کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان لاتاری 2016
دوستان من مدارکی که سفارت لازم داشت فردای مصاحبه ایمیل کردم ولی سایت ابوظبی هنوز اپدیت نکرده و هنوز میگه ارسال کنم و من دوتا ایمیل هم زدم جواب نمیدن و فقط اتوریپلای هاشون میاد ّ. نگرانم
کیس???1 مکان/تاریخ مصاحبهABD/Oct  آپدیت سفارتOct/27-Jan/27  آپدیت سیسDec/27-Jan/14/25/27-Feb/2/9 کلیر Feb/3
ISSUE: Feb/10

با آرزوی موفقیت
سفرنامه من

تشکر کنندگان: smpf
(2015-11-26 ساعت 00:59)حورالعین نوشته:  دوستان من مدارکی که سفارت لازم داشت فردای مصاحبه ایمیل کردم ولی سایت ابوظبی هنوز اپدیت نکرده و هنوز میگه ارسال کنم و من دوتا ایمیل هم زدم جواب نمیدن و فقط اتوریپلای هاشون میاد ّ. نگرانم
بارها و بارها عنوان شده كه سايت سفارت ابوظبي كمي گيج ميزنه و بعضي كيس هارو نميشناسه يا آپديت نميكنه،شما ميتونيد تلفن بزنيد به سفارت و از دريافت ايميلتون آگاه بشيد هزارتا ايميل دگ هم بزنيد همين و براتون ميفرستن چون طرف ننشسته كه جواب تك تك ايميل هارو بده Tongue
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
تشکر کنندگان: j.modarres ، Caspian_Wave ، behjan ، Mehdi0065 ، smpf ، sahar2016
(2015-11-26 ساعت 00:56)Caspian_Wave نوشته:  سلام دوستان
بعضي مسائل ديگه دست خود شخص نيست !
ميشه در مورد مسائلي كه واقعا در روند كلير شدن تاثير داره بگيد ؟
اين كه ميگن زياد كارتون رو بزرگ جلوه نديد آيا واقعيت داره ؟
مهمترين مسئله كه در مورد آقايون الي الخصوص باعث كليرنس ميشه خدمت مقدس سربازيه كه رد خور نداره ،مورد بعدي ميرسه به شغل و محل كار كه خب هرچي بيشتر وصل باشي به سيستم گير و گورت هم بيشتر ميشه ،يكي دگ هم رشته تحصيلي كه هرچقدر بيشتر از نظر اونها حساس تر و كمي خطري باشه مثل ه س ت ه اي(مطمئنم اينارو خودت ميدونستي)،در كل روند كلير شدن دست ما نيست و نميتونيم اظهار نظر كنيم يا زمانش رو تخمين بزنيم!
در مورد سوال بعديت بايد بگم كه درسته!نبايد كار و رشته يا هر چيز ديگمون رو بزرگ جلو بده چون طبيعتا باعث شك بيشتر و در نتيجه روند كلير شدن طولاني از طرف اونها ميشه
مثال واست بزنم،دقيقا روزي كه ما بوديم دو تا كيس مشابه هم
برندگان آقا به همراه خانومشون سن بالاي شصت سال،خدمت جفت آقايون هم زمان شاه بود،فقط يكيشون ويزا يكضرب چون اونيكي كارش مربوط به س پ ا ه و دولتي بود،با اينكه پيمانكار بود فقط
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
تشکر کنندگان: j.modarres ، behjan ، sahar2016 ، Caspian_Wave ، ed2008 ، Mehdi0065 ، smpf ، matin86
دوستان من یک ماه پیش مصاحبه داشتم تو ابوظبی کلیرنس شدم . هنوز سایت کیس منو نمی شناسه . تا الان هم هیچ اقدامی نکردم نه تلفنی نه ایمیلی . به نظرتون چکار کنم ؟
تشکر کنندگان: behjan ، smpf
(2015-11-26 ساعت 10:01)Interuniversal نوشته:  
(2015-11-26 ساعت 00:59)حورالعین نوشته:  دوستان من مدارکی که سفارت لازم داشت فردای مصاحبه ایمیل کردم ولی سایت ابوظبی هنوز اپدیت نکرده و هنوز میگه ارسال کنم و من دوتا ایمیل هم زدم جواب نمیدن و فقط اتوریپلای هاشون میاد ّ. نگرانم
بارها و بارها عنوان شده كه سايت سفارت ابوظبي كمي گيج ميزنه و بعضي كيس هارو نميشناسه يا آپديت نميكنه،شما ميتونيد تلفن بزنيد به سفارت و از دريافت ايميلتون آگاه بشيد هزارتا ايميل دگ هم بزنيد همين و براتون ميفرستن چون طرف ننشسته كه جواب تك تك ايميل هارو بده Tongue

سفارت تماس بگیرید تلفن گویا می گه که ویزاهای مهاجرتی را جواب نمی دهند و فقط می تونید ایمیل بزنید
Case Number: 2016AS2*** , Interview: 27th October, Abu Dhabi, Status : AP
تشکر کنندگان: sahar2016 ، j.modarres ، ed2008 ، smpf ، گروهبان دودو
(2015-11-26 ساعت 11:34)fatemeh qanbari نوشته:  دوستان من یک ماه پیش مصاحبه داشتم تو ابوظبی کلیرنس شدم . هنوز سایت کیس منو نمی شناسه . تا الان هم هیچ اقدامی نکردم نه تلفنی نه ایمیلی . به نظرتون چکار کنم ؟

اگر منظورتان این که ای پی خوردید.باید یه ایمیل به سفارت بزنید.هرچند ک گویا ابوظبی خیلی کارش منظم نیست ًبعضی ها فورا ثبت نشدند ولی یک دفعه اپ دیت خوردند بعد کلیر شدند.
موفق باشید
***Case number : 1
Dv 260 : 28 may
Interview: third week of november
Abu dhabi
Up dates:18 November
Ceac update: 09 december
25 January
April 1
April 21 تبدیل به اپدیت or شدیم
April 24 نامه کلیری امد Big Grin
تشکر کنندگان: A2000 ، fatemeh qanbari ، smpf
(2015-11-26 ساعت 00:56)Caspian_Wave نوشته:  سلام دوستان
بعضي مسائل ديگه دست خود شخص نيست !
ميشه در مورد مسائلي كه واقعا در روند كلير شدن تاثير داره بگيد ؟
اين كه ميگن زياد كارتون رو بزرگ جلوه نديد آيا واقعيت داره ؟

دوست عزیز فقط یه چیز رو رعایت کنید هیچ مشکلی پیش نمیاد
صداقت
موقع مصاحبه هم هیچ توضیح اضافی نیاز نیست بدید، هرچی پرسیدن خلاصه با صداقت جواب بدید. کارتون هم هرچی ساده تر جلوه بدید بهتره
{وضعیت: AP } ---{مصاحبه:هفته دوم نوامبر}--- {شماره کیس: 2016AS-04xx} --- {کنسولگری: ایروان} --- {تعداد افراد : ۱} --- {ارسال فرمهای سری اول: 3 June} ---
تشکر کنندگان: A2000 ، behjan ، smpf ، matin86 ، chakavakl ، j.modarres ، golia
دوستان عزیز
یکسری از دوستان که توی امضاشون نوشتن از اوکتبر تا به حال چک میکنند واپ دیت میخورن،میشه بگید کدوم سایت میرید و ادرس سایت رو بنویسید؟چون من توی سایت ابوضبی میرم وگویا این سایت تمام اپ دیت ها رو نمیزنه ومرتب نیست.
درضمن ایا با ف ی ل ت ر شکن میرید؟
بسیارممنون
Abu dhabi
25 January
April 1
(2015-11-27 ساعت 00:39)Joje mohajer نوشته:  دوستان عزیز
یکسری از دوستان که توی امضاشون نوشتن از اوکتبر تا به حال چک میکنند واپ دیت میخورن،میشه بگید کدوم سایت میرید و ادرس سایت رو بنویسید؟چون من توی سایت ابوضبی میرم وگویا این سایت تمام اپ دیت ها رو نمیزنه ومرتب نیست.
بسیارممنون

دوست گرامی اکثر سایتها ف ی ل ت ر ش کن لازم داره ولی من از این آدرس چک میکنم.
abudhabiivo.net
لاتاری  2016/ افراد کیس2 نفر /کیس نامبر[##15]مصاحبه 26 اکتبر  ابوظبی هر دو کلیرنس/آپدیت 27 اکتبر سایت سفارت, 9 دسامبر , 25 ژانویه و(2 مارچ نفر دوم کیس )
9 مارچ هر دو   و 15 مارچ فقط نفر دوم کیس.کلیر بعد از 236 روز در 22 جون
تشکر کنندگان: smpf ، Joje mohajer
(2015-11-27 ساعت 00:54)panizrm نوشته:  
بسیارممنون

abudhabiivo.net

بله این همون سایت خود سفارت ابوظبی هست ک گفتم شنیدم خیلی مرتب وبروز نیست.من هم همین رو چک میکنم.میخواستم اون سایت های دیگه اگه بشه ادرسشون رو داشته باشم اگه ممکنه دوستان لطف کنن
ممنون
Abu dhabi
25 January
April 1
سلام دوستان
آيا كسي به تاريخ 25 nov آپديت داشته؟؟؟؟
شماره کیس:2016as7xx ، تاریخ رویت قبولی: May 17 ،کنسولگری:آنکارا ، تعداد افراد منظور در کیس :٢ نفر، ارسال فرمهای سری اول:2 jun، کارنت شدن کیس:12 aug، دريافت نامه دوم:29 sep، مصاحبه:هفته اول Nov، دریافت کلیرنس:24 ساعت، دریافت ویزا:10 Novورود به آمریکا:***دریافت گرین کارت:***جمع تقریبی هزینه‌ها:***
(2015-11-27 ساعت 04:00)Ryan 2014 نوشته:  سلام دوستان
آيا كسي به تاريخ 25 nov آپديت داشته؟؟؟؟

ما داشتیم.
کیس:***2016as1
رویت قبولی:۸ may
کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی
تعداد افراد: 3
 ارسال فرم:  31 may
کارنت شدن :12 آگوست-
نامه دوم:30 سپتامبر
مصاحبه:23 نوامبر
وضعیت:AP
آپدیت: 25 نوامبر(کل افراد) - 15دسامبر(نفراول)  - 16دسامبر(نفردوم)  - 8ژانویه(نفر اول) و 25ژانویه (کل افراد) - 6 آپریل(نفراول) و 7اپریل (نفردوم) و 21آپریل تبدیل به or (کل افراد) -  24اپریل (نامه کلیری)
از نفر دوم رزومه خواسته شد و از حالت or خارج شد.
15می (نفر دوم)   -20جولای   -21جولای و تبدیل به or (نفردوم)...29 جولای (ایمیل کلیری نفر دوم)
دریافت ویزا: 9 می (نفر اول و سوم)...

تشکر کنندگان: smpf ، Hana2015 ، Ryan 2014
(2015-11-27 ساعت 02:06)Joje mohajer نوشته:  
بسیارممنون

abudhabiivo.net

بله این همون سایت خود سفارت ابوظبی هست ک گفتم شنیدم خیلی مرتب وبروز نیست.من هم همین رو چک میکنم.میخواستم اون سایت های دیگه اگه بشه ادرسشون رو داشته باشم اگه ممکنه دوستان لطف کنن
ممنون
دوست عزیز
این تعداد آپ زیاد واسه دوستانیست که آنکارا مصاحبه شده اند و من آپ دومی و سومی برای مصاحبه شدگان ابوظبی ندیدم . دوستان ابوظبی اگه غیر از اینه اعلام بفرمایید. ممنون
تشکر کنندگان: Joje mohajer ، smpf ، sahar2016
باسلام خدمت دوستان عزیز و منتظر خواهش می کنم در صورت کلیر شده خبر بدید چون این انتظار خیلی سخت و نگران کننده هست با اینکه پیشکسوتان ومدیران محترم تاکید به آرامش می کنند با سپاس
شماره کیس***2016as1   تاریخ رویت قبولی: 15may     کنسولگری:abu dhabi
تعداد افراد منظور در کیس : 1  ارسال فرمهای سری اول:1jun  کارنت شدن کیس:12Aug    مصاحبه:اکتبر     دریافت کلیرنس:    APاکتبر   کلیر:18aprilبعداز حدود170روز   دریافت ویزا:

تشکر کنندگان: A2000 ، Joje mohajer ، smpf ، Caspian_Wave ، Hana2015 ، matin86 ، sahar2016 ، j.modarres
(2015-11-27 ساعت 11:37)A2000 نوشته:  
(2015-11-27 ساعت 02:06)Joje mohajer نوشته:  
بسیارممنون

abudhabiivo.net

ممنون
دوست عزیز
این تعداد آپ زیاد واسه دوستانیست که آنکارا مصاحبه شده اند و من آپ دومی و سومی برای مصاحبه شدگان ابوظبی ندیدم . دوستان ابوظبی اگه غیر از اینه اعلام بفرمایید. ممنون

ممنون از جوابتون اما اگر ممکنه دوستان ادرس اون سایت هایی ک با ف ی ل ت ر شکن میرن رو بزارن
Abu dhabi
25 January
April 1
تشکر کنندگان: smpf ، sahar2016 ، گروهبان دودو

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان