کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان لاتاری 2016
با سلام به تمامي بچه هاي گلم
خيلي از جاها ميبينم دوستان اشاره كردند به اينكه رشته شما حساس هست و ... از دوستان با تجربه ميخوام خواهش كنم توضيح بدن رشته هاي حساس كه باعث FBI Check ميشه شامل چه رشته هايي است ممنونم
تشکر کنندگان: j.modarres ، lighthouse ، smpf ، matin86
بله لطفا ليست رشته هاي حساس رو بزاريد ممنون

شماره کیس: 2016AS00006xxx
تاریخ رویت قبولی:10May2015
کنسولگری: ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :2
ارسال فرمهای سری اول: 25May2015
کارنت شدن کیس: 9March2016
مصاحبه:24may2016
آبدیت 1 : 24may2016,آبدیت 2 : 29may2016,آپدیت3: 31may2016,آپدیت4: 1jun2016
دریافت کلیرنس:
دریافت ویزا:
ورود به آمریکا:
:دریافت گرین کارت
:جمع تقریبی هزینه‌ها:
تشکر کنندگان: lighthouse ، گروهبان دودو ، smpf ، matin86
(2015-10-27 ساعت 00:33)امیررضا.س نوشته:  دوستان کسی میدونه سفارتخونه ی آنکارا و همچنین اداره های پست آنکارا کارشون را از کی شروع میکنند؟
و اینکه تا حالا کیسی بوده که پسری حدود 21 ساله مثل من بوده که سربازی نرفته باشه و اف بی آی چک نخورده باشه و تکضرب ویزا را بهش داده باشند؟
با سلام آقا امیر رضا
آقا اول خوب هست که شما سر تایم خودت حضور داشته باشی تقریباً سفارت از ساعت 7:30 شروع به کار میکنه. بعد هم اصلاً روی نوبت نیست توجه داشته باشید.
بله بوده کسی که سربازی نرفته و دانشجو هم بوده و یکضرب ویزا گرفته اون هم در همون روزی که ما اونجا بودیم.
موفق باشید.
CN:8**✈IV:Oct.2015✈Per:2✈Status:Clear(A.P.146Day) 4-Mar
Entrance:Houston,TX✈Visa22-March-2016:
Entrance به امید خدا ابتدای Sep.2016
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,617)
تشکر کنندگان: j.modarres ، امیررضا.س ، Interuniversal ، smpf ، matin86
سلام
ما هم امروز به اين تاپيك اضافه شديم
كيس ما ٤ نفر كه نفر اصلي پدرم هستن، بازنشسته، مهندس مكانيك و سربازي ارتش.
به ما گفت ٣ تا ٦ ماه سايت رو چك كنيد!
Case Number: 2016AS20** => 4 Person =>DS260:23 May => interview:Yerevan, 27 October => AP
uptade: None                                    Cleared : 2 March

Live in Pullman, Washington
تشکر کنندگان: j.modarres ، rezamehrzad ، asal1372 ، Interuniversal ، smpf ، matin86
سلام دوستان
امروز تو ابوظبی مصاحبه داشتم و کلیرنس خوردم با وجودیکه خانم بودم و نه شغل و نه رشته تحصیلی حساسی داشتم . تا اونجا که متوجه شدم کلا به این راحتیا که بعضی دوستان میگن ویزا نمیدن . من که ندیدم .
تشکر کنندگان: Amir.AA ، Interuniversal ، smpf ، victor2016 ، matin86 ، j.modarres
(2015-10-27 ساعت 14:03)fatemeh qanbari نوشته:  سلام دوستان
امروز تو ابوظبی مصاحبه داشتم و کلیرنس خوردم با وجودیکه خانم بودم و نه شغل و نه رشته تحصیلی حساسی داشتم . تا اونجا که متوجه شدم کلا به این راحتیا که بعضی دوستان میگن ویزا نمیدن . من که ندیدم .
با سلام خانوم شما چرا شما امضاء ندارین اگر امکان داره کیستون رو اعلام بفرمایید
تحصیلات؟ چی خوندین و کجا؟ تعداد افراد؟
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,617)
تشکر کنندگان: mehdihk ، smpf ، matin86
(2015-10-27 ساعت 14:26)ho_tasha نوشته:  
با سلام
با ما تو آنكارا سه تا خانم مجرد يكضرب گرفتن ، چهارمي فقط بخاطر اينكه بجاي نامه تمكن مالي اسپانسر ارايه كرده بود بهش گفتن بايد يك ماه منتظر بموني.
1 - شماره کیس:2016AS000009XX
2 - تاریخ رویت قبولی: May - 6 - 2015
3 - کنسولگری: ANKARA
4 - تعداد افراد منظور در کیس : 3
5 - ارسال فرمهای سری اول: May - 24 - 2015
6 - کارنت شدن کیس: August - 12 - 2015
7 - نامه دوم  25 August
8 - مصاحبه  هفته سوم اکتبر
9 - وضعیت AP
10 - كلير  9 March
صدور ویزا  21 March
تشکر کنندگان: Amir.AA ، Interuniversal ، smpf ، matin86 ، j.modarres
جناب آقای ho-tashaشما چگونه به شرایط کیستون دسترسی پیدا کردید.ما ابوظبی بودیم و سایتی که به ما معرفی کردند باز نمیشه.
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
تشکر کنندگان: smpf
(2015-10-27 ساعت 15:37)a4542 نوشته:  جناب آقای ho-tashaشما چگونه به شرایط کیستون دسترسی پیدا کردید.ما ابوظبی بودیم و سایتی که به ما معرفی کردند باز نمیشه.
با سلام به چه شرایط کیسم دسترسی پیدا کردم متوجه منظور شما نمیشم.
شما به راحتی میتونید برید داخل سایت سفارت و اونجا پیگیری رو انجام بدین من تا امروز (البته چند روز هست که چک نکردم) تا 22 اکتبر 2 بار آپدیت شدم. به راحتی هم در سایت سفارت آنکارا قابل مشاهده هست. شما هم میتونید در سایت سفارت ابوظبی ببنید.
اگر درست متوجه نشدم مجدد سئوال رو بپرسین با تشکر.
سفرنامه
تشکر کنندگان: smpf ، matin86 ، j.modarres
(2015-10-27 ساعت 15:46)ho_tasha نوشته:  
(2015-10-27 ساعت 15:37)a4542 نوشته:  جناب آقای ho-tashaشما چگونه به شرایط کیستون دسترسی پیدا کردید.ما ابوظبی بودیم و سایتی که به ما معرفی کردند باز نمیشه.
با سلام به چه شرایط کیسم دسترسی پیدا کردم متوجه منظور شما نمیشم.
شما به راحتی میتونید برید داخل سایت سفارت و اونجا پیگیری رو انجام بدین من تا امروز (البته چند روز هست که چک نکردم) تا 22 اکتبر ۲ بار آپدیت شدم. به راحتی هم در سایت سفارت آنکارا قابل مشاهده هست. شما هم میتونید در سایت سفارت ابوظبی ببنید.
اگر درست متوجه نشدم مجدد سئوال رو بپرسین با تشکر.

ممنون از پاسختون متاسفانه سایت سفارت ابوظبی باز نمیشه.
سفر به آمریکا:
تشکر کنندگان: smpf ، j.modarres
(2015-10-27 ساعت 14:50)mehdihk نوشته:  
با سلام
با ما تو آنكارا سه تا خانم مجرد يكضرب گرفتن ، چهارمي فقط بخاطر اينكه بجاي نامه تمكن مالي اسپانسر ارايه كرده بود بهش گفتن بايد يك ماه منتظر بموني.
کارشناسی ارشد روانشناسی کودک خوندم در دانشگاه آزاد هر دو مقطع رو اراک و تهران مرکزی . در مورد شغلم که ویراستاری مجله جدولی است پرسید و گواهی هم برده بودم و گرفت ازم . تعداد کیس هم فقط خودم هستم .
تا اونجا که متوجه شدم آفیسر که یه خانم خیلی خیلی جوان بود و اصلا فارسی خوب حرف نمی زد نفهمید من کارم و تحصیلاتم چی هست . من همه مدارکم کامل بود . به نظر شما مشکل کجا بوده ؟
تشکر کنندگان: smpf ، victor2016 ، ben123 ، rezamehrzad ، matin86 ، j.modarres

سلام منم نتونستم به سايت انكارا دسترسي پيدا كنم براي پيگيري.
تشکر کنندگان: smpf ، j.modarres
(2015-10-27 ساعت 15:51)fatemeh qanbari نوشته:  
با سلام
کارشناسی ارشد روانشناسی کودک خوندم در دانشگاه آزاد هر دو مقطع رو اراک و تهران مرکزی . در مورد شغلم که ویراستاری مجله جدولی است پرسید و گواهی هم برده بودم و گرفت ازم . تعداد کیس هم فقط خودم هستم .
تا اونجا که متوجه شدم آفیسر که یه خانم خیلی خیلی جوان بود و اصلا فارسی خوب حرف نمی زد نفهمید من کارم و تحصیلاتم چی هست . من همه مدارکم کامل بود . به نظر شما مشکل کجا بوده ؟

دوست عزیز آقایی هم که با ما مصاحبه کرد فارسیش خوب نبود و به نظرم میخواست بدونه شرکت همسرم چی تولید میکنه.اما سوال کرد چی وارد میکنه که همسرم گفت گیر بکس وارد میکنه از چین .به هر حال همسرم هم apخورد و دلیل ان را هم به ما نگفتن.اونروز یه خانواده دو نفره که اقا شغل ازاد و بدون سربازی بود یکضرب گرفتن.یه اقایی که دانشجوی فوق لیسانس بود یکضرب گرفت یه اقای دکتری هم با وجودیکه سربازی نداشت apخورد.
سفر به آمریکا:
تشکر کنندگان: smpf ، victor2016 ، matin86 ، j.modarres
(2015-10-27 ساعت 15:51)fatemeh qanbari نوشته:  
با سلام
شما باید 100% یکضرب میگرفتین هیچ حرفی توش نبود متاسفانه عدم آگاهی آفیسر این مشکل رو ایجاد کرده.
سفرنامه
تشکر کنندگان: smpf ، matin86 ، j.modarres
سلام دوستان
من نمی دانم منظورتان از آپ دیت چی است؟
امکان دارد توضیح دهید ممنون می شوم
کيس نامبر: 2016AS23## ♥
تعداد افراد:2نفر ♥
کنسولگری: آنکارا به ایروان (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
ارسال فرم : 10 می خودم همسرم 12 می
کارنت: 12august ♥
نامه دوم : august 25
تاریخ مصاحبه : 20 october
visa: من (لیسانس معماری و شاغل در مغازه شخصی خودم یک ضرب)
شوهرم(لیسانس عمران و شاغل در مغازه شخصی با سربازی ارتش ap)
Wink
آپديت فقط 29 فبريه از طرف كي سي سي
كلير ١ مارچ
تشکر کنندگان: smpf ، asal1372

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان