کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان لاتاری 2016
سلام به همه
من میخاستم بدونم سفارت امریکا تو انکارا ساعت کاریش چجوره و اپدیتهایی که تو سایت سفارت میخوره فقط مخصوص خود سفارته یا ممکنه از طرف امریکا هم باشه؟اخه من تا ساعت 8شب که چک کردم سایت سفارت رو اپدیت8فوریه بود اما الان که نگاه کردم 9فوریه اپدیت شده ینی تو این دوساعت که اخه دیگه فک نکنم سفارت کار کنه.یکی منو روشن کنه که چه حالته؟؟؟
اصلا کسی دیگه این اپ 9 فوریه رو تو سایت سفارت داشته؟؟
اول از همه اعلام کنم فرمون اکثر اوقات دست خانمم هست.بنده کنار دست میشینم ?
شماره کیس:3xxx
کنسولگری: ankara
تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر
ارسال فرمهای سری اول : 4 اگوست
کارنت شدن کیس :17نوامبر
مصاحبه :7ژانویه
دریافت کلیرنس : (اپدیتهای سیس:8 ژانویه،11ژانویه.24 مارچ.8 جون اپدیت دوخطی)بالاخره کلیر 10جون بعد از 153روز
دریافت ویزا : موقع شکوفه های گیلاس
ورود به آمریکا : همزمان با کوچ مرغان مهاجر
دریافت گرین کارت : هستیم خدمتشون
جمع تقریبی هزینه‌ ها : هستند خدمتمون
تشکر کنندگان:
(2016-02-10 ساعت 01:22)sharif.mahmoodpoor نوشته:  سلام به همه
من میخاستم بدونم سفارت آمریکا تو انکارا ساعت کاریش چجوره و اپدیتهایی که تو سایت سفارت میخوره فقط مخصوص خود سفارته یا ممکنه از طرف آمریکا هم باشه؟اخه من تا ساعت 8شب که چک کردم سایت سفارت رو اپدیت8فوریه بود اما الان که نگاه کردم 9فوریه اپدیت شده ینی تو این دوساعت که اخه دیگه فک نکنم سفارت کار کنه.یکی منو روشن کنه که چه حالته؟؟؟

دوست عزيز اين اپديت براي همه بوده است ، من بيش از ١٠ كيس نامبر را وارد كردم همه نهم فوريه اپديت داشته اند

شماره كيس ٣٥٠٠
مصاحبه ايوظبي ٢٠ دسامبر
تعداد افراد كيس ٦
اپديت ٢٥ ژانويه در سايت سيس
خدمت انجام ندادم
تشکر کنندگان: sharif.mahmoodpoor ، saed.asefi ، matin86
(2016-02-10 ساعت 01:44)usmamal نوشته:  
(2016-02-10 ساعت 01:22)sharif.mahmoodpoor نوشته:  سلام به همه
من میخاستم بدونم سفارت آمریکا تو انکارا ساعت کاریش چجوره و اپدیتهایی که تو سایت سفارت میخوره فقط مخصوص خود سفارته یا ممکنه از طرف آمریکا هم باشه؟اخه من تا ساعت 8شب که چک کردم سایت سفارت رو اپدیت8فوریه بود اما الان که نگاه کردم 9فوریه اپدیت شده ینی تو این دوساعت که اخه دیگه فک نکنم سفارت کار کنه.یکی منو روشن کنه که چه حالته؟؟؟

دوست عزيز اين اپديت براي همه بوده است ، من بيش از ١٠ كيس نامبر را وارد كردم همه نهم فوريه اپديت داشته اند

شماره كيس ٣٥٠٠
مصاحبه ايوظبي ٢٠ دسامبر
تعداد افراد كيس ٦
اپديت ٢٥ ژانويه در سايت سيس
خدمت انجام ندادم

اپدیتهای سایت سفارت اصلا مهم هست؟؟؟واینکه مگه این ساعت هم کار میکنن که اپدیت شده؟؟
اول از همه اعلام کنم فرمون اکثر اوقات دست خانمم هست.بنده کنار دست میشینم ?
شماره کیس:3xxx
کنسولگری: ankara
تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر
ارسال فرمهای سری اول : 4 اگوست
کارنت شدن کیس :17نوامبر
مصاحبه :7ژانویه
دریافت کلیرنس : (اپدیتهای سیس:8 ژانویه،11ژانویه.24 مارچ.8 جون اپدیت دوخطی)بالاخره کلیر 10جون بعد از 153روز
دریافت ویزا : موقع شکوفه های گیلاس
ورود به آمریکا : همزمان با کوچ مرغان مهاجر
دریافت گرین کارت : هستیم خدمتشون
جمع تقریبی هزینه‌ ها : هستند خدمتمون
تشکر کنندگان: PNM ، SornaSoftt
سلام به همه دوستان، صاحب نظران.
قصد بودن رو نداشتم. فقط چند تا نکته بگم.
1-سیستم سفارت به صورتی است که برای تمامی case ها آپدیت میزنه و ساعت متفاوت نیست بلکه در انتهای هر روز کاری یک آپدیت میخوره. در این فصل ترکیه 1:30 دقیقه از ما عقب تر هست و نیمه اول سال این زمان به نیم ساعت تغییر میکنه. البته تاریخ دقیقشو یادم نیست که چه زمانی هست.
در حال حاضر آپدیت سفارت اصلاً مهم نیست و فقط یک گردش کار است.
2-آپدیت CEAC بسیار مهم است و برای هر یک از دوستان میتونه متفاوت باشه و بسته به اینکه اون آفیسر در روز مصاحبه چه صلاحدیدی داره و از مصاحبه شما چه برداشتی داشته برای شما درخواست بررسی کرده که این از روانشناسی و همچنین شغل و دیگر عوامل که برای هر کیسی متفاوت است طبیعیت میکنه و تنها عامل که بیشترین تاثیر را دارد خود آفیسر است. آپدیت ها  یک موردی که دیدم خیلی اشتباه میشه در اون این هست که دوستان عزیز در مورد مسئله / یا or دقت داشته باشید که هر دو اینها میتونه از آمریکا و از سفارت باشه پس این نیست که / برای سفارت است و or برای آمریکا.
اینو نمیدونم که کی پیدا کرد ولی تبدیل شدن / به or یعنی اینکه منتظر باشید که ایمیل کلیری بیاد ولی نمیتونید بگید که برای سفارت هست و یا برای آنکارا. زیرا زمانی که شما پاسپورت رو به سفارت میدین یک آپدیت با همان or برای شما در سیس ثبت میگردد.
در پایان
تا کنون نمیدونم چرا که هیچ سفارت خانه ای شروع به کلیر نکرده
زبان بخونید.
CN:8**✈IV:Oct.2015✈Per:2✈Status:Clear(A.P.146Day) 4-Mar
Entrance:Houston,TX✈Visa22-March-2016:
Entrance به امید خدا ابتدای Sep.2016
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,625)
(2016-02-09 ساعت 21:01)saed.asefi نوشته:  
(2016-02-09 ساعت 19:32)saed.asefi نوشته:  سلام دوست عزیز میتونید به من کمک کنید که چجوری میتونم پیام بزارم
ممنون میشم اگه من روراهنمایی کنید.

با سلام خدمت مدیریت و دوستان
من هر کار میکنم نمیتونم کانفرمیشن نامبرم رو تو سایت لاتاری وارد کنم
چون هر چه وارد میکنم میگه باید ۱۶رقم باشه در صورتی که ۱۴رقم بیشتر
نیست چجوری میتونم این مشکل رو حل کنم
چون کیس نامبرم حدود ۵۰۰۰ است وتازه اعلام کردند.
ممنون میشم من رو راهنمایی کنید
دوست عزیز شما که پیام دادید باید ارسالاتون به 20 تا برسه فکرکنم  Shyنامه دوم هنوز جایگزین نشده نامه دومتون 15 روز دیگه جایگزین نامه قبولیتون میشه ...نگران باشید 
**2016AS000 63
کنسولگری آنکارا,اعضای کیس 3نفر ,برنده اصلی خودم (خانم هستم ),ارسال فرم 260, چهاردهمmay .........خدایا راضیم به راضی تو ....
خداوندا !دستم به آسمانت نمی رسد اما تو که دستت به زمین میرسد یاریم کن ! !!
خدایا مرابه بزرگی چیزهایی که ارزانی کرده ای آگاه کن ,تا کوچکی چیزهایی که ندارم آرامشم را برهم نریزد......
نامه دعوت به مصاحبه 26مارچ ...تغییر سفارت از خود کی سی سی از آنکارا به ابوظبی ....اینترویو هفته اول می ...................خدایا شکرت  :
انتیجه اینترویو خودم ودخترم تک ضرب همسرم  ای پی....خدایا دوستت دارم
اولین آپدیت 10may
تشکر کنندگان: saed.asefi
(2016-02-09 ساعت 18:18)hamidzxc نوشته:  
(2016-02-09 ساعت 17:50)samiin نوشته:  
(2016-02-09 ساعت 17:29)hamidzxc نوشته:  با سلام
وقتی سایت سیس را باز میکنید در قسمت پایین سمت چپ سیس
شماره کیس خود را میبینید
برای شما 3 شماره خواهد بود
که فقط پسوند آخر آنها با هم فرق دارند ( 01    02    یا  03)
01 شما هستید که برنده اصلی هستید
احتمالا 03 پسرتان است و احتمالا 02 همسرتان میباشد
فقط که روی هر یک از این 3 شماره کلیک میکنید
یک متن شمابه برای هر 3 کیس نشان داده میشود ؟

این نوشته شما به بنده هست یا شخصه ذیگه ای؟
ما کیسمون دو نفره هست، شماره من 1  که برنده اصلی هستم و همسرم 2 که وقتی رو کیس نامبر کلیک میکنم متنی با مضمون پروسه اداری دارید و .... که چندین خط هست   داره
ببخشید من 2نفر یا 3 نفر را با شخص دیگری اشتباه گرفتم

ما دو نفر هستیم
جلو  شماره کیس من که برنده اصلی هستم نوشته : issued
و برای همسرم نوشته : adminsterative pro...
 من رو شماره کیس خودم که کیلیک میکنم صفحه ای باز نمیشه اما برای همسرم باز میشه که توضیحات داده و اونجا هم or  هست.
تشکر کنندگان:
(2016-02-10 ساعت 09:16)ho_tasha نوشته:  سلام به همه دوستان، صاحب نظران.
1-سیستم سفارت به صورتی است که برای تمامی case ها آپدیت میزنه و ساعت متفاوت نیست بلکه در انتهای هر روز کاری یک آپدیت میخوره. در این فصل ترکیه 1:30 دقیقه از ما عقب تر هست و نیمه اول سال این زمان به نیم ساعت تغییر میکنه. البته تاریخ دقیقشو یادم نیست که چه زمانی هست.
2-آپدیت CEAC بسیار مهم است و برای هر یک از دوستان میتونه متفاوت باشه و بسته به اینکه اون آفیسر در روز مصاحبه چه صلاحدیدی داره و از مصاحبه شما چه برداشتی داشته برای شما درخواست بررسی کرده که این از روانشناسی و همچنین شغل و دیگر عوامل که برای هر کیسی متفاوت است طبیعیت میکنه و تنها عامل که بیشترین تاثیر را دارد خود آفیسر است. آپدیت ها  یک موردی که دیدم خیلی اشتباه میشه در اون این هست که دوستان عزیز در مورد مسئله / یا or دقت داشته باشید که هر دو اینها میتونه از آمریکا و از سفارت باشه پس این نیست که / برای سفارت است و or برای آمریکا.
اینو نمیدونم که کی پیدا کرد ولی تبدیل شدن / به or یعنی اینکه منتظر باشید که ایمیل کلیری بیاد ولی نمیتونید بگید که برای سفارت هست و یا برای آنکارا. زیرا زمانی که شما پاسپورت رو به سفارت میدین یک آپدیت با همان or برای شما در سیس ثبت میگردد.
در پایان
زبان بخونید.

من با نظر آقای ho-tashaموافقم دقیقا جوابهای ما موقع مصاحبه و برداشت افیسر از صحبتهای ما مدت زمان کلیرنس رو رقم میزنه.من فکر میکنم راجع به همسرم با آپدیتهایی که داشتیم بحث سربازی حل شده اما چون افیسر دقیقا متوجه نشد شرکت همسرم تولیدکننده چه نوع محصولی هست و همچنین با تردید به صحبت همسرم در رابطه با این موضوع که آیا بلافاصله پس از سربازی در شرکت فعلی شروع به کار کرده یا در جای دیگری نیز شاغل بوده برخورد کرد فکر میکنم هنوز این دو نکته را چک نکرده اند.
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
تشکر کنندگان: saed.asefi ، j.modarres ، مل مل
(2016-02-10 ساعت 09:56)a4542 نوشته:  
(2016-02-10 ساعت 09:16)ho_tasha نوشته:  سلام به همه دوستان، صاحب نظران.
در پایان
زبان بخونید.

من با نظر آقای ho-tashaموافقم دقیقا جوابهای ما موقع مصاحبه و برداشت افیسر از صحبتهای ما مدت زمان کلیرنس رو رقم میزنه.من فکر میکنم راجع به همسرم با آپدیتهایی که داشتیم بحث سربازی حل شده اما چون افیسر دقیقا متوجه نشد شرکت همسرم تولیدکننده چه نوع محصولی هست و همچنین با تردید به صحبت همسرم در رابطه با این موضوع که آیا بلافاصله پس از سربازی در شرکت فعلی شروع به کار کرده یا در جای دیگری نیز شاغل بوده برخورد کرد فکر میکنم هنوز این دو نکته را چک نکرده اند.

خب اگه اینطوری باشه و میزان کلیری به آفیسر مرتبط باشه وقتی آفیسر به هممون گفته 2 3 ماه دیگه پس باید تا الآن می شد! ولی متاسفانه خیلی بیش تر طول کشیده
Case Number: 2016AS2*** , Interview: 27th October, Abu Dhabi, Status : AP
تشکر کنندگان: behjan ، sahar2016
(2016-02-09 ساعت 23:06)Amirreza65 نوشته:  
(2016-02-09 ساعت 22:45)آنیسا91 نوشته:  
(2016-02-09 ساعت 19:17)Amirreza65 نوشته:  جالبی قضیه اینه ابوظبی از 4 اکتبر مصاحبه لاتاری 2016 رو شروع کرده و من 5 اکتبر مصاحبه داشتم و هنوز منتظرم......
واقعا سخته.....
من حتی بلیطم گرفتم....

جالبترش اینه که اولین نفری که ویزا گرفت از سال 2016 توی ابوظبی من بودم...درحالیکه هنوز خبری برای همسرم نیست.منکه هنوز بلیط هم نگرفتم

اگه میخوایین پرواز راحتتر و خوبی داشته باشید سریعتر بلیط بگیرین چون واسه عید پرواز ها پر میشه
سلام دوستان
از زمانی که نامه کلیری میاد چقدر زمان داریم تا پاسپورتها رو به سفارت تحویل بدیم؟؟
شماره کیس: **2016AS20 » تاریخ رویت قبولی: May-23-۲۰۱۵ » کنسولگری: Abu Dhabi <- Ankara تعداد افرادکیس : 5 نفر
 ارسال فرم:15-Jul-28 » کارنت:15-Aug-12 » نامه دوم:15-Nov-17 » مصاحبه:2016-Jan-14  » وضعیت:AP
آپدیتهای سیس: 14 و 15 و 20 و 21 و 25 ژانویه و 15مارچ و 20 آوریل- آپدیت سایت ابوظبی: 14 ژانویه
تشکر کنندگان: SornaSoftt
(2016-02-09 ساعت 19:17)Amirreza65 نوشته:  جالبی قضیه اینه ابوظبی از 4 اکتبر مصاحبه لاتاری 2016 رو شروع کرده و من 5 اکتبر مصاحبه داشتم و هنوز منتظرم......
واقعا سخته.....
من حتی بلیطم گرفتم....

به امید کلیری همه دوستان منتظر.دوست عزیز ببخشید من متوجه نشدم شما بلیط کجا رو گرفتید.
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
تشکر کنندگان: j.modarres
دوستان من سایت سفارت و سینس را از کی باید چک کنم ؟
كيس نامبر : 4K     تعداد :٣ نفر      مصاحبه :  4FEB -ABU      وضعيت : AP    آپها : 9 فوریه ، 20 آوریل، ( آپ 13 jul , Jun‎  بخاطر ایمیل) ، آپ دوخطي نفر دوم jul 27 و آپ هر سه كيس در 28 jul      كليير : یک آگوست       دريافت ویزا:16 آگوست         ورود به امريكا : 19 ژانویه2017        دریافت گرین کارت:  (14 فوریه)
تشکر کنندگان:
(2016-02-10 ساعت 11:15)a4542 نوشته:  
واقعا سخته.....
من حتی بلیطم گرفتم....

به امید کلیری همه دوستان منتظر.دوست عزیز ببخشید من متوجه نشدم شما بلیط کجا رو گرفتید.

بلیط تهران به دالاس
شماره کیس:**15
مصاحبه:5اکتبر ابوظبی
برنده اصلی:همسرم
دریافت ویزا:همسر و فرزندم یکضرب و خودمAp
ورود برنده اصلی به امریکا:22مارچ،3فروردین
سربازی:س پ ا ه
مدرک:لیسانس معماری؛شغل آزاد
اپدیت:9دسامبر و 25 ژانویه و 15فوریه 18و21 مارچ(البته این3تاآپ آخر جواب ایمیل هام بوده) 20اپریل سایت ceac
روز مصاحبه در سایت ابوظبی
کلیر:؟؟؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان: samira2016 ، sahar2016
Amirreza65 شما که همسر و فرزندتون یک ضرب گرفتن صد در صد خودتون ویزاتون میاد نگران نباشید ، اما من امیدی ندارم چون هیچ کدوممون ویزایی نگرفتیم
كيس نامبر : 4K     تعداد :٣ نفر      مصاحبه :  4FEB -ABU      وضعيت : AP    آپها : 9 فوریه ، 20 آوریل، ( آپ 13 jul , Jun‎  بخاطر ایمیل) ، آپ دوخطي نفر دوم jul 27 و آپ هر سه كيس در 28 jul      كليير : یک آگوست       دريافت ویزا:16 آگوست         ورود به امريكا : 19 ژانویه2017        دریافت گرین کارت:  (14 فوریه)
تشکر کنندگان: saed.asefi
(2016-02-10 ساعت 12:15)samira2016 نوشته:  دوستان من سایت سفارت و سینس را از کی باید چک کنم ؟

سلام دوست من
شما از همون روز بعد از مصاحبه میتونید سایت ها رو چک کنید و آپدیتها رو ببینید. اولین آپدیت مربوط به روز مصاحبه هست.
در ضمن تاریخی که در امضاتون درج کردید رو اصلاح بفرمایید، اگر 4 نوامبر باشه میشه 13 آبان و اگر 15 بهمن باشه میشه 4 فوریه.
شماره کیس: **2016AS20 » تاریخ رویت قبولی: May-23-۲۰۱۵ » کنسولگری: Abu Dhabi <- Ankara تعداد افرادکیس : 5 نفر
 ارسال فرم:15-Jul-28 » کارنت:15-Aug-12 » نامه دوم:15-Nov-17 » مصاحبه:2016-Jan-14  » وضعیت:AP
آپدیتهای سیس: 14 و 15 و 20 و 21 و 25 ژانویه و 15مارچ و 20 آوریل- آپدیت سایت ابوظبی: 14 ژانویه
تشکر کنندگان: پرسپولیس6 ، matin86 ، مل مل
(2016-02-10 ساعت 12:23)samira2016 نوشته:  Amirreza65  شما که همسر و فرزندتون یک ضرب گرفتن صد در صد خودتون ویزاتون میاد نگران نباشید ، اما من امیدی ندارم چون هیچ کدوممون ویزایی نگرفتیم

من دلیل نا امیدی شما رو متوجه نمیشم چون اغلب کسایی که میرن مصاحبه کل کیسشون AP میخورن، با این حساب همه ما باید نا امید باشیم.
شما هم مطمئن باشید که شامل دریافت ویزا خواهید شد چون اگر قرار بود به شما ویزا ندن ریجکت میشدید. حتی دوستانی که سالهای پیش در ماهای آخر به مصاحبه رفته بودند و زمان کافی برای کلیر شدن نداشتند هم اینقدر نا امید نبودند.
تشکر کنندگان: پرسپولیس6 ، behjan ، matin86 ، chakavakl ، مل مل

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان