کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان لاتاری 2016
سلام دوست عزیز میتونید به من کمک کنید که چجوری میتونم پیام بزارم
ممنون میشم اگه من روراهنمایی کنید.
تشکر کنندگان:
(2016-02-09 ساعت 19:17)Amirreza65 نوشته:  جالبی قضیه اینه ابوظبی از 4 اکتبر مصاحبه لاتاری 2016 رو شروع کرده و من 5 اکتبر مصاحبه داشتم و هنوز منتظرم......
واقعا سخته.....
من حتی بلیطم گرفتم....

دوست عزیز میشه بپرسم که ایا بدون ویزا میشه بلیط گرفت که شما بلیط گرفتین؟
نوع ویزا :eb1.   تاریخ اپروو:۹اپریل .   تاریخ دریافت  کیس نامبر:۸ می  
نامه دریافت مدارک ازnvc:نوزده اگوست  
دریافت تایید تکمیل مدارک از nvc :پانزده سپتامبر  
تاریخ اعلام مصاحبه:۳اکتبر  
مصاحبه:۵نوامبر ابوظبی
اپدیت ها
همه اعضا :۷ و ۹ نوامبردر سایت سفارت.
کیس اصلی: ۱۲ ،١٦،١٧نوامبر ٧،٩ دسامبر ٢٥ژانويه (٥اپريل ٣مي بعد از ايميل به سفارت )٤ مي ،٥مي در  سیس   
بقيه اعضا: ۱۶ نوامبر ٧،٩دسامبر ٢٥ژانويه  ٥مي در سايت سیس .  
٥مي تبديل به or در سيس بعد از دقيقا ٦ماه  
كلير:10می                
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز تا فردا یعنی 10 فوریه هواپیمایی قطر افر نصف قیمت داده اگر می تونید استفاده کنید
نوع ویزا :eb1.   تاریخ اپروو:۹اپریل .   تاریخ دریافت  کیس نامبر:۸ می  
نامه دریافت مدارک ازnvc:نوزده اگوست  
دریافت تایید تکمیل مدارک از nvc :پانزده سپتامبر  
تاریخ اعلام مصاحبه:۳اکتبر  
مصاحبه:۵نوامبر ابوظبی
اپدیت ها
همه اعضا :۷ و ۹ نوامبردر سایت سفارت.
کیس اصلی: ۱۲ ،١٦،١٧نوامبر ٧،٩ دسامبر ٢٥ژانويه (٥اپريل ٣مي بعد از ايميل به سفارت )٤ مي ،٥مي در  سیس   
بقيه اعضا: ۱۶ نوامبر ٧،٩دسامبر ٢٥ژانويه  ٥مي در سايت سیس .  
٥مي تبديل به or در سيس بعد از دقيقا ٦ماه  
كلير:10می                
تشکر کنندگان: saed.asefi ، مل مل ، matin86
(2016-02-09 ساعت 20:02)javaherishoar@yahoo.com نوشته:  
(2016-02-09 ساعت 19:17)Amirreza65 نوشته:  جالبی قضیه اینه ابوظبی از 4 اکتبر مصاحبه لاتاری 2016 رو شروع کرده و من 5 اکتبر مصاحبه داشتم و هنوز منتظرم......
واقعا سخته.....
من حتی بلیطم گرفتم....

دوست عزیز میشه بپرسم که ایا بدون ویزا میشه بلیط گرفت که شما بلیط گرفتین؟

من از هواپیمایی امارات گرفتم.برای همسرم و بچم بلیطopen هست ولی برای خودم نه.تا زمانی که ویزام بیاد.اگر ویزام بیاد بلیط منم باز میشه اگر نه بلیط رو تغییر تاریخ میدم برای خودم تا پولم سوخت نشه
شماره کیس:**15
مصاحبه:5اکتبر ابوظبی
برنده اصلی:همسرم
دریافت ویزا:همسر و فرزندم یکضرب و خودمAp
ورود برنده اصلی به امریکا:22مارچ،3فروردین
سربازی:س پ ا ه
مدرک:لیسانس معماری؛شغل آزاد
اپدیت:9دسامبر و 25 ژانویه و 15فوریه 18و21 مارچ(البته این3تاآپ آخر جواب ایمیل هام بوده) 20اپریل سایت ceac
روز مصاحبه در سایت ابوظبی
کلیر:؟؟؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان: مل مل ، panizrm ، Joje mohajer ، j.modarres ، matin86
(2016-02-09 ساعت 11:36)fatemeh qanbari نوشته:  سرعت کار سفارتها قابل تقدیره . در هفته سه روز کار می کنن و اگه حالشو داشته باشن روزی دو تا کیس آپدیت یا or می کنن و در کل هفته ای ۶ الی هفت کیس آپدیت میشن بعد ما دلمون خوشه به کلیر گروهی . بی خود نیست که بیشتر دوستانمون حتی بعد از شش ماه  کلیر نشده بودن واقعا خدا بهمون صبر بده .

دوست عزیز روند چک کردن و مراحل اداری، هیچ ربطی به سفارت ها ندارد. همه آپدیت های اصلی باید از خود کنتاکی آمریکا بیاد چون اونا روی پرونده ها کار میکنند.
كيس نامبر : ***2016AS4 / خبر قبولي: ٤ مي / ارسال فرم ٢٦٠ : ١٤ مي/ كارنتي: نوامبر / مصاحبه: هفته دوم ژانویه/ كنسولگري: آنكارا تغییر به ایروان توسط خودشون/ تعداد نفرات: ٢ / سربازي مثل مرد وزارت دفاع / وضعيت : AP /  آپديت ها :14ژانویه- 20 ژانویه- 21 ژانویه نفر اصلی فقط -28 جولای آپدیت طلایی و دو خطی/ تاريخ كليرنس : 29 جولای / تاريخ گرفتن ويزا : 17 آگوست / تاريخ رسيدن به اونور آبها :2 نوامبر/ مقصد : به محض ورود به خاكشون همون بغل پياده ميشم.
تشکر کنندگان: saed.asefi ، مل مل ، fatemeh qanbari ، پرسپولیس6 ، j.modarres ، matin86
(2016-02-09 ساعت 19:32)saed.asefi نوشته:  سلام دوست عزیز میتونید به من کمک کنید که چجوری میتونم پیام بزارم
ممنون میشم اگه من روراهنمایی کنید.

با سلام خدمت مدیریت و دوستان
من هر کار میکنم نمیتونم کانفرمیشن نامبرم رو تو سایت لاتاری وارد کنم
چون هر چه وارد میکنم میگه باید ۱۶رقم باشه در صورتی که ۱۴رقم بیشتر
نیست چجوری میتونم این مشکل رو حل کنم
چون کیس نامبرم حدود ۵۰۰۰ است وتازه اعلام کردند.
ممنون میشم من رو راهنمایی کنید.
تشکر کنندگان:
ابی کا بر اسود زمینش بخورد زود
دریا شود ان رود که پیوسته روان است
گر مرد رهی ،غم مخور از دوری و دیری
دانی که رسیدن هنر گام زمان است
رویت قبولی : ۸ می  ، ارسال فرم ۲۸ جون ، مصاحبه : ۲۲ دسامبر ابوظبی ، وظعیت AP  
اپدیتها ۵ و ۲۵ ژانویه و ۲۲ اپریل
لیسانس بازرگانی ، معافیت سربازی ، کار در شرکت بازرگانی خصوصی
تشکر کنندگان: مل مل ، panizrm ، saed.asefi ، j.modarres
دوستان عزیز من با اینکه کلیر شدم ولی امروز 9 فوریه آپدیت داشتیم و or دوباره به / تبدیل شده. چرا؟
کیس???1 مکان/تاریخ مصاحبهABD/Oct  آپدیت سفارتOct/27-Jan/27  آپدیت سیسDec/27-Jan/14/25/27-Feb/2/9 کلیر Feb/3
ISSUE: Feb/10

با آرزوی موفقیت
سفرنامه من

تشکر کنندگان: PNM ، SornaSoftt
سلام... دوستان ایروانی جای نگرانی نیست. من بعد از چهار ماه که آپدیتی نداشتم بهشون ایمیل زدم. جوابشون روز بعد و خیلی سریع بود. در ایمیل توضیح دادن که سفارت روی پروسه ای‌پی کنترلی نداره و نمی‌تونه تخمین بزنند این پروسه کِی تموم می‌شه. و باید نتیجه رو روی سایت ایروان http://armenia.usembassy.gov/admin_processing_iv.html چک کنم و ببینم. در سایت سیس کیسم رو آپدیت کردند. بهرحال اونچیزی که جای خوشبینی داره اینه که به نظر من این سفارت در نتیجه نهایی و خروجی (کلییرهای گروهی) مثل باقی سفارت‌ها داره عمل می‌کنه، یعنی در هر سه سفارت و در این تاریخ ما هنوز شاهد کلییرهای گروهی مثل سال قبل نبودیم. امیدوارم در روزهای آینده و برای هر سه سفارت، همگی شاهد کلییرهای گروهی باشیم.
شماره کیس:2016as2600، ارسال فرم‌ها21مِی، کنسولگری:آنکارا تغییر یافته به ایروان توسط kcc، تعداد افرادِ کیس:1، مصاحبه:اکتبر، آپدیت16اکتبر،9فوریه(ای-‌میل) کلیرنس:3مارچ دریافت ویزا:25 مارچ ورود به آمریکا:20جولای- Austin-TX دریافت گرین کارت 19سپتامبر سفرنامه
(2016-02-09 ساعت 21:42)Norton1 نوشته:  دوستان عزیز من با اینکه کلیر شدم ولی امروز 9 فوریه آپدیت داشتیم و or دوباره به / تبدیل شده. چرا؟

با سلام
فکر نمیکنم که مهم باشه قبلا مورد مشابه داشیم
مثلا برای آقای سامان در چین
تشکر کنندگان: Norton1 ، لطف اله ، j.modarres ، matin86
(2016-02-09 ساعت 21:42)Norton1 نوشته:  دوستان عزیز من با اینکه کلیر شدم ولی امروز 9 فوریه آپدیت داشتیم و or دوباره به / تبدیل شده. چرا؟

اگر پاسپورتتون رو به سفارت فرستاده باشید برای پیکاپ ویزا , آپدیت امروزتون بخاطر دریافت پاسپورت شما توسط سفارت هستش .
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان: پرسپولیس6 ، Norton1 ، matin.sh ، مل مل ، sahar2016 ، j.modarres ، matin86 ، SornaSoftt

دوست عزیز برای منم همینطور شد. شب قبل اینکه ویزام صادر شه از طرف آمریکا آپدیت داشتم، بعدش فردا صبحش که سفارت کارش رو شروع کرد این تغییر ایجاد شد و چند ساعت بعدش ویزام صادر شد. حدس من این هستش که هر وقت بین سفارت و آمریکا مکاتبه ای صورت میگیره / و OR بهم تبدیل میشند و آپدیت آخر در رابطه با ویزا نامبر و مشخصات ویزا بود که بین سفارت و آمریکا تبادل شده بود
کیس نامبر: ***٣
رویت قبولی : ۷ می
ارسال فرمها: ۱۳ می
تعداد نفرات:۱ 
سفارت: گوانجو چين
مصاحبه: ۱ دسامبر، AP
آپديت ها: ٣ دسامبر، ١٤ ژانويه (به وقت آمريكا)، ١٩(تبديل "/" به "Or")و ٢٠ و ٢١ ژانويه به وقت سفارت
دريافت ايميل براى تحويل دادن پاسپورت: ٢٠ ژانويه
ویزا : ٣ فبريه , ورود به آمریکا: ٢٨فبريه
تشکر کنندگان: پرسپولیس6 ، Norton1 ، مل مل ، sahar2016 ، j.modarres ، matin86
واقعا سخته.....
من حتی بلیطم گرفتم....

جالبترش اینه که اولین نفری که ویزا گرفت از سال 2016 توی ابوظبی من بودم...درحالیکه هنوز خبری برای همسرم نیست.منکه هنوز بلیط هم نگرفتم
برنده 2016
کیس:::**24
ارسال فرم:::16 may
تعداد نفرات کیس(3نفر)
برنده(خانم)...خانه دار..رشته مترجمی زبان...
تاریخ مصاحبه::::4 اکتبر(انکارا تغییر به ابوظبی)
ویزای یک ضرب خودم و دخترم
شوهرم کلیرنس (س:ارتش..)(.شرکت خصوصی)
آپدیت ها..9دسامبر؛؛؛25 ژانویه؛؛؛؛6مارچ؛؛؛9مارچ
مقصد کارولینای شمالی(شهر رالی)
ورود به امریکا ...خودم و دخترم25 مارچ ..
ویزای همسرم?⌛?✅?
تشکر کنندگان: behjan ، مل مل ، لطف اله ، sahar2016 ، j.modarres ، matin86 ، SornaSoftt
(2016-02-09 ساعت 22:45)آنیسا91 نوشته:  
واقعا سخته.....
من حتی بلیطم گرفتم....

جالبترش اینه که اولین نفری که ویزا گرفت از سال 2016 توی ابوظبی من بودم...درحالیکه هنوز خبری برای همسرم نیست.منکه هنوز بلیط هم نگرفتم

اگه میخوایین پرواز راحتتر و خوبی داشته باشید سریعتر بلیط بگیرین چون واسه عید پرواز ها پر میشه
شماره کیس:**15
مصاحبه:5اکتبر ابوظبی
برنده اصلی:همسرم
دریافت ویزا:همسر و فرزندم یکضرب و خودمAp
ورود برنده اصلی به امریکا:22مارچ،3فروردین
سربازی:س پ ا ه
مدرک:لیسانس معماری؛شغل آزاد
اپدیت:9دسامبر و 25 ژانویه و 15فوریه 18و21 مارچ(البته این3تاآپ آخر جواب ایمیل هام بوده) 20اپریل سایت ceac
روز مصاحبه در سایت ابوظبی
کلیر:؟؟؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان: Norton1 ، sahar2016
(2016-02-08 ساعت 15:29)mohajerat5536 نوشته:  
(2016-02-07 ساعت 13:44)JAVID2015 نوشته:  
(2016-02-07 ساعت 02:27)mohajerat5536 نوشته:  مشکلی نیست دوست عزیز بنده هم موارد خاص بودم البته خرید خدمت نبود، از من سوال نکردن چرا معاف شدم ولی اگرم پرسیدن بگید، اونا دقیقا همه چی رو میدونن

با سلام و تشکر
در فرم ds-260 دلیل معافیت را بایستی شرح داد. آیا شما در این فرم دلیل معافیت را شرح ندادید؟اگر افیسر در مورد دلیل معافیت پرسید چگونه می شود دلیل واقعی را اثبات نمود؟ مثلاً ممکن است که شخصی بخاطر جبهه پدرش معاف شده باشد و در کارتش درج شده موارد خاص؛ این فرد چطور می تواند دلیل اصلی معافیت را اثبات کند؟

نه من توضیحی در مورد معافیتم در فرم D260 ندادم تنها سوالی که از من پرسید گفت خدمت رفتی گفتم معاف شدم همین. ازمن توضیحی نخواست
دلیل معافیت من جبهه پدر بود
با تشکر
در صفحه 20 فرم DS-260 قسمت Work/Education/Training نوشته شده:
Have you ever served in the military?
 اگر جواب شما NO باشد بایستی سوال زیر هم پاسخ داده شود.
Please explain how you avoided mandatory military service in Iran?
 شما در پاسخ به سوالات فوق در فرم DS-260 چه جوابی نوشتید؟
تشکر کنندگان: limbo

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان