کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان لاتاری 2016
(2015-12-19 ساعت 01:03)حورالعین نوشته:  
(2015-12-17 ساعت 16:40)panizrm نوشته:  
(2015-12-17 ساعت 15:59)حورالعین نوشته:  منم 26اکتیر بودم و هیچی، متاهل . لیسانس کامپیوتر.شغل پوشاک و 30ساله

دوست عزیز شما هم با ما در یک روز مصاحبه داشتید و برای ما نیز هیچ خبر تازه ای نیست

میشه شرایط خودتون بفرمایید?

دوست عزیز روز مصاحبه فقط دیپلم و مدرک کاردانی من رو که برنده اصلی بودم خواست و هر چه مدرک کاری ارائه دادیم رو برگردوند . و از همسرم هم در مورد سربازی سئوال کرد که ایشون سپاه خدمت کردند و در آخر هم گفتند اصلا نگران نباشید و روال اداری میباشد و یک برگه هم داد که از دو هفته تا ده هفته سایتو چک کنیم.و فردای مصاحبه یک آپدیت داشتیم.
لاتاری  2016/ افراد کیس2 نفر /کیس نامبر[##15]مصاحبه 26 اکتبر  ابوظبی هر دو کلیرنس/آپدیت 27 اکتبر سایت سفارت, 9 دسامبر , 25 ژانویه و(2 مارچ نفر دوم کیس )
9 مارچ هر دو   و 15 مارچ فقط نفر دوم کیس.کلیر بعد از 236 روز در 22 جون
تشکر کنندگان: لطف اله ، Hana2015 ، sahar2016 ، behjan ، golia ، smpf
(2015-12-18 ساعت 16:05)Siamak.k نوشته:  
دوستان سلام

امروز با خبر شدم یه آقای مجرد خدمت سربازی سپاه و شغل کارمند نیروگاه خصوصی که با ما توی یه تاریخ ابوظبی مصاحبه داشتن به تاریخ 15 دسامبر و بعد از 28 روز کلیر شدن .
بهشون تبریک میگم وبرای تمامی دوستان منتظر آرزوی موفقیت میکنم.
بسلامتی.. تبریک میگم بهشون.. ممنون از خبر خوبتون.
جالبه واقعا.. فقط باید صبور بود. بنده، هم شرایطم بهتر از ایشون بوده و هم زمان مصاحبه ام زودتر از ایشون. ولی آدم این موارد و میبینه و میخونه تعجب میکنه که روند کاریه سفارت ها چطوري جلو میره.. امیدوارم هرچی که صلاح هست واسه هممون رُخ بده.. [emoji259]
کیس:***2016as2- رویت قبولی: 12may - کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی - تعداد افراد: 1- ارسال فرم: 26 may- کارنت شدن :12 آگوست- نامه دوم:30 سپتامبر - مصاحبه: 2 نوامبر - وضعیت:AP سربازی س.پ - آپدیت: 4 نوامبرسایت سفارت. 9 دسامبر ceac - دریافت ویزا نزدیک به پنج ماه طول کشید..ورود به امریکا : :  24 April
تشکر کنندگان: asal1372 ، dd7472003 ، sahar2016 ، behjan ، Siamak ، golia ، matin86 ، shahabjafari ، smpf
(2015-12-19 ساعت 01:06)Siamak.k نوشته:  
(2015-12-19 ساعت 00:47)amir2016 نوشته:  سلام
حتما آقا بهروز بودن نه؟ تبریک میگم بهشون.

بله همینطوره

شما هم احتمالا با ما توی همون تاریخ مصاحبه داشتین درسته؟

بله ما هم با شما همون روز مصاحبه داشتیم.
تشکر کنندگان: sahar2016 ، behjan ، smpf
(2015-12-19 ساعت 01:18)yassin30 نوشته:  
دوستان سلام

امروز با خبر شدم یه آقای مجرد خدمت سربازی سپاه و شغل کارمند نیروگاه خصوصی که با ما توی یه تاریخ ابوظبی مصاحبه داشتن به تاریخ 15 دسامبر و بعد از 28 روز کلیر شدن .
جالبه واقعا.. فقط باید صبور بود. بنده، هم شرایطم بهتر از ایشون بوده و هم زمان مصاحبه ام زودتر از ایشون. ولی آدم این موارد و میبینه و میخونه تعجب میکنه که روند کاریه سفارت ها چطوري جلو میره.. امیدوارم هرچی که صلاح هست واسه هممون رُخ بده.. [emoji259]
خیلی عجیبه که عوضش من بعد ۵۳ روز هنوز کلیر نشدم با وجود اینکه خانم هستم و مجرد و بدون شغل دولتی و رشته غیر حساس . سایت ابوظبی حتی کیس منو نمی شناسه . نه تلفن نه ایمیل هم جواب نمیدن .
تشکر کنندگان: sahar2016 ، panizrm ، behjan ، asal1372 ، nik.truth ، smpf ، AMIRI1
(2015-12-19 ساعت 11:33)fatemeh qanbari نوشته:  
دوستان سلام

خیلی عجیبه که عوضش من بعد ۵۳ روز هنوز کلیر نشدم با وجود اینکه خانم هستم و مجرد و بدون شغل دولتی و رشته غیر حساس . سایت ابوظبی حتی کیس منو نمی شناسه . نه تلفن نه ایمیل هم جواب نمیدن .

باسلام به دوستان وتبریک به آن دوستی که بعد از 28روز کلیر شدند خیلی خوشحال شدم که سفارتها شروع کردند به کلیر کردن و امیدوارم شما دوست عزیز بعداز این همه مدت بزودی کلیر بشید من هم مثل شما حدود 50روزه که منتظرم و هرروز سایت چک میکنم اما اطمینان دارم که بزودی زود همگی کلیر میشیم و لطف خدا شامل حال ما میشه انرژی مثبت یادتون نره ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
شماره کیس***2016as1   تاریخ رویت قبولی: 15may     کنسولگری:abu dhabi
تعداد افراد منظور در کیس : 1  ارسال فرمهای سری اول:1jun  کارنت شدن کیس:12Aug    مصاحبه:اکتبر     دریافت کلیرنس:    APاکتبر   کلیر:18aprilبعداز حدود170روز   دریافت ویزا:

تشکر کنندگان: omid40 ، asal1372 ، fatemeh qanbari ، Interuniversal ، Hana2015 ، matin86 ، shahabjafari ، aminooo ، smpf ، A_A ، AMIRI1
(2015-12-19 ساعت 12:42)behjan نوشته:  
دوستان سلام

باسلام به دوستان وتبریک به آن دوستی که بعد از 28روز کلیر شدند خیلی خوشحال شدم که سفارتها شروع کردند به کلیر کردن و امیدوارم شما دوست عزیز بعداز این همه مدت بزودی کلیر بشید من هم مثل شما حدود 50روزه که منتظرم و هرروز سایت چک میکنم اما اطمینان دارم که بزودی زود همگی کلیر میشیم و لطف خدا شامل حال ما میشه انرژی مثبت یادتون نره ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
دوستان عزيز ما هم الا 64 روز كه توي كليرنسيم. اما با ديدن اين كه مورد سربازي سپاه در كمتر از 30 روز كلير شده براي همه ما خبر خوبيه و مي شه نتيجه گرفت كه كلا مدت كليرنسي نسبت به پارسال خيلي كمتر شده. اميدوارم كه به اميد خدا هممون تا ژانويه كلير بشيم.
شماره کیس:2016AS26xx /تاریخ رویت قبولی: 8 مي/کنسولگری:آنكارا تغيير داده به ايروان توسط KCC/ تعداد افراد کیس: 2 نفر/ برنده : خودم/  ارسال فرمds260  : ١١ مي/ كارنت شدن: ١٢ آگوست/ دريافت نامه دوم:25 اگوست/تاريخ مصاحبه: 15 اكتبر/دريافت ويزا: AP و یک مارچ آپديت شبانه همسر ( سربازی معاف و مهندس مكانيك در فيلد نفت و گاز شاغل در شرکت خصوصی) وکلیری ایشون ٢ مارچ / خودم (مهندس مكانيك کارشناس ارشد شاغل در شركت دولتي فيلد نفت و گاز)آپديت شبانه ٢١ مارچ و مجددا آپديت شبانه ٢٤ مارچ / كلير ٢٥ مارچ بعد از 162 روز/دريافت ويزا: ١٥ اپريل به لطف خدای مهربون Big Grin
تشکر کنندگان: fatemeh qanbari ، Interuniversal ، sahar2016 ، Hana2015 ، behjan ، smpf
دوستان من هم الان 46 روز هست که تو کلیرنس هستم انشاالله هر چه زودتر همگی کلیر بشیم و یه پرواز اختصاصی بچه های 2016 خوب مهاجرسرا و ببر آمریکا [WINKING FACE]

شماره کیس 29xx 
تعداد کیس 2 نفر
مصاحبه 3 نوامبر ارمنستان شامل کلیرنس
?????? اندکی صبر سحر نزدیک است  ???????
تشکر کنندگان: sahar2016 ، behjan ، asal1372 ، fatemeh qanbari ، aminooo ، smpf ، لطف اله
با عرض سلام مجدد خدمت دوستان
تكرار مكرراته ولي يه حدود دو هفته ديگر صبر كنيد كمي شرايط بهتر ميشه و كليري ها مشخص،
نكته مهمي كه وجود داره اينه كه شما روزهارو حساب نكنيد چون اولا اونها روز كاري رو حساب ميكنند و اينكه دليلي نداره هركي بيشتر گذشته باشه زودتر كلير بشه!
نگران نباشيد منكه خودم فك ميكنم اواخر فروردين يهو يك سوم جمعيت ايران كم شه و همه برن امريكاBig GrinTongue
موفق باشيد
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
(2015-12-19 ساعت 14:58)asal1372 نوشته:  
دوستان سلام

دوستان عزيز ما هم الا 64 روز كه توي كليرنسيم. اما با ديدن اين كه مورد سربازي سپاه در كمتر از 30 روز كلير شده براي همه ما خبر خوبيه و مي شه نتيجه گرفت كه كلا مدت كليرنسي نسبت به پارسال خيلي كمتر شده. اميدوارم كه به اميد خدا هممون تا ژانويه كلير بشيم.
دوستان نکنته مهم اینه که خبرهای خوب اینچنینی داره فقط از سمت ابوظبی میاد واقعا چرا تو دو سفارت دیگه از این خبرا نیست مگه روال کاریشون یکی نیست؟ نکته بعد این میتونه باشه که جدا از بحث سربازی شاید فاکتورهای متفاوتی مورد بررسی قرار می گیره که ما از اونا بی خبریم و از سربازی برای خودمون یک بت ساختیم
CN:2016AS48XX
ارسال فرم اولیه: 25 MAY
کارنت:ژاتویه
مصاحبه:هفته اخر مارچ ایروان
نتیجه : ای پی
اپ دیت: روز مصاحبه و 5 اپریل
تشکر کنندگان: behjan ، sahar2016 ، smpf
(2015-12-20 ساعت 12:42)hadir نوشته:  
(2015-12-19 ساعت 01:18)yassin30 نوشته:  بسلامتی.. تبریک میگم بهشون.. ممنون از خبر خوبتون.

دوستان نکنته مهم اینه که خبرهای خوب اینچنینی داره فقط از سمت ابوظبی میاد واقعا چرا تو دو سفارت دیگه از این خبرا نیست مگه روال کاریشون یکی نیست؟ نکته بعد این میتونه باشه که جدا از بحث سربازی شاید فاکتورهای متفاوتی مورد بررسی قرار می گیره که ما از اونا بی خبریم و از سربازی برای خودمون یک بت ساختیم
نمیدانم چرا بعد از گذشت دو ماه و نیم از تاریخ مصاحبه در ابوظبی چرا برای من خبری نرسیدهSadSadSad
تشکر کنندگان: behjan ، smpf
با سلام
همانطور که دوستان قبلا هم گفتند روزهای کاری ملاک است و مورد دوم هم اینه که مواردی که شامل مراحل اداری میشه برای هر کیس متفاوت هست و با زمانهای متفاوت.و درنهایت فکر کنم که در سفارتها و نیز امریکا همگی وارد تعطیلات کریسمس و سال جدید میشوند بنابراین از اویل ژانویه باید منتظر کلیر شدن باشیم. البته اینها تنها نظر شخصی بنده میباشم.
با تشکر
***Case number : 1
Dv 260 : 28 may
Interview: third week of november
Abu dhabi
Up dates:18 November
Ceac update: 09 december
25 January
April 1
April 21 تبدیل به اپدیت or شدیم
April 24 نامه کلیری امد Big Grin
تشکر کنندگان: behjan ، Interuniversal ، smpf
من هم ٦ اكتبر ابوظبي

و فعلا خبري نيست
انشاا... ژانويه

2016as16XX
پرکردن فرم :اواخر May
مصاحبه : اوایل اکتبر-ابوظبی
وضعیت :نفر اصلي کیس یه ضرب -نفر دوم كيس ؛AP اپديت ٩ دسامبر، 25 ژانویه .
کلیر اوایل فوریه   :-)

تشکر کنندگان: behjan ، fatemeh qanbari ، smpf
(2015-12-20 ساعت 19:16)sanaz110 نوشته:  
(2015-12-20 ساعت 12:42)hadir نوشته:  
(2015-12-19 ساعت 11:33)fatemeh qanbari نوشته:  خیلی عجیبه که عوضش من بعد ۵۳ روز هنوز کلیر نشدم با وجود اینکه خانم هستم و مجرد و بدون شغل دولتی و رشته غیر حساس . سایت ابوظبی حتی کیس منو نمی شناسه . نه تلفن نه ایمیل هم جواب نمیدن .

نمیدانم چرا بعد از گذشت دو ماه و نیم از تاریخ مصاحبه در ابوظبی چرا برای من خبری نرسیدهSadSadSad
دوستان نگران نباشید چیزی نمونده ، به زودی خبرهای خوش میرسه...
The lord will provide
تشکر کنندگان: Interuniversal ، behjan ، fatemeh qanbari ، asal1372 ، smpf
(2015-12-20 ساعت 12:42)hadir نوشته:  دوستان نکنته مهم اینه که خبرهای خوب اینچنینی داره فقط از سمت ابوظبی میاد واقعا چرا تو دو سفارت دیگه از این خبرا نیست مگه روال کاریشون یکی نیست؟ نکته بعد این میتونه باشه که جدا از بحث سربازی شاید فاکتورهای متفاوتی مورد بررسی قرار می گیره که ما از اونا بی خبریم و از سربازی برای خودمون یک بت ساختیم
دوست عزيز
بايد بگم كه هيچ سالي روند كاريه سفارت ها از نظر زماني يكي نبوده و امسال هم مستثني نخواهد بود،امسال با پارسال خيلي فرقي نكرده از نظر زمان كلير شدن،پارسال هم چند تا كيس تك و توك اكي شدند و كلير هاي گروهي بعد ژانويه شروع !
مطمئنا فاكتورهاي بيشماري وجود داره چون خانمي كه اي پي ميخوره مسلما براي خدمت مقدس نيست كه Big Grin

اين حرفهام فقط خطاب به شما نبود بلكه به همه دوستاني بود كه روزشمار براه انداختن و انقده استرس دارند وخودشون رو اذيت ميكنند،يك پيشنهادم دارم دوستانه كه حتما به تاپيك گفتگوي آزاد سر بزنيد و دغدغه هاتون و تجاربتون رو باهم به اشتراك بزاريد چون من خودم بشخصه نكات مفيدي رو از صحبت هاي دوستان گرفتم!

طلب خيرWink
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
ایشالا همه، سال بعد شب یلدارو تو امریکا بگیریم
The lord will provide
تشکر کنندگان: 2ladan ، smpf ، hamiham007 ، matin86 ، sahar2016 ، behjan ، hadir ، panizrm ، غنچه ، fatemeh qanbari ، asal1372 ، Hana2015 ، golia

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان