کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
(2016-07-29 ساعت 12:50)NIMA_MOHAMMADI نوشته:  
(2016-07-28 ساعت 00:56)ژینوس نوشته:  
(2016-07-22 ساعت 19:19)sepehr007 نوشته:  سلام
دوستان كسي ميتواند راهنمايي كند بابت كواهينامه رانندكي (الان ١ماه ميشود ورود كرديم و فقط سوشال نامبر كرفتيم ) ؟
تشكر
ببخشيد بابت كيبورد

سلام دوست عزیز. برای گواهینامه سوشال کافیه با پاسپورت و سوشالتون برین نزدیک ترین dmv دفترچه بگیرین (میتونین زبان فارسی بگیرین) همونجا راهنمایی میکنن چه زمانی برای امتحان کتبی برین. بعد قبولی هم که وقت رزرو میکنین برای آزمون عملی

سلام دوست عزيز پاكت نامه هايي كه به ميل باكس شما ميادو بايد ببريد dmv  ممولان ٢ تا ميخوان كه ثابت بشه كه شما ساكن همون ايالت هستيد
اين قانون جديد كه كل ايالات امريكا به تازگي بايد رعايت كنن
هر نفر دو عدد نامه پستي به نام خودش به آدرسي كه هستيد لازم كاره
وبعد بابت تست آيين نامه رانندگي اگر در كاليفرنيا هستيد ميتونم راهنماييتون كنم
email: nima_mohammadi1988@yahoo.com
be in email adres mitonin patam bedin

سلام و تشكر
واقعيتش من هم همه مدارك رو با قبض + قرارداد خانه + .... بردم ولي دوباره نه
پاسخ
تشکر کنندگان: milad.abadani
(2016-07-29 ساعت 05:02)sepehr007 نوشته:  
(2016-07-28 ساعت 22:31)ژینوس نوشته:  
(2016-07-28 ساعت 01:07)mobydick نوشته:  عذر می خوام شما کدوم ایالت هستین که تونستین هندبوک رو به زبان فارسی بگیرین؟
من کالیفرنیا هستم

سلام
واقعيت من براي دومين دفعه است مراجعه كردم ولي دوباره ١ جواب دادند(بدون كرين كارت امكان ندارد) با اينكه سوشال نامبر و قرارداد خونه و قبض برق هم برده بودم . واقعا هم بدون ماشين خيلي سخت هست هم بابت كار هم رفت و امد.

خیلی عجیبه من بدون گرین کارت گواهینامه گرفتم! شما کدوم ایالت هستین؟ اگر کالیفرنیا هستین شاید من بتونم کمکتون کنم
پاسخ
تشکر کنندگان: sepehr007 ، milad.abadani
(2016-07-31 ساعت 01:38)ژینوس نوشته:  
(2016-07-29 ساعت 05:02)sepehr007 نوشته:  
(2016-07-28 ساعت 22:31)ژینوس نوشته:  من کالیفرنیا هستم

سلام
واقعيت من براي دومين دفعه است مراجعه كردم ولي دوباره ١ جواب دادند(بدون كرين كارت امكان ندارد) با اينكه سوشال نامبر و قرارداد خونه و قبض برق هم برده بودم . واقعا هم بدون ماشين خيلي سخت هست هم بابت كار هم رفت و امد.

خیلی عجیبه من بدون گرین کارت گواهینامه گرفتم! شما کدوم ایالت هستین؟ اگر کالیفرنیا هستین شاید من بتونم کمکتون کنم
سلام و تشكر
نه واقعيت نتونستم بگيرم ، من تنسي هستم . ولي واقعيت شايد برم يك ايالت ديگر فقط براي اين.
پاسخ
دوستان عزیز با سلام .ایا برای اولین سفر برای فعالسازی گرینکارت امکان رنت ماشین از فرودگاه هست؟
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
پاسخ
(2016-07-21 ساعت 12:43)Rira_1982 نوشته:  سلام دوستان
بعد از گذشت ٤٢ روز از ورودمون و تماسهاي مكرر با uscis  بالاخره متوجه شديم آفيسري كه در فرودگاه مدارك مارو تحويل گرفته در ثبت تغيير آدرس ما يكي از شماره هاي پلاك خونه رو اشتباهي وارد كرده، با همه تاكيد و اصراري كه من در اون لحظه داشتم كه درست وارد كنن.
و با اينكه من خودم هم در سايت تغيير آدرس دادم و رسيد گرفتم ، بازم گرين كارت هاي ما به آدرس اشتباه پست شدن. و بايد دوباره مراحل طي بشه و ما همچنان بايد منتظر بمونيم.
واقعاً گاهي فكر ميكنم سيستم اداري اينجا يه سور به سيستم اداري ايران زده. ما همين دست مشكلاتو در گرفتن سوشال و يا باز كردن حساب بانكي داشتيم.
موفق باشيد.

پيرو صحبت هاي قبلي بعد از دوهفته دوباره با اداره مهاجرت تماس گرفتيم (چون خانمي كه اون روز پاسخگوي ما بود گفت دو هفته ديگه زنگ بزنيد و پيگيري كنيد) و در كمال ناباوري متوجه شديم همون خانم باز هم آدرس مارو درست نكرده و تازه ديروز تونستيم آدرس رو تغيير بديم.
واقعاً گاهي فكر ميكنم درصد هوشي مردم امريكا واقعاً پايينه، مگه ميشه اين همه حواس پرتي و بي مبالاتي!!!؟؟؟
بعد از تغيير آدرس تازه گفتن تا ٣٠ روز ديگه نامه براتون مياد كه آدرس جديدتون رو دريافت كرديم?
ولي براي اومدن گرين كارت در اين ٣٠ روز هيچ قولي ندادن.
كيس لاتري ٢٠١٦/ ورود به امريكا: ٨ جون ٢٠١٦
لينك سفرنامه من:
http://www.mohajersara.com/forum/thread-...#pid693160
پاسخ
با سلام دو ستان گرامی
میخواستم بدونم که برای گرفتن کارت سوشیال لازمه که عکس به روز باشه یعنی کمتر از شش ماه گرفته باشیم یا همین عکسی که برای سفارت دادیم رو میتونیم استفاده کنیم .و ابعاد اون رو هم بگید ممنون از شما
لاتاری  2016/ افراد کیس2 نفر /کیس نامبر[##15]مصاحبه 26 اکتبر  ابوظبی هر دو کلیرنس/آپدیت 27 اکتبر سایت سفارت, 9 دسامبر , 25 ژانویه و(2 مارچ نفر دوم کیس )
9 مارچ هر دو   و 15 مارچ فقط نفر دوم کیس.کلیر بعد از 236 روز در 22 جون
پاسخ
(2016-07-31 ساعت 23:53)panizrm نوشته:  با سلام دو ستان گرامی
میخواستم بدونم که برای گرفتن کارت سوشیال لازمه که عکس به روز باشه یعنی کمتر از شش ماه گرفته باشیم یا همین عکسی که برای سفارت دادیم رو میتونیم استفاده کنیم .و ابعاد اون رو هم بگید ممنون از شما

سلام خدمت شما

کارت سوشال عکس دار نیست و نیازی به عکس نداره
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
پاسخ
تشکر کنندگان: ho_tasha ، panizrm ، Moody ، milad.abadani
سلام به همه دوستان عزیز
دوستان عزیز من امروز هزینه صدور گرین کارت رو پرداخت کردم و میخوام به دوستان عزیزی که مشکل داشتن و نگران بودن که نتونن کد رزرویشن یا همون کدی که برای پیگیری میشه ازش استفاده کرد رو نمیتونن ببینن، این خبر خوب و خوشحال کننده رو بدم که سایت تغییراتی داشته و در حال حاضر شما به راحتی میتونید پس از انجام فرآیند که یه ایمیلی برای شما ارسال میشه که اطلاعات پرداخت هست به راحتی رزرویشن کد رو هم در ایمیل ببنید که آخر صفحه نوشته و همچنین زمانی که انتقال پول انجام میشه به شما مستقیماً اطلاعات رو میده و به هیچ وجه نگران نباشید.
امیدوارم موفق و پیروز باشید.
CN:8**✈IV:Oct.2015✈Per:2✈Status:Clear(A.P.146Day) 4-Mar
Entrance:Houston,TX✈Visa22-March-2016:
Entrance به امید خدا ابتدای Sep.2016
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,611)
پاسخ
تشکر کنندگان: sepehr007 ، sahar2016 ، ed2008 ، Moody ، alborz3718 ، siyavash-2 ، golia ، milad.abadani
(2016-08-02 ساعت 12:02)ho_tasha نوشته:  سلام به همه دوستان عزیز
دوستان عزیز من امروز هزینه صدور گرین کارت رو پرداخت کردم و میخوام به دوستان عزیزی که مشکل داشتن و نگران بودن که نتونن کد رزرویشن یا همون کدی که برای پیگیری میشه ازش استفاده کرد رو نمیتونن ببینن، این خبر خوب و خوشحال کننده رو بدم که سایت تغییراتی داشته و در حال حاضر شما به راحتی میتونید پس از انجام فرآیند که یه ایمیلی برای شما ارسال میشه که اطلاعات پرداخت هست به راحتی رزرویشن کد رو هم در ایمیل ببنید که آخر صفحه نوشته و همچنین زمانی که انتقال پول انجام میشه به شما مستقیماً اطلاعات رو میده و به هیچ وجه نگران نباشید.

سلام
لطف ميكني بيشتر توضيح بدي ، من دوباره سعي كردم ولي متاسفانه چيزي نتونستم پيدا كنم.
تشكر
پاسخ
سلام دوست هاي عزيز
ما چند روز هست كه به لوس آنجلس اومديم ولي هنوز بيمه نشديم، كسي از دوستان اينجا هست كه ما را راهنمايي كنه چه بيمه ايي ميتونيم بگيريم كه هزينه اش مناسب هم باشه.
ممنون از دوست هاي خوب مهاجرسرايي
شماره کیس: 2016AS0***
تاریخ رویت قبولی: 17 September
کنسولگری:Sydney
تعداد افراد منظور در کیس :۲
ارسال فرمهای سری اول:30 September
کارنت شدن کیس: August
نامه دوم: 25 January
مصاحبه: 8 March
وضعیت: AP
آپدیت ها: 10 March هر دو کیس، 27 April هر دو کیس، 29 April کیس اصلی، 2 May هر دو کیس، 3 May هر دو كيس، 4 May هر دو كيس ( كيس اصلي or شد )، 5 May هر دو کیس، 6 May
دریافت ویزا: 6 May
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
جمع تقریبی هزینه‌ها:
پاسخ
(2016-08-02 ساعت 12:08)sepehr007 نوشته:  

سلام
لطف ميكني بيشتر توضيح بدي ، من دوباره سعي كردم ولي متاسفانه چيزي نتونستم پيدا كنم.
تشكر
دوست عزیز شما فکر کنم شما نمیتونید ببینید به این دلیل که اصلاً اون کد رو ندارین من برای دوستانی این پیام رو گذاشتم که تازه میخوان پرداخت کنن شما که با سیستم قدیم پرداخت کردین تمام شد و من در این مورد نمیدونم باید چیکار کنید اما این سایت به من میگه که شما حد اکثر تا نوامبر یعنی برج 11 میلادی میتونه اومدن گرین کارت طول بکشه. و میشه که منتظر باشید.
سفرنامه
.pdf   Lottery Az Ghaboli ta CEAC Ankara.pdf (اندازه 29.79 MB / تعداد دانلود: 6,611)
پاسخ
تشکر کنندگان: sepehr007 ، sahar2016 ، mehdihk ، Moody ، golia ، milad.abadani
(2016-08-02 ساعت 12:35)fireball نوشته:  سلام دوست هاي عزيز
ما چند روز هست كه به لوس آنجلس اومديم ولي هنوز بيمه نشديم، كسي از دوستان اينجا هست كه ما را راهنمايي كنه چه بيمه ايي ميتونيم بگيريم كه هزينه اش مناسب هم باشه.
ممنون از دوست هاي خوب مهاجرسرايي

Please send me private message to send you information
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
پاسخ
(2016-08-02 ساعت 12:53)ho_tasha نوشته:  
(2016-08-02 ساعت 12:08)sepehr007 نوشته:  

سلام
تشكر
دوست عزیز شما فکر کنم شما نمیتونید ببینید به این دلیل که اصلاً اون کد رو ندارین من برای دوستانی این پیام رو گذاشتم که تازه میخوان پرداخت کنن شما که با سیستم قدیم پرداخت کردین تمام شد و من در این مورد نمیدونم باید چیکار کنید اما این سایت به من میگه که شما حد اکثر تا نوامبر یعنی برج 11 میلادی میتونه اومدن گرین کارت طول بکشه. و میشه که منتظر باشید.
تشكر
پس يعني هيچ راهي نيست كه متوجه زمان تقريبي بشويم به غير از ايميل؟
پاسخ
(2016-08-03 ساعت 04:12)sepehr007 نوشته:  
(2016-08-02 ساعت 12:53)ho_tasha نوشته:  
(2016-08-02 ساعت 12:08)sepehr007 نوشته:  سلام
تشكر
تشكر
سپهر جان سلام صبح بخیر
در این مورد اطلاعات من به این اندازه هست که اگر اون کد رو نگیری دیگه بعدش باید بری تماس برقرار کنی به نظرم یه مدت دیگه صبوری کن چون اون شماره در سیستم قدیمی از دست رفته و راه دیگه ای نیست البته
من خودم به شخصاً استرس داشتم که سیتسم قدیمی باشه ولی وقتی رفتم پرداخت کردم شوکه شده بودم چون خیلی سریع انجام شد.
سیستم جدید بهتر هست و خودش در پایان پروسه مستقیماً کد رو خودش رو صفحه نشون میده.
موفق باشی.
سفرنامه
پاسخ
تشکر کنندگان: sepehr007 ، milad.abadani
(2016-08-03 ساعت 08:15)ho_tasha نوشته:  
(2016-08-03 ساعت 04:12)sepehr007 نوشته:  
(2016-08-02 ساعت 12:53)ho_tasha نوشته:  دوست عزیز شما فکر کنم شما نمیتونید ببینید به این دلیل که اصلاً اون کد رو ندارین من برای دوستانی این پیام رو گذاشتم که تازه میخوان پرداخت کنن شما که با سیستم قدیم پرداخت کردین تمام شد و من در این مورد نمیدونم باید چیکار کنید اما این سایت به من میگه که شما حد اکثر تا نوامبر یعنی برج 11 میلادی میتونه اومدن گرین کارت طول بکشه. و میشه که منتظر باشید.
تشكر
سپهر جان سلام صبح بخیر
در این مورد اطلاعات من به این اندازه هست که اگر اون کد رو نگیری دیگه بعدش باید بری تماس برقرار کنی به نظرم یه مدت دیگه صبوری کن چون اون شماره در سیستم قدیمی از دست رفته و راه دیگه ای نیست البته
من خودم به شخصاً استرس داشتم که سیتسم قدیمی باشه ولی وقتی رفتم پرداخت کردم شوکه شده بودم چون خیلی سریع انجام شد.
سیستم جدید بهتر هست و خودش در پایان پروسه مستقیماً کد رو خودش رو صفحه نشون میده.
موفق باشی.
سلام
خيلي لطف كردي ، متشكرم
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان