کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان لاتاری 2016
دوستان عزيز يه سؤال فوري: آيا ميشه ويزا رو تو پاسپورتي كه ٦ ماه ديگه اعتبار داره رد و بعد برگشت ايران يه پاس جديد گرفت و با اون پاس جديد رفت آمريكا؟

مصاحبه :٢ جون
آپديت ها: ٣ جون، ٢٤ جون، ٢٦ جون، ١ جولاي، ٧ جولاي، ٦ آگوست، ١٠ آگوست، ١٢ آگوست، ١٤ آگوست، ٣ سپتامبر, ١١ سپتامبر، ١٧ سپتامبر, ٢ اكتبر، ٥ اكتبر، ١٣ اكتبر, ٢٦ اكتبر, ٥ نوامبر، ١٠ نوامبر، ١٦ نوامبر
كليرنس: ١٧ نوامبر
آپديت ها: ٣ جون، ٢٤ جون، ٢٦ جون، ١ جولاي، ٧ جولاي، ٦ آگوست، ١٠ آگوست، ١٢ آگوست، ١٤ آگوست، ٣ سپتامبر, ١١ سپتامبر، ١٧ سپتامبر

تشکر کنندگان: smpf
(2015-11-18 ساعت 16:20)thedude نوشته:  دوستان عزيز يه سؤال فوري: آيا ميشه ويزا رو تو پاسپورتي كه ٦ ماه ديگه اعتبار داره رد و بعد برگشت ايران يه پاس جديد گرفت و با اون پاس جديد رفت آمريكا؟

آپديت ها: ٣ جون، ٢٤ جون، ٢٦ جون، ١ جولاي، ٧ جولاي، ٦ آگوست، ١٠ آگوست، ١٢ آگوست، ١٤ آگوست، ٣ سپتامبر, ١١ سپتامبر، ١٧ سپتامبر, ٢ اكتبر، ٥ اكتبر، ١٣ اكتبر, ٢٦ اكتبر, ٥ نوامبر، ١٠ نوامبر، ١٦ نوامبر
بله دوست عزیز
این امکان پذیره و هیچ مشکلی هم پیش نمیاد ،مشروط به این که پاس قدیمی که ویزا داره در تمام مراحل سفر و ورود به امریکاهمراهتون باشه و ویزا رو نشون بدید.
موفق باشید
کیس نامبر : **2015AS57**مصاحبه : JUNE 25 ابوظبی
دو نفر یکضرب - خودم کلیرنس**اپدیتها : 4 جولای و 22 جولایمقصد : ایالت DELAWARE - نیوآرک** آپ کلیر: 22 جولای شبدریافت ایمیل ویزا : 23 جولای تحویل پاس به سفارت: 27 جولای**دریافت ویزا :  30جولای.ورود به امریکا : 9 دسامبر 2015**فرودگاه : واشنگتن دی سی.افتتاح حساب بانکی : 11 دسامبر** درخواست پاس سفید :12دسامبر**  انگشت نگاری : 6 ژانویه 2016.دریافت سوشیال نامبر : 17 دسامبر**دریافت گرین کارتها : 4 فوریه 2016 دریافت پاس سفید : 2016/April/1 ....ورود مجدد March /19/2018 دالاس تگزاس
تشکر کنندگان: matin86 ، smpf ، j.modarres ، Interuniversal ، ستوده ، Hana2015
(2015-11-18 ساعت 16:20)thedude نوشته:  دوستان عزيز يه سؤال فوري: آيا ميشه ويزا رو تو پاسپورتي كه ٦ ماه ديگه اعتبار داره رد و بعد برگشت ايران يه پاس جديد گرفت و با اون پاس جديد رفت آمريكا؟

سلام
شما قبولي ٢٠١٥ هستيىد يا ٢٠١٦؟!!

شماره کیس: 2016AS00006xxx
تاریخ رویت قبولی:10May2015
کنسولگری: ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :2
ارسال فرمهای سری اول: 25May2015
کارنت شدن کیس: 9March2016
مصاحبه:24may2016
آبدیت 1 : 24may2016,آبدیت 2 : 29may2016,آپدیت3: 31may2016,آپدیت4: 1jun2016
دریافت کلیرنس:
دریافت ویزا:
ورود به آمریکا:
:دریافت گرین کارت
:جمع تقریبی هزینه‌ها:
(2015-11-17 ساعت 15:19)azarang نوشته:  
(2015-11-17 ساعت 14:43)shadi.sd نوشته:  سلام به همه دوستان اینجور که من مطالب را خوندم بودن کسانی که مثل من سایت هنوز نامبر کیسشونا نمیخونه در صورتی که کسی همون تاریخ مصاحبه داشته با من به تاریخ مصاحبه اپدیت شده کیسش
کسی می دونه باید چی کار کرد و این مشکل تا حالا برا کسی بوده که حل شه؟

سلام شما هم ابوظبی مصاحبه داشتید؟ من و یک خانم دیگر هم همین مشکل را داریم.

سلام دوستان میگن سفارت ابوظبی بی نظم هست نگران نباشید یکی از از دوستان امسال رفته و اصلا وضعیتش اپدیت نشد ولی یهو ویزا گرفت
کیس???1 مکان/تاریخ مصاحبهABD/Oct  آپدیت سفارتOct/27-Jan/27  آپدیت سیسDec/27-Jan/14/25/27-Feb/2/9 کلیر Feb/3
ISSUE: Feb/10

با آرزوی موفقیت
سفرنامه من

تشکر کنندگان: Hana2015 ، matin86 ، smpf ، sahar2016 ، j.modarres
نوع ویزا :eb1.   تاریخ اپروو:۹اپریل .   تاریخ دریافت  کیس نامبر:۸ می  
نامه دریافت مدارک ازnvc:نوزده اگوست  
دریافت تایید تکمیل مدارک از nvc :پانزده سپتامبر  
تاریخ اعلام مصاحبه:۳اکتبر  
مصاحبه:۵نوامبر ابوظبی
اپدیت ها
همه اعضا :۷ و ۹ نوامبردر سایت سفارت.
کیس اصلی: ۱۲ ،١٦،١٧نوامبر ٧،٩ دسامبر ٢٥ژانويه (٥اپريل ٣مي بعد از ايميل به سفارت )٤ مي ،٥مي در  سیس   
بقيه اعضا: ۱۶ نوامبر ٧،٩دسامبر ٢٥ژانويه  ٥مي در سايت سیس .  
٥مي تبديل به or در سيس بعد از دقيقا ٦ماه  
كلير:10می                
البته چون مرحله کلیرنس مشابه هست برای همه و ما از لحاظ تعداد تاپیک کوچیکی داریم از تجربیات این گروه استفاده می کنیم

نوع ویزا :eb1.   تاریخ اپروو:۹اپریل .   تاریخ دریافت  کیس نامبر:۸ می  
نامه دریافت مدارک ازnvc:نوزده اگوست  
دریافت تایید تکمیل مدارک از nvc :پانزده سپتامبر  
تاریخ اعلام مصاحبه:۳اکتبر  
مصاحبه:۵نوامبر ابوظبی
اپدیت ها
همه اعضا :۷ و ۹ نوامبردر سایت سفارت.
کیس اصلی: ۱۲ ،١٦،١٧نوامبر ٧،٩ دسامبر ٢٥ژانويه (٥اپريل ٣مي بعد از ايميل به سفارت )٤ مي ،٥مي در  سیس   
بقيه اعضا: ۱۶ نوامبر ٧،٩دسامبر ٢٥ژانويه  ٥مي در سايت سیس .  
٥مي تبديل به or در سيس بعد از دقيقا ٦ماه  
كلير:10می                
تشکر کنندگان: smpf ، Interuniversal ، j.modarres ، behjan ، ho_tasha
(2015-11-18 ساعت 21:19)حورالعین نوشته:  
(2015-11-17 ساعت 14:43)shadi.sd نوشته:  سلام به همه دوستان اینجور که من مطالب را خوندم بودن کسانی که مثل من سایت هنوز نامبر کیسشونا نمیخونه در صورتی که کسی همون تاریخ مصاحبه داشته با من به تاریخ مصاحبه اپدیت شده کیسش

سلام دوستان میگن سفارت ابوظبی بی نظم هست نگران نباشید یکی از از دوستان امسال رفته و اصلا وضعیتش اپدیت نشد ولی یهو ویزا گرفت
سلام خیلی ممنون ایشالا که همین جوره
#برنده لاتاری 2016
تعداد کیس: 1 نفرBig Grin        
محل مصاحبه:  ابوظبی ( سفارت اول آنکارا)
تاریخ مصاحبه :هفته دوم نوامبر
وضعیت:ApSad      اپدیت :6 دسامبر، 9 دسامبر،25 ژانویه. 18 مارچ 22مارچ در سیس
و سرانجام کلییر: 22 مارچ
تشکر کنندگان: smpf ، behjan
سلام دوستان
میشه به من بگید از کجا میفهمید که اپ دیت شده مثلا واستون ایمیل میاد یا تو سایت چیزی نوشته که متوجه اپ دیت خوردن میشید؟درضمن سایت سفارت برای چک کردن وضعیت کیس ف ی ل ت ر هست درسته؟من هنوز نتونستم وارد شم چون ف ی ل ت ر شکن ندارم..
***Case number : 1
Dv 260 : 28 may
Interview: third week of november
Abu dhabi
Up dates:18 November
Ceac update: 09 december
25 January
April 1
April 21 تبدیل به اپدیت or شدیم
April 24 نامه کلیری امد Big Grin
تشکر کنندگان: smpf ، behjan

دوست عزیز میشه بفرمایید مصاحبه این دوستتون کی بوده و ایا مشمولapبودن یا نه؟
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
تشکر کنندگان: behjan ، smpf
(2015-11-19 ساعت 04:41)Joje mohajer نوشته:  سلام دوستان
میشه به من بگید از کجا میفهمید که اپ دیت شده مثلا واستون ایمیل میاد یا تو سایت چیزی نوشته که متوجه اپ دیت خوردن میشید؟درضمن سایت سفارت برای چک کردن وضعیت کیس ف ی ل ت ر هست درسته؟من هنوز نتونستم وارد شم چون ف ی ل ت ر شکن ندارم..
سلام
وقتي در سايت سفارت مربوطه در قسمت IV Check كيس نامبرتون رو وارد كنيد اونجا وضعيت تون رو نشون ميده و آخرين تاريخ آپديت سايت مربوط به كيستون رو نمايش ميده(كه البته خيلي هم مهم نيست اين آپديت ها) مهم سايت سيس عه كه از ژانويه كيس هاي مارو ميشناسه!
بلي ،قند شكن بايد استفاده كنيد اونم از نوع تيزش Tongue
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
تشکر کنندگان: j.modarres ، Joje mohajer ، behjan ، smpf ، tamana2016 ، matin86
(2015-11-19 ساعت 09:47)Interuniversal نوشته:  
(2015-11-19 ساعت 04:41)Joje mohajer نوشته:  سلام دوستان
سلام
وقتي در سايت سفارت مربوطه در قسمت IV Check كيس نامبرتون رو وارد كنيد اونجا وضعيت تون رو نشون ميده و آخرين تاريخ آپديت سايت مربوط به كيستون رو نمايش ميده(كه البته خيلي هم مهم نيست اين آپديت ها) مهم سايت سيس عه كه از ژانويه كيس هاي مارو ميشناسه!
بلي ،قند شكن بايد استفاده كنيد اونم از نوع تيزش Tongue

نه سایت ف ی ل ت ر ه اما چک کردن کیس ف ی ل ت ر نیست، به این سایت برید.لینک مستقیمشه http://www.abudhabiivo.net/
Case Number: 2016AS2*** , Interview: 27th October, Abu Dhabi, Status : AP
تشکر کنندگان: sahar2016 ، Interuniversal ، A2000 ، panizrm ، behjan ، smpf ، matin86
(2015-11-19 ساعت 09:38)a4542 نوشته:  

دوست عزیز میشه بفرمایید مصاحبه این دوستتون کی بوده و ایا مشمولapبودن یا نه؟

سلام مصاحبه من حدودا 2 هفته پیش بوده مشمول ap نبودم ولی به هم ap خورد
#برنده لاتاری 2016
تعداد کیس: 1 نفرBig Grin        
محل مصاحبه:  ابوظبی ( سفارت اول آنکارا)
تاریخ مصاحبه :هفته دوم نوامبر
وضعیت:ApSad      اپدیت :6 دسامبر، 9 دسامبر،25 ژانویه. 18 مارچ 22مارچ در سیس
و سرانجام کلییر: 22 مارچ
تشکر کنندگان: sahar2016 ، smpf ، matin86
سلام دوستان
توی سفرنامه اقای یس اور نو نوشته بود که برگ سفید رو به کسانی ک ریجکت شدن میدن و آبی به ای پی خورده ها وصورتی به کسانی ک ویزا بهشون میدن...اما روز مصاحبه ما به کسانی ک من دیدم ای پی خوردن سفید دادن و گفتن ۲تا۳ماه دیگه کلیرمیشید...ایا میخوان اینا رو ریجکت کنن ک سفید دادن بهشون؟
مصاحبه در ابوظبی
***Case number : 1
Dv 260 : 28 may
Interview: third week of november
Abu dhabi
Up dates:18 November
Ceac update: 09 december
25 January
April 1
April 21 تبدیل به اپدیت or شدیم
April 24 نامه کلیری امد Big Grin
تشکر کنندگان: sahar2016 ، smpf
(2015-11-19 ساعت 14:33)Joje mohajer نوشته:  سلام دوستان
توی سفرنامه اقای یس اور نو نوشته بود که برگ سفید رو به کسانی ک ریجکت شدن میدن و آبی به ای پی خورده ها وصورتی به کسانی ک ویزا بهشون میدن...اما روز مصاحبه ما به کسانی ک من دیدم ای پی خوردن سفید دادن و گفتن ۲تا۳ماه دیگه کلیرمیشید...ایا میخوان اینا رو ریجکت کنن ک سفید دادن بهشون؟
مصاحبه در ابوظبی
دوست عزیز این حرفااااا کجا بوده؟؟ این صحبت ها کدومه؟ [emoji28] [emoji28] [emoji28] [emoji28]
بابا کجا نوشته سفید ریجکته آبی چک میخوره ؟؟ بابا توروخدا هر چیزی رو تایپ نکنید. استرس الکی چرا میدید؟
الان باید بشینیم راجع به رنگ برگه ها بحث کنیم [emoji3] [emoji3]
صبور باشید و توکل به خدا و امیدوار
کیس:***2016as2- رویت قبولی: 12may - کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی - تعداد افراد: 1- ارسال فرم: 26 may- کارنت شدن :12 آگوست- نامه دوم:30 سپتامبر - مصاحبه: 2 نوامبر - وضعیت:AP سربازی س.پ - آپدیت: 4 نوامبرسایت سفارت. 9 دسامبر ceac - دریافت ویزا نزدیک به پنج ماه طول کشید..ورود به امریکا : :  24 April
(2015-11-19 ساعت 14:39)yassin30 نوشته:  
(2015-11-19 ساعت 14:33)Joje mohajer نوشته:  سلام دوستان
مصاحبه در ابوظبی
دوست عزیز این حرفااااا کجا بوده؟؟ این صحبت ها کدومه؟ [emoji28] [emoji28] [emoji28] [emoji28]
بابا کجا نوشته سفید ریجکته آبی چک میخوره ؟؟ بابا توروخدا هر چیزی رو تایپ نکنید. استرس الکی چرا میدید؟
الان باید بشینیم راجع به رنگ برگه ها بحث کنیم [emoji3] [emoji3]
صبور باشید و توکل به خدا و امیدوار
با سلام دوستان عزیز خدایی دیگه رنگ برگه ها هم اینقدر مهمه.
مهمتر از رنگ برگه حرف و کلامی هست که آفیسر به شما میگه همه برگه متن هاشون یکی هست فقط رنگش فرق داره حالا شاید تا خدمت گذار بره ک÷ی بگیره بیار برگه ها تموم شده بود از اون رنگ استفاده کردن.Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
مهم حرف آفیسر هست
نگران نباشید موفق باشید.
CN:8**✈IV:Oct.2015✈Per:2✈Status:Clear(A.P.146Day) 4-Mar
Entrance:Houston,TX✈Visa22-March-2016:
Entrance به امید خدا ابتدای Sep.2016
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,618)
تشکر کنندگان: sahar2016 ، Interuniversal ، behjan ، smpf ، tamana2016 ، Joje mohajer ، matin86 ، j.modarres

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان