کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان لاتاری 2016
[quote pid='691371' dateline='1454309001']
سلام دوست عزیز
ضمن تشکر فراوان از زحمات شما
لطفاً بفرمائید آیا آمار مشابهی در خصوص مصاحبه شدگان سفارت ایروان در ماه ژانویه دارید ؟
[/quote]
سلام دوست ارجمند 
بله اطلاعاتی موجود هست اما به کاملی ماه اکتبر نیست و به این علت به اشتراک نگذاشتم . انشالله به زودی که تکمیل شد اینکارو انجام میدم به خاطر دوستان عزیرم .
تشکر کنندگان: j.modarres ، ستوده ، لطف اله ، behjan ، sahar2016 ، omid40 ، smpf ، matin86
(2016-02-01 ساعت 12:09)adv2016 نوشته:  آخرین آمار سایت سیمون تا تاریخ 31 ژانویه. این آمار دقیقتره چون من کسانی که کیسشون در حالت READY هستش و یعنی برای مصاحبه به سفارت نرفتن(کلا نرفتن یا هنوز وقت مصاحبه شون نشده) رو از آمار سفارت خارج کردم تا گزارش کار سفارت دقیقتر در بیاد.
سلام به همه اعضاء محترم و تشکر از اطلاع رسانی دوست عزیزمون ،
در یک نگاه اجمالی به نظر میرسه بطور کلی سفارت ایروان نسبت به دیگر سفارتها سختگیرانه­تر عمل کرده و در مقابل سفارت ابوظبی وضعیت بهتری داره .
تشکر کنندگان: smpf ، matin86 ، adv2016 ، asal1372
(2016-02-01 ساعت 12:44)ستوده نوشته:  
(2016-02-01 ساعت 12:09)adv2016 نوشته:  آخرین آمار سایت سیمون تا تاریخ 31 ژانویه. این آمار دقیقتره چون من کسانی که کیسشون در حالت READY هستش و یعنی برای مصاحبه به سفارت نرفتن(کلا نرفتن یا هنوز وقت مصاحبه شون نشده) رو از آمار سفارت خارج کردم تا گزارش کار سفارت دقیقتر در بیاد.
[font=B Nazanin]سلام به همه اعضاء محترم و تشکر از اطلاع رسانی دوست عزیزمون [/font][font=Calibri][font=Calibri]adv2016[/font][/font][font=B Nazanin] ، در یک نگاه اجمالی به نظر میرسه بطور کلی سفارت ایروان نسبت به دیگر سفارتها سختگیرانه­تر عمل کرده و در مقابل سفارت ابوظبی وضعیت بهتری داره .  [/font]
دقیقا..
پارسال هم همین طور بوده..
کیس:***2016as2- رویت قبولی: 12may - کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی - تعداد افراد: 1- ارسال فرم: 26 may- کارنت شدن :12 آگوست- نامه دوم:30 سپتامبر - مصاحبه: 2 نوامبر - وضعیت:AP سربازی س.پ - آپدیت: 4 نوامبرسایت سفارت. 9 دسامبر ceac - دریافت ویزا نزدیک به پنج ماه طول کشید..ورود به امریکا : :  24 April
تشکر کنندگان: behjan ، smpf ، adv2016
در یک نگاه اجمالی به نظر میرسه بطور کلی سفارت ایروان نسبت به دیگر سفارتها سختگیرانه­تر عمل کرده و در مقابل سفارت ابوظبی وضعیت بهتری داره .

خير انكارا بيشترين درصد ويزاي صادر شده و كمترين اي پي را دارد !!دوباره به درصد ها نگاه كنيد

شماره كيس ٣٥٠٠
مصاحبه ايوظبي ٢٠ ژانويه
تعداد افراد كيس ٦
اپديت ٢٥ ژانويه در سايت سيس
خدمت انجام ندادم به علت حضور در جبهه
تشکر کنندگان: مل مل ، lighthouse ، behjan ، panizrm ، reza1976 ، smpf ، adv2016
سلام دوستان عزیز
بعد از کلییر شدن وضعیت آیا باید تمام اعضای خانواده دوباره راهی سفارت بشن برای دادن پاسپورت و دریافت ویزا ؟ یا اینکه فقط یک نفر از طرف سایر اعضای خانواده بره کافیه؟ آیا دوباره باید تست مدیکال انجام بشه یا نیازی نیست؟
اگه بچه یک تا شش سال داشته باشیم چطور؟
ممنون
Alireza
2015 has not been selected
2016 has not been selected
2017 has not been selected
Waiting for 2018 Big Grin
تشکر کنندگان:
دوستان خوب
امیدوارم این سکوت امروز
آرامش قبل طوفان باشه .
با آرزوی کلیرنس همگی .
F4 Category‎
PD ‎2008
‎Case ‎No. ABD2010 ******
با نام کاربری sepidar

کیس لاتاری با کیس نامبر 2016xxx
تعداد نفرات 4/رویت قبولی هفته ی آخر می/ارسال فرم هفته ی اول جولای/ (دلیل تاخیر درمصاحبه)تغییر سفارت از آنکارا به ابوظبی توسط خودم/مصاحبه اوایل نوامبر/هردو دارای شغل دولتی و لیسانس غیرحساس/ برنده اصلی س ارتش/ آپدیت سفارت فردای مصاحبه/ آپدیت سیس 9 دسامبر 25 ژانویه 17 مارچ 22 مارچ/کلیرنس 22 مارچ/ ورود به نیویورک 28 اپریل/تاریخ رسیدن ssn یک هفته بعد/
تازه اول راهشه بقیه شم با خودشه/ فکرنکن هرچی از این دست بدی همونو از اون دست میگیری  حتما" صدبرابرشو میگیری
تشکر کنندگان: panizrm ، sahar2016 ، behjan ، smpf ، asal1372 ، mr1mra
سلام و خسته نباشید به همه دوستان گل مهاجرسرایی
این فوریه جان کاه هم اومد ولی خبری از کلیر شدن و آپدیت گروهی و امثالهم نیومد. یک دعایی، وردی، چیزی ...؟؟؟
شماره کیس:2016as7xx
کنسولگری:آنکارا 
تعداد افراد منظور در کیس :٢ نفر(برنده خانم همسر)
مصاحبه:هفته اول Nov
دریافت ویزا: همسر برنده اصلي يكضرب، خودم ap
آپديتها: 10novو 11jan , 5jan
ورود به آمريكا:...
تشکر کنندگان: sahar2016 ، behjan ، panizrm ، smpf ، golia
بابا تازه چند ساعته اول فوریه در امریکا گذشته یکم صبور باشین اگر لازم شد دوباره شروع می کنم به نق زدن زودی خودشون رو یه تکون میدن[emoji12][emoji4]من که هر چی مسیج میاد روی تاپیک شیرجه می زنم ببینم اولین پرچم را کی بلند می کنه انشالا خبر خوب را از Norton عزیز دوباره میشنویم

نوع ویزا :eb1.   تاریخ اپروو:۹اپریل .   تاریخ دریافت  کیس نامبر:۸ می  
نامه دریافت مدارک ازnvc:نوزده اگوست  
دریافت تایید تکمیل مدارک از nvc :پانزده سپتامبر  
تاریخ اعلام مصاحبه:۳اکتبر  
مصاحبه:۵نوامبر ابوظبی
اپدیت ها
همه اعضا :۷ و ۹ نوامبردر سایت سفارت.
کیس اصلی: ۱۲ ،١٦،١٧نوامبر ٧،٩ دسامبر ٢٥ژانويه (٥اپريل ٣مي بعد از ايميل به سفارت )٤ مي ،٥مي در  سیس   
بقيه اعضا: ۱۶ نوامبر ٧،٩دسامبر ٢٥ژانويه  ٥مي در سايت سیس .  
٥مي تبديل به or در سيس بعد از دقيقا ٦ماه  
كلير:10می                
تشکر کنندگان: sahar2016 ، behjan ، panizrm ، smpf ، مل مل ، j.modarres
والا من كه بليط را هم رزرو كردم براي ٦ فوريه

شماره كيس ٣٥٠٠
مصاحبه ايوظبي ٢٠ ژانويه
تعداد افراد كيس ٦
تشکر کنندگان: behjan ، panizrm ، smpf ، j.modarres
(2016-02-01 ساعت 19:22)usmamal نوشته:  والا من كه بليط را هم رزرو كردم براي ٦ فوريه

شماره كيس ٣٥٠٠
مصاحبه ايوظبي ٢٠ ژانويه
تعداد افراد كيس ٦

انشالا که مسافر میشید
ولی شما خیلی عجله دارین با وجودیکه مصاحبه تون تو ژانویه بوده اپدیت ۲۵برای شما مثل ۹دسامبر ما میمونه ولی به هر حال ما که خوشحال میشیم هر چی همه کمتر در این انتظار به سر ببرن

نوع ویزا :eb1.   تاریخ اپروو:۹اپریل .   تاریخ دریافت  کیس نامبر:۸ می  
نامه دریافت مدارک ازnvc:نوزده اگوست  
دریافت تایید تکمیل مدارک از nvc :پانزده سپتامبر  
تاریخ اعلام مصاحبه:۳اکتبر  
مصاحبه:۵نوامبر ابوظبی
اپدیت ها
همه اعضا :۷ و ۹ نوامبردر سایت سفارت.
کیس اصلی: ۱۲ ،١٦،١٧نوامبر ٧،٩ دسامبر ٢٥ژانويه (٥اپريل ٣مي بعد از ايميل به سفارت )٤ مي ،٥مي در  سیس   
بقيه اعضا: ۱۶ نوامبر ٧،٩دسامبر ٢٥ژانويه  ٥مي در سايت سیس .  
٥مي تبديل به or در سيس بعد از دقيقا ٦ماه  
كلير:10می                
تشکر کنندگان: smpf
(2016-02-01 ساعت 20:43)javaherishoar@yahoo.com نوشته:  
(2016-02-01 ساعت 19:22)usmamal نوشته:  والا من كه بليط را هم رزرو كردم براي ٦ فوريه

شماره كيس ٣٥٠٠
مصاحبه ايوظبي ٢٠ ژانويه
تعداد افراد كيس ٦

انشالا که مسافر میشید
ولی شما خیلی عجله دارین با وجودیکه مصاحبه تون تو ژانویه بوده اپدیت ۲۵برای شما مثل ۹دسامبر ما میمونه ولی به هر حال ما که خوشحال میشیم هر چی همه کمتر در این انتظار به سر ببرن

حالا تعطيلات عيد را زودتر شروع مي كنيم [emoji16][emoji16][emoji16]ادم بازنشسته چي كار داره بكنه

شماره كيس ٣٥٠٠
مصاحبه ايوظبي ٢٠ ژانويه
تعداد افراد كيس ٦
تشکر کنندگان: smpf ، j.modarres
امروز يكسرى از بچه هاى ايروان update اول فوريه داشتن !چرا كسى اعلام نكرد؟
كيس نامبر:2016AS00004xxx  >>> رؤيت قبولى:12may>>>ارسال فرم:15may >>> تعداد افراد كيس:٤نفر>>> سفارت:ايروان >>>كارنت:9november>>>  نامه دوم:17november >>>  تاريخ مصاحبه:هفته سوم ژانويه>>>نتيجه:كليرنس>>آپديت ها Sad 19,20,21,22ژانويه) ،(2,19,25,26آگوست)
كليرى 26آگوست بعد از 220روز انتظار دريافت ويزاى برنده اصلى و بچه ها:٣١آگوست
شغل برنده اصلى خصوصى و سربازى س
كيس دوم خانه دار و همچنان كليرنس چون زمان تحويل پاسپورتها ويزا بهم داده نشد بااينكه تو سايت ستاره دار اعلام نشده بود كيس نامبرمون
تشکر کنندگان: smpf ، PNM ، golia
(2016-02-02 ساعت 01:19)matin86 نوشته:  امروز يكسرى از بچه هاى ايروان update اول فوريه داشتن !چرا كسى اعلام نكرد؟
ما نداشتیم خوب خوشبحال دوستان[emoji4]

شماره کیس 29xx 
تعداد کیس 2 نفر
مصاحبه 3 نوامبر ارمنستان شامل کلیرنس
?????? اندکی صبر سحر نزدیک است  ???????
تشکر کنندگان: matin86 ، behjan ، smpf
(2016-02-01 ساعت 12:54)usmamal نوشته:  

خير انكارا بيشترين درصد ويزاي صادر شده و كمترين اي پي را دارد !!دوباره به درصد ها نگاه كنيد

شماره كيس ٣٥٠٠
مصاحبه ايوظبي ٢٠ ژانويه
تعداد افراد كيس ٦
دقیقا همینطوره
نکته  قابل توجه البته میشه به کاهش شدید مصاحبه شوندگان آنکارا اشاره کرد که نسبت به سال گذشته تقریبا نصف شده
تشکر کنندگان: smpf ، PNM ، matin86 ، j.modarres
(2016-02-02 ساعت 01:43)PNM نوشته:  
(2016-01-30 ساعت 10:48)j.modarres نوشته:  
(2016-01-30 ساعت 02:08)Norton1 نوشته:  آدرس ایمیلی که برای ابوظبی  میدن abudhabiiv@state.gov هست

سلام
در ادامه توضیح دوست عزیزمون Norton1 باید عرض کنم که وقتی شما به این آدرس میل میزنید یک جواب اتوماتیک برای شما میاد که شما رو به این آدرس راهنمایی میکنه : http://abudhabiivo.net/contactus.aspx
که باید از این طریق مدارکتون رو براشون ارسال کنید یا اگر کاری دارید بهشون اطلاع بدید.

این موضوع که دوستمون فرمودند درسته. ولی اگر در مورد مشکل رزومه من که قبلا داشتم باید این توضیح اضافه کنم. من همیشه از طریق همون لینک میفرستادم.ولی بار آخر که فرداش جواب دادن اومدم روی همون ایمیلی که بصورت اتوماتیک میفرستن فایل word رزومه خودم replay کردم و اونها هم روی همون reply به من پاسخ دادند و گفتند رزومه شما دریافت شد و همین امروز توی سایت سفارت وضعیت شما تغییر میکنه. جالب بود برام.
کیس???1 مکان/تاریخ مصاحبهABD/Oct  آپدیت سفارتOct/27-Jan/27  آپدیت سیسDec/27-Jan/14/25/27-Feb/2/9 کلیر Feb/3
ISSUE: Feb/10

با آرزوی موفقیت
سفرنامه من

تشکر کنندگان: PNM ، smpf ، matin86 ، j.modarres ، مل مل ، SornaSoftt

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان