کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
ازونجا که طبق روال همیشگی از بچه های اینجا یعنی خودمون کسی قبول نمیشه امیال اگه کسی قبول شد واسش گلریزون بگیریم البته فقط از بچه های الان نه کسی که اولین پستش بعد قبولی اینه: سلام من الان فهمیدم قبول شدم نمیدونم چیکار باید بکنم ...
من خودم با کمال میل و طیب خاطر به هرکسی از بچه های خودمون قبول شده باشه کادوی توووپی میدم
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
(2016-04-06 ساعت 23:01)someonelikeyou نوشته:  ازونجا که طبق روال همیشگی از بچه های اینجا یعنی خودمون کسی قبول نمیشه امیال اگه کسی قبول شد واسش گلریزون بگیریم البته فقط از بچه های الان نه کسی که اولین پستش بعد قبولی اینه: سلام من الان فهمیدم قبول شدم نمیدونم چیکار باید بکنم ...
من خودم با کمال میل و طیب خاطر به هرکسی از بچه های خودمون قبول شده باشه کادوی توووپی میدم

من پورشه می خوام Big Grin
پ.ن کادوی تووپ در حد صد هزار تومن خخخخ

حالا جدی در بهترین حالت از بچه های اینجا یه نفر قبول میشه
نفری صد تومن بذاریم کلی پول میشه
برنده خوش شانس
تشکر کنندگان: khatarnak ، dv2017 ، jsmlz ، aram_hpanahi ، نسل سوخته ، karaoke ، msr839 ، alirezanz ، alireza_guitar
(2016-04-06 ساعت 23:05)someonelikeyou نوشته:  پ.ن  کادوی تووپ در حد صد هزار تومن خخخخ

انشالاه دوستان به ارزویشان دست خواهند رسید ....و همه قبولند ...

شنیدم مشهد بمب ترکیده صحت داره یا خیر ؟؟؟ سایتهای خبری چیزی دراین باره نگفتن !!! Sad At
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، jsmlz ، aram_hpanahi ، msr839 ، alireza_guitar
(2016-04-06 ساعت 22:54)tenardie2bai نوشته:  و عنقریب صدمین صفحه ... میبینم که دوستان فعال تر شدن و این یعنی اعلام نتایج نزدیکه و یواش یواش ترشح آدرنالین هم زیاد و زیادتر میشه.. آقا ما به فال نیک میگیریم این قضیه رو .. ایشالا که همه اونایی که نیازمند برنده شدنن و سالهاست تو کف برنده شدنن به مراد دلشون برسن ..

مهاجرسرایی ها برنده شید دیگه آمار قبولیمون خیلی کمه هر ساله ...
اقا عنقریب چیه زدی تو خال ، اولین پست صدمین صفحه شدی شما Wink (البته با صفحه بندی پیش فرض مهاجرسرا)
ممنون از دعای خیرتون / موفق باشید
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
تشکر کنندگان: tenardie2bai ، khatarnak ، jsmlz ، aram_hpanahi ، msr839
من امسال بیشتر از سالهای قبل مطمئنم قبول نمیشم ????
برنده خوش شانس
تشکر کنندگان: tenardie2bai ، khatarnak ، abas_kashan ، jsmlz ، aram_hpanahi ، msr839 ، alirezanz
(2016-04-06 ساعت 23:13)someonelikeyou نوشته:  من امسال بیشتر از سالهای قبل مطمئنم قبول نمیشم ????

یکی از راههای قبولی اینکه زیادی بهش فکر نکنید

دومیش اینکه زیادی توی مهاجرسرا نباشید Big Grin

سومیش : این ذکرو باید همیشه بر سر زبونتون باشه 500 بار :

"حالا که چی برم امریکا "
(2016-04-06 ساعت 23:13)someonelikeyou نوشته:  من امسال بیشتر از سالهای قبل مطمئنم قبول نمیشم ????

نه بابا داری شکسته نفسی میکنی که قبول شدی غافلگیر شی .. من که ۱۰۰ درصد مطمٔنم که قبولی البته کیس نامبرت یه شماره بالا تر از منه

Smile
ناشنوا باش، وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند

تشکر کنندگان: someonelikeyou ، dv2017 ، jsmlz ، aram_hpanahi ، msr839 ، alirezanz ، alireza_guitar
(2016-04-06 ساعت 23:17)tenardie2bai نوشته:  

نه بابا داری شکسته نفسی میکنی که قبول شدی غافلگیر شی .. من که ۱۰۰ درصد مطمٔنم که قبولی البته کیس نامبرت یه شماره بالا تر از منه

Smile

اره والاه .
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، dv2017 ، jsmlz ، aram_hpanahi ، msr839 ، alirezanz
(2016-04-06 ساعت 23:17)khatarnak نوشته:  

یکی از  راههای قبولی  اینکه  زیادی  بهش فکر نکنید  

دومیش  اینکه  زیادی  توی مهاجرسرا نباشید   Big Grin

سومیش :  این ذکرو باید همیشه بر سر زبونتون باشه  500  بار  :

"حالا که چی برم آمریکا "

من کلن به این سیستم قانون جذب و این چیزا اعتقاد ندارم ولی مطمئنم اگه الان یه مشکل یا موقعیت خوب تو ایران واسم پیش بیاد صد در صد قبولم
برنده خوش شانس
تشکر کنندگان: khatarnak ، tenardie2bai ، dv2017 ، jsmlz ، aram_hpanahi ، msr839 ، alirezanz ، alireza_guitar
(2016-04-06 ساعت 23:01)someonelikeyou نوشته:  ازونجا که طبق روال همیشگی از بچه های اینجا یعنی خودمون کسی قبول نمیشه امیال اگه کسی قبول شد واسش گلریزون بگیریم البته فقط از بچه های الان نه کسی که اولین پستش بعد قبولی اینه: سلام من الان فهمیدم قبول شدم نمیدونم چیکار باید بکنم ...
من هم به کسی که در شکست این طلسم موفق بشه هدیه ای می دهم و فرودگاه امام میام برای راهی کردنش

از من تازه فهمیدم قبول شدم چکار بکنم متنفرم و معمولا بعد اعلام نتایج تا شش ماه در مهاجرسرا افتابی نمیشوم
(2016-04-06 ساعت 23:17)tenardie2bai نوشته:  

Smile

اعتراف میکنم که توی هفت هشت اعلام نتایجی که منتظر بودم هفته های آخر نزدیک به اعلام خیلی آدم خوبی میشدم و از مستمندان دستگیری میکردم و مهربون میشدم که شانسم بره بالا
برنده خوش شانس
دوستان من برم که یکم درس بخونم

فرصت و مجالی شد میام

انشالاه که سال 95 سالی خوبی برای همه باشه

با ارزوی موفقیعت برای تک تک شما دوستان گل مهاجرسرا
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، dv2017 ، tenardie2bai ، redbull ، jsmlz ، aram_hpanahi ، karaoke ، msr839 ، alirezanz ، alireza_guitar
(2016-04-06 ساعت 23:10)khatarnak نوشته:  
(2016-04-06 ساعت 23:05)someonelikeyou نوشته:  پ.ن  کادوی تووپ در حد صد هزار تومن خخخخ

انشالاه  دوستان به ارزویشان دست خواهند رسید  ....و همه قبولند  ...

شنیدم  مشهد  بمب  ترکیده  صحت داره یا خیر  ؟؟؟  سایتهای خبری  چیزی دراین باره نگفتن  !!!   Sad  At
تو سایتا که خبری نیست ، امیدوارم صحت نداشته باشه Sad
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
تشکر کنندگان: khatarnak ، jsmlz ، aram_hpanahi ، msr839
عباس جون من میخام یه اعترافی بکنم

هروقت ایدی تو رو میبینم یه آدم سبزه و هیکلی مث خودم که تا زیر چشش ته ریش داره میاد تو ذهنم ولی بعدش یاد کاشان میفتم و قیافه آروم سهراب سپهری واسم تداعی میشه و بعدش نمیتونم این دوتارو باهم میکس کنم بیخیال قضیه میشم و میرم تو فکر سیاتل
برنده خوش شانس

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان