کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان لاتاری 2016
(2015-11-17 ساعت 20:45)shadi.sd نوشته:  
(2015-11-17 ساعت 19:10)ngr نوشته:  
(2015-11-17 ساعت 18:03)shadi.sd نوشته:  
(2015-11-17 ساعت 16:40)azarang نوشته:  
(2015-11-17 ساعت 16:29)mfarazz نوشته:  سایت سیس چطور ؟شما رو شناسایی میکنه؟

من نمی دانم . من و آن خانمم دختر مجردیم ولی هنوز ما را سایت سفارت شناسایی نمی کند. من زنگ زدم و ایمیل و اینا اما جواب نمی دهند. نمی دانم واقعا چیکار باید کرد. در مورد سایت سیس هم آنهایی که پرسیدند سایت سیس تا قبل از ژانویه ۲۰۱۶ اصلا کیس های لاتاری ۲۰۱۶ را نمی شناسد و پیگیریها فقط از سایت سفارت مربوطه می تواند انجام شود.
شما هم مجرد هستید و ای پی خوردید؟ دلیلش چی بود؟ من خیلی برام عجیب بود که بهم ای پی زدن و.الان هم نامبر کیسما نمی شناسه

(2015-11-17 ساعت 17:52)ngr نوشته:  
(2015-11-17 ساعت 16:40)azarang نوشته:  من نمی دانم . من و آن خانمم دختر مجردیم ولی هنوز ما را سایت سفارت شناسایی نمی کند. من زنگ زدم و ایمیل و اینا اما جواب نمی دهند. نمی دانم واقعا چیکار باید کرد. در مورد سایت سیس هم آنهایی که پرسیدند سایت سیس تا قبل از ژانویه ۲۰۱۶ اصلا کیس های لاتاری ۲۰۱۶ را نمی شناسد و پیگیریها فقط از سایت سفارت مربوطه می تواند انجام شود.

سلام
ما هم ۹ نوامبر مصاحبه داشتیم اما سایتی که توی برگه آبی زده کیس نامبر مارو نمیشناسه و هیچ آپدیتی نداشتیم!
باید چه کار کرد؟
شما کسی از کیستون یه ضرب گرفته؟

ما که اف بی ای چک خوردیم اما افراد دیگه ای هم که اون روز بودن حتی یه دختر مجرد اونا هم خوردن و کسی یه ضرب نگرفت
به همه گفتن از ۲ ماه دیگه سایتو چک کنید
اما مگه نباید الان توی سایت برای ما بزنه مصاحبه انجام شده و در حال AP هستیم؟سایت که اصلا مارو نمیشناسه

منم ۹ نوامبر مصاحبه داشتم و مجرد هستم فک کنم باهم رفتیم سفارت برای منم سایت نمیشناستم ولی از یه اقایی.که رزومه کاری خواستن یه بار اپدیت شده

من نمی دانم واقعا چرا ای پی زدن و چرا ما را نمی شناسه سایت. منم خیلی نگرانم
Case Number: 2016AS2*** , Interview: 27th October, Abu Dhabi, Status : AP
تشکر کنندگان: smpf
با سلام خدمت تمام دوستان
از آنجاییکه مدیران محترم مستقیما و به وضوح در مورد تمدید مدیکال و در نتیجه تمدید مهلت ویزا اظهار نظر نکردن ولی بعضی از دوستان عدم تمدید مدیکال و ویزا رو تاکید می کنند من بررسی جامعی در این خصوص انجام دادم مساله تمدید ویزا پس از صدور آن با انجام مدیکال جدید و مراجعه به سفارت و پرداخت هزینه مجدد ویزا یعنی همان 330 دلار برای هر نفر قابل تمدید است .
متن پاسخ سفارت در آنکارا در این خصوص به شرح زیر است :
Dear Sir/Madam;

Your current medical examination is valid until **-APR-2016. If you redo the medical examinations and submit them to our office after the visas are already issued you would have to pay the visa fees again to extend the validity of your visas. However, if your submit our office new medical exams once your administrative process is completed and before the visas are issued you would not need to repay the visa fees.

Sincerely,
Immigrant Visa Unit US Embassy, Ankara, Turkey

اینقدر نگید نمیشه نمیشه » چرا میشه
1 - شماره کیس:2016AS000009XX
2 - تاریخ رویت قبولی: May - 6 - 2015
3 - کنسولگری: ANKARA
4 - تعداد افراد منظور در کیس : 3
5 - ارسال فرمهای سری اول: May - 24 - 2015
6 - کارنت شدن کیس: August - 12 - 2015
7 - نامه دوم  25 August
8 - مصاحبه  هفته سوم اکتبر
9 - وضعیت AP
10 - كلير  9 March
صدور ویزا  21 March
(2015-11-17 ساعت 22:19)mehdihk نوشته:  با سلام خدمت تمام دوستان
از آنجاییکه مدیران محترم مستقیما و به وضوح در مورد تمدید مدیکال و در نتیجه تمدید مهلت ویزا اظهار نظر نکردن ولی بعضی از دوستان عدم تمدید مدیکال و ویزا رو تاکید می کنند من بررسی جامعی در این خصوص انجام دادم مساله تمدید ویزا پس از صدور آن با انجام مدیکال جدید و مراجعه به سفارت و پرداخت هزینه مجدد ویزا یعنی همان 330 دلار برای هر نفر قابل تمدید است .
Dear Sir/Madam;

Your current medical examination is valid until **-APR-۲۰۱۶. If you redo the medical examinations and submit them to our office after the visas are already issued you would have to pay the visa fees again to extend the validity of your visas. However, if your submit our office new medical exams once your administrative process is completed and before the visas are issued you would not need to repay the visa fees.

Sincerely,
y
سلام خداییش دمت گرم آخ که چقدر حال کردم البته با این آپدیت 16 نوامبر بیشتر حال کردم.
من فقط دارم صفحات میخونم ببنم کسی پیدا میشه سرچ کنه که دیدم باز از هم دوره ای های خودم اینکارو کردنBig GrinBig Grin
مرسی مهدی جان از لطفت.
CN:8**✈IV:Oct.2015✈Per:2✈Status:Clear(A.P.146Day) 4-Mar
Entrance:Houston,TX✈Visa22-March-2016:
Entrance به امید خدا ابتدای Sep.2016
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,618)
(2015-11-17 ساعت 16:40)azarang نوشته:  
(2015-11-17 ساعت 16:29)mfarazz نوشته:  سایت سیس چطور ؟شما رو شناسایی میکنه؟

من نمی دانم . من و آن خانمم دختر مجردیم ولی هنوز ما را سایت سفارت شناسایی نمی کند. من زنگ زدم و ایمیل و اینا اما جواب نمی دهند. نمی دانم واقعا چیکار باید کرد. در مورد سایت سیس هم آنهایی که پرسیدند سایت سیس تا قبل از ژانویه ۲۰۱۶ اصلا کیس های لاتاری ۲۰۱۶ را نمی شناسد و پیگیریها فقط از سایت سفارت مربوطه می تواند انجام شود.
شما هم مجرد هستید و ای پی خوردید؟ دلیلش چی بود؟ من خیلی برام عجیب بود که بهم ای پی زدن و.الان هم نامبر کیسما نمی شناسه

(2015-11-17 ساعت 17:52)ngr نوشته:  
(2015-11-17 ساعت 16:40)azarang نوشته:  من نمی دانم . من و آن خانمم دختر مجردیم ولی هنوز ما را سایت سفارت شناسایی نمی کند. من زنگ زدم و ایمیل و اینا اما جواب نمی دهند. نمی دانم واقعا چیکار باید کرد. در مورد سایت سیس هم آنهایی که پرسیدند سایت سیس تا قبل از ژانویه ۲۰۱۶ اصلا کیس های لاتاری ۲۰۱۶ را نمی شناسد و پیگیریها فقط از سایت سفارت مربوطه می تواند انجام شود.

سلام
ما هم ۹ نوامبر مصاحبه داشتیم اما سایتی که توی برگه آبی زده کیس نامبر مارو نمیشناسه و هیچ آپدیتی نداشتیم!
باید چه کار کرد؟

ما که اف بی ای چک خوردیم اما افراد دیگه ای هم که اون روز بودن حتی یه دختر مجرد اونا هم خوردن و کسی یه ضرب نگرفت
اما مگه نباید الان توی سایت برای ما بزنه مصاحبه انجام شده و در حال AP هستیم؟سایت که اصلا مارو نمیشناسه

منم ۹ نوامبر مصاحبه داشتم و مجرد هستم فک کنم باهم رفتیم سفارت برای منم سایت نمیشناستم ولی از یه اقایی.که رزومه کاری خواستن یه بار اپدیت شده
توی برگه ابی ما نوشته شده بود رزومه اما افیسر در نهایت اونو خط زد و گفت نیاز نیست و از دو ما دیگخ سایتو چک کنید اما من هرچی چک می کنم نمی شناسه
کيس نامبر‎‎ ‎2016AS4**:‎ ‎‎
تعداد افراد: 2
کنسولگری:  Abu Dhabi‎‎
تاریخ مصاحبه: 9 نوامبر و هر دو  ap‎
سربازی: س
شغل همسر: شرکت خصوصی با مدرک لیسانس قدرت
شغل من: مدرس حق التدریس دانشگاه غیرانتفاعی با مدرک کارشناسی ارشد مخابرات
آپدیت همسر:  9 دسامبر، 25 ژانویه،9 فوریه(ناشی از ایمیلی به سفارت به دلیل نشناختن کیس در سایت ابوظبی)،20 مارچ و 22مارچ و ارسال ایمیل کلیری و اعلام کلیری در سایت ابوظبی و تبدیل / به or در سیس. 31 مارچ
آپدیت من:  9 دسامبر، 25 ژانویه،9 فوریه(اشی از ایمیلی به سفارت.چون تا اون موقع سایت ابوظبی کیس رو نمی شناخت)،22مارچ،29مارچ, و 31 مارچ و تبدیل/به or
ویزا: 19 آپریل
مقصد: لس آنجلس
تاریخ ورود: نیمه آگوست
تشکر کنندگان: smpf ، j.modarres
(2015-11-17 ساعت 15:47)mfarazz نوشته:  
(2015-11-17 ساعت 13:30)javaherishoar@yahoo.com نوشته:  حالا که بین علما اختلاف افتاده یکی باید یه منبع معتبر برای این موضوع پیدا کنه چون مثلا برای ما که خانواده چهار نفری هستیم و قصد نداریم بلافاصله بعد از گرفتن ویزا بریم خیلی مهمه که بدونیم ایا باید همه با هم بریم دوباره مدیکال بدیم و موقع گرفتن ویزا ارایه بدیم یا نه دیگه بدونیم که باید نهایتا بعد از شش ماه مدیکال بریم حالا هر وقت ویزا تو این فاصله اومد مهم نیست
ولی به نظر نظریه اول منطقی تر میاد چون حتما برای افرادی که کلیرشون از شش ماه بیشتر طول کشیده یه راه حلی هست که شاید بقیه هم می تونن استفاده کنن و عبارت تمدید مدیکال به دلایلی بوجود اومده

سلام دوست عزیز

لطفا به این نکات توجه فرمایید:

۱- اگر ویزای شما صادر شود و شما تا پایان تاریخ ویزا وارد خاک آمریکا نشوید ، ویزای شما باطل شده و ویزای لاتاری تنها تا پایان تاریخ قید شده در ویزا اعتبار دارد و به هیچ عنوان تمدید نمیگردد و باید سال بعد دوباره در لاتاری شرکت کنید و ....

۲- تارخ پایان ویزای شما دقیقا مطابق با تاریخ پایان مدیکال ریپورت شما میباشد.
( مدیکال صادر شده ۶ ماه اعتبار دارد)

۳- اگر شما کلیرنس بخورید و مدیکال شما ابطال شود باید مجددا پروسه مدیکال را تکرار کنید و مدارک آنرا تحویل سفارت نمایید و اعتبار ویزای شما بر اساس مدیکال جدید محاسبه و درج میگردد.

۴- با ورود به آمریکا و خوردن مهر ورود روی ویزای شما از همان تاریخ و تا زمان دریافت گرین کارت ویزای شما بمدت یک سال جهت ورود و خروج از آمریکا اعتباردارد.

موفق باشید

دوستان ، بعد از دریافت گرین کارت برای ورود و خروج که دیگر نیاز به ویزا نیست ، هست ؟
تشکر کنندگان: smpf ، لطف اله ، Hana2015
(2015-11-17 ساعت 23:56)ستوده نوشته:  
(2015-11-17 ساعت 15:47)mfarazz نوشته:  
(2015-11-17 ساعت 13:30)javaherishoar@yahoo.com نوشته:  حالا که بین علما اختلاف افتاده یکی باید یه منبع معتبر برای این موضوع پیدا کنه چون مثلا برای ما که خانواده چهار نفری هستیم و قصد نداریم بلافاصله بعد از گرفتن ویزا بریم خیلی مهمه که بدونیم ایا باید همه با هم بریم دوباره مدیکال بدیم و موقع گرفتن ویزا ارایه بدیم یا نه دیگه بدونیم که باید نهایتا بعد از شش ماه مدیکال بریم حالا هر وقت ویزا تو این فاصله اومد مهم نیست
ولی به نظر نظریه اول منطقی تر میاد چون حتما برای افرادی که کلیرشون از شش ماه بیشتر طول کشیده یه راه حلی هست که شاید بقیه هم می تونن استفاده کنن و عبارت تمدید مدیکال به دلایلی بوجود اومده

سلام دوست عزیز

لطفا به این نکات توجه فرمایید:

۱- اگر ویزای شما صادر شود و شما تا پایان تاریخ ویزا وارد خاک آمریکا نشوید ، ویزای شما باطل شده و ویزای لاتاری تنها تا پایان تاریخ قید شده در ویزا اعتبار دارد و به هیچ عنوان تمدید نمیگردد و باید سال بعد دوباره در لاتاری شرکت کنید و ....

۲- تارخ پایان ویزای شما دقیقا مطابق با تاریخ پایان مدیکال ریپورت شما میباشد.
( مدیکال صادر شده ۶ ماه اعتبار دارد)

۳- اگر شما کلیرنس بخورید و مدیکال شما ابطال شود باید مجددا پروسه مدیکال را تکرار کنید و مدارک آنرا تحویل سفارت نمایید و اعتبار ویزای شما بر اساس مدیکال جدید محاسبه و درج میگردد.

۴- با ورود به آمریکا و خوردن مهر ورود روی ویزای شما از همان تاریخ و تا زمان دریافت گرین کارت ویزای شما بمدت یک سال جهت ورود و خروج از آمریکا اعتباردارد.

موفق باشید

دوستان ، بعد از دریافت گرین کارت برای ورود و خروج که دیگر نیاز به ویزا نیست ، هست ؟
خیر دوست عزیز نیازی به اخذ ویزا نیست ولی با رعایت محدوده زمانی کمتر از 6ماه خارج از امریکا بودن.
موفق باشید
کیس نامبر : **2015AS57**مصاحبه : JUNE 25 ابوظبی
دو نفر یکضرب - خودم کلیرنس**اپدیتها : 4 جولای و 22 جولایمقصد : ایالت DELAWARE - نیوآرک** آپ کلیر: 22 جولای شبدریافت ایمیل ویزا : 23 جولای تحویل پاس به سفارت: 27 جولای**دریافت ویزا :  30جولای.ورود به امریکا : 9 دسامبر 2015**فرودگاه : واشنگتن دی سی.افتتاح حساب بانکی : 11 دسامبر** درخواست پاس سفید :12دسامبر**  انگشت نگاری : 6 ژانویه 2016.دریافت سوشیال نامبر : 17 دسامبر**دریافت گرین کارتها : 4 فوریه 2016 دریافت پاس سفید : 2016/April/1 ....ورود مجدد March /19/2018 دالاس تگزاس
تشکر کنندگان: smpf ، j.modarres ، Hana2015
(2015-11-17 ساعت 22:02)azarang نوشته:  

(2015-11-17 ساعت 17:52)ngr نوشته:  سلام
باید چه کار کرد؟

من نمی دانم واقعا چرا ای پی زدن و چرا ما را نمی شناسه سایت. منم خیلی نگرانم
بله نگرانیش خیلی بده واقعا عجیب بود برای خودم و.بقیه که چرا ای پی زدن
حالا جز انتظار کاره دیگه ای نداریم
کاش میتونستیم از دوستان سال های قبل بپرسیم ببینیم مثل ما کسی بوده و کارشون حل شده
دوستان پیشکسوت لطفا نظری دارید بگید
#برنده لاتاری 2016
تعداد کیس: 1 نفرBig Grin        
محل مصاحبه:  ابوظبی ( سفارت اول آنکارا)
تاریخ مصاحبه :هفته دوم نوامبر
وضعیت:ApSad      اپدیت :6 دسامبر، 9 دسامبر،25 ژانویه. 18 مارچ 22مارچ در سیس
و سرانجام کلییر: 22 مارچ
تشکر کنندگان: smpf ، j.modarres
(2015-11-17 ساعت 23:31)ngr نوشته:  

(2015-11-17 ساعت 17:52)ngr نوشته:  سلام
باید چه کار کرد؟

توی برگه ابی ما نوشته شده بود رزومه اما افیسر در نهایت اونو خط زد و گفت نیاز نیست و از دو ما دیگخ سایتو چک کنید اما من هرچی چک می کنم نمی شناسه
به من که یک برگه سفید دادن و چیزی از من نخواستن
#برنده لاتاری 2016
تعداد کیس: 1 نفرBig Grin        
محل مصاحبه:  ابوظبی ( سفارت اول آنکارا)
تاریخ مصاحبه :هفته دوم نوامبر
وضعیت:ApSad      اپدیت :6 دسامبر، 9 دسامبر،25 ژانویه. 18 مارچ 22مارچ در سیس
و سرانجام کلییر: 22 مارچ
تشکر کنندگان: smpf ، sahar2016 ، j.modarres
(2015-11-17 ساعت 13:06)amirrezakazemi نوشته:  
(2015-11-17 ساعت 12:52)azarang نوشته:  
(2015-11-17 ساعت 11:44)amirrezakazemi نوشته:  
(2015-11-17 ساعت 09:48)a4542 نوشته:  
(2015-11-17 ساعت 04:52)amirrezakazemi نوشته:  برادر من تحت هیچ شرایطی پس از اینکه ویزاتون صادر میشه و پروسه کلیر انجام میشه تاریخ ویزاتون تمدید نمیشه حتی با ارائه مدیکال جدید.پس اماده باشید تا کلیر شدید برید آمریکا وگرنه باید قید رفتنو بزنید اگه تاریخ ویزاتون تموم بشه.
الکی اطلاعات ندید لطفا

دوست عزیز مگه برای صدور ویزا نباید ابتدا پاسپورتها رو تحویل سفارت بدیم.خوب اگه به همراه پاسپورتها مدیکال تمدید شده رو هم بهشون بدیم اونوقت اعتبار ویزا ۶ ماهه نمیشه؟

سلام.شما موقعی که کلیر میشید ویزاتون اماده شده از قبل و یعنی بر اساس اطلاعات زمان مصاحبه چاپ میشه و تو پاستون نصب میشه هیچ تغییری امکان پذیر نیست.من چون میخواستم عید پیش خانوادم باشم این سوالو از افسر مصاحبه کننده پرسیدم و گفت امکانش نیست و بهم توضیح داد.من مصاحبم اوظبی بود.
در مورد اون دوستمون که میگفت خانواده رو ویزاشونو گرفتن لارم به ذکرهست که سیستم ویزا الکترونیکیه و اونا احتیاجی به برگردوندن ندارند فقط اطلاع میدن که شما مشکل داشتید و ویزاتون باطل شده . مگه زمانی که ویزاتون تاریخش تموم میشه میبرین سفارت اونو میکنن؟
در ضمن اینم بگم که اونا یه قانونی دارن و طبق اون عمل میکنن اگه مشکلی نداشته باشید کلیر میشید.اونجا مثل ایران نیست که بشه پارتی بازی کرد یا قانونو دور زد.متاسفانه کشور ما مشکل داره با آمریکا و اونام سخت گیری میکنن که واسشون اتفاقی نیفته.
فقط خواهشا با اطلاعات نصفه و نیمه و نادرست همو راهنمایی نکنید تا استرس الکی نگیریم

یعنی مثلا اگر بعد از ۴ ماه از مدیکال کلیر بشیم هیچ راهی نداره که تاریخ ویزا را از دو ماه به ۶ ماه افزایش بدهیم؟

نه هیچ راهی نیست.فقط اگه کلیرتون بیشتر از ۶ ماه بشه اونوقت خود سفارت بهتون میگه چیکار کنید .
دوست عزیز اگه ویزاتون صادر نشده باشه میشه
فقط خواهشا با اطلاعات نصفه و نیمه و نادرست همو راهنمایی نکنید تا استرس الکی نگیریم
تشکر کنندگان: smpf ، لطف اله
(2015-11-17 ساعت 13:36)amirrezakazemi نوشته:  والا ماهم خانواده هستیم و همین سوالو پرسیدم از افسر مصاحبه و گفت نمیشه باید وقتی کلیر میشید برید آمریکا فقط اینم گفت اگر کلیر بیشتر از ۶ ماه بشه خوده سفارت بهتون میگه که دوباره مدیکال بدید وگرنه نمیشه مدیکال رو الکی هی تمدید کرد
نیازی نیست شما چیزی رو هی الکی تمدید کنید . ویزای شما و سایر دوستان (انشاله که برای همه صادربشه) فقط یکبار صادر میشود که قبل از صدور آن در صورت نیاز میتوان مدیکال را تمدید نمود تا مدت ویزا بمدت شش ماه از تاریخ مدیکال جدید صادر گردد.
تشکر کنندگان: smpf ، sahar2016 ، behjan ، Hana2015
(2015-11-17 ساعت 22:19)mehdihk نوشته:  با سلام خدمت تمام دوستان
Dear Sir/Madam;

Your current medical examination is valid until **-APR-۲۰۱۶. If you redo the medical examinations and submit them to our office after the visas are already issued you would have to pay the visa fees again to extend the validity of your visas. However, if your submit our office new medical exams once your administrative process is completed and before the visas are issued you would not need to repay the visa fees.

Sincerely,

اینقدر نگید نمیشه نمیشه » چرا میشه

مهدي جان سلام و تشكر مجدد ازت كه انقدر پيگيري،ايول داري
والا من به سيامك هم گفتم ديروز،انقدي كه من دارم پست هاي تكراري و سوالهاي هزار باره جواب داده شده رو حذف ميكنم دگ وقت ج دادن نميمونه واسه آدم بخدا
من اين مطلب رو چند صفحه قبلتر جواب دادم (كه بعد ارائه مديكال جديد تمديد ميشود اعتبار ويزا) ولي خب ازونجايي كه ماها عادت به مطالعه نداريم متاسفانه دوباره مطرح شده و ايندفعه با خودم گفتم بد نيست كمي هم خود اون سوال كننده محترم بره دنبال جواب نه اينكه دوباره جواب تكرار بشه و بطبع اون تاپيك شلوغ
ولي باز ازت ممنونم كه عده اي و از نگراني و دلهره و اضطراب نجات دادي Wink
موفق باشي
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
با سلام به دوستان عزيز
مجددا سفارت به آن خانواده اي كه گفتم براشون ويزا صادر شده ايميل زده كه ويزاتون را به همراه پكيج بياريد كه بايد آن را كنسل كنيم و بعد از كنسل كردن آن شما برگرديد به كشورتون و از طريق سايت وضعيتتون را بررسي كنيد و هر زمان كه اعلام شديد پاستون را بفرستيد براي صدور ويزاي مجدد...من كه ديروز باهاش تلفني صحبت ميكردم واقعا متاسفم كه همچين چيزي براشون اتفاق افتاده . يك كارمند ساده دولتي كه به هيچ چيز و هيچ جا وصل نيست و سربازي هم نداشته براش ويزا صادر شده و اونا هم شروع به فروختن زار و زندگيشون كردن و حالا بايد مجددا آنكارا برن كه ويزاشون را با پكيج تحويل بدن كه ابطالش كنند ...خنده دار نيست ...وقتي ميگم خودشون هم خودشون رو قبول ندارند بعضي ها گله مند ميشن ...يكي پيدا بشه توضيح بهمون بده ...من پيرمرد كههمين جوري تعطيلم ولي شما ها كه با تجربه تريد به قول مهران مديري "ها اي كه ميگي يعني چه"
"قربون همتون دودو"
تشکر کنندگان: sahar2016 ، humsun ، A2000 ، smpf ، asal1372 ، j.modarres ، NEURON
(2015-11-18 ساعت 12:06)گروهبان دودو نوشته:  با سلام به دوستان عزيز
مجددا سفارت به آن خانواده اي كه گفتم براشون ويزا صادر شده ايميل زده كه ويزاتون را به همراه پكيج بياريد كه بايد آن را كنسل كنيم و بعد از كنسل كردن آن شما برگرديد به كشورتون و از طريق سايت وضعيتتون را بررسي كنيد و هر زمان كه اعلام شديد پاستون را بفرستيد براي صدور ويزاي مجدد...من كه ديروز باهاش تلفني صحبت ميكردم واقعا متاسفم كه همچين چيزي براشون اتفاق افتاده . يك كارمند ساده دولتي كه به هيچ چيز و هيچ جا وصل نيست و سربازي هم نداشته براش ويزا صادر شده و اونا هم شروع به فروختن زار و زندگيشون كردن و حالا بايد مجددا آنكارا برن كه ويزاشون را با پكيج تحويل بدن كه ابطالش كنند ...خنده دار نيست ...وقتي ميگم خودشون هم خودشون رو قبول ندارند بعضي ها گله مند ميشن ...يكي پيدا بشه توضيح بهمون بده ...من پيرمرد كههمين جوري تعطيلم ولي شما ها كه با تجربه تريد به قول مهران مديري "ها اي كه ميگي يعني چه"
"قربون همتون دودو"
دوست عزیز خدا روشکر که مشمول کلیرنس شدن .اگه ویزاشون رو تحویل میدادن و مشمول کلیرنس هم نمی شدن چی.باز هم باید خدا رو شکر کنند.راستی میشه بگید شرکتشون تحت پوشش کدوم وزارتخونه بودن و آیا کاملا دولتی هست یا نیمه دولتی؟
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
تشکر کنندگان: A2000 ، smpf ، Hana2015 ، گروهبان دودو
"قربون همتون دودو"
خيلي خوشحال شدم كه پرونده شون ريجكت نشده و اميدوارم كه خيلي زود هم كلير بشن. حالا در مورد خنده دار بودن و نبودنش بايد اينو پاي اشتباه آفيسر بذاريد (احتمالا)كه متوجه شرايط شغلي نشده و ويزا رو داده و قاعدتا بعد از اينكه پرونده رو خواستن جمع كنن اين موضوع رو ديدن مثل شرايطي كه يه پولي به اشتباه تويط بانك به حساب شما واريز ميشه ازتون پس ميگيرن خب. بالاخره آفيسر هم ممكنه اشتباه كنه ديگه
کیس:2016as1$$(برنده آقاي همسر)،تعداد:٢نفر،ارسال فرم:٢٩مي،سفارت:آنکارا،مصاحبه:٣ نوامبر،وضعيت: AP، آپديتها: ١١ژانويه،٧ مارچ و٩مارچ تبديل به or نَفَر دوم، ٢١ مارچ نَفَر اصلي و تبديل به or ٢٢مارچ،دريافت ايميل كليير ٢٢ مارچ، مديكال مجدد:٢٩مارچ ارسال٣٠،ايشود:٥ آپريل و دريافت پاسها از پست ٦آپريل، ورود به آمریکا (سیاتل):22 جولای
سفرنامه آنکارا
تشکر کنندگان: ho_tasha ، smpf ، Interuniversal ، tamana2016 ، Hana2015 ، گروهبان دودو
(2015-11-18 ساعت 12:26)humsun نوشته:  
"قربون همتون دودو"
خيلي خوشحال شدم كه پرونده شون ريجكت نشده و اميدوارم كه خيلي زود هم كلير بشن. حالا در مورد خنده دار بودن و نبودنش بايد اينو پاي اشتباه آفيسر بذاريد (احتمالا)كه متوجه شرايط شغلي نشده و ويزا رو داده و قاعدتا بعد از اينكه پرونده رو خواستن جمع كنن اين موضوع رو ديدن مثل شرايطي كه يه پولي به اشتباه تويط بانك به حساب شما واريز ميشه ازتون پس ميگيرن خب. بالاخره آفيسر هم ممكنه اشتباه كنه ديگه
سردار سلام.
خب خدا رو شکر مشکلی جدی نیست فقط یه خرج اضافه افتاده گردش مشکلی نیست من هم خوشحال شدم.
ولی توصیه ای به همه دوستان عزیز و بزرگوار دارم البته ببخشید من کوچکترم از این حرف ها.
دوستان خوبان مخصوصاً دوستان متاهل و بچه دار. توصیه میکنم به هیچ عنوان برای رفتن و فروش اموال عجله نکنید اگر امکانشو دارین حتی وسایلتون به مدت یکسال نگه دارید شاید رفتین خوشتون نیومد برگشتین پس ساگر امکانشو دارین عجله ای برای فروش نداشته باشین صبر کنید برید اونجا ببنید اگر خوب بود که هیچ اگر هم که نبود و خواستین برگردین چیز زیادی از دست ندادین.
توصیه شدید میکنم دوستان به هیچ عنوان ملک خونه و آپارتمان رو نفروشین.
ارادتمندم
.
CN:8**✈IV:Oct.2015✈Per:2✈Status:Clear(A.P.146Day) 4-Mar
Entrance:Houston,TX✈Visa22-March-2016:
Entrance به امید خدا ابتدای Sep.2016
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,618)

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان