کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان لاتاری 2016
(2015-10-27 ساعت 17:56)aidam14 نوشته:  سلام دوستان
من نمی دانم منظورتان از آپ دیت چی است؟
امکان دارد توضیح دهید ممنون می شوم

آپدیت در واقع به روز رسانی فایل و کیستون هست ، در روزهای اول ارزش چندانی ندارد ولی در روزها و ماه های اولیه تا کلیر شدن در واقع استعلام درخواست هایی ست که از سفارت به kcc ارسال شده بوده
Case Number : 47₩₩
Abudhabi
7 مارچ
2 نفر
آپدیت ها : 29 ، 30 ، 31 آگوست
کلیر در بهترین روز خدا 31 آگوست و دریافت ایمیل در همان روز

بلند است و دشوار راهی که از سیاهی دوزخ به روشنایی آسمان می رسد
تشکر کنندگان: smpf ، matin86 ، j.modarres
(2015-10-27 ساعت 09:32)گروهبان دودو نوشته:  با سلام به تمامي بچه هاي گلم
خيلي از جاها ميبينم دوستان اشاره كردند به اينكه رشته شما حساس هست و ... از دوستان با تجربه ميخوام خواهش كنم توضيح بدن رشته هاي حساس كه باعث FBI Check ميشه شامل چه رشته هايي است ممنونم

لیست مشخصی وجود نداره. بعضی رشته های مرتبط با نفت و پتروشیمی و ه.سته ای و... رو حساس میدونن اما خیلی موارد هم بوده که رشته کاملا معمولی بوده و باز AP (یا به قول شما FBI Check) خورده. موقع مصاحبه هیچوقت آفیسر به کسی نمیگه بخاطر چی AP خوردی. این حرف هایی هم که زده میشه بیشتر حدس و گمان بر اساس تجربیات بقیه هست.
تنها دو روز در سال هست که نمیتونی هیچ کاری بکنی‌! یکی‌ دیروز و یکی‌ فردا . . .
تشکر کنندگان: آلیس-1980 ، smpf ، matin86 ، j.modarres ، گروهبان دودو
ب س ی ج ی داشته باشی رد می شی ؟ اخه برای ما اجباری بود تو محیط کار
اونم فعال کارت صادر کردن
تشکر کنندگان: smpf
(2015-10-27 ساعت 18:49)milaveh نوشته:  

آپدیت در واقع به روز رسانی فایل و کیستون هست ، در روزهای اول ارزش چندانی ندارد ولی در روزها و ماه های اولیه تا کلیر شدن در واقع استعلام درخواست هایی ست که از سفارت به kcc ارسال شده بوده

من از کجا باید متوجه بشوم که چه درخواستی شده است؟
کيس نامبر: 2016AS23## ♥
تعداد افراد:2نفر ♥
کنسولگری: آنکارا به ایروان (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
ارسال فرم : 10 می خودم همسرم 12 می
کارنت: 12august ♥
نامه دوم : august 25
تاریخ مصاحبه : 20 october
visa: من (لیسانس معماری و شاغل در مغازه شخصی خودم یک ضرب)
شوهرم(لیسانس عمران و شاغل در مغازه شخصی با سربازی ارتش ap)
Wink
آپديت فقط 29 فبريه از طرف كي سي سي
كلير ١ مارچ
تشکر کنندگان: smpf ، امیرپارسا
(2015-10-27 ساعت 19:30)aidam14 نوشته:  

شما هیچ جوری نمی تونید متوجه بشید که آفیسر چه مواردی رو برای استعلام مشخص کرده ، فقط میشه حدس زد که یا برای سربازیه ، یا شغل یا رشته تحصیلی و ...

(2015-10-27 ساعت 19:15)!!!Omidambekhoda نوشته:  ب س ی ج ی داشته باشی رد می شی ؟ اخه برای ما اجباری بود تو محیط کار
اونم فعال کارت صادر کردن

خب لزومی نداره اعلام کنید که عضو فعال بسیج هستید
Abudhabi
7 مارچ
2 نفر

تشکر کنندگان: smpf ، matin86 ، j.modarres ، گروهبان دودو ، Hana2015
(2015-10-27 ساعت 19:15)!!!Omidambekhoda نوشته:  ب س ی ج ی داشته باشی رد می شی ؟ اخه برای ما اجباری بود تو محیط کار
اونم فعال کارت صادر کردن

سلام دوست عزیز
ببینید توی مصاحبه فقط به سوالای آفیسر جواب بدید و اصلا چیز اضافه ای از خودتون نگید.
تشکر کنندگان: smpf ، Interuniversal ، j.modarres ، Hana2015
با سلام به همه دوستان عزیز
دوستان من تعجب میکنم چطور شما نمی تونید یه چک کنید. من اینجا آدرس 2تا سایتی که میشه چک کرد رو گذاشتم البته با فیلتر شکن.
دوستان عزیز توجه کنید برای چک کردن اگر بر فرض مثال کیس نامبر شما 2016AS00001234 است شما باید به این صورت تایپ کنید 2016AS1234

سفارت امریکا در آنکارا
http://turkey.usembassy.gov/iv_status_check.html
سفارت امریکا در ابوظبی
http://www.abudhabiivo.net/
CN:8**✈IV:Oct.2015✈Per:2✈Status:Clear(A.P.146Day) 4-Mar
Entrance:Houston,TX✈Visa22-March-2016:
Entrance به امید خدا ابتدای Sep.2016
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,617)
تشکر کنندگان: آلیس-1980 ، SAMBAR ، smpf ، srmir ، matin86 ، Interuniversal ، j.modarres ، sahar2016 ، Hana2015
دوستانی که شرایط ی ضربی داشتند ولی apخوردین نگران نباشین قول میدم شما جز اولین اعلام شده های سفارت برای اخذ ویزا خواهید بود بعضی وقتها افیسرها گیج می زنند.
باز هم تاکید میکنم دوستان فقط و فقط به افیسر در مورد سوالهایی که می پرسه جواب بدین و چیز اضافه ای نگین مخصوصا سربازی.
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
(2015-10-27 ساعت 11:36)arminbhz نوشته:  سلام
ما هم امروز به اين تاپيك اضافه شديم
كيس ما ٤ نفر كه نفر اصلي پدرم هستن، بازنشسته، مهندس مكانيك و سربازي ارتش.
به ما گفت ٣ تا ٦ ماه سايت رو چك كنيد!

دوست عزیز ، میشه ماجرای سفر مصاحبه تون رو برای اطلاع سایرین در سایت قرار بدین لطفاً ؟
تشکر کنندگان: آلیس-1980 ، smpf ، j.modarres ، Hana2015
(2015-10-27 ساعت 20:22)milaveh نوشته:  

شما هیچ جوری نمی تونید متوجه بشید که آفیسر چه مواردی رو برای استعلام مشخص کرده ، فقط میشه حدس زد که یا برای سربازیه ، یا شغل یا رشته تحصیلی و ...

اونم فعال کارت صادر کردن

خب وقتی کسری از سربازی داره چی؟ بازم میتونه نگن؟ اگر ازشون سوال کردن که چرا کسری خدمت داری چی؟

کیس:***2016as2- رویت قبولی: 12may - کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی - تعداد افراد: 1- ارسال فرم: 26 may- کارنت شدن :12 آگوست- نامه دوم:30 سپتامبر - مصاحبه: 2 نوامبر - وضعیت:AP سربازی س.پ - آپدیت: 4 نوامبرسایت سفارت. 9 دسامبر ceac - دریافت ویزا نزدیک به پنج ماه طول کشید..ورود به امریکا : :  24 April
(2015-10-27 ساعت 22:59)yassin30 نوشته:  
(2015-10-27 ساعت 20:22)milaveh نوشته:  

اونم فعال کارت صادر کردن

خب وقتی کسری از سربازی داره چی؟ بازم میتونه نگن؟ اگر ازشون سوال کردن که چرا کسری خدمت داری چی؟

آهان شما قلبل از خدمت سربازی بسیج بودین؟ در این صورت حقیقت رو بگید ، باز هم دوستانی که پیشکسوت هستن جواب بدن خوبهSad
Abudhabi
7 مارچ
2 نفر

تشکر کنندگان: smpf ، j.modarres
(2015-10-27 ساعت 22:16)ho_tasha نوشته:  با سلام به همه دوستان عزیز
دوستان من تعجب میکنم چطور شما نمی تونید یه چک کنید. من اینجا آدرس ۲تا سایتی که میشه چک کرد رو گذاشتم البته با سد غیرقابل عبور شکن.
دوستان عزیز توجه کنید برای چک کردن اگر بر فرض مثال کیس نامبر شما 2016AS00001234 است شما باید به این صورت تایپ کنید 2016AS1234

سفارت آمریکا در آنکارا
http://turkey.usembassy.gov/iv_status_check.html
سفارت آمریکا در ابوظبی
http://www.abudhabiivo.net/

بعضی وقت ها کیس هاییرکه تازه به مصاحبه رفتن چند روز طول میکشه که سایت کیسشون رو شناسایی کنه
Abudhabi
7 مارچ
2 نفر

تشکر کنندگان: آلیس-1980 ، ho_tasha ، smpf ، j.modarres
سلام من امروز مصاحبه داشتم و با اينكه خانم مجرد دانشجوي ارشد بودم و كار دولتي نداشتم بهم گفت ٢ ٣ ماه پروسه طول مي كشه و من بعدش مي توان ويزامو بگيرم بعد من گفتم اين يعني اف بي آي چك گفت نه يك پروسه اداريه،به هيچ كس از لالتاري ها هم امروز يكضرب ندادن.قضيه چيه كسي مي تونه راهنمايي كنه؟
تشکر کنندگان: smpf ، j.modarres ، گروهبان دودو ، Hana2015 ، َalikh
(2015-10-28 ساعت 00:35)azarang نوشته:  سلام من امروز مصاحبه داشتم و با اينكه خانم مجرد دانشجوي ارشد بودم و كار دولتي نداشتم بهم گفت ٢ ٣ ماه پروسه طول مي كشه و من بعدش مي توان ويزامو بگيرم بعد من گفتم اين يعني اف بي آي چك گفت نه يك پروسه اداريه،به هيچ كس از لالتاري ها هم امروز يكضرب ندادن.قضيه چيه كسي مي تونه راهنمايي كنه؟

شما کدوم سفارت بودی؟
کیس نامبر:**2016AS000005/رویت قبولی:3 جون/ ارسال فرم:9 جون/کارنت شدن:12 آگوست/تعداد افراد:1 نفر/ نامه ی دوم:29 سپتامبر- 11:30 شب/ تاریخ مصاحبه:3 نوامبر/ محل سفارت:آنکارا-همون آنکارا/دریافت ویزا:تکضرب 3 نوامبر/دریافت گرین کارت:5 دسامبر(یعنی 22 روز بعد از ورود)/اولین ورود به آمریکا:ایشالا 13 نوامبر ساعت 9:15 صبح به وقت دالاس/مقصد:دالاس/جمع تقریبی مخارج تا حالا:هی داره زیاد میشهBig Grin

(2015-10-28 ساعت 00:41)امیررضا.س نوشته:  
(2015-10-28 ساعت 00:35)azarang نوشته:  سلام من امروز مصاحبه داشتم و با اينكه خانم مجرد دانشجوي ارشد بودم و كار دولتي نداشتم بهم گفت ٢ ٣ ماه پروسه طول مي كشه و من بعدش مي توان ويزامو بگيرم بعد من گفتم اين يعني اف بي آي چك گفت نه يك پروسه اداريه،به هيچ كس از لالتاري ها هم امروز يكضرب ندادن.قضيه چيه كسي مي تونه راهنمايي كنه؟

شما کدوم سفارت بودی؟

ابوظبي

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان