کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان لاتاری 2016
(2016-02-08 ساعت 10:39)aminreza نوشته:  
(2016-02-08 ساعت 08:41)Hosein_hhs نوشته:  
(2016-02-08 ساعت 02:01)aminreza نوشته:  دقیقا آپدیت هاتون به حاطر ایمیل هایی که به سفارت زدین هست . به ازای هر ایمیل، کیس در سیس یک بار آپدیت می خوره
با سلام
البته در اينكه سفارت ايروان كند عمل ميكنه شكي نيست ولي شما چون مصاحبتون قبل از ژانويه ٢٠١٦ بوده خوب شايد تعدادي از آپديت هاتون قبل سال بوده كه نتونستين ببينين!!
درسته سیس در ژانویه باز میشه و ما آپدیت های قبل ژانویه رو نمی تونیم ببینیم ولی وقتی آخرین آپدیت من 16 اکتبر هست و اگر آپدیتی مثلا در نوابر یا دسامبر داشتم اونجا به عنوان آخرین آپدیت ثبت می شد .

بعيد ميدوم دوست عزيز كلا در خصوص اپديت هاي ٢٠١٥ چيزي تو سيس نمايش بده حالا اينو بايد اساتيد فن نظر بدن ولي من يكي از دوستانم انكارا بود يك ماه پيش كلير شد و براش ايميل اومد و تو ايميل هم اشاره شده بود كه نيازي به كنترل كردن سايت سفارت نيست و سايت سفارت بعد اينكه ايشون ويزاشو گرفت ايشود شد سيس هم به همين شكل.
كيس:**٤١
٢ نفر
مصاحبه:انكارا-خودشون تغيير به ايروان
تاريخ مصاحبه:٢٥ ژانويه 
نتيجه:AP
اپديت ها:١١ژانويه-٢٥ ژانويه-٢٩ ژانويه-١فوريه
٢٧ جولاي كليري همسر
٢٩ جولاي دوخطي خودم
و بالاخره ١ اگوست كليري خودم
تشکر کنندگان: پرسپولیس6 ، behjan ، مل مل
(2016-02-08 ساعت 11:43)panizrm نوشته:  با سلام به همه دوستان
گویا عزیزانی که جدیدا کلیر شدند در ارتش خدمت کرده اند و در پستها ندیدم کسی که در سپاه خدمت کرده باشد کلیر شده باشد .آیا برذاشت من درست بوده و همسر من که در سپاه خدمت کرده حالا حالا باید منتظر بمونیم؟با تشکر

دوست عزیز سربازی همسر من هم ارتش بوده.تازه ما یک گواهی مبنی بر اینکه سربازی همسرم در سازمان فنی حرفه ای بوده هم برده بودیم و آپدیتهامون مثل شماست.
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
تشکر کنندگان: golia ، panizrm ، مل مل
(2016-02-08 ساعت 13:06)a4542 نوشته:  
(2016-02-08 ساعت 11:43)panizrm نوشته:  با سلام به همه دوستان
گویا عزیزانی که جدیدا کلیر شدند در ارتش خدمت کرده اند و در پستها ندیدم کسی که در سپاه خدمت کرده باشد کلیر شده باشد .آیا برذاشت من درست بوده و همسر من که در سپاه خدمت کرده حالا حالا باید منتظر بمونیم؟با تشکر

دوست عزیز سربازی همسر من هم ارتش بوده.تازه ما یک گواهی مبنی بر اینکه سربازی همسرم در سازمان فنی حرفه ای بوده هم برده بودیم و آپدیتهامون مثل شماست.

سلام بنده در ارتش خدمت کردم و شغل شرکت خصوصی و الان چهار ماه است در دوران کلیری بسر می برم مصاحبه ابوظبی
آن ‎‎کيس نامبر‎‎ 2016AS1###: ‎‎
تعداد افراد: 3 نفر
کنسولگری:  Abu Dhabi‎‎ (تغییر کنسول گری از طرف‎‎kcc‎‎)
ارسال فرم : ‎‎ 29‎‎ می
تاریخ مصاحبه: 13 اکتبر
وضعیت :  نفر اصلی ap ، همسر و فرزند ready
شرایط : سربازی نیروی هوایی ارتش،لیسانس حسابداری ،شرکت خصوصی،‎‎
آپدیت ها : سایت سفارت  13‎‎ اکتبر،31 مارچ، سایت سیس : 9دسامبر،25 ژانویه، 9 مارچ ، 15 مارچ همسر و فرزند ، 12 آپریل ، 17 آپریل
کلیر: 31 مارچ بعد از 171 روز
ایشود : 17 آپریل
دریافت ویزا 23 آپریل
ورود : کالیفرنیا 21 جولای 2016
تشکر کنندگان: golia ، sahar2016 ، matin86 ، panizrm ، مل مل
(2016-02-08 ساعت 12:14)Hosein_hhs نوشته:  
(2016-02-08 ساعت 10:39)aminreza نوشته:  
(2016-02-08 ساعت 08:41)Hosein_hhs نوشته:  با سلام
البته در اينكه سفارت ايروان كند عمل ميكنه شكي نيست ولي شما چون مصاحبتون قبل از ژانويه ٢٠١٦ بوده خوب شايد تعدادي از آپديت هاتون قبل سال بوده كه نتونستين ببينين!!
درسته سیس در ژانویه باز میشه و ما آپدیت های قبل ژانویه رو نمی تونیم ببینیم ولی وقتی آخرین آپدیت من 16 اکتبر هست و اگر آپدیتی مثلا در نوابر یا دسامبر داشتم اونجا به عنوان آخرین آپدیت ثبت می شد .

بعيد ميدوم دوست عزيز كلا در خصوص اپديت هاي ٢٠١٥ چيزي تو سيس نمايش بده حالا اينو بايد اساتيد فن نظر بدن ولي من يكي از دوستانم انكارا بود يك ماه پيش كلير شد و براش ايميل اومد و تو ايميل هم اشاره شده بود كه نيازي به كنترل كردن سايت سفارت نيست و سايت سفارت بعد اينكه ايشون ويزاشو گرفت ايشود شد سيس هم به همين شكل.
ببینید قبل ژانویه سیس باز نمیشه این دلیل نمیشه که بعد ژانویه هم نتونیم آپدیت قبل از  ژانویه رو ببینیم . فرض بر مثال کیسی نوابر رفته مصاحبه و دسامبر یک بار آپدیت شده  و چون ژانویه نشده بوده نمی تونسته ببینه .ژانویه میشه و سایت سیس باز میشه و می بینه که آخرین آپدیتش دسامبر بوده . امیدوارم تونسته باشم مطلب رو برسونم
شماره کیس:$$2016AS2$ ، کنسولگری:آنكارا تغيير داده به ايروان توسط KCC، تعداد افراد کیس: 1نفر، تاريخ مصاحبه: هفته دوم اكتبر، آپديت : 16 اكتبر ، 3 مارچ ، کلیرنس : 3 مارچ
تشکر کنندگان: matin86
(2016-02-08 ساعت 14:07)samira2016 نوشته:  سلام دوستان من 15 بهمن یا همون 4 فوریه یعنی 5 شنبه گذشته  مصاحبه داشتم ، متاسفانه چک خوردیم حالا باید چیکار کنم ، چه مدت بعد و کجا رو چک کنیم ؟ یک برگه ی سفید بهمون دادن گفتن مراحل اداری دارید و سایت و چک کنید
آیا ممکنه اصلا ویزایی برامون صادر نشه ، ما سه نفریم شوهر سربازی نرفته بود اما من شاغل هستم البته شرکتمون بزرگ است اما دولتی نیست ، به هر حال شانس ما اینطور بود
حس خوبی ندارم احساس میکنم تحقیر شدم  ، خوب این چک ها رو قبل از رفتن ما به مصاحبه انجام میدادن دیگه ، این همه هم تا به حال خرج کردیم هیچی هم معلوم نیست ، توکل به خدا ، ببینیم چی میشه ، ممنون اگه راهنمایی کنید منو

سلام دوست عزيز
اميدتان به خدا باشه، اگر نمیخواستن ویزا بدهند همان روز مصاحبه ریجکت میشدید.من از وضعیت کیس شما اطلاعی ندارم ولی فکر کنم حداقل دو تا سه کلیرنس شما طول بکشه. تنها صبوری نیاز داره و افکار مثبت.
موفق باشید.
***Case number : 1
Dv 260 : 28 may
Interview: third week of november
Abu dhabi
Up dates:18 November
Ceac update: 09 december
25 January
April 1
April 21 تبدیل به اپدیت or شدیم
April 24 نامه کلیری امد Big Grin
تشکر کنندگان: samira2016 ، sahar2016 ، behjan ، matin86 ، مل مل
(2016-02-08 ساعت 14:07)samira2016 نوشته:  سلام دوستان من 15 بهمن یا همون 4 فوریه یعنی 5 شنبه گذشته  مصاحبه داشتم ، متاسفانه چک خوردیم حالا باید چیکار کنم ، چه مدت بعد و کجا رو چک کنیم ؟ یک برگه ی سفید بهمون دادن گفتن مراحل اداری دارید و سایت و چک کنید
آیا ممکنه اصلا ویزایی برامون صادر نشه ، ما سه نفریم شوهر سربازی نرفته بود اما من شاغل هستم البته شرکتمون بزرگ است اما دولتی نیست ، به هر حال شانس ما اینطور بود
حس خوبی ندارم احساس میکنم تحقیر شدم  ، خوب این چک ها رو قبل از رفتن ما به مصاحبه انجام میدادن دیگه ، این همه هم تا به حال خرج کردیم هیچی هم معلوم نیست ، توکل به خدا ، ببینیم چی میشه ، ممنون اگه راهنمایی کنید منو

سلام عزیزم.البته که کلیرنس حس بدی به آدم میده ولی خواهش میکنم نگو حس تحقیر.متاسفانه اکثر ما بجرم ایرانی بودنمون کلیرنس را باید تحمل کنیم.براتون آرزوی خبرهای خوب هرچه زودتر رادارم.
2016as48xxچهارنفر.مصاحبه  ارمنستان خودم برنده اصلی وفرزندانم یکضرب,همسرم ای پی.که بعداز138 روزکلیرشد.ساکن هیوستون.(راستی lighthouseیعنی فانوس دریایی ( Shy
تشکر کنندگان: samira2016 ، matin86 ، مل مل
اطمینان بهتون میدم اگه دروغ نگفته باشید صد در صد کلير می شید
کیس???1 مکان/تاریخ مصاحبهABD/Oct  آپدیت سفارتOct/27-Jan/27  آپدیت سیسDec/27-Jan/14/25/27-Feb/2/9 کلیر Feb/3
ISSUE: Feb/10

با آرزوی موفقیت
سفرنامه من

تشکر کنندگان: golia ، samira2016 ، matin86 ، مل مل ، PNM ، SornaSoftt
(2016-02-08 ساعت 14:25)samira2016 نوشته:  ممنون ماندانا ی عزیز و جناب   Joje mohajer
میخاستم بدونم از کجا معلوم که reject نشده باشم حالا ؟

اونطور که از تجربیات دوستان خوندم، ریجکت راهمان موقع مصاحبه اعلام میکنند نه درزمان کلیرنس.
2016as48xxچهارنفر.مصاحبه  ارمنستان خودم برنده اصلی وفرزندانم یکضرب,همسرم ای پی.که بعداز138 روزکلیرشد.ساکن هیوستون.(راستی lighthouseیعنی فانوس دریایی ( Shy
تشکر کنندگان: matin86 ، مل مل ، SornaSoftt ، samira2016
(2016-02-08 ساعت 14:07)samira2016 نوشته:  سلام دوستان من 15 بهمن یا همون 4 فوریه یعنی 5 شنبه گذشته  مصاحبه داشتم...حس خوبی ندارم احساس میکنم تحقیر شدم...
چرا احساس می کنید که تحقیر شدید؟ آفیسر با شما برخورد بدی داشت یا احیانا به شما توهین کرد؟
شماره کیس: 2016as15XX ■ تاریخ رویت قبولی: 09May2015 ■ کنسولگری: ANK Changed to ABD ■تعداد افراد منظور در کیس :02 
ارسال فرمهای سری اول: 12May2015 ■ کارنت شدن کیس:25Aug2015 ■ مصاحبه: 29Oct2015 ■ دریافت کلیرنس: 22Mar2016 ■ دریافت ویزا: 4Apr2016 ■ورود به آمریکا: 18Apr2016 ■دریافت گرین کارت: 27May2016 ■ جمع تقریبی هزینه‌ها: 11M
تشکر کنندگان:
سايت سفارت انكارا امروز ٨ فوريه اپديت شد

شماره كيس ٣٥٠٠
مصاحبه ايوظبي ٢٠ ژانويه
تعداد افراد كيس ٦
اپديت ٢٥ ژانويه در سايت سيس
خدمت انجام ندادم
تشکر کنندگان: پرسپولیس6 ، golia ، sharif.mahmoodpoor
نه برخورد کاملا عادی بود ولی از عدم اطمینانی که به ما کردند گفتم حس کردم تحقیر شدیم
كيس نامبر : 4K     تعداد :٣ نفر      مصاحبه :  4FEB -ABU      وضعيت : AP    آپها : 9 فوریه ، 20 آوریل، ( آپ 13 jul , Jun‎  بخاطر ایمیل) ، آپ دوخطي نفر دوم jul 27 و آپ هر سه كيس در 28 jul      كليير : یک آگوست       دريافت ویزا:16 آگوست         ورود به امريكا : 19 ژانویه2017        دریافت گرین کارت:  (14 فوریه)
تشکر کنندگان:
Norton1 جان شوهر من عین حسنک راستگو است و همه چی رو با صداقت نوشتیم
كيس نامبر : 4K     تعداد :٣ نفر      مصاحبه :  4FEB -ABU      وضعيت : AP    آپها : 9 فوریه ، 20 آوریل، ( آپ 13 jul , Jun‎  بخاطر ایمیل) ، آپ دوخطي نفر دوم jul 27 و آپ هر سه كيس در 28 jul      كليير : یک آگوست       دريافت ویزا:16 آگوست         ورود به امريكا : 19 ژانویه2017        دریافت گرین کارت:  (14 فوریه)
تشکر کنندگان: مل مل
(2016-02-07 ساعت 13:44)JAVID2015 نوشته:  
(2016-02-07 ساعت 02:27)mohajerat5536 نوشته:  
(2016-02-07 ساعت 01:49)JAVID2015 نوشته:  با سلام
بنده معافیت خرید خدمت دارم . درکارت هوشمند جدید نوشته شده نوع معافیت : موارد خاص
در هنگام مصاحبه اگر در مورد معافیت سوال شد چه پاسخی بایستی داده شود؟ اگر بگویم خرید خدمت چگونه می توان آنرا اثبات نمود؟ چون روی کارت نوشته شده موارد خاص
مشکلی نیست دوست عزیز بنده هم موارد خاص بودم البته خرید خدمت نبود، از من سوال نکردن چرا معاف شدم ولی اگرم پرسیدن بگید، اونا دقیقا همه چی رو میدونن

با سلام و تشکر
در فرم ds-260 دلیل معافیت را بایستی شرح داد. آیا شما در این فرم دلیل معافیت را شرح ندادید؟اگر افیسر در مورد دلیل معافیت پرسید چگونه می شود دلیل واقعی را اثبات نمود؟ مثلاً ممکن است که شخصی بخاطر جبهه پدرش معاف شده باشد و در کارتش درج شده موارد خاص؛ این فرد چطور می تواند دلیل اصلی معافیت را اثبات کند؟

نه من توضیحی در مورد معافیتم در فرم D260 ندادم تنها سوالی که از من پرسید گفت خدمت رفتی گفتم معاف شدم همین. ازمن توضیحی نخواست
دلیل معافیت من جبهه پدر بود
تشکر کنندگان:
(2016-02-08 ساعت 14:07)samira2016 نوشته:  سلام دوستان من 15 بهمن یا همون 4 فوریه یعنی 5 شنبه گذشته مصاحبه داشتم ، متاسفانه چک خوردیم حالا باید چیکار کنم ، چه مدت بعد و کجا رو چک کنیم ؟ یک برگه ی سفید بهمون دادن گفتن مراحل اداری دارید و سایت و چک کنید
حس خوبی ندارم احساس میکنم تحقیر شدم ، خوب این چک ها رو قبل از رفتن ما به مصاحبه انجام میدادن دیگه ، این همه هم تا به حال خرج کردیم هیچی هم معلوم نیست ، توکل به خدا ، ببینیم چی میشه ، ممنون اگه راهنمایی کنید منو

دوست عزيز اولا اگر شما احساس تحقير كرديد و اينقدر حساس هستيد بهتر است اصلا مهاجرت نكنيد
دوم اينكه هر كشور قانوني دارد و بر اساس همان شما مشمول پروسه كليرنس شديد
سوم اينكه ٤٠ - ٥٠ ميليون خرج كردن چيز خيلي زيادي نيست و اگر جاي كساني بوديد كه با ويزاي سرمايه گذاري دنبال مهاجرت هستند چه مي گفتيد!!!
و چهارم اينكه اگر شرايط دريافت ويزا را نداشتيد هنگام مصاحبه به شما اعلام مي شد
پنجم اينكه اميدوارم بزودي روند پروسه اداري ويزا شما طي شود و ويزا بگيرد
پيروز باشيد

شماره كيس ٣٥٠٠
مصاحبه ايوظبي ٢٠ ژانويه
تعداد افراد كيس ٦
اپديت ٢٥ ژانويه در سايت سيس
خدمت انجام ندادم
تشکر کنندگان: behjan ، asal1372 ، j.modarres ، panizrm ، amirrazi ، sahar2016
امروز به تاریخ 8 فوریه هم همسرم آپ داشت ولی من هنوز هیچ آپی ندارم.
تشکر کنندگان: behjan ، matin86 ، panizrm ، sahar2016 ، پرسپولیس6

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان