی تاپیک های دیگه هم گفتم

سلام
اگر فقط ليسانس داشته باشيم و سابقه شغلي نداشته باشيم هم به رزومه احتياجي هست؟
كيس لاتري ٢٠١٦/ ورود به امريكا: ٨ جون ٢٠١٦
لينك سفرنامه من:
http://www.mohajersara.com/forum/thread-...#pid693160
تشکر کنندگان: PNM ، smpf ، SornaSoftt
(2016-01-27 ساعت 01:50)Rira_1982 نوشته:  
(2016-01-27 ساعت 01:46)Norton1 نوشته:  من این موضوع ر  دوباره تکرار میکنم چون شاید دوستانی باشند که در حال انتظار برای رفتن به مصاحبه باشن و سری به این تاپیک بزنن

سلام
دوست من با شرایط من هم که لیسانس بودم و سابقه بیمه هم نداشتم و عمرا فکر نمیکردم رزومه بخواد ولی خواست. پس بهتره همراتون باشه البته رزومه را خیلی ساده بنویسیسد قرار نیست با رزومه بهتون کار بده پس بهتره ساده باشه
کیس???1 مکان/تاریخ مصاحبهABD/Oct  آپدیت سفارتOct/27-Jan/27  آپدیت سیسDec/27-Jan/14/25/27-Feb/2/9 کلیر Feb/3
ISSUE: Feb/10

با آرزوی موفقیت
سفرنامه من

تشکر کنندگان: PNM ، Rira_1982 ، chakavakl ، j.modarres ، smpf ، asal1372 ، SornaSoftt
سلام
ما هم به جمع كليري ها اضافه شديم

تشکر کنندگان: behjan ، پرسپولیس6 ، j.modarres ، مل مل ، panizrm ، غنچه ، smpf ، amirrazi ، Siamak ، matin86

سلام
رزومه فرمت خاصي داره؟ميشه اگه لينك يا فرمت خاصي از رزومه داريد بزاريد لطفا؟
ممنون

شماره کیس: 2016AS00006xxx
تاریخ رویت قبولی:10May2015
کنسولگری: ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :2
ارسال فرمهای سری اول: 25May2015
کارنت شدن کیس: 9March2016
مصاحبه:24may2016
آبدیت 1 : 24may2016,آبدیت 2 : 29may2016,آپدیت3: 31may2016,آپدیت4: 1jun2016
دریافت کلیرنس:
دریافت ویزا:
ورود به آمریکا:
:دریافت گرین کارت
:جمع تقریبی هزینه‌ها:
تشکر کنندگان: smpf
سلام به همه دوستان
دیشب نزدیک به دوساعت تایپیک کلیرنس 2015 رو میخوندم، از اواخر ژانویه تا نزدیکای سوم چهارم فوریه اکثرا کسایی که تا ماههای قبل از دسامبر بودن، کلیر گروهی کرده بودن. امیدوارم طبق سال گذشته شامل همه ماها نیز بشه.. البته پیش بینی میکنم که این مهم انجام میشه و موجبات خوشحالی و پایان انتظار رو برای عده ای از دوستان فراهم میکنه..

کیس:***2016as2- رویت قبولی: 12may - کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی - تعداد افراد: 1- ارسال فرم: 26 may- کارنت شدن :12 آگوست- نامه دوم:30 سپتامبر - مصاحبه: 2 نوامبر - وضعیت:AP سربازی س.پ - آپدیت: 4 نوامبرسایت سفارت. 9 دسامبر ceac - دریافت ویزا نزدیک به پنج ماه طول کشید..ورود به امریکا : :  24 April
(2016-01-27 ساعت 02:09)Norton1 نوشته:  
(2016-01-27 ساعت 01:50)Rira_1982 نوشته:  

سلام
دوست من با شرایط من هم که لیسانس بودم و سابقه بیمه هم نداشتم و عمرا فکر نمیکردم رزومه بخواد ولی خواست. پس بهتره همراتون باشه البته رزومه را خیلی ساده بنویسیسد قرار نیست با رزومه بهتون کار بده پس بهتره ساده باشه

دوست گرامی بنده کهه تو آژانس هواپیمایی کار میکنم یعنی مدارک هواپیمایی را ترجمه کنم و تو سربرگ آژانس مدیر عامل برام بنویسه من اینجا مشغول کارم ...به نظرتون این خوبه ....ممنون میشم پاسخما بدید
**2016AS000 63
کنسولگری آنکارا,اعضای کیس 3نفر ,برنده اصلی خودم (خانم هستم ),ارسال فرم 260, چهاردهمmay .........خدایا راضیم به راضی تو ....
خداوندا !دستم به آسمانت نمی رسد اما تو که دستت به زمین میرسد یاریم کن ! !!
خدایا مرابه بزرگی چیزهایی که ارزانی کرده ای آگاه کن ,تا کوچکی چیزهایی که ندارم آرامشم را برهم نریزد......
نامه دعوت به مصاحبه 26مارچ ...تغییر سفارت از خود کی سی سی از آنکارا به ابوظبی ....اینترویو هفته اول می ...................خدایا شکرت  :
انتیجه اینترویو خودم ودخترم تک ضرب همسرم  ای پی....خدایا دوستت دارم
اولین آپدیت 10may
تشکر کنندگان: smpf
(2016-01-27 ساعت 10:33)usmamal نوشته:  سلام
ما هم به جمع كليري ها اضافه شديم

سلام 
خواهشنا امضاتون را كامل كنيد تا بقيه استفاده كنند.
ممنون
کیس نامبر: 2016AS72**
رویت قبولی: May 10
ارسال فرم: May 21
کارنت شدن: April 12
تعداد افراد: 1 نفر
نامه ی دوم: April 22  
تاریخ مصاحبه: نیمه اول June
مكان مصاحبه: آنكارا بود خودشون تغییر دادن به ابوظبی
دریافت ویزا:
ورود به آمريكا:
دريافت گرين كارت:
تشکر کنندگان: smpf ، j.modarres ، behjan
(2016-01-27 ساعت 11:51)لطف اله نوشته:  
(2016-01-27 ساعت 02:09)Norton1 نوشته:  
(2016-01-27 ساعت 01:50)Rira_1982 نوشته:  سلام

دوست گرامی بنده کهه تو آژانس هواپیمایی کار میکنم یعنی مدارک هواپیمایی را ترجمه کنم و تو سربرگ آژانس مدیر عامل برام بنویسه من اینجا مشغول کارم ...به نظرتون این خوبه ....ممنون میشم پاسخما بدید

دوست من شما مثلا دیپلم یا لیسانس یا هر مدرک تحصیلی دیگه دارید. و باید مشخصات خودتون و سوابق تحصیلی و سوابق کاری را طبق اصول رزومه نوشتن در یک برگ کاغذ به انگلیسی بنویسید. و احتیاج به تایید هیچ کجا نیست. و اگر براتون بیمه رد نشده و توی اینترنت اسمتون جایی در زمینه های کاریتون نیست اصلا عنوان اون کاره ها را نیارید و اگر خانم هستید سعی کنید بگید خانه دار هستید.
کیس???1 مکان/تاریخ مصاحبهABD/Oct  آپدیت سفارتOct/27-Jan/27  آپدیت سیسDec/27-Jan/14/25/27-Feb/2/9 کلیر Feb/3

با آرزوی موفقیت
سفرنامه من

تشکر کنندگان: PNM ، j.modarres ، behjan ، golia ، panizrm ، matin86 ، smpf ، SornaSoftt
دوستان خبر خوب

من توی این هفته چند بار رزومه خودم ر به روش های مختلف براشون فرستادم و بالاخره وضعیت من آپدیت شد و از حالت درخواست رزومه در اومد.
بعد از سه ماه تازه متوجه شدند من رزومه فرستادم.
و هم توی سیس آپدیت شد و هم سایت ابوظبی

با آرزوی موفقیت
سفرنامه من

تشکر کنندگان: PNM ، غنچه ، j.modarres ، پرسپولیس6 ، nimashariat ، sahar2016 ، behjan ، golia ، panizrm ، matin86 ، مل مل ، smpf ، SornaSoftt
Big Grin 
(2016-01-27 ساعت 14:31)Norton1 نوشته:  دوستان خبر خوب

من توی این هفته چند بار رزومه خودم ر به روش های مختلف براشون فرستادم و بالاخره وضعیت من آپدیت شد و از حالت درخواست رزومه در اومد.

سلام دوست عزیز.تبریک که بلاخره رزومتون رسید دستشون.تو این 3 ماه اگه رزومتونو تو بطری میزاشتید و مینداختید تو خلیج فارس فک کنم زودتر دستشون می رسید!!    اینم از سایته داغونه ابوظبیه دیگه.
اگه امکان داره یک نمونه یا فرمت از رزومه رو برای استفاده دوستان قرار بدید.
ممنون.
کیس نامبر: 2016AS000065XX
نفرات کیس: 2

سفارت: ایروان
رویت قبولی: 8 May
ارسال فرم: 22 May

مصاحبه:May 19
سربازی معاف.کار شرکت خصوصی.دانشجوی ارشد عمران
یییییییییکضربببببببب Big Grin  Big Grin
مقصد: به امید خدا  Houston,Tx
تشکر کنندگان: golia ، matin86 ، مل مل ، smpf
(2016-01-27 ساعت 15:51)nimashariat نوشته:  

سلام دوست عزیز.تبریک که بلاخره رزومتون رسید دستشون.تو این 3 ماه اگه رزومتونو تو بطری میزاشتید و مینداختید تو خلیج فارس فک کنم زودتر دستشون می رسید!!    اینم از سایته داغونه ابوظبیه دیگه.
ممنون.

جشم نمونه رزومه ای که بهشون دادم براتون میذارم تا شب.

با آرزوی موفقیت
سفرنامه من

تشکر کنندگان: behjan ، panizrm ، PNM ، tamana2016 ، nimashariat ، smpf ، SornaSoftt
سلام خدمت مدیران ودوستان عزیز                                                                                                                                       خواستم بدانم سربازی در نیروی انتظامی هم مثل سپاه کلیر میخوره و کارم هم شغل ازاد هست بدون پرداخت حق بیمه فکر میکنید چی میشه جواب میگیرم
تشکر کنندگان: tamana2016
(2016-01-27 ساعت 19:25)omid2014 نوشته:  سلام خدمت مدیران ودوستان عزیز                                                                                                                                       خواستم بدانم سربازی در نیروی انتظامی هم مثل سپاه کلیر میخوره و کارم هم شغل ازاد هست بدون پرداخت حق بیمه فکر میکنید چی میشه جواب میگیرم

کلیر که حتما میشید ولی چک می خورید

با آرزوی موفقیت
سفرنامه من

تشکر کنندگان: PNM ، omid2014 ، tamana2016 ، behjan ، matin86 ، smpf ، SornaSoftt
(2016-01-27 ساعت 17:39)Norton1 نوشته:  
(2016-01-27 ساعت 15:51)nimashariat نوشته:  

ممنون.

من سی وی خودم طبق این فایلی که در زیر هست نوشتم. به اسم فایل هم دقت کنید. شماره کیس و موضوع و نوع درخواست هم توی اسم فایل هست.

فایل‌های پیوست
.doc   DV-CV- CASE NO(2016AS1111).doc (اندازه 40.5 KB / تعداد دانلود: 408)

با آرزوی موفقیت
سفرنامه من

تشکر کنندگان: PNM ، tamana2016 ، behjan ، nimashariat ، matin86 ، مل مل ، smpf ، SornaSoftt
(2016-01-27 ساعت 20:38)سلام. من یه سوال دارم. همه این موارد باید تو فرم 260 پر میشد. شامل سابقه تحصیلی و سابقه کار و آدرس و غیره. یعنی علاوه بر اون از شما دوباره رزومه خواستن ؟ شما اون اطلاعات رو کامل پر کرده بودید مثل شرح شغل تون تو فرم ها قبلا ؟ نوشته:  
(2016-01-27 ساعت 17:39)Norton1 نوشته:  
(2016-01-27 ساعت 15:51)nimashariat نوشته:  سلام دوست عزیز.تبریک که بلاخره رزومتون رسید دستشون.تو این 3 ماه اگه رزومتونو تو بطری میزاشتید و مینداختید تو خلیج فارس فک کنم زودتر دستشون می رسید!!    اینم از سایته داغونه ابوظبیه دیگه.
ممنون.

من سی وی خودم طبق این فایلی که در زیر هست نوشتم. به اسم فایل هم دقت کنید. شماره کیس و موضوع و نوع درخواست هم توی اسم فایل هست.
تشکر کنندگان: Norton1 ، behjan ، smpf

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان