کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان لاتاری 2016
(2015-10-28 ساعت 00:57)azarang نوشته:  
(2015-10-28 ساعت 00:41)امیررضا.س نوشته:  
(2015-10-28 ساعت 00:35)azarang نوشته:  سلام من امروز مصاحبه داشتم و با اينكه خانم مجرد دانشجوي ارشد بودم و كار دولتي نداشتم بهم گفت ٢ ٣ ماه پروسه طول مي كشه و من بعدش مي توان ويزامو بگيرم بعد من گفتم اين يعني اف بي آي چك گفت نه يك پروسه اداريه،به هيچ كس از لالتاري ها هم امروز يكضرب ندادن.قضيه چيه كسي مي تونه راهنمايي كنه؟

شما کدوم سفارت بودی؟

ابوظبي
رشتتون چی بوده؟به احتمال حیلی زیاد باید به رشتتون گیر داده باشه.چون تقریبا تمامیه خانوم ها با این شرایط شما ویزای تکضرب میگیرن.
کیس نامبر:**2016AS000005/رویت قبولی:3 جون/ ارسال فرم:9 جون/کارنت شدن:12 آگوست/تعداد افراد:1 نفر/ نامه ی دوم:29 سپتامبر- 11:30 شب/ تاریخ مصاحبه:3 نوامبر/ محل سفارت:آنکارا-همون آنکارا/دریافت ویزا:تکضرب 3 نوامبر/دریافت گرین کارت:5 دسامبر(یعنی 22 روز بعد از ورود)/اولین ورود به آمریکا:ایشالا 13 نوامبر ساعت 9:15 صبح به وقت دالاس/مقصد:دالاس/جمع تقریبی مخارج تا حالا:هی داره زیاد میشهBig Grin

تشکر کنندگان: smpf ، j.modarres ، Hana2015
(2015-10-27 ساعت 22:16)ho_tasha نوشته:  با سلام به همه دوستان عزیز
دوستان من تعجب میکنم چطور شما نمی تونید یه چک کنید. من اینجا آدرس ۲تا سایتی که میشه چک کرد رو گذاشتم البته با سد غیرقابل عبور شکن.
دوستان عزیز توجه کنید برای چک کردن اگر بر فرض مثال کیس نامبر شما 2016AS00001234 است شما باید به این صورت تایپ کنید 2016AS1234

سفارت آمریکا در آنکارا
http://turkey.usembassy.gov/iv_status_check.html
سفارت آمریکا در ابوظبی
http://www.abudhabiivo.net/

سلام اين لينكها براي كسي كه يك ضرب گرفته هم اظلاعاتي ميدهند يا فقط براي كساني هست كه AP خورده تند ؟
کیس نامبر :  2016AS10XX
رویت نامه اول  :   9 می
ارسال فرم 260 : 24 می
سفارت : آنکارا درخواست تغییر به ابوظبی
نعداد: 3 نفر
کارنت : 12 آگوست
نامه دوم :25 آگوست
تاریخ مصاحبه :نیمه دوم اکتبر
وضعیت ویزا : یک ضرب
زمان ورود :11 مارچ
دریافت سشوال نامبر : 18 مارچ
دریافت گرین کارت: 13 آپریل
جمع هزینه ها:---
تشکر کنندگان: smpf
(2015-10-28 ساعت 01:38)srmir نوشته:  سلام اين لينكها براي كسي كه يك ضرب گرفته هم اظلاعاتي ميدهند يا فقط براي كساني هست كه AP خورده تند ؟

بله دوست عزیز میشه اطلاعات کیس رو پیگیری کرد حتی برای یکضربی ها
ولی کسی که ویزای یکضرب گرفته دیگه تکلیفش معلومه و نیازی به پیگیری پروندش نداره.
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان: smpf ، j.modarres ، ho_tasha ، mehdihk ، Hana2015
(2015-10-28 ساعت 01:46)Siamak.k نوشته:  
(2015-10-28 ساعت 01:38)srmir نوشته:  سلام اين لينكها براي كسي كه يك ضرب گرفته هم اظلاعاتي ميدهند يا فقط براي كساني هست كه AP خورده تند ؟

بله دوست عزیز میشه اطلاعات کیس رو پیگیری کرد حتی برای یکضربی ها
ولی کسی که ویزای یکضرب گرفته دیگه تکلیفش معلومه و نیازی به پیگیری پروندش نداره.

ممنون از پاسخ سريع شما ولي ما يك ضرب گرفتم ولي هيچ كدوم از لينكها اطلاعات ما رو نميدهند هم ceac هم ابوظبي البته پاسها رو فرستادم كه ويزا رو پيك آپ كنند و تازه به سفارت دادن ... طبيعي هست ؟!
کیس نامبر :  2016AS10XX
رویت نامه اول  :   9 می
ارسال فرم 260 : 24 می
سفارت : آنکارا درخواست تغییر به ابوظبی
نعداد: 3 نفر
کارنت : 12 آگوست
نامه دوم :25 آگوست
تاریخ مصاحبه :نیمه دوم اکتبر
وضعیت ویزا : یک ضرب
زمان ورود :11 مارچ
دریافت سشوال نامبر : 18 مارچ
دریافت گرین کارت: 13 آپریل
جمع هزینه ها:---
(2015-10-28 ساعت 02:13)srmir نوشته:  ممنون از پاسخ سريع شما ولي ما يك ضرب گرفتم ولي هيچ كدوم از لينكها اطلاعات ما رو نميدهند هم ceac هم ابوظبي البته پاسها رو فرستادم كه ويزا رو پيك آپ كنند و تازه به سفارت دادن ... طبيعي هست ؟!

سایت CEAC که تا اول ماه ژانویه کیسهای لاتاری رو نمیشناسه .
سایت سفارتها هم فکر میکنم یک هفته بعد از مصاحبه تازه کیس نامبر رو میشناسن.
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
تشکر کنندگان: srmir ، smpf ، victor2016 ، j.modarres ، Hana2015 ، matin86
(2015-10-27 ساعت 18:54)victor2016 نوشته:  
(2015-10-27 ساعت 09:32)گروهبان دودو نوشته:  با سلام به تمامي بچه هاي گلم
خيلي از جاها ميبينم دوستان اشاره كردند به اينكه رشته شما حساس هست و ... از دوستان با تجربه ميخوام خواهش كنم توضيح بدن رشته هاي حساس كه باعث FBI Check ميشه شامل چه رشته هايي است ممنونم

لیست مشخصی وجود نداره. بعضی رشته های مرتبط با نفت و پتروشیمی و ه.سته ای و... رو حساس میدونن اما خیلی موارد هم بوده که رشته کاملا معمولی بوده و باز AP (یا به قول شما FBI Check) خورده. موقع مصاحبه هیچوقت آفیسر به کسی نمیگه بخاطر چی AP خوردی. این حرف هایی هم که زده میشه بیشتر حدس و گمان بر اساس تجربیات بقیه هست.

من در فيلد نفت و گاز كار ميكنم و آفيسر خيلي مستقيم و واضح به من گفت كه به دليل تحريم اين فيلد شما نياز به مراحل اداري داريد،.
شماره کیس:2016AS26xx /تاریخ رویت قبولی: 8 مي/کنسولگری:آنكارا تغيير داده به ايروان توسط KCC/ تعداد افراد کیس: 2 نفر/ برنده : خودم/  ارسال فرمds260  : ١١ مي/ كارنت شدن: ١٢ آگوست/ دريافت نامه دوم:25 اگوست/تاريخ مصاحبه: 15 اكتبر/دريافت ويزا: AP و یک مارچ آپديت شبانه همسر ( سربازی معاف و مهندس مكانيك در فيلد نفت و گاز شاغل در شرکت خصوصی) وکلیری ایشون ٢ مارچ / خودم (مهندس مكانيك کارشناس ارشد شاغل در شركت دولتي فيلد نفت و گاز)آپديت شبانه ٢١ مارچ و مجددا آپديت شبانه ٢٤ مارچ / كلير ٢٥ مارچ بعد از 162 روز/دريافت ويزا: ١٥ اپريل به لطف خدای مهربون Big Grin
تشکر کنندگان: smpf ، j.modarres ، گروهبان دودو ، matin86
(2015-10-28 ساعت 01:38)srmir نوشته:  
دوستان من تعجب میکنم چطور شما نمی تونید یه چک کنید. من اینجا آدرس ۲تا سایتی که میشه چک کرد رو گذاشتم البته با سد غیرقابل عبور شکن.
دوستان عزیز توجه کنید برای چک کردن اگر بر فرض مثال کیس نامبر شما 2016AS00001234 است شما باید به این صورت تایپ کنید 2016AS1234

سفارت آمریکا در آنکارا
سفارت آمریکا در ابوظبی

سلام اين لينكها براي كسي كه يك ضرب گرفته هم اظلاعاتي ميدهند يا فقط براي كساني هست كه AP خورده تند ؟

دوست عزیز ممنون از لینکی که گذاشتید من کیس نامبر رو وارد کردم و این پیغام رو نوشته.منظورشون اینه که باید صبر کنیم؟
Your application for a U.S. immigrant visa is undergoing routine administrative processing. This processing can require from two weeks to several months. As soon as this processing is completed, the Embassy will post a message to this website with further instructions. Please continue to check this website on a regular basis for updates. There is no need for you to write, email, call or fax the Embassy with inqueries on the case, as that will not speed processing.

Last Updated: Thursday, October 22, 2015
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
(2015-10-28 ساعت 10:10)a4542 نوشته:  
(2015-10-28 ساعت 01:38)srmir نوشته:  

سفارت آمریکا در آنکارا
سفارت آمریکا در ابوظبی

دوست عزیز ممنون از لینکی که گذاشتید من کیس نامبر رو وارد کردم و این پیغام رو نوشته.منظورشون اینه که باید صبر کنیم؟
Your application for a U.S. immigrant visa is undergoing routine administrative processing. This processing can require from two weeks to several months. As soon as this processing is completed, the Embassy will post a message to this website with further instructions. Please continue to check this website on a regular basis for updates. There is no need for you to write, email, call or fax the Embassy with inqueries on the case, as that will not speed processing.

Last Updated: Thursday, October 22, ۲۰۱۵
كساني كه سفارت ارمنستان مصاحبه داشتن. چطور بايد چك كنن،؟
شماره کیس:2016AS26xx /تاریخ رویت قبولی: 8 مي/کنسولگری:آنكارا تغيير داده به ايروان توسط KCC/ تعداد افراد کیس: 2 نفر/ برنده : خودم/  ارسال فرمds260  : ١١ مي/ كارنت شدن: ١٢ آگوست/ دريافت نامه دوم:25 اگوست/تاريخ مصاحبه: 15 اكتبر/دريافت ويزا: AP و یک مارچ آپديت شبانه همسر ( سربازی معاف و مهندس مكانيك در فيلد نفت و گاز شاغل در شرکت خصوصی) وکلیری ایشون ٢ مارچ / خودم (مهندس مكانيك کارشناس ارشد شاغل در شركت دولتي فيلد نفت و گاز)آپديت شبانه ٢١ مارچ و مجددا آپديت شبانه ٢٤ مارچ / كلير ٢٥ مارچ بعد از 162 روز/دريافت ويزا: ١٥ اپريل به لطف خدای مهربون Big Grin
تشکر کنندگان: sara20e ، smpf ، ستوده ، matin86
(2015-10-28 ساعت 01:00)امیررضا.س نوشته:  
(2015-10-28 ساعت 00:35)azarang نوشته:  سلام من امروز مصاحبه داشتم و با اينكه خانم مجرد دانشجوي ارشد بودم و كار دولتي نداشتم بهم گفت ٢ ٣ ماه پروسه طول مي كشه و من بعدش مي توان ويزامو بگيرم بعد من گفتم اين يعني اف بي آي چك گفت نه يك پروسه اداريه،به هيچ كس از لالتاري ها هم امروز يكضرب ندادن.قضيه چيه كسي مي تونه راهنمايي كنه؟

شما کدوم سفارت بودی؟

ابوظبي
رشتتون چی بوده؟به احتمال حیلی زیاد باید به رشتتون گیر داده باشه.چون تقریبا تمامیه خانوم ها با این شرایط شما ویزای تکضرب میگیرن.
مهندسي پزشكي،منم توقع يكضرب داشتم
تشکر کنندگان: j.modarres ، smpf ، ستوده ، matin86
گلم Asal1372 سلام
اميدوارم كه هرچه زودتر شما و ديگر دوستان Clear بشيد و ديگه اينقدر نگران نباشيد كاشكي من آفيسر بودم و همتون را با افتخار به مملكتم دعوت ميكردم ولي خوب نشده و از طرفي همه آدمها هم شايد به خوبي شما ها نباشند بنابر اين براي تاييد اين قضيه يه چند ماهي زمان نياز داريد و تو اين مت هم خودتون را براي رفتن آماده مي كنيد پس نگران نباشيد .
شما گفته بوديد كه كنسول بهتون گفته به دليل تحريم گاز و نفت و شغل مرتبط شما نياز به زمان بررسي داريد در حاليكه ديگر دوستان نظري غير از اين دارند ميتونيد براي اينكه كمكي به ما باشه پرسش و پاسختون با كنسول را اينجا بياوريد مطمينا كمك بزرگي برامون هستش .قربانت "دو دو "
تشکر کنندگان: j.modarres ، smpf ، asal1372 ، matin86
(2015-10-28 ساعت 11:14)azarang نوشته:  
(2015-10-28 ساعت 01:00)امیررضا.س نوشته:  

شما کدوم سفارت بودی؟

ابوظبي
مهندسي پزشكي،منم توقع يكضرب داشتم

همیشه این ابوظبی کارش این بوده که تمامیه معادلات را به هم بزنه.اینبار هم بوسیله ی شما این کا را کرد.واقعا نمیدونم چرا به شما تکضرب نداده ولی امیدوارم هرچی زودتر کلیر شید.
موفق باشید
کیس نامبر:**2016AS000005/رویت قبولی:3 جون/ ارسال فرم:9 جون/کارنت شدن:12 آگوست/تعداد افراد:1 نفر/ نامه ی دوم:29 سپتامبر- 11:30 شب/ تاریخ مصاحبه:3 نوامبر/ محل سفارت:آنکارا-همون آنکارا/دریافت ویزا:تکضرب 3 نوامبر/دریافت گرین کارت:5 دسامبر(یعنی 22 روز بعد از ورود)/اولین ورود به آمریکا:ایشالا 13 نوامبر ساعت 9:15 صبح به وقت دالاس/مقصد:دالاس/جمع تقریبی مخارج تا حالا:هی داره زیاد میشهBig Grin

تشکر کنندگان: smpf ، ستوده ، j.modarres
سلام ما امروز در ابوظبی مصاحبه داشتیم و با توجه به اینکه رشته تحصیلی غیر حساس و معافیت پزشکی داشتم وارد مرحله کلیرنس شدم
كيس نامبر:2016AS000026xx  >>> تعداد افراد كيس:3نفر>>> سفارت:abd >> تاريخ مصاحبه:oct>>>نتيجه:كليرنس>>آپديت ها : 9دسامبر.25ژانویه.8مارچ.19آپریل.04 می.19 می
معافیت سربازی ..کارشناس ارشد معماری...کار در دفتر شخصی

تشکر کنندگان: ho_tasha ، smpf ، j.modarres ، matin86
(2015-10-28 ساعت 13:07)alakanzas نوشته:  سلام ما امروز در ابوظبی مصاحبه داشتیم و با توجه به اینکه رشته تحصیلی غیر حساس و معافیت پزشکی داشتم وارد مرحله کلیرنس شدم
دوست عزیز نگران نباشید اگر چنین اشتباهی رو آفیسر مرتکب شده زود شما رو کلیر می کنن با آرزوی موفقیت برای شما و اینکه زود کلیر بشید.
این اتفاق احتمالش دور از ذهن نیست چون اونها زبانشون خوب نیست و احتمال داره که mis understanding به وجود بیاد.Big GrinBig GrinBig Grin
CN:8**✈IV:Oct.2015✈Per:2✈Status:Clear(A.P.146Day) 4-Mar
Entrance:Houston,TX✈Visa22-March-2016:
Entrance به امید خدا ابتدای Sep.2016
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,617)
تشکر کنندگان: smpf ، alakanzas ، ستوده ، j.modarres ، matin86 ، behjan
(2015-10-28 ساعت 11:50)گروهبان دودو نوشته:  گلم Asal1372 سلام
اميدوارم كه هرچه زودتر شما و ديگر دوستان Clear بشيد و ديگه اينقدر نگران نباشيد كاشكي من آفيسر بودم و همتون را با افتخار به مملكتم دعوت ميكردم ولي خوب نشده و از طرفي همه آدمها هم شايد به خوبي شما ها نباشند بنابر اين براي تاييد اين قضيه يه چند ماهي زمان نياز داريد و تو اين مت هم خودتون را براي رفتن آماده مي كنيد پس نگران نباشيد .
شما گفته بوديد كه كنسول بهتون گفته به دليل تحريم گاز و نفت و شغل مرتبط شما نياز به زمان بررسي داريد در حاليكه ديگر دوستان نظري غير از اين دارند ميتونيد براي اينكه كمكي به ما باشه پرسش و پاسختون با كنسول را اينجا بياوريد مطمينا كمك بزرگي برامون هستش .قربانت "دو دو "

گروهبان دودوي عزيزم سلام.از ابراز محبتت خيلي ممنونم.من هم اميدوارم شما ويزاتون رو به راحتي بگيريد.
واقعيت اينه كه كلا من و همسرم ٣ دقيقه بيشتر تو اتاق آفيسر نبوديم. از ما پرسيد: رشته تحصيليتون چيه؟ ما گفتيم مهندس مكانيك. شغلتون چيه كه ما هر دو گفتيم كارمند.از همسرم راجع به سربازي پرسيد كه جواب داد معاف .پرسيد به چه طريق؟ جواب داد از طريق خريد خدمت.بعد هم با لهجه آمريكايي فارسي اسم شركت همسرم و شركت من را گفت و اينكه آيا شما در اين دو شركت كار مي كنيد؟ ما هم تاييد كرديم. بعد بلافاصله برگه آبي رو برداشت و توش قسمت مراحل اداري رو تيك زد و گفت شما نياز به مراحل اداري ازسه تا شش ماه داريد.بعد يه مترجم فارسي زبان رو صدا زد و رو به من كرد و گفت همونطور كه مي دوني صنعت نفت و گاز ايران تحريمه و شما يك بار هم از طريق دانشجويي اقدام كردي و ريفيوز شدي. اما اينبار گرين كارته و فرق مي كنه.و نياز به مراحل اداري براي گرفتن ويزا داري
همين و مصاحبه ما تموم شد.
(2015-10-28 ساعت 15:12)asal1372 نوشته:  
(2015-10-28 ساعت 11:50)گروهبان دودو نوشته:  گلم Asal1372 سلام

گروهبان دودوي عزيزم سلام.از ابراز محبتت خيلي ممنونم.من هم اميدوارم شما ويزاتون رو به راحتي بگيريد.
واقعيت اينه كه كلا من و همسرم ٣ دقيقه بيشتر تو اتاق آفيسر نبوديم. از ما پرسيد: رشته تحصيليتون چيه؟ ما گفتيم مهندس مكانيك. شغلتون چيه كه ما هر دو گفتيم كارمند.از همسرم راجع به سربازي پرسيد كه جواب داد معاف .پرسيد به چه طريق؟ جواب داد از طريق خريد خدمت.بعد هم با لهجه آمريكايي فارسي اسم شركت همسرم و شركت من را گفت و اينكه آيا شما در اين دو شركت كار مي كنيد؟ ما هم تاييد كرديم. بعد بلافاصله برگه آبي رو برداشت و توش قسمت مراحل اداري رو تيك زد و گفت شما نياز به مراحل اداري ازسه تا شش ماه داريد.بعد يه مترجم فارسي زبان رو صدا زد و رو به من كرد و گفت همونطور كه مي دوني صنعت نفت و گاز ايران تحريمه و شما يك بار هم از طريق دانشجويي اقدام كردي و ريفيوز شدي. اما اينبار گرين كارته و فرق مي كنه.و نياز به مراحل اداري براي گرفتن ويزا داري
همين و مصاحبه ما تموم شد.
دوست عزیز ، آیا شرکتهایی شما و همسرتون براشون کار میکنید با صنایع نفت و گاز ارتباط دارند ؟

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان