کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان لاتاری 2016
(2016-02-08 ساعت 16:03)MSDJVD نوشته:  امروز به تاریخ 8 فوریه هم همسرم آپ داشت ولی من هنوز هیچ آپی ندارم.

مبارك است

شماره كيس ٣٥٠٠
مصاحبه ايوظبي ٢٠ دسامبر
تعداد افراد كيس ٦
اپديت ٢٥ ژانويه در سايت سيس
خدمت انجام ندادم
تشکر کنندگان:
(2016-02-08 ساعت 10:09)پرشان نوشته:  از دوستان عزيز خواهش ميكنم ادرس ايميل سفارت انكارا رو برام بفرستن ممنون از همگي
CN:8**✈IV:Oct.2015✈Per:2✈Status:Clear(A.P.146Day) 4-Mar
Entrance:Houston,TX✈Visa22-March-2016:
Entrance به امید خدا ابتدای Sep.2016
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,625)
تشکر کنندگان: golia ، parshan90 ، sahar2016 ، mehdihk ، nimashariat ، milad_magnet
(2016-02-08 ساعت 11:43)panizrm نوشته:  با سلام به همه دوستان
گویا عزیزانی که جدیدا کلیر شدند در ارتش خدمت کرده اند و در پستها ندیدم کسی که در سپاه خدمت کرده باشد کلیر شده باشد .آیا برذاشت من درست بوده و همسر من که در سپاه خدمت کرده حالا حالا باید منتظر بمونیم؟با تشکر

سلام 
اينطور نيست يك مورد كه خودشون عنوان كردن كه يادم نيست در ابوظبى يا آنكارا مصاحبه داشتن ٢٨روزه كلير شدن يك مورد هم كه آقاى سيامك عنوان كردن كه در ابوظبى بودن ٤٧روزه كلير شدن حتما موردهاى ديگه هم بودن !
كيس نامبر:2016AS00004xxx  >>> رؤيت قبولى:12may>>>ارسال فرم:15may >>> تعداد افراد كيس:٤نفر>>> سفارت:ايروان >>>كارنت:9november>>>  نامه دوم:17november >>>  تاريخ مصاحبه:هفته سوم ژانويه>>>نتيجه:كليرنس>>آپديت ها Sad 19,20,21,22ژانويه) ،(2,19,25,26آگوست)
كليرى 26آگوست بعد از 220روز انتظار دريافت ويزاى برنده اصلى و بچه ها:٣١آگوست
شغل برنده اصلى خصوصى و سربازى س
كيس دوم خانه دار و همچنان كليرنس چون زمان تحويل پاسپورتها ويزا بهم داده نشد بااينكه تو سايت ستاره دار اعلام نشده بود كيس نامبرمون
تشکر کنندگان: aminreza ، panizrm ، مل مل
(2016-02-08 ساعت 16:08)ho_tasha نوشته:  
(2016-02-08 ساعت 10:09)پرشان نوشته:  از دوستان عزيز خواهش ميكنم ادرس ايميل سفارت انكارا رو برام بفرستن ممنون از همگي

به به سلام قربان کم پیدا بودید
2016as36XX
برنده اصلی همسرم / کل کیس 3 نفر
آنکارا سپس تغییر به  ابوظبی توسط خودشان
مصاحبه 7 ژانویه   = >   دوران شیرین کلیرنس ( گفت یک تا دو ماه) Big Grin
اپدیتها ی سیس => 7 و 11 و 14 و 15 و 20 و 21 و 25 ژانویه ، 20 اوریل فقط نفر اصلی ( بگمونم بدلیل ای میل )
17 می فقط نفر اصلی ، 19 می کل کیس آپ دیت و نفراصلی or شد!!
٥ جون پاس ها رو تحويل دادم و همون روز همه مون اپ ديت شديم
٦ جون دوباره اپ ديت شديم و نفر اصلي دوباره / شد
٧ جون نَفَر اصلي و پسرم ايشيو شدند  ولي بنده ظاهرا گيرم (اما اپ ديت شدم)؟؟؟
١٢ جون ويزاي منم ايشيو شد!!!

ورود به امريكا ١٩ جون
درخواست پاس سفيد ٢٠ جون

راه در جهان یکی است و آن راه راستی است
تشکر کنندگان: sahar2016
(2016-02-08 ساعت 16:03)MSDJVD نوشته:  امروز به تاریخ 8 فوریه هم همسرم آپ داشت ولی من هنوز هیچ آپی ندارم.

دوستان عزیز از جمله MSDJVD

اگر لطف کنند امضاهاشونو رو تکمیل نموده و آپدیت هاشون رو توی امضاشون (بین سفارت و سایت) تفکیک نمایند. قطعا مدیران و پیشکسوتان عزیز بهتر میتونن راهنماییشون کنن .

موفق باشید
F4 Category‎
PD ‎2008
‎Case ‎No. ABD2010 ******
با نام کاربری sepidar

کیس لاتاری با کیس نامبر 2016xxx
تعداد نفرات 4/رویت قبولی هفته ی آخر می/ارسال فرم هفته ی اول جولای/ (دلیل تاخیر درمصاحبه)تغییر سفارت از آنکارا به ابوظبی توسط خودم/مصاحبه اوایل نوامبر/هردو دارای شغل دولتی و لیسانس غیرحساس/ برنده اصلی س ارتش/ آپدیت سفارت فردای مصاحبه/ آپدیت سیس 9 دسامبر 25 ژانویه 17 مارچ 22 مارچ/کلیرنس 22 مارچ/ ورود به نیویورک 28 اپریل/تاریخ رسیدن ssn یک هفته بعد/
تازه اول راهشه بقیه شم با خودشه/ فکرنکن هرچی از این دست بدی همونو از اون دست میگیری  حتما" صدبرابرشو میگیری
تشکر کنندگان: j.modarres ، matin86
(2016-02-08 ساعت 14:07)samira2016 نوشته:  سلام دوستان من 15 بهمن یا همون 4 فوریه یعنی 5 شنبه گذشته  مصاحبه داشتم ، متاسفانه چک خوردیم حالا باید چیکار کنم ، چه مدت بعد و کجا رو چک کنیم ؟ یک برگه ی سفید بهمون دادن گفتن مراحل اداری دارید و سایت و چک کنید
آیا ممکنه اصلا ویزایی برامون صادر نشه ، ما سه نفریم شوهر سربازی نرفته بود اما من شاغل هستم البته شرکتمون بزرگ است اما دولتی نیست ، به هر حال شانس ما اینطور بود
حس خوبی ندارم احساس میکنم تحقیر شدم  ، خوب این چک ها رو قبل از رفتن ما به مصاحبه انجام میدادن دیگه ، این همه هم تا به حال خرج کردیم هیچی هم معلوم نیست ، توکل به خدا ، ببینیم چی میشه ، ممنون اگه راهنمایی کنید منو

نگران نباشید تقریبا اکثر ایرانیها شامل این پروسه میشن احتمالا زود کلیر میشید خود آفیسر نگفت که چه موت کلیرنس شما ممکنه طول بکشه؟ آیا اون روز اصلا کسی یک ضرب گرفت؟
تشکر کنندگان: samira2016
(2016-02-08 ساعت 11:37)parshan90 نوشته:  سلام  امضا  را از كجا برم تكميل كنم؟

دوست عزیز پرشان
با نام کاربری جدیدتون تا ارسالاتون به بیست نرسه نمیتونید امصا داشته باشید .
میتونید از نام قبلیتون استفاده کنید که ماشالله حدود 40 ارسال داشتید و حتی دارای 2 رتبه هم بودید و بارها توسط سایر کاربران تشکر شده بودید .
موفق باشید
F4 Category‎
PD ‎2008
‎Case ‎No. ABD2010 ******
با نام کاربری sepidar

کیس لاتاری با کیس نامبر 2016xxx
تعداد نفرات 4/رویت قبولی هفته ی آخر می/ارسال فرم هفته ی اول جولای/ (دلیل تاخیر درمصاحبه)تغییر سفارت از آنکارا به ابوظبی توسط خودم/مصاحبه اوایل نوامبر/هردو دارای شغل دولتی و لیسانس غیرحساس/ برنده اصلی س ارتش/ آپدیت سفارت فردای مصاحبه/ آپدیت سیس 9 دسامبر 25 ژانویه 17 مارچ 22 مارچ/کلیرنس 22 مارچ/ ورود به نیویورک 28 اپریل/تاریخ رسیدن ssn یک هفته بعد/
تازه اول راهشه بقیه شم با خودشه/ فکرنکن هرچی از این دست بدی همونو از اون دست میگیری  حتما" صدبرابرشو میگیری
تشکر کنندگان: matin86 ، j.modarres
بالاخره امضا رو درست کردم

کیس نامبر @@29
تعداد افراد کیس 2
تاریخ مصاحبه 3 نوامبر در ارمنستان
مهندس عمران کار آزاد
سربازی در س [DISAPPOINTED FACE]
شماره کیس 29xx 
تعداد کیس 2 نفر
مصاحبه 3 نوامبر ارمنستان شامل کلیرنس
?????? اندکی صبر سحر نزدیک است  ???????
تشکر کنندگان: sahar2016 ، پرسپولیس6 ، matin86
دوستان دیشب که من یه inquiry فرستادم به سفارت بلافاصله یه ایمیل اومد از سفارت که همون چیزهایی که من نوشته بودم را به صورت یه جدول دراورده بودن از اسم و شماره کیس و...داخلش بود بدون هیچ توضیح یا جوابی هیچ اپدیتی هم روی کیس نخورد ایا شما هم همین تجربه را داشتین؟

نوع ویزا :eb1.   تاریخ اپروو:۹اپریل .   تاریخ دریافت  کیس نامبر:۸ می  
نامه دریافت مدارک ازnvc:نوزده اگوست  
دریافت تایید تکمیل مدارک از nvc :پانزده سپتامبر  
تاریخ اعلام مصاحبه:۳اکتبر  
مصاحبه:۵نوامبر ابوظبی
اپدیت ها
همه اعضا :۷ و ۹ نوامبردر سایت سفارت.
کیس اصلی: ۱۲ ،١٦،١٧نوامبر ٧،٩ دسامبر ٢٥ژانويه (٥اپريل ٣مي بعد از ايميل به سفارت )٤ مي ،٥مي در  سیس   
بقيه اعضا: ۱۶ نوامبر ٧،٩دسامبر ٢٥ژانويه  ٥مي در سايت سیس .  
٥مي تبديل به or در سيس بعد از دقيقا ٦ماه  
كلير:10می                
تشکر کنندگان: sahar2016 ، matin86
(2016-02-08 ساعت 18:49)javaherishoar@yahoo.com نوشته:  دوستان دیشب که من یه inquiry فرستادم به سفارت بلافاصله یه ایمیل اومد از سفارت که همون چیزهایی که من نوشته بودم را به صورت یه جدول دراورده بودن از اسم و شماره کیس و...داخلش بود بدون هیچ توضیح یا جوابی هیچ اپدیتی هم روی کیس نخورد ایا شما هم همین تجربه را داشتین؟

من هر چند بار که اینکارو کردم این ایمیل  اومده اوایل فقط این میومد و جواب نمیدادن اما بعد از چهارماه این ایمیل اومد و بالاخره فرداش جواب دادن و دفعه بعد هم دوباره سریع جواب دادند اما کلن بیفایده است. فقط میگن ببخشید طولانی شده اما هنوز در دست بررسی است و از ما هم کاری برنمیاد!
تشکر کنندگان: behjan ، matin86 ، Joje mohajer
(2016-02-08 ساعت 17:18)پرسپولیس6 نوشته:  
(2016-02-08 ساعت 16:03)MSکD نوشته:  امروز به تاریخ 8 فوریه هم همسرم آپ داشت ولی من هنوز هیچ آپی ندارم.

دوستان عزیز از جمله MSDJVD

اگر لطف کنند امضاهاشونو رو تکمیل نموده و آپدیت هاشون رو توی امضاشون (بین سفارت و سایت) تفکیک نمایند. قطعا مدیران و پیشکسوتان عزیز بهتر میتونن راهنماییشون کنن .

موفق باشید

سفارت در ایروان جایی نداره که ما اپها را چک کنیم . فقط صفحه ای داره که کلیر شده را نشان می دهد وما در جریان مراحل پرونده نیستم وفقط از طریق سایت سیس اپها را می شماریم. نمی دونیم اپی که خوردیم از سفارته یا سیس
تشکر کنندگان: matin86
ممنون جناب sasachi
اون روز از صبح تا ظهر كه من اونجا بودم فقط يك مادر و دختر بچه اش ويزاي فوري گرفتند و اكثريت كليرنس خوردن ، افسراز مدت چيزي نگفت ما هم اشتباه كرديم و نپرسيديم ، ولي مشكل از كار من بود ظاهرا"
كيس نامبر : 4K     تعداد :٣ نفر      مصاحبه :  4FEB -ABU      وضعيت : AP    آپها : 9 فوریه ، 20 آوریل، ( آپ 13 jul , Jun‎  بخاطر ایمیل) ، آپ دوخطي نفر دوم jul 27 و آپ هر سه كيس در 28 jul      كليير : یک آگوست       دريافت ویزا:16 آگوست         ورود به امريكا : 19 ژانویه2017        دریافت گرین کارت:  (14 فوریه)
تشکر کنندگان: sasachi ، behjan ، matin86

با سلام
آیا در این آپدیت یا آپدیتهای قبلی شما یا همسرتان ،
علامت /  به کلمه  OR  تبدیل شده است ؟
اگر بله ، این تغییر درچه زمانی بوده است؟
با تشکر
تشکر کنندگان:
دوستان من الان اپ خوردم باز علامت / به اور تبدیل شد فک کنم خبریه
(2016-02-08 ساعت 20:35)Persian-Gulf نوشته:  دوستان من الان اپ خوردم باز علامت / به اور تبدیل شد فک کنم خبریه
ایشالا کلییر دارید می.شید اپدیت های قبلتون چه جوری بوده؟ ابوظبی مصاحبه داشتید؟
#برنده لاتاری 2016
تعداد کیس: 1 نفرBig Grin        
محل مصاحبه:  ابوظبی ( سفارت اول آنکارا)
تاریخ مصاحبه :هفته دوم نوامبر
وضعیت:ApSad      اپدیت :6 دسامبر، 9 دسامبر،25 ژانویه. 18 مارچ 22مارچ در سیس
و سرانجام کلییر: 22 مارچ
تشکر کنندگان: hamidzxc

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان