کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
(2016-04-06 ساعت 23:23)someonelikeyou نوشته:  
(2016-04-06 ساعت 23:17)tenardie2bai نوشته:  
(2016-04-06 ساعت 23:13)someonelikeyou نوشته:  من امسال بیشتر از سالهای قبل مطمئنم قبول نمیشم ????

نه بابا داری شکسته نفسی میکنی که قبول شدی غافلگیر شی .. من که ۱۰۰ درصد مطمٔنم که قبولی البته کیس نامبرت یه شماره بالا تر از منه

Smile

اعتراف میکنم که توی هفت هشت اعلام نتایجی که منتظر بودم هفته های آخر نزدیک به اعلام خیلی آدم خوبی میشدم و از مستمندان دستگیری میکردم و مهربون میشدم که شانسم بره بالا

هههههه من که همینم موکول کردم به بعد برنده شدن Smile)) اما خداییش یه حس نابه اون لحظه ایی که میفهمی برنده شدی ... من پارسال یا پیارسال این حسو برای دقایقی تجربه کردم .. ( اولش که نتیجه رو چک کردم مثل هر سال بود .. بعد که رفتیم تو حس نات سلکتد لعنتی گفتم برم یه مالی چیزی خرید تا شاید حالم بهتر شه ... آقا وسط امیرتس مال بودم که اس ام اس از مرکز کنتاکی اومد که ما اِرور داشتیم تو سرورامون دوباره برید چک کنید ... یخ یخ شده بود بدنم دستام می لرزید .. چک کردم دیدم همون نتیجه اولیه درست بود برنده نشده بودم ولی عجیب بود که مرکز کنتاکی اس ام اس داد و سر کارم گذاشت شاید میخواست تجربه برنده شدنو نشونم بده )
ناشنوا باش، وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند

(2016-04-06 ساعت 23:28)someonelikeyou نوشته:  عباس جون من میخام یه اعترافی بکنم

هروقت ایدی تو رو میبینم یه آدم سبزه و هیکلی مث خودم که تا زیر چشش ته ریش داره میاد تو ذهنم ولی بعدش یاد کاشان میفتم و قیافه آروم سهراب سپهری واسم تداعی میشه و بعدش نمیتونم این دوتارو باهم میکس کنم بیخیال قضیه میشم و میرم تو فکر سیاتل
تصور اولی درست هست من 190 قدمه ورنم 120 کیلو و ته ریش شعارمه و مورد بعدی این سهراب همشهری بنده هست و من اصلیتم کرد هست
(2016-04-06 ساعت 23:34)abas_kashan نوشته:  

هروقت ایدی تو رو میبینم یه آدم سبزه و هیکلی مث خودم که تا زیر چشش  ته ریش داره میاد تو ذهنم ولی بعدش یاد کاشان میفتم و قیافه آروم سهراب سپهری واسم تداعی میشه و بعدش نمیتونم این دوتارو باهم میکس کنم بیخیال قضیه میشم و میرم تو فکر سیاتل
تصور اولی درست هست من 190 قدمه ورنم 120 کیلو و ته ریش شعارمه  و  مورد بعدی این سهراب همشهری بنده هست و من اصلیتم کرد هست

من۱۸۵قد ۱۲۰ وزن منم کردم ??????
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: abas_kashan ، jsmlz ، aram_hpanahi ، msr839 ، alirezanz ، alireza_guitar

هروقت ایدی تو رو میبینم یه آدم سبزه و هیکلی مث خودم که تا زیر چشش  ته ریش داره میاد تو ذهنم ولی بعدش یاد کاشان میفتم و قیافه آروم سهراب سپهری واسم تداعی میشه و بعدش نمیتونم این دوتارو باهم میکس کنم بیخیال قضیه میشم و میرم تو فکر سیاتل
تصور اولی درست هست من 190 قدمه ورنم 120 کیلو و ته ریش شعارمه  و  مورد بعدی این سهراب همشهری بنده هست و من اصلیتم کرد هست
قد و بالای تو رعنا رو بنازم / ماشالا / برقرار و موفق باشی همیشه
سامی عزیز حالا که اینقدر درست حدس میزنی لطفا اینکه گفتی در بهترین حالت یکی برنده میشه و به چندتا افزایش بده برای امسال Wink
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، abas_kashan ، jsmlz ، aram_hpanahi ، msr839 ، alirezanz ، alireza_guitar
حضرت عباسم در حدس زدن برندگان از مهاجر سرا تفره طفره میره ان بنده خدا جای خود
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، dv2017 ، jsmlz ، aram_hpanahi ، msr839 ، alirezanz
(2016-04-06 ساعت 23:38)dv2017 نوشته:  

سامی عزیز حالا که اینقدر درست حدس میزنی لطفا اینکه گفتی در بهترین حالت یکی برنده میشه و به چندتا افزایش بده برای امسال Wink

بابا اینکه چیزی نیست یارو چینی بود 220 قدش بود تعجب برانگیز بود
تشکر کنندگان: dv2017 ، jsmlz ، aram_hpanahi ، msr839 ، alirezanz
(2016-04-06 ساعت 23:44)khatarnak نوشته:  
(2016-04-06 ساعت 23:38)dv2017 نوشته:  
(2016-04-06 ساعت 23:34)abas_kashan نوشته:  تصور اولی درست هست من 190 قدمه ورنم 120 کیلو و ته ریش شعارمه  و  مورد بعدی این سهراب همشهری بنده هست و من اصلیتم کرد هست

بابا اینکه چیزی نیست یارو چینی بود 220 قدش بود تعجب برانگیز بود
کرد بوده
تشکر کنندگان: jsmlz ، aram_hpanahi ، msr839
(2016-04-06 ساعت 23:41)abas_kashan نوشته:  حضرت عباسم در حدس زدن برندگان از مهاجر سرا تفره طفره میره ان بنده خدا جای خود

طفره درست است !
ولی خدایی کار سختی نیست
با ضریب خطای کمتر از یک هزارم درصد تعداد قبولی از مهاجرسرا :

صفر
برنده خوش شانس
تشکر کنندگان: dv2017 ، abas_kashan ، jsmlz ، aram_hpanahi ، karaoke ، msr839 ، alirezanz ، alireza_guitar
(2016-04-06 ساعت 23:46)abas_kashan نوشته:  
(2016-04-06 ساعت 23:44)khatarnak نوشته:  
(2016-04-06 ساعت 23:38)dv2017 نوشته:  قد و بالای تو رعنا رو بنازم / ماشالا / برقرار و موفق باشی همیشه

بابا اینکه چیزی نیست  یارو چینی بود 220  قدش بود  تعجب برانگیز بود
کرد بوده

بابا یورونیوز نشونش داد کورد نبود اهل کشور چین بود چند سالی توی تیم بسکتبال امریکا کار می کرد بعدش بازنشسته شده بود برای کشورش داشت خدمت می کرد
آقا ما یه پسوند آخر فامیلیمون تو شناسنامه داریم که کل خانواده رفتن حذفش کردن الا من
چون همش فک میکنم اگه قبول شدم آفیسر جان توضیحات شناسنامه رو ببینه ممکنه شک کنه ریگی به کفشمه که فامیلیمو عوض کردم
در این حد ????
برنده خوش شانس
تشکر کنندگان: dv2017 ، tenardie2bai ، abas_kashan ، jsmlz ، aram_hpanahi ، msr839 ، alirezanz ، aaraam ، alireza_guitar
[عکس: img_about.jpg]

[عکس: %D8%AA%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%...%D8%B1.jpg]

سیاتل
تشکر کنندگان: dv2017 ، jsmlz ، aram_hpanahi ، msr839 ، alirezanz
از اعجاز قومیت کرد اینه که تعداد افراد خارج از قلمروش بیشتر از ساکنینشه الان جمعیت کرد های اروبا از چند شهر ایران بیشتره

هر کردی که یکبار مهاجرت کنه توی دَوران مهاجرت میره یعنی الان امریکا فردا انگلیس بس فردا چین

و ....
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، khatarnak ، dv2017 ، jsmlz ، aram_hpanahi ، msr839 ، alirezanz
(2016-04-06 ساعت 23:50)someonelikeyou نوشته:  آقا ما یه پسوند آخر فامیلیمون تو شناسنامه داریم  که کل خانواده رفتن حذفش کردن الا من
چون همش فک میکنم اگه قبول شدم  آفیسر جان توضیحات شناسنامه رو ببینه ممکنه شک کنه ریگی به کفشمه که فامیلیمو عوض کردم
در این حد ????

مشکلی نداره عزیز دل
(2016-04-06 ساعت 23:53)khatarnak نوشته:  [عکس: img_about.jpg]

[عکس: %D8%AA%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%...%D8%B1.jpg]

سیاتل

شما قرار بود بری درس بخونی آقای خطرناک .. تصمیم کبرات همین بود Smile)) مرسی بابت عکس
ناشنوا باش، وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند

تشکر کنندگان: khatarnak ، jsmlz ، aram_hpanahi ، msr839 ، alirezanz
(2016-04-06 ساعت 23:54)abas_kashan نوشته:  از اعجاز قومیت کرد اینه که تعداد افراد خارج از قلمروش بیشتر از ساکنینشه الان جمعیت کرد های اروبا از چند شهر ایران بیشتره

هر کردی که یکبار مهاجرت کنه توی دَوران مهاجرت میره یعنی الان آمریکا فردا انگلیس بس فردا چین

و ....

کردها مردمان خوبین بیشتر به خاطر جنگ و نا امنی و تبعیض دست به مهاجرت می زنند
تشکر کنندگان: abas_kashan ، someonelikeyou ، dv2017 ، jsmlz ، aram_hpanahi ، msr839

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان