کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمريكا برای فعال سازی گرین کارت
دوست عزیز حمید برزویی که درمورد علت گرفتن پاس سفید پرسیدید سلام من وهمسرم وپسر 8ساله ام جولای پارسال اولین ورود را داشتیم اما چون هنوز آمادگی ماندن نداشتیم برای رسیدگی به مسایل مالی باید برمیگشتیم همین را هم نوشتیم و دو سال پاس سفید گرفتیم واقعیت رابگویید به راحتی پاس میگیرید موفق باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: milad.abadani
مطلب بالا خطاب به دوست عزیز hamidborzooey بود که نام کاربریشان را فارسی نوشته بودم موفق باشید عزیز
پاسخ
سلام
دوستان كسي ميتواند راهنمايي كند بابت كواهينامه رانندكي (الان ١ماه ميشود ورود كرديم و فقط سوشال نامبر كرفتيم ) ؟
تشكر
ببخشيد بابت كيبورد
پاسخ
دوستان کسی از سایت hotwireهتل رزرو کرده؟نظر دوستان راجع به سرچ زیر چیه البته در لوس انجلس:و در ضمن زمانی که هتل رو به همراه ماشین رزرو کنیم ایا در کل مدت اقامت ماشین در اختیارمون هست؟
$55
per night
2-star Hotel in La Mirada - Buena Park North area
15.0 - 17.2 mi | Map
60% recommended
o Free parking,
o Free breakfast,
o Free Internet,
o Pool(s),
o Self-service laundry
o and more
Bed choice available
کيس نامبر: 2016AS18## ♥
 تعداد افراد:4 نفر ♥
کنسولگری: Abu Dhabi (تغییر کنسول گری از طرفkcc)♥
 ارسال فرم : 26 می♥
تاریخ مصاحبه : 21 اکتبر ،برگه سفید♥
برنده:سربازی ارتش،لیسانس مکانیک،شرکت خصوصی،AP:نفر اصلی
 آپدیت ها: 22 اکتبر ,9دسامبر،25ژانویه ،2 مارچ(تبدیل به orکیس اصلی)
کلیر:زیباترین روز خدا 3 مارچ پس از 134 روز،دریافت ویزا 31 مارچ
سفر به آمریکا:
پاسخ
(2016-07-24 ساعت 10:20)sahar2016 نوشته:  دوستان کسی از سایت hotwireهتل رزرو کرده؟نظر دوستان راجع به سرچ زیر چیه البته در لوس انجلس:و در ضمن زمانی که هتل رو به همراه ماشین رزرو کنیم ایا در کل مدت اقامت ماشین در اختیارمون هست؟
$55
per night
15.0 - 17.2 mi | Map
60% recommended
o Free parking,
o Free breakfast,
o Free Internet,
o Pool(s),
o Self-service laundry
o and more
Bed choice available

سلام دوست عزیز
من طی حدود 50 روزه که اینجام و بجز هفته اول که خونه دوستمون بودیم بقیه رو از سایت hotwire استفاده کردیم و حدود 12 هتل از این سایت گرفتیم در ایالتهای پنسیلوانیا نیویورک مریلند و ویرجینیا و راضی هستیم فقط به چند نکته توجه کنید
1 - درصد رضایت مندی 75 درصد به بالا باشه
2 - معمولا سه گزینه اول بهترین آفر هستند
3 - محدوده جغرافیایی رو اگه براتون مهمه  بادقت بیشتری بررسی کنید
4 - اگه براتون سخت نیست مدت رو کوتاه انتخاب کنید که اگه خوشتون نیومد هتل رو عوض کنید یا از بیمه کنسل استفاده کنید. البته من کوتاه مدت می گرفتم و بیمه نکردم

من ماشین باهاش نگرفتم  چون قوانین رنت ماشین در ایالتها با هم متفاوته و ممکنه بهتون ندن
1 - شماره کیس:2016AS000009XX
2 - تاریخ رویت قبولی: May - 6 - 2015
3 - کنسولگری: ANKARA
4 - تعداد افراد منظور در کیس : 3
5 - ارسال فرمهای سری اول: May - 24 - 2015
6 - کارنت شدن کیس: August - 12 - 2015
7 - نامه دوم  25 August
8 - مصاحبه  هفته سوم اکتبر
9 - وضعیت AP
10 - كلير  9 March
صدور ویزا  21 March
پاسخ
تشکر کنندگان: sahar2016 ، milad.abadani
(2016-07-25 ساعت 11:54)mehdihk نوشته:  
(2016-07-24 ساعت 10:20)sahar2016 نوشته:  دوستان کسی از سایت hotwireهتل رزرو کرده؟نظر دوستان راجع به سرچ زیر چیه البته در لوس انجلس:و در ضمن زمانی که هتل رو به همراه ماشین رزرو کنیم ایا در کل مدت اقامت ماشین در اختیارمون هست؟
$55
per night
15.0 - 17.2 mi | Map
60% recommended
o Free parking,
o Free breakfast,
o Free Internet,
o Pool(s),
o Self-service laundry
o and more
Bed choice available

سلام دوست عزیز
من طی حدود 50 روزه که اینجام و بجز هفته اول که خونه دوستمون بودیم بقیه رو از سایت hotwire استفاده کردیم و حدود 12 هتل از این سایت گرفتیم در ایالتهای پنسیلوانیا نیویورک مریلند و ویرجینیا و راضی هستیم فقط به چند نکته توجه کنید
4 - اگه براتون سخت نیست مدت رو کوتاه انتخاب کنید که اگه خوشتون نیومد هتل رو عوض کنید یا از بیمه کنسل استفاده کنید. البته من کوتاه مدت می گرفتم و بیمه نکردم

من ماشین باهاش نگرفتم  چون قوانین رنت ماشین در ایالتها با هم متفاوته و ممکنه بهتون ندن

دوست عزیز ممنون از شما.فقط موقعی که میخوایم بوک کنیم کد کشور رو میخواد که ایران جزو اونه نیست ایا میتونیم مثلا یه شملره تلفن یا ادرس از امارات و یا از خود امریکا بدیم و با ویزا کارت هایی که در ایران هست هتل رو رزرو کنیم ممنون میشم زودتر راهنایی بفرمایید.
سفر به آمریکا:
پاسخ
تشکر کنندگان: AMIRI1 ، milad.abadani
(2016-07-25 ساعت 15:04)sahar2016 نوشته:  
(2016-07-25 ساعت 11:54)mehdihk نوشته:  
$55
per night
15.0 - 17.2 mi | Map
60% recommended
o Free parking,
o Free breakfast,
o Free Internet,
o Pool(s),
o Self-service laundry
o and more
Bed choice available

سلام دوست عزیز

دوست عزیز ممنون از شما.فقط موقعی که میخوایم بوک کنیم کد کشور رو میخواد که ایران جزو اونه نیست ایا میتونیم مثلا یه شملره تلفن یا ادرس از امارات و یا از خود آمریکا بدیم و با ویزا کارت هایی که در ایران هست هتل رو رزرو کنیم ممنون میشم زودتر راهنایی بفرمایید.
همونطور که گفتم من هفته اول مهمان دوستم بودم و دبیت کارت گرفتم و اطلاعات آدرس دبیت کارت باید با آدرسی که میدید مطابقت داشته باشه درغیر این صورت ایراد میگیره و ضمنا موقعی که وارد هتل میشید باید شما صاحب کارت باشید و همون کارت همراهتون باشه
فکر کنم با کارتهایی که تو ایران صادر میشه و یه آدرس مجازی داره دچار مشکل میشید.
1 - شماره کیس:2016AS000009XX
2 - تاریخ رویت قبولی: May - 6 - 2015
3 - کنسولگری: ANKARA
4 - تعداد افراد منظور در کیس : 3
5 - ارسال فرمهای سری اول: May - 24 - 2015
6 - کارنت شدن کیس: August - 12 - 2015
7 - نامه دوم  25 August
8 - مصاحبه  هفته سوم اکتبر
9 - وضعیت AP
10 - كلير  9 March
صدور ویزا  21 March
پاسخ
تشکر کنندگان: sahar2016 ، milad.abadani
(2016-07-25 ساعت 16:44)mehdihk نوشته:  
(2016-07-25 ساعت 15:04)sahar2016 نوشته:  
(2016-07-25 ساعت 11:54)mehdihk نوشته:  سلام دوست عزیز

دوست عزیز ممنون از شما.فقط موقعی که میخوایم بوک کنیم کد کشور رو میخواد که ایران جزو اونه نیست ایا میتونیم مثلا یه شملره تلفن یا ادرس از امارات و یا از خود آمریکا بدیم و با ویزا کارت هایی که در ایران هست هتل رو رزرو کنیم ممنون میشم زودتر راهنایی بفرمایید.
همونطور که گفتم من هفته اول مهمان دوستم بودم  و دبیت کارت گرفتم و اطلاعات آدرس دبیت کارت باید با آدرسی که میدید مطابقت داشته باشه درغیر این صورت ایراد میگیره و ضمنا موقعی که وارد هتل میشید باید شما صاحب کارت باشید و همون کارت همراهتون باشه
فکر کنم با کارتهایی که تو ایران صادر میشه و یه آدرس مجازی داره دچار مشکل میشید.
سلام
ما هفته اول اقامت رو از ایران با استفاده از گیفت کارتهای ویزا که بدون نام هستند و تا هرار دلار شارژ میشوند و با استفاده از سایت HOTELS.COM هتل رزرو کردیم و موقع ورود هم هیچ مشکلی پیش نیومد.
موفق باشید
کیس نامبر : **2015AS57**مصاحبه : JUNE 25 ابوظبی
دو نفر یکضرب - خودم کلیرنس**اپدیتها : 4 جولای و 22 جولایمقصد : ایالت DELAWARE - نیوآرک** آپ کلیر: 22 جولای شبدریافت ایمیل ویزا : 23 جولای تحویل پاس به سفارت: 27 جولای**دریافت ویزا :  30جولای.ورود به امریکا : 9 دسامبر 2015**فرودگاه : واشنگتن دی سی.افتتاح حساب بانکی : 11 دسامبر** درخواست پاس سفید :12دسامبر**  انگشت نگاری : 6 ژانویه 2016.دریافت سوشیال نامبر : 17 دسامبر**دریافت گرین کارتها : 4 فوریه 2016 دریافت پاس سفید : 2016/April/1 ....ورود مجدد March /19/2018 دالاس تگزاس
پاسخ
تشکر کنندگان: sahar2016 ، Moody ، ho_tasha ، AMIRI1 ، mehdihk ، milad.abadani
سلام دوستان ايا كسي از طريق تلفن مشكل گرين كارت رو پيگيري كرده كه حل بشه يا حتما لازم به مراجعه حضوري هست؟؟؟؟براي مراجعه حضوري تو دالاس براي دو هفته اينده وقت ميدن بايد چيكار كردي؟
پاسخ
سلام دوستان کسی برای نیمه دوم شهریور پرواز به لوس انجلس داره که برای بلیط و هتل با هم هماهنگ کنیم.با تشکر از دوستان خوب
سفر به آمریکا:
پاسخ
(2016-07-22 ساعت 19:19)sepehr007 نوشته:  سلام
دوستان كسي ميتواند راهنمايي كند بابت كواهينامه رانندكي (الان ١ماه ميشود ورود كرديم و فقط سوشال نامبر كرفتيم ) ؟
تشكر
ببخشيد بابت كيبورد

سلام دوست عزیز. برای گواهینامه سوشال کافیه با پاسپورت و سوشالتون برین نزدیک ترین dmv دفترچه بگیرین (میتونین زبان فارسی بگیرین) همونجا راهنمایی میکنن چه زمانی برای امتحان کتبی برین. بعد قبولی هم که وقت رزرو میکنین برای آزمون عملی
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammadg846 ، milad.abadani
(2016-07-28 ساعت 00:56)ژینوس نوشته:  
تشكر
ببخشيد بابت كيبورد

سلام دوست عزیز. برای گواهینامه سوشال کافیه با پاسپورت و سوشالتون برین نزدیک ترین dmv دفترچه بگیرین (میتونین زبان فارسی بگیرین) همونجا راهنمایی میکنن چه زمانی برای امتحان کتبی برین. بعد قبولی هم که وقت رزرو میکنین برای آزمون عملی
عذر می خوام شما کدوم ایالت هستین که تونستین هندبوک رو به زبان فارسی بگیرین؟
CR1
ارسال مدارک به uscis:در تاریخ  14agu 2014
اپروو مدارک: یک هفته بعد
rfe اول: 2015  2FEB  (نقص مدارک: عدم ارسال g-325)
اپروو:2015 25feb
ارسال به DOS : در تاریخ 5MAR
دریافت کیس نامبر از NVC: در تاریخ  19MAR
سفارت: آنکارا
تایید پرداخت های IV و AOS : در تاریخ 23MAR
رسیدن پکیج مدارک  و فرم های مربوط به IV و AOS به NVC در تاریخ:14April
تکمیل مدارک : 6August
دریافت ایمیل وقت مصاحبه : 2FEB
وقت مصاحبه: 24March
نتیجه ی مصاحبه: AP
آپدیت هایceac  به ترتیب: 24مارچ،  25 مارچ،28 مارچ،31 مارچ،7جون(ایمیل)،28جون(ایمیل)،25 جولای (ایمیل)،2 سپتامبر (ایمیل)،14 سپتامبر (دو خطی)، 4 اکتبر or
کلیرنس: 4 اکتبر
پاسخ
سلام خدمت همه دوستان
من امروز یک ماه میشه ک وارد آمریکا شدم هنوز گرين کارت برام نيومده،
هرچی هم از روز اول receipt number م رو در سایت uscis ، قسمت چک استاتوس وارد ميکنم، ارور ميده، مشکل چيه؟

من هفته دیگه بيلت دارم و حتما باید برگردم ايران، چکار میشه کرد برای فهمیدن اينکه گرين کارت در چه مرحله ايه
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-07-28 ساعت 01:07)mobydick نوشته:  
(2016-07-28 ساعت 00:56)ژینوس نوشته:  
تشكر
ببخشيد بابت كيبورد

من کالیفرنیا هستم
پاسخ
تشکر کنندگان: mobydick ، sepehr007 ، milad.abadani
(2016-07-28 ساعت 22:31)ژینوس نوشته:  
(2016-07-28 ساعت 01:07)mobydick نوشته:  
(2016-07-28 ساعت 00:56)ژینوس نوشته:  سلام دوست عزیز. برای گواهینامه سوشال کافیه با پاسپورت و سوشالتون برین نزدیک ترین dmv دفترچه بگیرین (میتونین زبان فارسی بگیرین) همونجا راهنمایی میکنن چه زمانی برای امتحان کتبی برین. بعد قبولی هم که وقت رزرو میکنین برای آزمون عملی
من کالیفرنیا هستم

سلام
واقعيت من براي دومين دفعه است مراجعه كردم ولي دوباره ١ جواب دادند(بدون كرين كارت امكان ندارد) با اينكه سوشال نامبر و قرارداد خونه و قبض برق هم برده بودم . واقعا هم بدون ماشين خيلي سخت هست هم بابت كار هم رفت و امد.
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان