کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان لاتاری 2016
سلام به همه دوستان
یه سئوال ذهن مرا در گیر کرده که از دوستان مطلع ممنون میشم پاسخ بدن و اون اینه که اگر در همین چند روز اخیر که دوستان میگن احتمالا گروهی کلیر کنن میخواستم بدونم برای خروج از کشور پانزده یا بیست روز مونده به اتمام مدیکال میتوانیم اولین ورود رو به آمریکا داشته باشیم چون در صورت کلیر شدن تا قبل از اون برامون امکان پذیر نمیباشد .و قصد تمدید مدیکال رو هم نداریم .با تشکر فراوان
لاتاری  2016/ افراد کیس2 نفر /کیس نامبر[##15]مصاحبه 26 اکتبر  ابوظبی هر دو کلیرنس/آپدیت 27 اکتبر سایت سفارت, 9 دسامبر , 25 ژانویه و(2 مارچ نفر دوم کیس )
9 مارچ هر دو   و 15 مارچ فقط نفر دوم کیس.کلیر بعد از 236 روز در 22 جون
تشکر کنندگان: behjan ، smpf
(2016-01-31 ساعت 14:03)panizrm نوشته:  سلام به همه دوستان
یه سئوال ذهن مرا در گیر کرده که از دوستان مطلع ممنون میشم پاسخ بدن و اون اینه که اگر در همین چند روز اخیر که دوستان میگن احتمالا گروهی کلیر کنن میخواستم بدونم برای خروج از کشور پانزده یا بیست روز مونده به اتمام مدیکال میتوانیم اولین ورود رو به آمریکا داشته باشیم چون در صورت کلیر شدن تا قبل از اون برامون امکان پذیر نمیباشد .و قصد تمدید مدیکال رو هم نداریم .با تشکر فراوان

با سلام 
ببینید تاریخ انقضای ویزای شما با تاریخ انقضای مدیکال شما همزمان میشود بنابراین طبق گقته دوستان با تجربه و همچنین نامه دریافت ویزا از طرف سفارت اگه یک ماه به انقضای مدیکال فرصت باشد یا کمتر ، حتما باید تمدید کنید.و اگر بیش از یک ماه باشد همان مدت زمانی که مدیکال وقت دارید میتوانید وارد امریکا شوید
***Case number : 1
Dv 260 : 28 may
Interview: third week of november
Abu dhabi
Up dates:18 November
Ceac update: 09 december
25 January
April 1
April 21 تبدیل به اپدیت or شدیم
April 24 نامه کلیری امد Big Grin
تشکر کنندگان: j.modarres ، behjan ، smpf ، panizrm

اینجا را مطالعه کنید.
شماره کیس: 2016as15XX ■ تاریخ رویت قبولی: 09May2015 ■ کنسولگری: ANK Changed to ABD ■تعداد افراد منظور در کیس :02 
ارسال فرمهای سری اول: 12May2015 ■ کارنت شدن کیس:25Aug2015 ■ مصاحبه: 29Oct2015 ■ دریافت کلیرنس: 22Mar2016 ■ دریافت ویزا: 4Apr2016 ■ورود به آمریکا: 18Apr2016 ■دریافت گرین کارت: 27May2016 ■ جمع تقریبی هزینه‌ها: 11M
تشکر کنندگان: behjan ، Norton1 ، smpf ، panizrm ، مل مل
(2016-01-31 ساعت 10:18)صمدی نوشته:  
(2016-01-31 ساعت 00:40)adv2016 نوشته:  
(2016-01-30 ساعت 01:15)صمدی نوشته:  دوست بزرگوار شما هم ابوظبی مصاحبه داشتید؟ میشه لطفا آدرس ایمیلی که شما براشون ایمیل زدید رو بنوسید.. خیلی ممنون میشم.
بله من دقیقا به همین آدرس سه بار ایمیل زدم و هیچ تغییری ندادن .. واقعا دیگه نمیدونم چی کار کنم .
http://abudhabiivo.net/contactus.aspx

ایمیل مستقیم سفارت رو هم امتحان کنید : abudhabiiv@state.gov
تشکر کنندگان: smpf ، behjan ، صمدی
(2016-01-31 ساعت 15:41)Khosrow_53 نوشته:  

اینجا را مطالعه کنید.

پانیز جان از بین سفرنامه دوستانی که تو 3 سال گذشته برای اولین ورودشون نوشته بودن چندین مورد تاکیید داشتن که یک هفته قبل از اتمام ویزا ورود داشتن و هیچ سوالی هم ازشون در این مورد نشده، با خیال راحت کارات رو انجام بده اگه قرار بود مشکلی داشته باشه اعتبار کمتری مثلا 5 ماه برای ویزا میزاشتن [عکس: wink.png]  موفق باشید
2014  -  2015  -  2017  -  2018  -   2019 : 2019AS00007000
تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز می شود ...
تشکر کنندگان: Khosrow_53 ، smpf ، panizrm ، behjan ، مل مل
(2016-01-31 ساعت 18:18)sheghi نوشته:  
(2016-01-31 ساعت 15:41)Khosrow_53 نوشته:  
یه سئوال ذهن مرا در گیر کرده که از دوستان مطلع ممنون میشم پاسخ بدن ...

اینجا را مطالعه کنید.

پانیز جان... با خیال راحت کارات رو انجام بده...
[عکس: wink.png]  موفق باشید
دوست گرامی،
با شما کاملا موافقم و اصلا جای نگرانی نیست.

شماره کیس: 2016as15XX ■ تاریخ رویت قبولی: 09May2015 ■ کنسولگری: ANK Changed to ABD ■تعداد افراد منظور در کیس :02 
ارسال فرمهای سری اول: 12May2015 ■ کارنت شدن کیس:25Aug2015 ■ مصاحبه: 29Oct2015 ■ دریافت کلیرنس: 22Mar2016 ■ دریافت ویزا: 4Apr2016 ■ورود به آمریکا: 18Apr2016 ■دریافت گرین کارت: 27May2016 ■ جمع تقریبی هزینه‌ها: 11M
تشکر کنندگان: smpf ، panizrm ، behjan ، Toktam548 ، saed.asefi ، sheghi
(2016-01-31 ساعت 10:07)sharif.mahmoodpoor نوشته:  
(2016-01-31 ساعت 01:22)پرسپولیس6 نوشته:  
(2016-01-31 ساعت 00:51)behjan نوشته:  باسلام دوست عزیز من مدارکم چک کردم کارت زردواکسن رابه من پس دادند فقط تو nmcازآن کپی گرفت و گذاشت توپرونده والان هم کارت پیش خودم هست البته من در ابوظبی مدیکالم انجام دادم وکیس لاتاری هستم بازم اگر بقیه دوستان یا مدیران محترم نظر بدهند  ممنون میشیم با سپاس
Behjan عزیز
فرمایش شما صحیح است
کارت زرد ما هم نزد خودمونه. نگران نباشید. این روال طبیعیست .
کامیاب باشید
سلام.
دکتر اونگان از ما کارت زردهامون رو گرفت.حتی من پرسیدم که پس اونها رو بهمون نمیدین گفتن نه باید پیش ما بمونه.فقط یه کاغذ کپی که رو پاکت مدیکال چسبونده بودن رو بهمون داد که واکسنهارو توش زده.

ینی باید کارتارو میگرفتیم ایا واقعا؟؟

دوست عزیز
مدیکال ما دبی و مصاحبه مون ابوظبی بوده و کارتهای زرد مارو پس دادن ولی چند پست بالاتر دوستانی اشاره کردند که مصاحبه ابوظبی بوده اند ولی کارتهاشونو ضمیمه پرونده شون کرده اند که این یه دوگانگی رو نشون میده . دلیلش هم برمن پوشیده س .
متاسفانه در خصوص آنکارا اطلاعی ندارم .
ضمنا امضاتون خیلی با مزه س .
موفق باشید
F4 Category‎
PD ‎2008
‎Case ‎No. ABD2010 ******
با نام کاربری sepidar

کیس لاتاری با کیس نامبر 2016xxx
تعداد نفرات 4/رویت قبولی هفته ی آخر می/ارسال فرم هفته ی اول جولای/ (دلیل تاخیر درمصاحبه)تغییر سفارت از آنکارا به ابوظبی توسط خودم/مصاحبه اوایل نوامبر/هردو دارای شغل دولتی و لیسانس غیرحساس/ برنده اصلی س ارتش/ آپدیت سفارت فردای مصاحبه/ آپدیت سیس 9 دسامبر 25 ژانویه 17 مارچ 22 مارچ/کلیرنس 22 مارچ/ ورود به نیویورک 28 اپریل/تاریخ رسیدن ssn یک هفته بعد/
تازه اول راهشه بقیه شم با خودشه/ فکرنکن هرچی از این دست بدی همونو از اون دست میگیری  حتما" صدبرابرشو میگیری
تشکر کنندگان: smpf ، behjan ، مل مل ، sharif.mahmoodpoor ، j.modarres
من هم ابوظبی بودم کارت زرد را توی سفارت فقط گرفت بعد دوباره تحویل داد. اخه مهم نیست چون اونها نظر پزشک به دردشون میخوره که برای مدیکال هم یک کپی از کارت زرد توی بیمارستان برداشتند. البته من مدیکال ابوظبی رفتم.
کیس???1 مکان/تاریخ مصاحبهABD/Oct  آپدیت سفارتOct/27-Jan/27  آپدیت سیسDec/27-Jan/14/25/27-Feb/2/9 کلیر Feb/3
ISSUE: Feb/10

با آرزوی موفقیت
سفرنامه من

تشکر کنندگان: behjan ، PNM ، matin.sh ، matin86 ، مل مل ، j.modarres ، smpf
با سلام به مدیران و دوستان پیشکسوت
ایا دوستان عزیز نظری در مورد کلیر شدن جمعی از دوستان در ماه فوریه دارند؟ ایا مانند پارسال این اتفاق به زودی میافتد؟ و در ادمه نیز روند کلیر شدن افراد به صورت متعادلی اتفاق می افتد؟ ایا میشه پیش بینی کرد از الان
با تشکر
***Case number : 1
Dv 260 : 28 may
Interview: third week of november
Abu dhabi
Up dates:18 November
Ceac update: 09 december
25 January
April 1
April 21 تبدیل به اپدیت or شدیم
April 24 نامه کلیری امد Big Grin
تشکر کنندگان: behjan ، matin86 ، panizrm ، smpf
(2016-01-31 ساعت 22:11)Joje mohajer نوشته:  با سلام به مدیران و دوستان پیشکسوت
ایا دوستان عزیز نظری در مورد کلیر شدن جمعی از دوستان در ماه فوریه دارند؟ ایا مانند پارسال این اتفاق به زودی میافتد؟ و در ادمه نیز روند کلیر شدن افراد به صورت متعادلی اتفاق می افتد؟ ایا میشه پیش بینی کرد از الان
با تشکر

دوست خوش مرام

بنده مطمئن هستم که کلیر گروهی رو صددرصد توی فوریه شاهد خواهیم بود . شک نکنید.
تازه من اونقدر خوشبینم که از فردا بعدازظهر حدود ساعت 17 با شروع اول هفته ی اونوریا چشم انتظارم .ایشالله همین هفته شاهد خبرای خوبی خواهیم بود.
ببینم اولین چراغو کی روشن میکنه ؟

دل روشنم قربونیه شادیاتون ................................................................................................................
F4 Category‎
PD ‎2008
‎Case ‎No. ABD2010 ******
با نام کاربری sepidar

کیس لاتاری با کیس نامبر 2016xxx
تعداد نفرات 4/رویت قبولی هفته ی آخر می/ارسال فرم هفته ی اول جولای/ (دلیل تاخیر درمصاحبه)تغییر سفارت از آنکارا به ابوظبی توسط خودم/مصاحبه اوایل نوامبر/هردو دارای شغل دولتی و لیسانس غیرحساس/ برنده اصلی س ارتش/ آپدیت سفارت فردای مصاحبه/ آپدیت سیس 9 دسامبر 25 ژانویه 17 مارچ 22 مارچ/کلیرنس 22 مارچ/ ورود به نیویورک 28 اپریل/تاریخ رسیدن ssn یک هفته بعد/
تازه اول راهشه بقیه شم با خودشه/ فکرنکن هرچی از این دست بدی همونو از اون دست میگیری  حتما" صدبرابرشو میگیری
Big Grin 
با تشکر

حتما حتما امیدوارم تا اواسط فوریه این تاپیک کلیر بارونه...
کیس???1 مکان/تاریخ مصاحبهABD/Oct  آپدیت سفارتOct/27-Jan/27  آپدیت سیسDec/27-Jan/14/25/27-Feb/2/9 کلیر Feb/3

با آرزوی موفقیت
سفرنامه من

تشکر کنندگان: PNM ، behjan ، Toktam548 ، fatemeh qanbari ، rezamehrzad ، matin86 ، مل مل ، j.modarres ، smpf ، Joje mohajer ، SornaSoftt
یواش یواش باید کوله بارمون از این تاپیک جمع کنیم بریم توی تاپیک ورود آمریکا

با آرزوی موفقیت
سفرنامه من

(2016-01-31 ساعت 23:48)Norton1 نوشته:  
با تشکر
امید وارم بزودی همه بااخبار بسیار خوش مواجه بشیم.

حتما حتما امیدوارم تا اواسط فوریه این تاپیک کلیر بارونه...
تشکر کنندگان:
(2016-01-30 ساعت 16:17)fatemeh qanbari نوشته:  آماری از کیس های ایروان که در ماه اکتبر مصاحبه داشته اند . تاریخ ۳۰ ژانویه
تعداد مصاحبه شوندگان : ۸۷ کیس اصلی
تعداد کیس هایی که در اکتبر ایشود شده اند : ۱۱ کیس اصلی + ۱۰ نفر زیر مجموعه = ۲۱ نفر که ویزا گرفته اند .
تعداد کیس هایی که در نوامبر ایشود شده اند : ۸ کیس اصلی + ۵ نفر زیر مجموعه = ۱۳ نفر ویزا گرفته اند.
تعداد کیس هایی که در دسامبر ایشود شده اند : ۲ کیس اصلی + ۱ نفر زیر مجموعه = ۳ نفر ویزا گرفته اند .
تعداد کیس هایی که در ژانویه ایشود شده اند : ۲ کیس اصلی + ۲نفر زیر مجموعه = ۴ نفر ویزا گرفته اند .
در مجموع در طول این ۴ ماه ۴۱ نفر ویزا گرفته اند که ۲۳ نفر کیس اصلی و ۱۸ نفر زیر مجموعه بوده اند .
در حال حاضر ۴۴ کیس اصلی در مرحله اداری یا AP قرار دارند به همراه ۴۲ نفر زیر مجموعه آنها که در مجموع ۸۶ نفر در انتظار کلیر هستند .
۱۴ کیس اصلی در حالت ready هستند به همراه ۱۷ نفر زیر مجموعه آنها که در مجموع ۳۱نفر هستند .
۶ کیس اصلی refused شده اند به همراه ۵ نفر زیر مجموعه آنها که در مجموع ۱۱ نفر هستند .
۱۷ کیس اصلی در  ژانویه آپدیت پراکنده داشتند که از این تعداد ۳ کیس در ۲۵ ژانویه آپدیت داشتند .
سلام دوست عزیز
ضمن تشکر فراوان از زحمات شما
لطفاً بفرمائید آیا آمار مشابهی در خصوص مصاحبه شدگان سفارت ایروان در ماه ژانویه دارید ؟
تشکر کنندگان: fatemeh qanbari ، panizrm ، behjan ، smpf ، matin86 ، SornaSoftt
--> آخرین آمار سایت سیمون تا تاریخ 31 ژانویه. این آمار دقیقتره چون من کسانی که کیسشون در حالت READY هستش و یعنی برای مصاحبه به سفارت نرفتن(کلا نرفتن یا هنوز وقت مصاحبه شون نشده) رو از آمار سفارت خارج کردم تا گزارش کار سفارت دقیقتر در بیاد.

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان