کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان لاتاری 2016
دوستان شما که رفتید مصاحبه آیا برای برنده اصلی گواهی اشتغال به کار نیازه؟
Case Number : 47₩₩
Abudhabi
7 مارچ
2 نفر
آپدیت ها : 29 ، 30 ، 31 آگوست
کلیر در بهترین روز خدا 31 آگوست و دریافت ایمیل در همان روز

بلند است و دشوار راهی که از سیاهی دوزخ به روشنایی آسمان می رسد
تشکر کنندگان: PNM ، smpf
(2016-01-29 ساعت 18:51)milaveh نوشته:  دوستان شما که رفتید مصاحبه آیا برای برنده اصلی گواهی اشتغال به کار نیازه؟
اگر برنده اصلی دیپلم یا مدرک بالاتر داشته باشه، نیازی به گواهی اشتغال نیست. ولی بعضی‌ها عنوان کردند که ازشون رزومه کاری خواستند.

شماره کیس: 2016as15XX ■ تاریخ رویت قبولی: 09May2015 ■ کنسولگری: ANK Changed to ABD ■تعداد افراد منظور در کیس :02 
ارسال فرمهای سری اول: 12May2015 ■ کارنت شدن کیس:25Aug2015 ■ مصاحبه: 29Oct2015 ■ دریافت کلیرنس: 22Mar2016 ■ دریافت ویزا: 4Apr2016 ■ورود به آمریکا: 18Apr2016 ■دریافت گرین کارت: 27May2016 ■ جمع تقریبی هزینه‌ها: 11M
تشکر کنندگان: milaveh ، behjan ، PNM ، smpf ، مل مل ، golia ، Interuniversal
(2016-01-29 ساعت 18:59)Khosrow_53 نوشته:  
(2016-01-29 ساعت 18:51)milaveh نوشته:  دوستان شما که رفتید مصاحبه آیا برای برنده اصلی گواهی اشتغال به کار نیازه؟
اگر برنده اصلی دیپلم یا مدرک بالاتر داشته باشه، نیازی به گواهی اشتغال نیست. ولی بعضی‌ها عنوان کردند که ازشون رزومه کاری خواستند.

اگر دیپلم و یا لاتر هستید خیر ولی اگر زیر دیپلم هستید گواهی اشتغال بکار (اشتباه میگم دوستان اصلاح بکنند ) با حداقل 3 سال سابقه. اگر پروانه کسب یا مجوز شرکتی دارید که میشه ارایه داد ترجمه کنید. البته اگر شرکت براتون توی کلیر شدن دردسر ساز نباشه
کیس???1 مکان/تاریخ مصاحبهABD/Oct  آپدیت سفارتOct/27-Jan/27  آپدیت سیسDec/27-Jan/14/25/27-Feb/2/9 کلیر Feb/3
ISSUE: Feb/10

با آرزوی موفقیت
سفرنامه من

تشکر کنندگان: PNM ، nimashariat ، j.modarres ، smpf ، مل مل ، behjan ، milaveh ، SornaSoftt
ظاهرا امروز سايت سفارت امريكا در انكارا اپديت شده است اما ابوظبي خير!! كسي اطلاع دارد به چه علت

شماره كيس ٣٥٠٠
مصاحبه ايوظبي ٢٠ ژانويه
تعداد افراد كيس ٦
اپديت ٢٥ ژانويه در سايت سيس
خدمت انجام ندادم به علت حضور در جبهه
تشکر کنندگان: smpf ، behjan
امروز هم سفارت ایروان آپدیت کرد ولی باز هم کیس های به غیر از لاتاری . کلا این سفارت از کل 2016 ای ها 2 نفر رو کلیر کرده .
شماره کیس:$$2016AS2$ ، کنسولگری:آنكارا تغيير داده به ايروان توسط KCC، تعداد افراد کیس: 1نفر، تاريخ مصاحبه: هفته دوم اكتبر، آپديت : 16 اكتبر ، 3 مارچ ، کلیرنس : 3 مارچ
تشکر کنندگان: smpf ، behjan ، matin86 ، sara20e
(2016-01-29 ساعت 22:54)usmamal نوشته:  ظاهرا امروز سايت سفارت امريكا در انكارا اپديت شده است اما ابوظبي خير!! كسي اطلاع دارد به چه علت

شماره كيس ٣٥٠٠
مصاحبه ايوظبي ٢٠ ژانويه
تعداد افراد كيس ٦

در ابوظبی مصاحبه شوندگان اکتبر بعد آپدیت گروهی ۲۵ ژانویه هفت کیس آپدیت ۲۸ ژانویه داشتند و دو کیس ۲۷ ژانویه آپدیت داشتند . احتمالا این ۹ کیس در پایان ژانویه کلیر می شن .
تشکر کنندگان: smpf ، پرسپولیس6 ، behjan ، amir2016 ، matin86 ، sahar2016 ، j.modarres ، مل مل
(2016-01-30 ساعت 00:30)fatemeh qanbari نوشته:  
(2016-01-29 ساعت 22:54)usmamal نوشته:  ظاهرا امروز سايت سفارت امريكا در انكارا اپديت شده است اما ابوظبي خير!! كسي اطلاع دارد به چه علت

شماره كيس ٣٥٠٠
مصاحبه ايوظبي ٢٠ ژانويه
تعداد افراد كيس ٦

در ابوظبی مصاحبه شوندگان اکتبر بعد آپدیت گروهی ۲۵ ژانویه هفت کیس آپدیت ۲۸ ژانویه داشتند و دو کیس ۲۷ ژانویه آپدیت داشتند . احتمالا این ۹ کیس در پایان ژانویه کلیر می شن .

فاطمه جان اين امار و خود مصاحبه شوندگان اكتبر گفتن ؟
من فقط ٢٥ ام تنها اپديتم بود بعد از ٩ ام

2016as16XX
پرکردن فرم :اواخر May
مصاحبه : اوایل اکتبر-ابوظبی
وضعیت :نفر اصلي کیس یه ضرب -نفر دوم كيس ؛AP اپديت ٩ دسامبر، 25 ژانویه .
کلیر اوایل فوریه   :-)

تشکر کنندگان: behjan ، amir2016 ، smpf
(2016-01-28 ساعت 23:23)adv2016 نوشته:  
(2016-01-28 ساعت 13:28)صمدی نوشته:  سلام دوستان
من برنده لاتاری 2016 هستم که 7 اکتبر در ابوظبی مصاحبه داشتم . از روزی که مصاحبه انجام شد هر بار که به سایت ابوظبی مراجعه میکنم نام فامیل من رو اشتباه نوشتن . با وجود اینکه تا حالا دو بار از طریق قسمتی که توی سایت نوشته "contact us" براشون پیام دادم اما هیچ تغییری نکرده وآخرین اپدیت رو هم توی سایت ابوظبی همون روز مصاحبه میزنه . اما در سایت سیس دوبار اپدیت 9 دسامبر و 25 ژانویه رو داشتم . خواهش میکنم من رو راهنمایی کنید که چه کار کنم و با کجا مکاتبه کنم و چه ادرسی؟

منم مشکلم مثل شما بود شب ایمیل زدم، صبح تصحیح کردن !

دوست بزرگوار شما هم ابوظبی مصاحبه داشتید؟ میشه بفرمایید دقیقا به چه آدرسی ایمیل زدید؟ خیلی ممنون
تشکر کنندگان: smpf
(2016-01-30 ساعت 00:45)ghazal2016 نوشته:  
(2016-01-30 ساعت 00:30)fatemeh qanbari نوشته:  

شماره كيس ٣٥٠٠
مصاحبه ايوظبي ٢٠ ژانويه
تعداد افراد كيس ٦

نه دوست عزیزم خودم کل شماره کیس ها رو زدم تو سیس و آمارشو درآوردم . البته از ۱۹۶ نفری که اکتبر رفته بودن ابوظبی مصاحبه .

تشکر کنندگان: پرسپولیس6 ، behjan ، j.modarres ، golia ، smpf
من برنده لاتاری 2016 هستم که 7 اکتبر در ابوظبی مصاحبه داشتم . از روزی که مصاحبه انجام شد هر بار که به سایت ابوظبی مراجعه میکنم نام فامیل من رو اشتباه نوشتن . با وجود اینکه تا حالا دو بار از طریق قسمتی که توی سایت نوشته "contact us" براشون پیام دادم اما هیچ تغییری نکرده وآخرین اپدیت رو هم توی سایت ابوظبی همون روز مصاحبه میزنه . اما در سایت سیس دوبار اپدیت 9 دسامبر و 25 ژانویه رو داشتم . خواهش میکنم من رو راهنمایی کنید که چه کار کنم و با کجا مکاتبه کنم و چه ادرسی؟

دوست بزرگوار میشه لطفا آدرس ایمیلی رو که شما براشون ایمیل فرستادید بنویسید .. خیلی ممنون .
تشکر کنندگان:

دوست بزرگوار شما هم ابوظبی مصاحبه داشتید؟ میشه لطفا آدرس ایمیلی که شما براشون ایمیل زدید رو بنوسید.. خیلی ممنون میشم.
(2016-01-30 ساعت 01:10)fatemeh qanbari نوشته:  
(2016-01-30 ساعت 00:45)ghazal2016 نوشته:  
(2016-01-30 ساعت 00:30)fatemeh qanbari نوشته:  در ابوظبی مصاحبه شوندگان اکتبر بعد آپدیت گروهی ۲۵ ژانویه هفت کیس آپدیت ۲۸ ژانویه داشتند و دو کیس ۲۷ ژانویه آپدیت داشتند . احتمالا این ۹ کیس در پایان ژانویه کلیر می شن .

نه دوست عزیزم خودم کل شماره کیس ها رو زدم تو سیس و آمارشو درآوردم . البته از ۱۹۶ نفری که اکتبر رفته بودن ابوظبی مصاحبه .

آفرین به این پشتکار.
ممنون از شما . بابت وقتی که صرف نمودید و مهمتر اینکه اطلاعاتتون رو با دیگران به مشارکت گذاشتید.
آرزوی آرامش و موفقیت براتون دارم.
F4 Category‎
PD ‎2008
‎Case ‎No. ABD2010 ******
با نام کاربری sepidar

کیس لاتاری با کیس نامبر 2016xxx
تعداد نفرات 4/رویت قبولی هفته ی آخر می/ارسال فرم هفته ی اول جولای/ (دلیل تاخیر درمصاحبه)تغییر سفارت از آنکارا به ابوظبی توسط خودم/مصاحبه اوایل نوامبر/هردو دارای شغل دولتی و لیسانس غیرحساس/ برنده اصلی س ارتش/ آپدیت سفارت فردای مصاحبه/ آپدیت سیس 9 دسامبر 25 ژانویه 17 مارچ 22 مارچ/کلیرنس 22 مارچ/ ورود به نیویورک 28 اپریل/تاریخ رسیدن ssn یک هفته بعد/
تازه اول راهشه بقیه شم با خودشه/ فکرنکن هرچی از این دست بدی همونو از اون دست میگیری  حتما" صدبرابرشو میگیری
تشکر کنندگان: behjan ، matin86 ، مل مل ، golia ، fatemeh qanbari
(2016-01-30 ساعت 00:30)fatemeh qanbari نوشته:  

شماره كيس ٣٥٠٠
مصاحبه ايوظبي ٢٠ ژانويه
تعداد افراد كيس ٦

من هم دوم نوامبر مصاحبه داشتم و 25 ژانویه آپدیت شدم..
به اعتقاد بنده این هفته احتمال زیاد خبرایی میشه، البته به دلم افتاده.. امیدوارم خبرای خوبی رو شاهد باشیم به لطف خدا [emoji8] [emoji4] [emoji95]
کیس:***2016as2- رویت قبولی: 12may - کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی - تعداد افراد: 1- ارسال فرم: 26 may- کارنت شدن :12 آگوست- نامه دوم:30 سپتامبر - مصاحبه: 2 نوامبر - وضعیت:AP سربازی س.پ - آپدیت: 4 نوامبرسایت سفارت. 9 دسامبر ceac - دریافت ویزا نزدیک به پنج ماه طول کشید..ورود به امریکا : :  24 April
تشکر کنندگان: پرسپولیس6 ، matin86 ، fatemeh qanbari ، behjan ، j.modarres ، مل مل ، panizrm ، smpf
من مصاحبه ام 5 ژانویه تو آنکارا بود . AP خوردم . از اون روز تا الان 3-4 تا آپدیت داشتم . این آخریا که هم 25 و هم 29 ژانویه . این خبر خوبیه ؟ یا گروهیه ؟
البته من فقط یه آپدیت از سیس دارم تو 11 ژانویه .
لطفا به من بگید کدوم آپدیت مهم تره ؟ سیس یا سفارت ؟
در کل الان باید بیشتر خوشحال باشم یا نگران ؟
شماره کیس  2016as21xx
تاریخ رویت قبولی: 15 می ‎2015‎
کنسولگری: انکارا
تعداد افراد منظور در کیس :2
ارسال فرمهای سری اول:  جولای
کارنت شدن کیس:اکتبر
مصاحبه: jan 5
دریافت ویزا: کلیرنس
کلیر : 16 می  Wink
دریافت ویزا من: 2 june
دریافت ویزای همسرم : سپتامبر
ورود به آمریکا: 2 نوامبر
دریافت گرین کارت:
جمع تقریبی هزینه‌ها: حدود 30 میلیون ناقابل
خدمت س - کارمند شرکت خصوصی کامپیوتری
همسرم کارمند دولت - کارشناس فناوری
(2016-01-30 ساعت 01:15)صمدی نوشته:  

دوست بزرگوار شما هم ابوظبی مصاحبه داشتید؟ میشه لطفا آدرس ایمیلی که شما براشون ایمیل زدید رو بنوسید.. خیلی ممنون میشم.

آدرس ایمیلی که برای ابوظبی  میدن abudhabiiv@state.gov هست
کیس???1 مکان/تاریخ مصاحبهABD/Oct  آپدیت سفارتOct/27-Jan/27  آپدیت سیسDec/27-Jan/14/25/27-Feb/2/9 کلیر Feb/3
ISSUE: Feb/10

با آرزوی موفقیت
سفرنامه من

تشکر کنندگان: PNM ، matin86 ، behjan ، smpf ، صمدی ، SornaSoftt

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان