کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان لاتاری 2016
[quote pid='691147' dateline='1454177445']
دوست عزیز تاریخ ارسال فرم 260 خیلی مهمه . ممکنه یک نفر با کیس نامبر 5 فرم رو در ماه اکتبر یا نوامبر ارسال کرده باشه قطعا نامه دومش بعد از ژانویه میاد. بین ارسال فرم 260 تا مصاحبه در صورتیکه کارنت شده باشند 3 یا 4 ماه طول میکشه
[/quote]

بله حتما اینطور است ممنون از یادآوریتون . به هر حال این آمار برای کیس نامبرهای تا ۲۸۰۰ می باشد و طبق فرمایش شما خیلی مشخص نیست که در چه ماهی قطعا مصاحبه رفته اند و تنها مشخص کننده وضعیت فعلی این کیس نامبرهاست . آمار کیس نامبرهای تا ۳۱۰۰ که کارنتی ماه نوامبر هستند رو هم استخراج کردم که به زودی به اشتراک می گذارم .
تشکر کنندگان: behjan ، پرسپولیس6 ، matin86 ، smpf
(2016-01-30 ساعت 01:15)صمدی نوشته:  
(2016-01-28 ساعت 23:23)adv2016 نوشته:  منم مشکلم مثل شما بود شب ایمیل زدم، صبح تصحیح کردن !
دوست بزرگوار شما هم ابوظبی مصاحبه داشتید؟ میشه لطفا آدرس ایمیلی که شما براشون ایمیل زدید رو بنوسید.. خیلی ممنون میشم.

http://abudhabiivo.net/contactus.aspx
تشکر کنندگان: صمدی ، smpf
(2016-01-30 ساعت 15:44)fatemeh qanbari نوشته:  آماری از کیس های ابوظبی که در ماه اکتبر مصاحبه داشته اند . تاریخ ۲۹ ژانویه
تعداد مصاحبه شوندگان : ۱۹۶ کیس اصلی
تعداد کیس هایی که در اکتبر ایشود شده اند : ۲۳ کیس اصلی + ۱۹ نفر زیر مجموعه = ۴۲ نفر که ویزا گرفته اند .
تعداد کیس هایی که در نوامبر ایشود شده اند : ۲۰ کیس اصلی + ۹ نفر زیر مجموعه = ۴۲ نفر ویزا گرفته اند.        
    تعداد کیس هایی که در دسامبر ایشود شده اند : ۱۳ کیس اصلی + ۱۰ نفر زیر مجموعه = ۲۳ نفر ویزا گرفته اند .
تعداد کیس هایی که در ژانویه ایشود شده اند : ۲۷ کیس اصلی + ۴۶ نفر زیر مجموعه = ۷۳ نفر ویزا گرفته اند .
در مجموع در طول این ۴ ماه ۱۶۷ نفر ویزا گرفته اند که ۸۳ نفر کیس اصلی و ۸۴ نفر زیر مجموعه بوده اند .
در حال حاضر ۱۰۲ کیس اصلی در مرحله اداری  یا AP قرار دارند به همراه ۱۵۱ نفر زیر مجموعه آنها که در مجموع ۲۵۳ نفر در انتظار کلیر هستند .
۱۱ کیس اصلی در حالت ready  هستند به همراه ۸ نفر زیر مجموعه آنها که در مجموع ۱۹ نفر هستند .
۱۰۴ کیس اصلی در ۲۵ ژانویه آپدیت گروهی داشتند که از این تعداد ۱۸ کیس در همین آپدیت ایشود شده اند .
۸۳ کیس اصلی نیز در ۹ دسامبر آپدیت گروهی داشتند که از این تعداد ۱۶ کیس در همین آپدیت ایشود شده اند .
۱۹ کیس اصلی هم در ۶ دسامبر آپدیت شده بودند که از این تعداد ۵ نفر در همین آپدیت ایشود شده اند .

lممنون از آمارتون.
فقط یه مطلبی رو اضافه کنم اونم این که اونهایی که فرمودید در تاریخ 9 دسامبر و 25 ژانویه ایشود شدن ، در حقیقت قبلا ایشود شدن و نفرات همراه کیسشون ای پی داشتن و اونا هستن که آپدیت شدن و عملا کسی کلیر نشده.
تشکر کنندگان: matin86 ، sahar2016 ، ghazal2016 ، fatemeh qanbari ، panizrm ، smpf
(2016-01-30 ساعت 21:38)صمدی نوشته:  
(2016-01-30 ساعت 21:34)javaherishoar@yahoo.com نوشته:  دوست عزیز کارت زرد واکسیناسیون را nmc نمی گرفت ما هم دبی رفتیم برای مدیکال اصلا اون کارت را باید بعدابرای جذب کار شدن یا ثبت نام بچه ها حتما همراه داشته باشین علاوه بر اون یه ورقه هم به ما داد که روی اون نوشته واکسن های هممون تکمیله و فقط مثلا مال پسرم باید یه واکسن دیگه میزد که تاریخش را توی اون کاغذ مشخص کرده برای تمدید هم عینا همون پروسه را باید تکرار کنین در همون بیمارستان

بزرگوار کارت زرد من رو گرفتن و فقط یه کاغذ که کپی هم هست و نوشته شده واکسیناسیون تکمیلِ به من تحویل دادن .

باسلام دوست عزیز من مدارکم چک کردم کارت زردواکسن رابه من پس دادند فقط تو nmcازآن کپی گرفت و گذاشت توپرونده والان هم کارت پیش خودم هست البته من در ابوظبی مدیکالم انجام دادم وکیس لاتاری هستم بازم اگر بقیه دوستان یا مدیران محترم نظر بدهند  ممنون میشیم با سپاس
شماره کیس***2016as1   تاریخ رویت قبولی: 15may     کنسولگری:abu dhabi
تعداد افراد منظور در کیس : 1  ارسال فرمهای سری اول:1jun  کارنت شدن کیس:12Aug    مصاحبه:اکتبر     دریافت کلیرنس:    APاکتبر   کلیر:18aprilبعداز حدود170روز   دریافت ویزا:

تشکر کنندگان: matin86 ، مل مل ، smpf
(2016-01-31 ساعت 00:51)behjan نوشته:  
(2016-01-30 ساعت 21:38)صمدی نوشته:  
(2016-01-30 ساعت 21:34)javaherishoar@yahoo.com نوشته:  دوست عزیز کارت زرد واکسیناسیون را nmc نمی گرفت ما هم دبی رفتیم برای مدیکال اصلا اون کارت را باید بعدابرای جذب کار شدن یا ثبت نام بچه ها حتما همراه داشته باشین علاوه بر اون یه ورقه هم به ما داد که روی اون نوشته واکسن های هممون تکمیله و فقط مثلا مال پسرم باید یه واکسن دیگه میزد که تاریخش را توی اون کاغذ مشخص کرده برای تمدید هم عینا همون پروسه را باید تکرار کنین در همون بیمارستان

بزرگوار کارت زرد من رو گرفتن و فقط یه کاغذ که کپی هم هست و نوشته شده واکسیناسیون تکمیلِ به من تحویل دادن .

باسلام دوست عزیز من مدارکم چک کردم کارت زردواکسن رابه من پس دادند فقط تو nmcازآن کپی گرفت و گذاشت توپرونده والان هم کارت پیش خودم هست البته من در ابوظبی مدیکالم انجام دادم وکیس لاتاری هستم بازم اگر بقیه دوستان یا مدیران محترم نظر بدهند  ممنون میشیم با سپاس
Behjan عزیز
فرمایش شما صحیح است
کارت زرد ما هم نزد خودمونه. نگران نباشید. این روال طبیعیست .
کامیاب باشید
F4 Category‎
PD ‎2008
‎Case ‎No. ABD2010 ******
با نام کاربری sepidar

کیس لاتاری با کیس نامبر 2016xxx
تعداد نفرات 4/رویت قبولی هفته ی آخر می/ارسال فرم هفته ی اول جولای/ (دلیل تاخیر درمصاحبه)تغییر سفارت از آنکارا به ابوظبی توسط خودم/مصاحبه اوایل نوامبر/هردو دارای شغل دولتی و لیسانس غیرحساس/ برنده اصلی س ارتش/ آپدیت سفارت فردای مصاحبه/ آپدیت سیس 9 دسامبر 25 ژانویه 17 مارچ 22 مارچ/کلیرنس 22 مارچ/ ورود به نیویورک 28 اپریل/تاریخ رسیدن ssn یک هفته بعد/
تازه اول راهشه بقیه شم با خودشه/ فکرنکن هرچی از این دست بدی همونو از اون دست میگیری  حتما" صدبرابرشو میگیری
تشکر کنندگان: matin86 ، behjan ، smpf
(2016-01-31 ساعت 01:22)پرسپولیس6 نوشته:  
(2016-01-31 ساعت 00:51)behjan نوشته:  
(2016-01-30 ساعت 21:38)صمدی نوشته:  بزرگوار کارت زرد من رو گرفتن و فقط یه کاغذ که کپی هم هست و نوشته شده واکسیناسیون تکمیلِ به من تحویل دادن .

Behjan عزیز
فرمایش شما صحیح است
کامیاب باشید
سلام.
دکتر اونگان از ما کارت زردهامون رو گرفت.حتی من پرسیدم که پس اونها رو بهمون نمیدین گفتن نه باید پیش ما بمونه.فقط یه کاغذ کپی که رو پاکت مدیکال چسبونده بودن رو بهمون داد که واکسنهارو توش زده.

ینی باید کارتارو میگرفتیم ایا واقعا؟؟
اول از همه اعلام کنم فرمون اکثر اوقات دست خانمم هست.بنده کنار دست میشینم ?
شماره کیس:3xxx
کنسولگری: ankara
تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر
ارسال فرمهای سری اول : 4 اگوست
کارنت شدن کیس :17نوامبر
مصاحبه :7ژانویه
دریافت کلیرنس : (اپدیتهای سیس:8 ژانویه،11ژانویه.24 مارچ.8 جون اپدیت دوخطی)بالاخره کلیر 10جون بعد از 153روز
دریافت ویزا : موقع شکوفه های گیلاس
ورود به آمریکا : همزمان با کوچ مرغان مهاجر
دریافت گرین کارت : هستیم خدمتشون
جمع تقریبی هزینه‌ ها : هستند خدمتمون
تشکر کنندگان: صمدی ، behjan ، smpf ، Toktam548
(2016-01-31 ساعت 00:40)adv2016 نوشته:  
(2016-01-30 ساعت 01:15)صمدی نوشته:  
(2016-01-28 ساعت 23:23)adv2016 نوشته:  منم مشکلم مثل شما بود شب ایمیل زدم، صبح تصحیح کردن !
دوست بزرگوار شما هم ابوظبی مصاحبه داشتید؟ میشه لطفا آدرس ایمیلی که شما براشون ایمیل زدید رو بنوسید.. خیلی ممنون میشم.
بله من دقیقا به همین آدرس سه بار ایمیل زدم و هیچ تغییری ندادن .. واقعا دیگه نمیدونم چی کار کنم .
http://abudhabiivo.net/contactus.aspx
تشکر کنندگان: behjan
(2016-01-31 ساعت 10:07)sharif.mahmoodpoor نوشته:  
(2016-01-31 ساعت 01:22)پرسپولیس6 نوشته:  
(2016-01-31 ساعت 00:51)behjan نوشته:  باسلام دوست عزیز من مدارکم چک کردم کارت زردواکسن رابه من پس دادند فقط تو nmcازآن کپی گرفت و گذاشت توپرونده والان هم کارت پیش خودم هست البته من در ابوظبی مدیکالم انجام دادم وکیس لاتاری هستم بازم اگر بقیه دوستان یا مدیران محترم نظر بدهند  ممنون میشیم با سپاس
Behjan عزیز
فرمایش شما صحیح است
کامیاب باشید
سلام.
دکتر اونگان از ما کارت زردهامون رو گرفت.حتی من پرسیدم که پس اونها رو بهمون نمیدین گفتن نه باید پیش ما بمونه.فقط یه کاغذ کپی که رو پاکت مدیکال چسبونده بودن رو بهمون داد که واکسنهارو توش زده.

دوست عزیزمن هم که دبی مدیکال رفتم هم کارت زرد من و هم مال همسرم رو گرفتن و دقیقا مثل شما یه کاغذ کپی به پاکتی که عکس قفسه سینه توش هست چسبوندن و بهمون دادن . واقعا نمیدونم چی درسته!
تشکر کنندگان: behjan ، smpf
(2016-01-31 ساعت 00:49)adv2016 نوشته:  
(2016-01-30 ساعت 15:44)fatemeh qanbari نوشته:  آماری از کیس های ابوظبی که در ماه اکتبر مصاحبه داشته اند . تاریخ ۲۹ ژانویه
تعداد مصاحبه شوندگان : ۱۹۶ کیس اصلی
تعداد کیس هایی که در اکتبر ایشود شده اند : ۲۳ کیس اصلی + ۱۹ نفر زیر مجموعه = ۴۲ نفر که ویزا گرفته اند .
تعداد کیس هایی که در نوامبر ایشود شده اند : ۲۰ کیس اصلی + ۹ نفر زیر مجموعه = ۴۲ نفر ویزا گرفته اند.        
    تعداد کیس هایی که در دسامبر ایشود شده اند : ۱۳ کیس اصلی + ۱۰ نفر زیر مجموعه = ۲۳ نفر ویزا گرفته اند .
تعداد کیس هایی که در ژانویه ایشود شده اند : ۲۷ کیس اصلی + ۴۶ نفر زیر مجموعه = ۷۳ نفر ویزا گرفته اند .
در مجموع در طول این ۴ ماه ۱۶۷ نفر ویزا گرفته اند که ۸۳ نفر کیس اصلی و ۸۴ نفر زیر مجموعه بوده اند .
در حال حاضر ۱۰۲ کیس اصلی در مرحله اداری  یا AP قرار دارند به همراه ۱۵۱ نفر زیر مجموعه آنها که در مجموع ۲۵۳ نفر در انتظار کلیر هستند .
۱۱ کیس اصلی در حالت ready  هستند به همراه ۸ نفر زیر مجموعه آنها که در مجموع ۱۹ نفر هستند .
۱۰۴ کیس اصلی در ۲۵ ژانویه آپدیت گروهی داشتند که از این تعداد ۱۸ کیس در همین آپدیت ایشود شده اند .
۸۳ کیس اصلی نیز در ۹ دسامبر آپدیت گروهی داشتند که از این تعداد ۱۶ کیس در همین آپدیت ایشود شده اند .
۱۹ کیس اصلی هم در ۶ دسامبر آپدیت شده بودند که از این تعداد ۵ نفر در همین آپدیت ایشود شده اند .

lممنون از آمارتون.
فقط یه مطلبی رو اضافه کنم اونم این که اونهایی که فرمودید در تاریخ 9 دسامبر و 25 ژانویه ایشود شدن ، در حقیقت قبلا ایشود شدن و نفرات همراه کیسشون ای پی داشتن و اونا هستن که آپدیت شدن و عملا کسی کلیر نشده.
دوست عزیز با توجه به آماری که فرمودید ایا امکان کمبود ویزا میتونه به وجود بیاید برای ماها که کیسمون بالا هس....ممنون میشم اگه پاسخ سوالما بفرمایید
**2016AS000 63
کنسولگری آنکارا,اعضای کیس 3نفر ,برنده اصلی خودم (خانم هستم ),ارسال فرم 260, چهاردهمmay .........خدایا راضیم به راضی تو ....
خداوندا !دستم به آسمانت نمی رسد اما تو که دستت به زمین میرسد یاریم کن ! !!
خدایا مرابه بزرگی چیزهایی که ارزانی کرده ای آگاه کن ,تا کوچکی چیزهایی که ندارم آرامشم را برهم نریزد......
نامه دعوت به مصاحبه 26مارچ ...تغییر سفارت از خود کی سی سی از آنکارا به ابوظبی ....اینترویو هفته اول می ...................خدایا شکرت  :
انتیجه اینترویو خودم ودخترم تک ضرب همسرم  ای پی....خدایا دوستت دارم
اولین آپدیت 10may
تشکر کنندگان: behjan ، smpf
دقایقی پیش ساعت 11.11 روز 11 ماه 11 سپری شد.
امیدوارم همه منتظرا کلیربشن
2016as36XX
برنده اصلی همسرم / کل کیس 3 نفر
آنکارا سپس تغییر به  ابوظبی توسط خودشان
مصاحبه 7 ژانویه   = >   دوران شیرین کلیرنس ( گفت یک تا دو ماه) Big Grin
اپدیتها ی سیس => 7 و 11 و 14 و 15 و 20 و 21 و 25 ژانویه ، 20 اوریل فقط نفر اصلی ( بگمونم بدلیل ای میل )
17 می فقط نفر اصلی ، 19 می کل کیس آپ دیت و نفراصلی or شد!!
٥ جون پاس ها رو تحويل دادم و همون روز همه مون اپ ديت شديم
٦ جون دوباره اپ ديت شديم و نفر اصلي دوباره / شد
٧ جون نَفَر اصلي و پسرم ايشيو شدند  ولي بنده ظاهرا گيرم (اما اپ ديت شدم)؟؟؟
١٢ جون ويزاي منم ايشيو شد!!!

ورود به امريكا ١٩ جون
درخواست پاس سفيد ٢٠ جون

راه در جهان یکی است و آن راه راستی است
(2016-01-31 ساعت 10:22)صمدی نوشته:  
(2016-01-31 ساعت 10:07)sharif.mahmoodpoor نوشته:  سلام.

دوست عزیزمن هم که دبی مدیکال رفتم هم کارت زرد من و هم مال همسرم رو گرفتن و دقیقا مثل شما یه کاغذ کپی به پاکتی که عکس قفسه سینه توش هست چسبوندن و بهمون دادن . واقعا نمیدونم چی درسته!

دوستان نگران نباشید تمام مدارک شما ضمیمه پرونده شما شده و در قالب پکیج ویزا ( همون پاکت در بسته که گوشه نداره ) به شما برگردانده میشود .
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
[quote pid='691204' dateline='1454220299']
[quote pid='691174' dateline='1454185171']
دوست عزیز با توجه به آماری که فرمودید ایا امکان کمبود ویزا میتونه به وجود بیاید برای ماها که کیسمون بالا هس....ممنون میشم اگه پاسخ سوالما بفرمایید
[/quote]

[/quote]

دوست ارجمندم این موضوع خیلی قابل پیش بینی نیست چون حتی ما که در اکتبر کارنت شدیم و مصاحبه رفتیم هم معلوم نیست ویزا بگیریم اما در حد یک حدس میشه تخمین زد که چون در ماه های بعدی خیلی کمتر از ۲۸۰۰ ماه اکتبر کارنت می کنن حجم اصلی ویزا گرفته ها و کسانی که خواهند گرفت این تعداد است و در ماه های بعدی هم تعداد کارنتی آسیا کمتر است نسبت به ماه اول هم مدت زمان انتظار AP کمتر است و هم ویزای یکضربی بیشتر که امیدوارم شرایط رو برای کیس نامبرهای بالاتر بهتر کنه و هر کسی در هر ماه که به مصاحبه میره بتونه در همون ماه ویزاشو بگیره .  فعلا یکم قضاوت واسه ماه های بعد زوده . چون من کیس های تا ۳۱۰۰ رو که کارنتی نوامبر بودن رو که بررسی می کردم خیلی از شماره ها رو تو at nvc می زنه .
تشکر کنندگان: لطف اله ، j.modarres ، asal1372 ، behjan ، matin86 ، پرسپولیس6 ، smpf
(2016-01-31 ساعت 10:34)لطف اله نوشته:  دوست عزیز با توجه به آماری که فرمودید ایا امکان کمبود ویزا میتونه به وجود بیاید برای ماها که کیسمون بالا هس....ممنون میشم اگه پاسخ سوالما بفرمایید

دوست عزیز نگران نباشید

امسال عملکرد سفارتها منظم تر از سالهای قبل بوده و طبق پیش بینی ها حجم فرمهای 260 که باید پردازش بشه از ماه مارس کمتر میشه و باعث میشه که هر ماه تعداد بیشتری رو کارنت کنند .
در ضمن کیس شما در محدوده ریسک نیست و طبق پیش بینی که سیمون انجام داده کیس 7500 به بالا در محدوده ریسک قرار دارند .
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
(2016-01-31 ساعت 12:58)Siamak.k نوشته:  
(2016-01-31 ساعت 10:34)لطف اله نوشته:  دوست عزیز با توجه به آماری که فرمودید ایا امکان کمبود ویزا میتونه به وجود بیاید برای ماها که کیسمون بالا هس....ممنون میشم اگه پاسخ سوالما بفرمایید

دوست عزیز نگران نباشید

امسال عملکرد سفارتها منظم تر از سالهای قبل بوده و طبق پیش بینی ها حجم فرمهای 260 که باید پردازش بشه از ماه مارس کمتر میشه و باعث میشه که هر ماه تعداد بیشتری رو کارنت کنند .
در ضمن کیس شما در محدوده ریسک نیست و طبق پیش بینی که سیمون انجام داده کیس 7500 به بالا در محدوده ریسک قرار دارند .
ممنون بابت دلگرمی هاتون ....انشاله همه امسال ویزا بگیرن...وموفق .مهمتر همه چیز سالم وتندرست باشن ....بازم ممنون بابت پاسخ 
**2016AS000 63
کنسولگری آنکارا,اعضای کیس 3نفر ,برنده اصلی خودم (خانم هستم ),ارسال فرم 260, چهاردهمmay .........خدایا راضیم به راضی تو ....
خدایا مرابه بزرگی چیزهایی که ارزانی کرده ای آگاه کن ,تا کوچکی چیزهایی که ندارم آرامشم را برهم نریزد......
نامه دعوت به مصاحبه 26مارچ ...تغییر سفارت از خود کی سی سی از آنکارا به ابوظبی ....اینترویو هفته اول می ...................خدایا شکرت  :
اولین آپدیت 10may
تشکر کنندگان: Siamak ، behjan ، matin86 ، smpf ، Toktam548
Heart 
(2016-01-31 ساعت 12:44)fatemeh qanbari نوشته:  [quote pid='691204' dateline='1454220299']
[quote pid='691174' dateline='1454185171']

[/quote]

دوست ارجمندم این موضوع خیلی قابل پیش بینی نیست چون حتی ما که در اکتبر کارنت شدیم و مصاحبه رفتیم هم معلوم نیست ویزا بگیریم اما در حد یک حدس میشه تخمین زد که چون در ماه های بعدی خیلی کمتر از ۲۸۰۰ ماه اکتبر کارنت می کنن حجم اصلی ویزا گرفته ها و کسانی که خواهند گرفت این تعداد است و در ماه های بعدی هم تعداد کارنتی آسیا کمتر است نسبت به ماه اول هم مدت زمان انتظار AP کمتر است و هم ویزای یکضربی بیشتر که امیدوارم شرایط رو برای کیس نامبرهای بالاتر بهتر کنه و هر کسی در هر ماه که به مصاحبه میره بتونه در همون ماه ویزاشو بگیره .  فعلا یکم قضاوت واسه ماه های بعد زوده . چون من کیس های تا ۳۱۰۰ رو که کارنتی نوامبر بودن رو که بررسی می کردم خیلی از شماره ها رو تو at nvc می زنه .
ممنون فاطمه جان که سوالما پاسخ دادید بهترین ها را واستون از خداوند بزرگ خواستارم
[/quote]
**2016AS000 63
اولین آپدیت 10may
تشکر کنندگان: Norton1 ، fatemeh qanbari ، behjan ، smpf

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان