کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان لاتاری 2016
(2016-01-30 ساعت 15:58)a4542 نوشته:  دوستان راستش من ترجیح میدم که صدور ویزا به تمدید مدیکال برایم منجر بشه چرا که در این صورت نیاز به گرفتن پاس سفید و در نتیجه بیش از یکماه اقامت در آمریکا نخواهم داشت و فکر میکنم هزینه تمدید مدیکال از چند هفته اقامت بیشتر در آمریکا و هزینه صدور پاس سفید کمتر خواهد بود در نتیجه من روز شماری میکنم که تا 25 اسفند که یکماه به انقضای تاریخ مدیکال باقی خواهد ماند کیس ما ایشود نشه.

دوست عزیز فکر می‌کنم اگه زودتر از یک ماه(بیشتر از یک ماه) هم به انقضای تاریخ مدیکالتون مونده باشه, بازهم می تونید مدیکال رو تمدید کنید. دوستان با تجربه درست می‌گم؟ چون سئوال من هم هست. ممنونم.
شماره کیس:2016as2600، ارسال فرم‌ها21مِی، کنسولگری:آنکارا تغییر یافته به ایروان توسط kcc، تعداد افرادِ کیس:1، مصاحبه:اکتبر، آپدیت16اکتبر،9فوریه(ای-‌میل) کلیرنس:3مارچ دریافت ویزا:25 مارچ ورود به آمریکا:20جولای- Austin-TX دریافت گرین کارت 19سپتامبر سفرنامه
تشکر کنندگان: behjan ، sahar2016 ، smpf
(2016-01-30 ساعت 16:21)fatemeh qanbari نوشته:  
(2016-01-30 ساعت 16:08)usmamal نوشته:  از كجا ميدانيد اين كيس ها در ماه اكتبر مصاحبه داشته اند؟!

شماره كيس ٣٥٠٠
مصاحبه ايوظبي ٢٠ ژانويه
تعداد افراد كيس ٦
اپديت ٢٥ ژانويه در سايت سيس
خدمت انجام ندادم به علت حضور در جبهه
از اونجایی که در ماه اکتبر ۲۸۰۰ کیس نامبر برای مصاحبه کارنت شدن از طریق فایل اکسل اول ژانویه که توسط یکی از مدیران تو سایت مهاجرسرا گذاشته شده بود کیس نامبرها رو تو سایت سیس وارد کردم و اطلاعات رو استخراج کردم .

خيلي ممنون از اطلاعات شما اما همه كساني كه تا ٢٨٠٠ بودند قبل از اكتبر نرفتند مصاحبه مثلا اگر دقت كنيد كسي كه شماره كيس اش يك بود ظاهرا در ژانويه و يا دسامبر رفته مصاحبه

شماره كيس ٣٥٠٠
مصاحبه ايوظبي ٢٠ ژانويه
تعداد افراد كيس ٦
تشکر کنندگان: behjan ، smpf ، matin86
(2016-01-30 ساعت 16:25)usmamal نوشته:  
(2016-01-30 ساعت 16:21)fatemeh qanbari نوشته:  
(2016-01-30 ساعت 16:08)usmamal نوشته:  از كجا ميدانيد اين كيس ها در ماه اكتبر مصاحبه داشته اند؟!

شماره كيس ٣٥٠٠
مصاحبه ايوظبي ٢٠ ژانويه
تعداد افراد كيس ٦
از اونجایی که در ماه اکتبر ۲۸۰۰ کیس نامبر برای مصاحبه کارنت شدن از طریق فایل اکسل اول ژانویه که توسط یکی از مدیران تو سایت مهاجرسرا گذاشته شده بود کیس نامبرها رو تو سایت سیس وارد کردم و اطلاعات رو استخراج کردم .

خيلي ممنون از اطلاعات شما اما همه كساني كه تا ٢٨٠٠ بودند قبل از اكتبر نرفتند مصاحبه مثلا اگر دقت كنيد كسي كه شماره كيس اش يك بود ظاهرا در ژانويه و يا دسامبر رفته مصاحبه

شماره كيس ٣٥٠٠
مصاحبه ايوظبي ٢٠ ژانويه
تعداد افراد كيس ٦

با سلام
در مورد ابوظبی نیز میتوانید اطلاعات و اماری را به اشتراک بگذارید؟ در ضمن این اپدیت گروهی ۲۵ ژانویه ایا مهم بوده است که در موردش گفتید؟
ممنون
***Case number : 1
Dv 260 : 28 may
Interview: third week of november
Abu dhabi
Up dates:18 November
Ceac update: 09 december
25 January
April 1
April 21 تبدیل به اپدیت or شدیم
April 24 نامه کلیری امد Big Grin
تشکر کنندگان: smpf
[quote pid='691102' dateline='1454155849']

با سلام
در مورد ابوظبی نیز میتوانید اطلاعات و اماری را به اشتراک بگذارید؟ در ضمن این اپدیت گروهی ۲۵ ژانویه ایا مهم بوده است که در موردش گفتید؟
ممنون
[/quote]
دوست عزیزم در صفحات قبل در مورد هر سه سفارت این اطلاعات رو گذاشتم . البته بعدا هم آپدیتی روزهای بعد رو هم به اطلاع می رسونم . بله طبق گفته دوستان باتجربه و مدیران محترم سایت آپدیت های گروهی خیلی مهم هستند و خبر از کلیری گروهی می دهد انشالله .
تشکر کنندگان: j.modarres ، پرسپولیس6 ، Joje mohajer ، behjan ، smpf ، مل مل ، matin86
[quote pid='691098' dateline='1454154955']

[/quote]
دوست عزیز اگر دقت کرده باشید تا شماره کیس ۲۸۰۰ برای اکتبر دعوت به مصاحبه شده اند و در نامه دوم هم قطعا تاریخ مصاحبه این کیس ها تا آخرین روز ماه اکتبر است حالا اگه کیسی به مصاحبه نرود من فکر نمی کنم بتواند در ماه نوامبر یا دسامبر برای مصاحبه برود . اگه اینطور باشد اصلا چرا هر ماه واسه دو ماه بعدش شماره کارنت می شود . از این جهت شماره کیس های هر ماه فرق می کند و باید در ماه خودش به مصاحبه بروند .
تشکر کنندگان: behjan ، smpf ، matin86
(2016-01-30 ساعت 17:41)fatemeh qanbari نوشته:  [quote pid='691098' dateline='1454154955']

دوست عزیز اگر دقت کرده باشید تا شماره کیس ۲۸۰۰ برای اکتبر دعوت به مصاحبه شده اند و در نامه دوم هم قطعا تاریخ مصاحبه این کیس ها تا آخرین روز ماه اکتبر است حالا اگه کیسی به مصاحبه نرود من فکر نمی کنم بتواند در ماه نوامبر یا دسامبر برای مصاحبه برود . اگه اینطور باشد اصلا چرا هر ماه واسه دو ماه بعدش شماره کارنت می شود . از این جهت شماره کیس های هر ماه فرق می کند و باید در ماه خودش به مصاحبه بروند .
[/quote]

قطعا تخمين شما تا حدودي درست است اما من دوستي دارم كه شماره كيس اش حدود ١٩٠٠ بود و در ماه دسامبر رفت مصاحبه كه علت اش هم انلاك كردن فرم ٢٦٠ بود
در هر صورت باز هم سپاس

شماره كيس ٣٥٠٠
مصاحبه ايوظبي ٢٠ ژانويه
تعداد افراد كيس ٦
تشکر کنندگان: fatemeh qanbari ، behjan ، smpf ، matin86
(2016-01-30 ساعت 17:19)fatemeh qanbari نوشته:  [quote pid='691102' dateline='1454155849']

با سلام
ممنون
دوست عزیزم در صفحات قبل در مورد هر سه سفارت این اطلاعات رو گذاشتم . البته بعدا هم آپدیتی روزهای بعد رو هم به اطلاع می رسونم . بله طبق گفته دوستان باتجربه و مدیران محترم سایت آپدیت های گروهی خیلی مهم هستند و خبر از کلیری گروهی می دهد انشالله .
[/quote]

باسلام وعرض ارادت خدمت شما دوست عزیز خیلی ممنون از اماری که در تاپیک قراردادید آیا راهی هست که مشخص کنه که تا امروز چند ویزا صادر شده یا نه؟ اگر راهنمایی بفرمایید ممنون میشم با سپاس
شماره کیس***2016as1   تاریخ رویت قبولی: 15may     کنسولگری:abu dhabi
تعداد افراد منظور در کیس : 1  ارسال فرمهای سری اول:1jun  کارنت شدن کیس:12Aug    مصاحبه:اکتبر     دریافت کلیرنس:    APاکتبر   کلیر:18aprilبعداز حدود170روز   دریافت ویزا:

تشکر کنندگان: smpf ، matin86
(2016-01-30 ساعت 16:21)rezamehrzad نوشته:  
(2016-01-30 ساعت 15:58)a4542 نوشته:  دوستان راستش من ترجیح میدم که صدور ویزا به تمدید مدیکال برایم منجر بشه چرا که در این صورت نیاز به گرفتن پاس سفید و در نتیجه بیش از یکماه اقامت در آمریکا نخواهم داشت و فکر میکنم هزینه تمدید مدیکال از چند هفته اقامت بیشتر در آمریکا و هزینه صدور پاس سفید کمتر خواهد بود در نتیجه من روز شماری میکنم که تا 25 اسفند که یکماه به انقضای تاریخ مدیکال باقی خواهد ماند کیس ما ایشود نشه.

دوست عزیز فکر می‌کنم اگه زودتر از یک ماه(بیشتر از یک ماه) هم به انقضای تاریخ مدیکالتون مونده باشه, بازهم می تونید مدیکال رو تمدید کنید. دوستان با تجربه درست می‌گم؟ چون سئوال من هم هست. ممنونم.

راستش سوال من هم هست , آیا می تونیم اقدام به تمدید کنیم؟ و اگر امکان پذیر هست این بار برای مدیکال چه مدارکی لازم هست؟ با توجه به اینکه کارت زرد واکسیناسیون پاستور رو به nmc تحویل دادیم این بار باید چه کار کنیم؟ سپاس فراوان (من در ابوظبی مصاحبه شدم و در دبی nmc مدیکال انجام دادم)
تشکر کنندگان: behjan
دوست عزیز کارت زرد واکسیناسیون را nmc نمی گرفت ما هم دبی رفتیم برای مدیکال اصلا اون کارت را باید بعدابرای جذب کار شدن یا ثبت نام بچه ها حتما همراه داشته باشین علاوه بر اون یه ورقه هم به ما داد که روی اون نوشته واکسن های هممون تکمیله و فقط مثلا مال پسرم باید یه واکسن دیگه میزد که تاریخش را توی اون کاغذ مشخص کرده برای تمدید هم عینا همون پروسه را باید تکرار کنین در همون بیمارستان

نوع ویزا :eb1.   تاریخ اپروو:۹اپریل .   تاریخ دریافت  کیس نامبر:۸ می  
نامه دریافت مدارک ازnvc:نوزده اگوست  
دریافت تایید تکمیل مدارک از nvc :پانزده سپتامبر  
تاریخ اعلام مصاحبه:۳اکتبر  
مصاحبه:۵نوامبر ابوظبی
اپدیت ها
همه اعضا :۷ و ۹ نوامبردر سایت سفارت.
کیس اصلی: ۱۲ ،١٦،١٧نوامبر ٧،٩ دسامبر ٢٥ژانويه (٥اپريل ٣مي بعد از ايميل به سفارت )٤ مي ،٥مي در  سیس   
بقيه اعضا: ۱۶ نوامبر ٧،٩دسامبر ٢٥ژانويه  ٥مي در سايت سیس .  
٥مي تبديل به or در سيس بعد از دقيقا ٦ماه  
كلير:10می                
تشکر کنندگان: مل مل ، پرسپولیس6 ، behjan ، matin86 ، smpf

دوستان این موضوع سوال من هم هست ؟ اینکه میتونیم مدیکال رو تمدید کنیم خودمون ؟ و اگه میشه چه مدارکی برای تمدید لازم هست؟ با توجه به اینکه کارت زرد واکسیناسیون رو به nmc در دبی تحویل دادم ایا باز هم باید به پاستور مراجعه کنم؟ ممنون میشم روند تمدید مدیکال و مدارک لازم رو دوستان لطف کنن شرح بدن
تشکر کنندگان: behjan ، smpf
(2016-01-30 ساعت 21:34)javaherishoar@yahoo.com نوشته:  دوست عزیز کارت زرد واکسیناسیون را nmc نمی گرفت ما هم دبی رفتیم برای مدیکال اصلا اون کارت را باید بعدابرای جذب کار شدن یا ثبت نام بچه ها حتما همراه داشته باشین علاوه بر اون یه ورقه هم به ما داد که روی اون نوشته واکسن های هممون تکمیله و فقط مثلا مال پسرم باید یه واکسن دیگه میزد که تاریخش را توی اون کاغذ مشخص کرده برای تمدید هم عینا همون پروسه را باید تکرار کنین در همون بیمارستان

بزرگوار کارت زرد من رو گرفتن و فقط یه کاغذ که کپی هم هست و نوشته شده واکسیناسیون تکمیلِ به من تحویل دادن .
تشکر کنندگان: behjan ، smpf
من رو به شک انداختین رفتم تو مدارک دوباره چک کردم از ما را نگرفتن ولی ما کیسمون لاتاری نیست شاید از شما متفاوت باشه بگذارید بقیه دوستان هم نظر بدن نگران نشوید

نوع ویزا :eb1.   تاریخ اپروو:۹اپریل .   تاریخ دریافت  کیس نامبر:۸ می  
نامه دریافت مدارک ازnvc:نوزده اگوست  
دریافت تایید تکمیل مدارک از nvc :پانزده سپتامبر  
تاریخ اعلام مصاحبه:۳اکتبر  
مصاحبه:۵نوامبر ابوظبی
اپدیت ها
همه اعضا :۷ و ۹ نوامبردر سایت سفارت.
کیس اصلی: ۱۲ ،١٦،١٧نوامبر ٧،٩ دسامبر ٢٥ژانويه (٥اپريل ٣مي بعد از ايميل به سفارت )٤ مي ،٥مي در  سیس   
بقيه اعضا: ۱۶ نوامبر ٧،٩دسامبر ٢٥ژانويه  ٥مي در سايت سیس .  
٥مي تبديل به or در سيس بعد از دقيقا ٦ماه  
كلير:10می                
تشکر کنندگان: صمدی ، smpf
(2016-01-30 ساعت 20:05)behjan نوشته:  باسلام وعرض ارادت خدمت شما دوست عزیز خیلی ممنون از اماری که در تاپیک قراردادید آیا راهی هست که مشخص کنه که تا امروز چند ویزا صادر شده یا نه؟ اگر راهنمایی بفرمایید ممنون میشم با سپاس
سلام دوست گرامی . بله امکانش هست من در این آمار تا شماره کیس های ۲۸۰۰ رو تا به امروز از طریق سایت سیس بررسی کردم . باید وقت گذاشت و بقیه کیس نامبرها رو هم بررسی کرد . البته بعید می دونم تعداد قابل توجهی باشن چون هنوز اکثر کیس نامبرهای زیر ۲۸۰۰ ویزا نگرفته اند و در مرحله AP هستند . ولی حتما در ادامه اینکارو می کنم .
تشکر کنندگان: behjan ، matin86 ، smpf
(2016-01-30 ساعت 17:41)fatemeh qanbari نوشته:  [quote pid='691098' dateline='1454154955']

دوست عزیز اگر دقت کرده باشید تا شماره کیس ۲۸۰۰ برای اکتبر دعوت به مصاحبه شده اند و در نامه دوم هم قطعا تاریخ مصاحبه این کیس ها تا آخرین روز ماه اکتبر است حالا اگه کیسی به مصاحبه نرود من فکر نمی کنم بتواند در ماه نوامبر یا دسامبر برای مصاحبه برود . اگه اینطور باشد اصلا چرا هر ماه واسه دو ماه بعدش شماره کارنت می شود . از این جهت شماره کیس های هر ماه فرق می کند و باید در ماه خودش به مصاحبه بروند
[/quote]
دوست عزیز تاریخ ارسال فرم 260 خیلی مهمه . ممکنه یک نفر با کیس نامبر 5 فرم رو در ماه اکتبر یا نوامبر ارسال کرده باشه قطعا نامه دومش بعد از ژانویه میاد. بین ارسال فرم 260 تا مصاحبه در صورتیکه کارنت شده باشند 3 یا 4 ماه طول میکشه
9case**17
تعداد کیس 2 نفر
همسر سربازی س- شغل مدرس دانشگاه
ارسال فرم 19جون
تاریخ مصاحبه 3 دسامبر- ایروان
وضعیت : کلیر در تاریخ 4 آپریل
آپدیت 16 دسامبر - 1 آپریل آپدیت شبانه - 4 آپریل کلیر
مقصد  به امید خدا  میتون
تشکر کنندگان: پرسپولیس6 ، fatemeh qanbari ، behjan ، matin86 ، smpf
(2016-01-30 ساعت 21:36)صمدی نوشته:  

دوستان این موضوع سوال من هم هست ؟ اینکه میتونیم مدیکال رو تمدید کنیم خودمون ؟ و اگه میشه چه مدارکی برای تمدید لازم هست؟ با توجه به اینکه کارت زرد واکسیناسیون رو به nmc در دبی تحویل دادم ایا باز هم باید به پاستور مراجعه کنم؟ ممنون میشم روند تمدید مدیکال و مدارک لازم رو دوستان لطف کنن شرح بدن

دوست گرامی
اگه امضاتون رو تکمیل بفرمایید قطعا مدیران و پیشکسوتان محترم بهتر میتونن راهنماییتون کنند.
موفق باشید
F4 Category‎
PD ‎2008
‎Case ‎No. ABD2010 ******
با نام کاربری sepidar

کیس لاتاری با کیس نامبر 2016xxx
تعداد نفرات 4/رویت قبولی هفته ی آخر می/ارسال فرم هفته ی اول جولای/ (دلیل تاخیر درمصاحبه)تغییر سفارت از آنکارا به ابوظبی توسط خودم/مصاحبه اوایل نوامبر/هردو دارای شغل دولتی و لیسانس غیرحساس/ برنده اصلی س ارتش/ آپدیت سفارت فردای مصاحبه/ آپدیت سیس 9 دسامبر 25 ژانویه 17 مارچ 22 مارچ/کلیرنس 22 مارچ/ ورود به نیویورک 28 اپریل/تاریخ رسیدن ssn یک هفته بعد/
تازه اول راهشه بقیه شم با خودشه/ فکرنکن هرچی از این دست بدی همونو از اون دست میگیری  حتما" صدبرابرشو میگیری
تشکر کنندگان: lighthouse ، matin86 ، smpf ، behjan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان