کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان لاتاری 2016
(2016-02-07 ساعت 18:53)آنیسا91 نوشته:  
(2016-02-07 ساعت 18:32)Amirreza65 نوشته:  والا من که دیگه بریدم!!! الان بیش از 4 ماه میگذره و همچنان منتظریم.

دقیقا ماهم خسته شدیم دیگه .البته برای کیسهای ما که نفر اصلی گرفتن و نفر دوم نه سخته

واقعا همینطوره
شماره کیس:**15
مصاحبه:5اکتبر ابوظبی
برنده اصلی:همسرم
دریافت ویزا:همسر و فرزندم یکضرب و خودمAp
ورود برنده اصلی به امریکا:22مارچ،3فروردین
سربازی:س پ ا ه
مدرک:لیسانس معماری؛شغل آزاد
اپدیت:9دسامبر و 25 ژانویه و 15فوریه 18و21 مارچ(البته این3تاآپ آخر جواب ایمیل هام بوده) 20اپریل سایت ceac
روز مصاحبه در سایت ابوظبی
کلیر:؟؟؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2016-02-07 ساعت 18:18)behjan نوشته:  
(2016-02-07 ساعت 16:46)fatemeh qanbari نوشته:  
(2016-02-07 ساعت 01:12)rezamehrzad نوشته:  من و چند نفر  دیگه از سفارت ایروانی‌ها داریم از 120 روز هم می‌گذریم!  ):
دوست عزیز تا اونجا که من بررسی کردم حدود ۱۰ نفر تا حالا کلیر شدن و در مجموع حدود ۴۰ نفر آپدیت از ۱ و ۲ و ۳ و ۴ و ۵ فوریه دارن برای هر سه سفارت که بیشترین کلیری برای ابوظبی بوده

باسلام بزرگواری فرمودییدخیلی ممنون از آمار تون سوالی داشتم از بین این دوستان کیسهای 1 نفره هم کلیر شده اند یا همه کیسهای خانواده بودند. با سپاس
همه دوستان کیس خانوادگی بودن که کلیر شدن
تشکر کنندگان: behjan ، rezamehrzad ، panizrm
از دوستان عزيز خواهش ميكنم ادرس ايميل سفارت انكارا رو برام بفرستن ممنون از همگي
تشکر کنندگان:
(2016-02-07 ساعت 19:51)پرشان نوشته:  از دوستان عزيز خواهش ميكنم ادرس ايميل سفارت انكارا رو برام بفرستن ممنون از همگي

امضاتون لطفا كامل كنيد

شماره كيس ٣٥٠٠
مصاحبه ايوظبي ٢٠ ژانويه
تعداد افراد كيس ٦
اپديت ٢٥ ژانويه در سايت سيس
خدمت انجام ندادم
تشکر کنندگان: mehre cyrus
دوستان اگر برای سفارت بخواهیم ایمیل بزنیم و راجع به تاخیر کلیر سوال کنیم چه متنی می نوسید میشه از دوستان مسلط به نوشتار اداری یه نمونه راهنمایی بفرمایید

مثلا شروع نامه اینطور باشه
Hello it's me ... [emoji6][emoji1](Adele)
خوبه

بدور از شوخی که خواستم یکم جو عوض شه سوالم را جواب بدین ممنون میشم

نوع ویزا :eb1.   تاریخ اپروو:۹اپریل .   تاریخ دریافت  کیس نامبر:۸ می  
نامه دریافت مدارک ازnvc:نوزده اگوست  
دریافت تایید تکمیل مدارک از nvc :پانزده سپتامبر  
تاریخ اعلام مصاحبه:۳اکتبر  
مصاحبه:۵نوامبر ابوظبی
اپدیت ها
همه اعضا :۷ و ۹ نوامبردر سایت سفارت.
کیس اصلی: ۱۲ ،١٦،١٧نوامبر ٧،٩ دسامبر ٢٥ژانويه (٥اپريل ٣مي بعد از ايميل به سفارت )٤ مي ،٥مي در  سیس   
بقيه اعضا: ۱۶ نوامبر ٧،٩دسامبر ٢٥ژانويه  ٥مي در سايت سیس .  
٥مي تبديل به or در سيس بعد از دقيقا ٦ماه  
كلير:10می                
تشکر کنندگان: behjan ، mehre cyrus ، rezamehrzad ، مل مل ، matin86 ، chakavakl ، panizrm
(2016-02-07 ساعت 19:51)پرشان نوشته:  از دوستان عزيز خواهش ميكنم ادرس ايميل سفارت انكارا رو برام بفرستن ممنون از همگي

سلام دوست عزیز
آنکارا به ایمیل خیلی دیر پاسخ میده یا پاسخ نمیده ولی از طریق contact us سایت یکی دو روزه جواب می ده اینم لینکش:
http://turkey.usembassy.gov/iv-form2.html
موفق باشید
1 - شماره کیس:2016AS000009XX
2 - تاریخ رویت قبولی: May - 6 - 2015
3 - کنسولگری: ANKARA
4 - تعداد افراد منظور در کیس : 3
5 - ارسال فرمهای سری اول: May - 24 - 2015
6 - کارنت شدن کیس: August - 12 - 2015
7 - نامه دوم  25 August
8 - مصاحبه  هفته سوم اکتبر
9 - وضعیت AP
10 - كلير  9 March
صدور ویزا  21 March
تشکر کنندگان: j.modarres

از دوستان عزیز خواهش میکنم امصاشونو تکمیل نمایند. ممنون از همگی .
F4 Category‎
PD ‎2008
‎Case ‎No. ABD2010 ******
با نام کاربری sepidar

کیس لاتاری با کیس نامبر 2016xxx
تعداد نفرات 4/رویت قبولی هفته ی آخر می/ارسال فرم هفته ی اول جولای/ (دلیل تاخیر درمصاحبه)تغییر سفارت از آنکارا به ابوظبی توسط خودم/مصاحبه اوایل نوامبر/هردو دارای شغل دولتی و لیسانس غیرحساس/ برنده اصلی س ارتش/ آپدیت سفارت فردای مصاحبه/ آپدیت سیس 9 دسامبر 25 ژانویه 17 مارچ 22 مارچ/کلیرنس 22 مارچ/ ورود به نیویورک 28 اپریل/تاریخ رسیدن ssn یک هفته بعد/
تازه اول راهشه بقیه شم با خودشه/ فکرنکن هرچی از این دست بدی همونو از اون دست میگیری  حتما" صدبرابرشو میگیری
تشکر کنندگان: behjan ، matin86 ، j.modarres
من یه inquiry از طریق contact us سایت سفارت براشون فرستادم ببینیم این هفته یه تکونی به خودشون میدن

نوع ویزا :eb1.   تاریخ اپروو:۹اپریل .   تاریخ دریافت  کیس نامبر:۸ می  
نامه دریافت مدارک ازnvc:نوزده اگوست  
دریافت تایید تکمیل مدارک از nvc :پانزده سپتامبر  
تاریخ اعلام مصاحبه:۳اکتبر  
مصاحبه:۵نوامبر ابوظبی
اپدیت ها
همه اعضا :۷ و ۹ نوامبردر سایت سفارت.
کیس اصلی: ۱۲ ،١٦،١٧نوامبر ٧،٩ دسامبر ٢٥ژانويه (٥اپريل ٣مي بعد از ايميل به سفارت )٤ مي ،٥مي در  سیس   
بقيه اعضا: ۱۶ نوامبر ٧،٩دسامبر ٢٥ژانويه  ٥مي در سايت سیس .  
٥مي تبديل به or در سيس بعد از دقيقا ٦ماه  
كلير:10می                
تشکر کنندگان: پرسپولیس6 ، مل مل ، panizrm ، matin86
(2016-02-07 ساعت 18:06)masoud.h نوشته:  
(2016-02-07 ساعت 14:42)aminreza نوشته:  
(2016-02-07 ساعت 13:47)sara20e نوشته:  انگار سفارت ایروان ما رو فراموش کرده.اصلا هیچ خبری نیست.
 بله واقعا فراموش کردن انگار . کیس های مهاجرتی دیگه رو خوب کلیر می کنند ولی از کیس لاتاری هیچ . جناب مسعود بازم شما 2 تا آپدیت داشنین من هیچ آپدیتی هم نداشتم .نامه زده بودین ؟ فردا 4 ماه شد رفتم مصاحبه و نه آپدیتی هست و نه خبری .
من چند باری ایمیل دادم ، ولی فکر نکنم به خاطر ایمیل بوده باشه ! در کل برا بقیه هم به همین صورت...

دقیقا آپدیت هاتون به حاطر ایمیل هایی که به سفارت زدین هست . به ازای هر ایمیل، کیس در سیس یک بار آپدیت می خوره
شماره کیس:$$2016AS2$ ، کنسولگری:آنكارا تغيير داده به ايروان توسط KCC، تعداد افراد کیس: 1نفر، تاريخ مصاحبه: هفته دوم اكتبر، آپديت : 16 اكتبر ، 3 مارچ ، کلیرنس : 3 مارچ
تشکر کنندگان: مل مل
(2016-02-08 ساعت 02:01)aminreza نوشته:  
(2016-02-07 ساعت 18:06)masoud.h نوشته:  
(2016-02-07 ساعت 14:42)aminreza نوشته:   بله واقعا فراموش کردن انگار . کیس های مهاجرتی دیگه رو خوب کلیر می کنند ولی از کیس لاتاری هیچ . جناب مسعود بازم شما 2 تا آپدیت داشنین من هیچ آپدیتی هم نداشتم .نامه زده بودین ؟ فردا 4 ماه شد رفتم مصاحبه و نه آپدیتی هست و نه خبری .
من چند باری ایمیل دادم ، ولی فکر نکنم به خاطر ایمیل بوده باشه ! در کل برا بقیه هم به همین صورت...

دقیقا آپدیت هاتون به حاطر ایمیل هایی که به سفارت زدین هست . به ازای هر ایمیل، کیس در سیس یک بار آپدیت می خوره
با سلام
البته در اينكه سفارت ايروان كند عمل ميكنه شكي نيست ولي شما چون مصاحبتون قبل از ژانويه ٢٠١٦ بوده خوب شايد تعدادي از آپديت هاتون قبل سال بوده كه نتونستين ببينين!!
كيس:**٤١
٢ نفر
مصاحبه:انكارا-خودشون تغيير به ايروان
تاريخ مصاحبه:٢٥ ژانويه 
نتيجه:AP
اپديت ها:١١ژانويه-٢٥ ژانويه-٢٩ ژانويه-١فوريه
٢٧ جولاي كليري همسر
٢٩ جولاي دوخطي خودم
و بالاخره ١ اگوست كليري خودم
تشکر کنندگان: مل مل ، matin86 ، ستوده
از دوستان عزيز خواهش ميكنم ادرس ايميل سفارت انكارا رو برام بفرستن ممنون از همگي
تشکر کنندگان: golia
(2016-02-08 ساعت 08:41)Hosein_hhs نوشته:  
(2016-02-08 ساعت 02:01)aminreza نوشته:  
(2016-02-07 ساعت 18:06)masoud.h نوشته:  من چند باری ایمیل دادم ، ولی فکر نکنم به خاطر ایمیل بوده باشه ! در کل برا بقیه هم به همین صورت...

با سلام
البته در اينكه سفارت ايروان كند عمل ميكنه شكي نيست ولي شما چون مصاحبتون قبل از ژانويه ٢٠١٦ بوده خوب شايد تعدادي از آپديت هاتون قبل سال بوده كه نتونستين ببينين!!
درسته سیس در ژانویه باز میشه و ما آپدیت های قبل ژانویه رو نمی تونیم ببینیم ولی وقتی آخرین آپدیت من 16 اکتبر هست و اگر آپدیتی مثلا در نوابر یا دسامبر داشتم اونجا به عنوان آخرین آپدیت ثبت می شد .
شماره کیس:$$2016AS2$ ، کنسولگری:آنكارا تغيير داده به ايروان توسط KCC، تعداد افراد کیس: 1نفر، تاريخ مصاحبه: هفته دوم اكتبر، آپديت : 16 اكتبر ، 3 مارچ ، کلیرنس : 3 مارچ
تشکر کنندگان: مل مل ، matin86 ، rezamehrzad
سلام
دوستان یک سوال
چرا گاهی سایت سیس اپدیت میشه ولی سایت سفارت خیر؟
مثلا من چند اپ در سیس داشتم ولی در سفارت خیر
واگر این اپ ها از امریکاست چرا / همچنان وجود داره؟
قربان شما
2016as36XX
برنده اصلی همسرم / کل کیس 3 نفر
آنکارا سپس تغییر به  ابوظبی توسط خودشان
مصاحبه 7 ژانویه   = >   دوران شیرین کلیرنس ( گفت یک تا دو ماه) Big Grin
اپدیتها ی سیس => 7 و 11 و 14 و 15 و 20 و 21 و 25 ژانویه ، 20 اوریل فقط نفر اصلی ( بگمونم بدلیل ای میل )
17 می فقط نفر اصلی ، 19 می کل کیس آپ دیت و نفراصلی or شد!!
٥ جون پاس ها رو تحويل دادم و همون روز همه مون اپ ديت شديم
٦ جون دوباره اپ ديت شديم و نفر اصلي دوباره / شد
٧ جون نَفَر اصلي و پسرم ايشيو شدند  ولي بنده ظاهرا گيرم (اما اپ ديت شدم)؟؟؟
١٢ جون ويزاي منم ايشيو شد!!!

ورود به امريكا ١٩ جون
درخواست پاس سفيد ٢٠ جون

راه در جهان یکی است و آن راه راستی است
تشکر کنندگان:
سلام امضا را از كجا برم تكميل كنم؟
تشکر کنندگان:
با سلام به همه دوستان
گویا عزیزانی که جدیدا کلیر شدند در ارتش خدمت کرده اند و در پستها ندیدم کسی که در سپاه خدمت کرده باشد کلیر شده باشد .آیا برذاشت من درست بوده و همسر من که در سپاه خدمت کرده حالا حالا باید منتظر بمونیم؟با تشکر
لاتاری  2016/ افراد کیس2 نفر /کیس نامبر[##15]مصاحبه 26 اکتبر  ابوظبی هر دو کلیرنس/آپدیت 27 اکتبر سایت سفارت, 9 دسامبر , 25 ژانویه و(2 مارچ نفر دوم کیس )
9 مارچ هر دو   و 15 مارچ فقط نفر دوم کیس.کلیر بعد از 236 روز در 22 جون
تشکر کنندگان: nik.truth

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان