کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
دوستان من یه مدت نبودم واقعا دل تنگم نشدین ؟؟؟
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: jsmlz ، aram_hpanahi ، msr839 ، alirezanz ، nazanin fatemi ، alireza_guitar
(2016-04-06 ساعت 22:30)آخشام نوشته:  بله استعلام. سفارت کشور اتریش امورات مربوط  به این کار رو انجام میده.

اگه منظورتون سفارت سوييس هست كه حافظ منافع امريكا در ايرانه بايد عرض كنم اون براي مسايل ديپلماتيكه و شامل مسايل ويزايي نميشه، اگه استعلامات رو قبول داشتن ، استعلام عدم سو پيشينه ايران رو هم مثل بقيه كشورها قبول ميكردن، اونا اصولا ارگان مربوطه رو به رسميت نميشناسن بعنوان يه نيروي نظامي كه استعلامشو قبول داشته باشن
تشکر کنندگان: jsmlz ، LORDAmiroo ، aram_hpanahi ، msr839
(2016-04-06 ساعت 22:33)someonelikeyou نوشته:  دوستان من یه مدت نبودم واقعا دل تنگم نشدین ؟؟؟
]چرا
اتفاقا الان داشتم دنبال یه پست تو صفحه های اول تاپیک میگشتم که اسم شمارو دیدم و با خودم گفتم خیلی وقته ایشون نیست ، دوباره خوش اومدید Smile
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، jsmlz ، aram_hpanahi ، msr839 ، alirezanz
اگه بنا به تحقیق و تفحص اینترنتی باشه خدایی من خیلی آدم جنتلمن و با سابقه خوبی هستم البته اگه مهاجرسرا رو چک نکنن و نفهمن این آیدی منه و نفهمن من چقدر آویزون لاتاریشونم

ولی خداکنه که از همسایه ها تو محل پرس و جو نکنن
مطمئنم خانوم سالاری همسایه دست راستیمون کلی زیر آبمو میزنه
تمام دوستایی رو که در نبود خونواده دعوت کردم خونه رو میگه
تموم سیگارایی که پشت بوم دزدکی کشیدمم میگه
از دست این خانوم سالاری
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: dv2017 ، jsmlz ، LORDAmiroo ، aram_hpanahi ، msr839 ، alirezanz ، alireza_guitar
صحبت هک کردید منو به یاد خاطرات خودم انداختید که زمانی عضو ارتش سایبری ایران بودم ( آشیانه ) هک ابزاری هستش دست گروهها و افراد و دولت ها بحث حقوق بشر و دموکراسی درمیان نیست

باید اطلاعات برای حفظ امنیت و برقرای حفظ صلح از دید من باید برملاشه نه برای سواستفاده بلکه در جهت درست و مصارف قانونی . وی کیلیکس و اسناد پاناما و گروهای دیگری که دست به اقدام

و افشا گری می زنند خوب که ادم یا ملت دولت هایشان را بشناسند اگر افشایی در کار نبود نخست وزیر ایسلند هم سرجای خودش می موند .

به هرحال در جهت و گام درست . امریکا به خاطر مسولیت جهانی که بر عهده دارد و در جنگ های جهانی توانست اروپارا از شر هیتلر و ... نجات دهد باید هم دست به این کار بزند اگر نزند امریکا هم

مثل فرانسه و بلژیک سرنوشت تلخی می تونست داشته باشه
تشکر کنندگان: dv2017 ، jsmlz ، LORDAmiroo ، aram_hpanahi ، msr839
بله دچار اشتباه شدم. سفارت سوییس
ببینید هدف از استعلام بررسی صحت گفته های فردیه که در سفارت حاظر شده و برخی وقایع رو بیان کرده. برای بررسی صحت سوابق کاری حتما این کار رو انجام میدن.
خب طبیعیه که عدم سو پیشینه ی ایران براشون مقبول نباشه. اونها سو پیشینه ی تک تک ایرانیان رو ندارن. ولی خب اف بی آی قطعا آمار افراد شاخص و به نام رو که براشون مهم هست رو داره. این اف بی آی چک هم فقط برای بررسی این موضوعه. وگرنه اف بی آی یا هر ارگان امریکایی این قدرت رو نداره که بتونه خارج یا داخل خاک ایران سو پیشینه ی یک فرد رو ریز به ریز چک کنه.

تشکر کنندگان: karaoke ، jsmlz ، aram_hpanahi ، msr839
بابا بگدر از اف بی آی .

کی نتایج رو اعلام می کنند ؟؟
تشکر کنندگان: jsmlz ، aram_hpanahi ، msr839
کسی از behzadkhatari و kkr200 خبری نداره ؟ دلمون برای این دوستان هم تنگ شده
تشکر کنندگان: jsmlz ، aram_hpanahi ، msr839 ، alirezanz
(2016-04-06 ساعت 22:46)khatarnak نوشته:  بابا بگدر از اف بی آی  .  

کی نتایج رو اعلام می کنند  ؟؟
سه شنبه 14 اردیبهشت
شما هم یکی دو ماه بود که اینورا نیومده بودید
تشکر کنندگان: khatarnak ، jsmlz ، aram_hpanahi ، msr839 ، alirezanz ، ILOVEYOU
بهشت که می گن همینجاست

لامصب هم توی خوابمونم نمیاد

[عکس: PA300246(2).jpg]

[عکس: PA300204.jpg]

واشنگت دی سی
تشکر کنندگان: dv2017 ، jsmlz ، aram_hpanahi ، نسل سوخته ، msr839 ، alirezanz ، mohammad_esf59
و عنقریب صدمین صفحه ... میبینم که دوستان فعال تر شدن و این یعنی اعلام نتایج نزدیکه و یواش یواش ترشح آدرنالین هم زیاد و زیادتر میشه.. آقا ما به فال نیک میگیریم این قضیه رو .. ایشالا که همه اونایی که نیازمند برنده شدنن و سالهاست تو کف برنده شدنن به مراد دلشون برسن ..

مهاجرسرایی ها برنده شید دیگه آمار قبولیمون خیلی کمه هر ساله ...
ناشنوا باش، وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند

تشکر کنندگان: dv2017 ، jsmlz ، aram_hpanahi ، msr839 ، alirezanz ، jalayevatan ، alireza_guitar
(2016-04-06 ساعت 22:42)آخشام نوشته:  بله دچار اشتباه شدم. سفارت سوییس
ببینید هدف از استعلام بررسی صحت گفته های فردیه که در سفارت حاظر شده و برخی وقایع رو بیان کرده. برای بررسی صحت سوابق کاری حتما این کار رو انجام میدن.
خب طبیعیه که عدم سو پیشینه ی ایران براشون مقبول نباشه. اونها سو پیشینه ی تک تک ایرانیان رو ندارن. ولی خب اف بی آی قطعا آمار افراد شاخص و به نام رو که براشون مهم هست رو داره. این اف بی آی چک هم فقط برای بررسی این موضوعه. وگرنه اف بی آی یا هر ارگان آمریکایی این قدرت رو نداره که بتونه خارج یا داخل خاک ایران سو پیشینه ی یک فرد رو ریز به ریز چک کنه.

حق با اون دوستمون asrainman هست چون امريكا و ايران روابطي مبني بر استعلام قضايي ندارن و بيشتر اطلاعات رو از اطلاعات دست و پا شكسته خودشون در ميارن، گرچه آفيسرها فوق العاده روانشناساي خوبي هستن و اكثر مواقع دروغ ها رو از رفتار طرف قبل از ورود به اتاق مصاحبه متوجه ميشن، واسه همينه كه هميشه ميگن تو سالن انتظار زياد با ديگران صحبت نكنيد و ريلكس باشيد چون رفتار شما توسط دوربين ارزيابي ميشه
تشکر کنندگان: dv2017 ، jsmlz ، aram_hpanahi ، msr839
(2016-04-06 ساعت 22:50)dv2017 نوشته:  
(2016-04-06 ساعت 22:46)khatarnak نوشته:  بابا بگدر از اف بی آی  .  

کی نتایج رو اعلام می کنند  ؟؟
سه شنبه 14 اردیبهشت
شما هم یکی دو ماه بود که اینورا نیومده بودید

اره راستش مشغول رژومم هستم خرداد ماهم کنکور دارم ارشد

بعد باید ببینم که چی میشه امسال هم به خاطر یه اشتباه فکر کنم اسمم درنیاد دوبار ثبت نام کردم = محرومیت

Big Grin

پارسال که قبول نشدم امسال هم جای خودش تا 3 نشه بازی نشه فلا که مهمون مهاجرسرا هستیم
تشکر کنندگان: jsmlz ، aram_hpanahi ، msr839 ، alirezanz ، ILOVEYOU
(2016-04-06 ساعت 22:56)khatarnak نوشته:  اره  راستش  مشغول رژومم  هستم  خرداد  ماهم  کنکور دارم  ارشد  

بعد  باید ببینم  که چی  میشه  امسال هم  به خاطر  یه اشتباه  فکر کنم اسمم درنیاد دوبار ثبت نام  کردم  =  محرومیت

Big Grin

پارسال که  قبول نشدم  امسال هم جای خودش  تا 3 نشه بازی نشه فلا که  مهمون  مهاجرسرا هستیم

پس امروزم شانس اوردیم شمارو زیارت کردیم / براتون آرزوی موفقیت میکنم دوست عزیز Smile
تشکر کنندگان: khatarnak ، jsmlz ، aram_hpanahi ، msr839 ، alirezanz
(2016-04-06 ساعت 22:58)dv2017 نوشته:  
(2016-04-06 ساعت 22:56)khatarnak نوشته:  اره  راستش  مشغول رژومم  هستم  خرداد  ماهم  کنکور دارم  ارشد  

بعد  باید ببینم  که چی  میشه  امسال هم  به خاطر  یه اشتباه  فکر کنم اسمم درنیاد دوبار ثبت نام  کردم  =  محرومیت

Big Grin

پارسال که  قبول نشدم  امسال هم جای خودش  تا 3 نشه بازی نشه فلا که  مهمون  مهاجرسرا هستیم

پس امروزم شانس اوردیم شمارو زیارت کردیم / براتون آرزوی موفقیت میکنم دوست عزیز Smile

فدات عزیز مرسی ایشالاه هم که شما برنده بشید

شادو موفق باشید
تشکر کنندگان: dv2017 ، jsmlz ، aram_hpanahi ، msr839 ، alirezanz ، alireza_guitar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان