کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان لاتاری 2016
[quote='HERMES7' pid='668244' dateline='1443622641']
خوب گفته شد وقتی ای پی میشین دیگه داستان داره حالا با توجه به شرایط تون
اول از همه سربازی های س با کیس نامبر بالای 5000 امسال کلیرنس این دوستان اکثرا بالای 150 روز طول کشید.البته داشتیم کیس سربازی س که از ایروان 40 روزه کلیر شد!
همه چی رو راست بگین ولی نیاز نیست همه چی رو بگین .چون بعد کلیر هم یک عمر برملا شدن دروغتون در اونجا و احتمال دیپورتتون اذیتتون میکنه.
دوستان کار دولتی حساس حتی برای خانم ها هم مشکل زاست.منظورم نفت و گاز نیست خودشون میدون دوستان که حساسیت چیه.
تحصیلات هر چقدر بالاتر کلیرنس سخت تر اگر با سربازی و کار دولتی هم قاطی بشه چی میشه.
سعی کنید روز مصاحبه حرفتون با مدارکتون هم خوانی داشته باشه و هول نشید.
اگر افیسر حرفی زد با لبخند و احترام پاسخگو باشید و دلایلتون رو بیارید.
بنظرم شما تا زمانی که وارد خاک آمریکا نشدین در پروسه کلیرنس هستین! بودن دوستانی که ویزا گرفتن و یک هفته تا یک ماه بعد ایمیل دادن که ویزاتون باطل شده و امکان سفر رو ندارین!
امروز هم متاسفانه انکارا این کار رو کرد و چندتا کیس که ایشود شده بودن ویزاها تو پاس بود رو با ایمیل کنسل کرد.
این داستان به انتخاب شماست و هیچ گونه دخل و تصرفی از طرف شما امکان پذیر نیست.
هر اتفاقی براتون افتاد اول از همه با دوستان و افراد خبره درمیون بزارید.
همه این ها رو گفتم روز مصاحبه ممکنه افیسر از شما خوشش بیاد و با سربازی شما رو تایید کنه .
هیچ چیزش قابل درک نیست.

موفق باشید.
[/quot
این دیگه آخر بدشانسیه که ویزا بدند و بعد با ایمیل باطل کنند!Sad خدا نصیب هیچکس نکنهRolleyes
خدایا مرا آن ده که مرا آن به!
2017....... نشد!
2018 ...... حتماً میشه Shy

تشکر کنندگان: panizrm ، smpf ، behjan ، matin86 ، گروهبان دودو ، golia
(2015-11-27 ساعت 12:45)Joje mohajer نوشته:  
(2015-11-27 ساعت 11:37)A2000 نوشته:  
(2015-11-27 ساعت 02:06)Joje mohajer نوشته:  
(2015-11-27 ساعت 00:54)panizrm نوشته:  [quote='Joje mohajer' pid='681958' dateline='1448568577']
دوستان عزیز
یکسری از دوستان که توی امضاشون نوشتن از اوکتبر تا به حال چک میکنند واپ دیت میخورن،میشه بگید کدوم سایت میرید و ادرس سایت رو بنویسید؟چون من توی سایت ابوضبی میرم وگویا این سایت تمام اپ دیت ها رو نمیزنه ومرتب نیست.
درضمن ایا با ف ی ل ت ر شکن میرید؟
بسیارممنون

دوست گرامی اکثر سایتها ف ی ل ت ر ش کن لازم داره ولی من از این آدرس چک میکنم.
abudhabiivo.net

بله این همون سایت خود سفارت ابوظبی هست ک گفتم شنیدم خیلی مرتب وبروز نیست.من هم همین رو چک میکنم.میخواستم اون سایت های دیگه اگه بشه ادرسشون رو داشته باشم اگه ممکنه دوستان لطف کنن
ممنون
دوست عزیز
این تعداد آپ زیاد واسه دوستانیست که آنکارا مصاحبه شده اند و من آپ دومی و سومی برای مصاحبه شدگان ابوظبی ندیدم . دوستان ابوظبی اگه غیر از اینه اعلام بفرمایید. ممنون

ممنون از جوابتون اما اگر ممکنه دوستان ادرس اون سایت هایی ک با ف ی ل ت ر شکن میرن رو بزارن
[/quote
ceac.state.gov/CEAC
abudhabi.usembassy.gov/immigrantvisa.html
دوست گرامی امیدوارم این دو آدرس کمکتون کنه.موفق باشید
لاتاری  2016/ افراد کیس2 نفر /کیس نامبر[##15]مصاحبه 26 اکتبر  ابوظبی هر دو کلیرنس/آپدیت 27 اکتبر سایت سفارت, 9 دسامبر , 25 ژانویه و(2 مارچ نفر دوم کیس )
9 مارچ هر دو   و 15 مارچ فقط نفر دوم کیس.کلیر بعد از 236 روز در 22 جون
تشکر کنندگان: smpf ، behjan ، Joje mohajer
چرا از دوستانی که نوامبر مصاحبه داشتن خبری نیست ؟!!!!! همش ما اکتبری های AP خورده اینجاییم . به تازگی کسی کلیر شده ؟ یا یک ضرب گرفته ؟ خواهشا به ما هم اطلاع بدید Sad
تشکر کنندگان: Hana2015 ، sahar2016 ، smpf
(2015-11-27 ساعت 15:21)fatemeh qanbari نوشته:  چرا از دوستانی که نوامبر مصاحبه داشتن خبری نیست ؟!!!!! همش ما اکتبری های AP خورده اینجاییم . به تازگی کسی کلیر شده ؟ یا یک ضرب گرفته ؟ خواهشا به ما هم اطلاع بدید Sad
خانوم قنبري
نميدونم واقعا اين استرس تون بابته چيه كه كمي تاپيك ها هم بهم ريخته شده بواسطه اين،جز يك مورد كسي تاحالا كلير نشده صفحات قبل و ميخونديد متوجه مي شديد،
در ضمن شما اكتبري هاي AP خورده روي سر ما نوامبري هاي AP خورده جاي داريد Wink واسه همين ماها دخالت نميكنيم در صحبت ها Cool
بعدشم ي سوال ذهن منو درگير خودش كرده كه فهميدن اينكه كسي يكضرب گرفته يا خير چه سودي بنظرتون براي ماها داره كه شما تا اونجا فكرشو كرديد Big Grin
با ويزا،بدون ويزا زندگي بخدا در جريانه،بهتره جاي اينهمه استرس و فكرهاي جور واجور كه جز اتلاف انرژي ذهني چيز دگ اي نداره به برنامه ريزي واسه آينده و زندگيمون بپردازيم چون اين مهمتره بنظرم!
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
سلام دوستان ،من هفته ي قبل ايروان مصاحبه داشتم و در كمال تعجب ap خوردم،اصلا باورم نميشه هنوزم،چون نه رشته ي حساس دارم نه تا خالا كار دولتي داشتم.به هر حال من هر كاري كه بايد انجام ميدادم انجام دادم ديگه بقيش دست من نيست،اميدوارم همه ي دوستاني كه از صميم قلب براي رفتن برنامه دارن سريعا كلير شن،براي من هم دعا كنيد،مرسي
C.n:3000 ,Interview Result:ap
مثبت باشيمTongue
تشکر کنندگان: behjan ، A2000 ، Hana2015 ، fatemeh qanbari ، matin86 ، panizrm ، asal1372 ، sara20e ، sahar2016 ، smpf ، golia
(2015-11-27 ساعت 15:43)Interuniversal نوشته:  
(2015-11-27 ساعت 15:21)fatemeh qanbari نوشته:  چرا از دوستانی که نوامبر مصاحبه داشتن خبری نیست ؟!!!!! همش ما اکتبری های AP خورده اینجاییم . به تازگی کسی کلیر شده ؟ یا یک ضرب گرفته ؟ خواهشا به ما هم اطلاع بدید Sad
خانوم قنبري
نميدونم واقعا اين استرس تون بابته چيه كه كمي تاپيك ها هم بهم ريخته شده بواسطه اين،جز يك مورد كسي تاحالا كلير نشده صفحات قبل و ميخونديد متوجه مي شديد،
در ضمن شما اكتبري هاي AP خورده روي سر ما نوامبري هاي AP خورده جاي داريد Wink واسه همين ماها دخالت نميكنيم در صحبت ها Cool
بعدشم ي سوال ذهن منو درگير خودش كرده كه فهميدن اينكه كسي يكضرب گرفته يا خير چه سودي بنظرتون براي ماها داره كه شما تا اونجا فكرشو كرديد Big Grin
با ويزا،بدون ويزا زندگي بخدا در جريانه،بهتره جاي اينهمه استرس و فكرهاي جور واجور كه جز اتلاف انرژي ذهني چيز دگ اي نداره به برنامه ريزي واسه آينده و زندگيمون بپردازيم چون اين مهمتره بنظرم!

خب دوست عزیز دونستن حس و حال اونهایی که یه ضرب گرفتند جالبه!
2017....... نشد!

تشکر کنندگان: behjan ، fatemeh qanbari ، sahar2016 ، smpf
(2015-11-27 ساعت 15:55)sadaf44 نوشته:  سلام دوستان ،من هفته ي قبل ايروان مصاحبه داشتم و در كمال تعجب ap خوردم،اصلا باورم نميشه هنوزم،چون نه رشته ي حساس دارم نه تا خالا كار دولتي داشتم.به هر حال من هر كاري كه بايد انجام ميدادم انجام دادم ديگه بقيش دست من نيست،اميدوارم همه ي دوستاني كه از صميم قلب براي رفتن برنامه دارن سريعا كلير شن،براي من هم دعا كنيد،مرسي

به امید خدا کلیر میشید. ای کاش توضیحات بیشتری درباره کیستون مینوشتید!
2017....... نشد!

تشکر کنندگان: Hana2015 ، fatemeh qanbari ، behjan ، sahar2016 ، smpf
(2015-11-20 ساعت 16:50)Jefferson نوشته:  با درود به همه عزيزان ٢٠١٦
يادش بخيرپارسال همچين موقع هايي چه شور و حالي داشتيم چقدر ويزا بولتن چك ميكرديم افسوس كه همه چيزبرا يه كليرنس ساده نقش برآب شد، وتا سي سپتامبر يي ميل كليري نيامد، شما عزيزاني كه اينطرف سال مصاحبه داريد خيلي اميدوارباشيداگركليرنس خورديد چون بالاخره شش يا هشت ماه وقت پيش روتون هست فوقش يه سفرويه مديكال جديد ميديد و ويزاي باارزش امريكا رو ميگيرين، ولي باوركنيداين سيستم بررسي پرونده هاي مهاجرتي امريكا فوق العاده تنبل و امروز وفرداكن هستن مثلا خود پرونده من كه سه ماه بررسي كردن و آخرشم هيچ، اگرواقعااهل سريع كاركردن باشندوبذهنشون بقبولونن كه بابا پرونده هاي لاتاري سي سپتامبربسته ميشن اينطور امثال ماها رو قرباني نميكردن،باوربفرماييد با اون قدرتي كه سيستم امنيتي امريكا داره همون لحظه انگشت نگاري در سفارت ميتونن بفهمن شما برا امريكا خطري بودي يا نه، واينطور با سرنوشت افراد و خانواده هاشون بازي نكنن، براهمه شما دوستان خوش شانس آرزوي موفقيت ميكنم واميدوارم به بلاي ما دچارنشيد و كليري تون زير يكماه بياد، با آرزوي بهترينها برايتان

اگه درست متوجه شده باشم همسر و فرزنداتون ویزا گرفتند و خود شما هنوز بلاتکلیفید! اگر اینطوره آیا خانواده تون رفتند؟ یا منتظر نتیجه شما هستند؟ اگر بیشتر از شش ماه زمان ببره ویزاشون باطل میشه؟
2017....... نشد!

تشکر کنندگان: گروهبان دودو ، smpf
دوستان عزیز ما اینجا دور هم جمع شده ایم که به خود و سایر هموطنان خود در سطح توانمان کمک و مساعدت نماییم . پس بیاییم از ناراحت نمودن یکدیگر اجتناب نموده و حداقل آمادگی خود را برای زندگی در کشوری جدید و فرهنگی متفاوت ( با ادعای دموکراسی و داشتن فرهنگی 3000 ساله که با خود میبریم) نشان بدهیم .
دوستان من متوجه نشدم راجع به سایت سفارت در ابوظبی ادرسی که دوستمون در چندتا تاپیک بالتر گذاشتن نهایتا به همون صفحه abudahbiivo.net میره برای اینکه بشه کیس نامبر را داد و چک کرد همش هم با ف ی ل ت ر ش ک ن باز میشه در مورد کیس ما هم در این ادرس سایت سفارت اصلا اپدیت نداشتیم و فقط دوروز بعد مصاحبه کیسمون را شناخت در حالیکه در سایت سیس چندین اپدیت داشتیم

نوع ویزا :eb1.   تاریخ اپروو:۹اپریل .   تاریخ دریافت  کیس نامبر:۸ می  
نامه دریافت مدارک ازnvc:نوزده اگوست  
دریافت تایید تکمیل مدارک از nvc :پانزده سپتامبر  
تاریخ اعلام مصاحبه:۳اکتبر  
مصاحبه:۵نوامبر ابوظبی
اپدیت ها
همه اعضا :۷ و ۹ نوامبردر سایت سفارت.
کیس اصلی: ۱۲ ،١٦،١٧نوامبر ٧،٩ دسامبر ٢٥ژانويه (٥اپريل ٣مي بعد از ايميل به سفارت )٤ مي ،٥مي در  سیس   
بقيه اعضا: ۱۶ نوامبر ٧،٩دسامبر ٢٥ژانويه  ٥مي در سايت سیس .  
٥مي تبديل به or در سيس بعد از دقيقا ٦ماه  
كلير:10می                
تشکر کنندگان: behjan ، Joje mohajer ، j.modarres ، smpf ، golia
دوستان چرا كسي آپديتهاش رو اعلام نميكنه ؟
شماره کیس:2016as7xx
کنسولگری:آنکارا 
تعداد افراد منظور در کیس :٢ نفر(برنده خانم همسر)
مصاحبه:هفته اول Nov
دریافت ویزا: همسر برنده اصلي يكضرب، خودم ap
آپديتها: 10novو 11jan , 5jan
ورود به آمريكا:...
تشکر کنندگان: behjan ، sahar2016 ، smpf
(2015-11-27 ساعت 21:14)Meysam-mac نوشته:  دوستان چرا كسي آپديتهاش رو اعلام نميكنه ؟

اگر منظورتون من هستم توی امضا م منعکس کردم ولی چون گروه لاتاری نیستم فکر کردم بهتره اعلام نکنم

نوع ویزا :eb1.   تاریخ اپروو:۹اپریل .   تاریخ دریافت  کیس نامبر:۸ می  
نامه دریافت مدارک ازnvc:نوزده اگوست  
دریافت تایید تکمیل مدارک از nvc :پانزده سپتامبر  
تاریخ اعلام مصاحبه:۳اکتبر  
مصاحبه:۵نوامبر ابوظبی
اپدیت ها
همه اعضا :۷ و ۹ نوامبردر سایت سفارت.
کیس اصلی: ۱۲ ،١٦،١٧نوامبر ٧،٩ دسامبر ٢٥ژانويه (٥اپريل ٣مي بعد از ايميل به سفارت )٤ مي ،٥مي در  سیس   
بقيه اعضا: ۱۶ نوامبر ٧،٩دسامبر ٢٥ژانويه  ٥مي در سايت سیس .  
٥مي تبديل به or در سيس بعد از دقيقا ٦ماه  
كلير:10می                
تشکر کنندگان: A2000 ، Interuniversal ، sahar2016 ، j.modarres ، smpf
(2015-11-27 ساعت 21:14)Meysam-mac نوشته:  دوستان چرا كسي آپديتهاش رو اعلام نميكنه ؟

باسلام دوستانی که در ابوظبی مصاحبه داشتن آپدیت نداشتن من هم تنها یک آپدیت هفته مصاحبه داشتم باسپاس
شماره کیس***2016as1   تاریخ رویت قبولی: 15may     کنسولگری:abu dhabi
تعداد افراد منظور در کیس : 1  ارسال فرمهای سری اول:1jun  کارنت شدن کیس:12Aug    مصاحبه:اکتبر     دریافت کلیرنس:    APاکتبر   کلیر:18aprilبعداز حدود170روز   دریافت ویزا:

تشکر کنندگان: Interuniversal ، A2000 ، j.modarres ، smpf
ميثم جان
اين آپديت ها خيلي هم مهم نيستند كه آدم بخواد روشون متمركز بشه همونطور كه خودت ميدوني آپديت هايي كه تو سايت سيس انجام ميشه اونها حائز اهميته،كه انشالا حدود اوايل ژانويه كيس هاي ما رو ميشناسه
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
تشکر کنندگان: ho_tasha ، A2000 ، behjan ، Meysam-mac ، sahar2016 ، j.modarres ، smpf
(2015-11-27 ساعت 16:09)parvin9949 نوشته:  
(2015-11-27 ساعت 15:43)Interuniversal نوشته:  
خانوم قنبري
ن

خب دوست عزیز دونستن حس و حال اونهایی که یه ضرب گرفتند جالبه!
ميتونه اينطور باشه!قطعا اونهايي كه يكضرب گرفتند بسي خوشحالنBig Grin
خانوم پروين،مثل اينكه شما عرض بنده رو در مورد اتلاف انرژي ذهني كامل مطالعه نكرديد،در هر صورت صلاح مملكت خويش خسروان دانند،بنده دخالت نميكنم!Smile
دگ كلا داريم از محور تاپيك منحرف ميشيم،عاجزانه خواهشمندم مطالب غير مرتبط ارسال نفرمائيد(با خودمم بودماWink )

طلب خير براي همه دوستان
تشکر کنندگان: Siamak ، ho_tasha ، behjan ، j.modarres ، smpf ، sweety.alireza

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان