کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
(2016-04-07 ساعت 18:19)alirezanz نوشته:  کمپین که هیچ همین لاتاری رو جمع نکنن باس خدارو شکر کرد..

عه ، استاد شما که مثبت اندیشی ازت بعیده این حرفو بزنی.

ولی جداً این ترامپ اگه بیاد نمیدونم سرنوشت لاتری چی میشه!
Just Let it Go ...
تشکر کنندگان: keivin ، dv2017 ، msr839 ، jsmlz ، aram_hpanahi ، alirezanz ، نسل سوخته
(2016-04-07 ساعت 18:22)karaoke نوشته:  
(2016-04-07 ساعت 18:19)alirezanz نوشته:  کمپین که هیچ همین لاتاری رو جمع نکنن باس خدارو شکر کرد..

عه ، استاد شما که مثبت اندیشی ازت بعیده این حرفو بزنی.

ولی جداً این ترامپ اگه بیاد نمیدونم سرنوشت لاتری چی میشه!

به اتباع کشورهای در حال جنگ پناهندگی میدن!!
اصلا به همین خاطر پناهندگی و مهاجرت شاید جنگها داره نیابتی میشه !؟!!!
تشکر کنندگان: msr839 ، jsmlz ، aram_hpanahi
(2016-04-07 ساعت 15:19)kouroshz0 نوشته:  سلام به همه دوستان . من  به شدت امیدوارم که تا چند روز دیگه پیغام برنده شدنم و میبینم به 2 دلیل : 1- سال اولی هستم 2-چون در زمان ثبت نام زیر 21 سال بودم پدر و مادرم هم ثبت نام کردم و فقط امسال 3 شانس دارم که خیلی امیدوارم میکنه وقتی میام اینجا و پیغام بعضی از دوستان و میخونم امیدوارتر میشم اما بعضی دوستان حرفایی میزنن که این خوشحالی و از ما میگیره . من از اون دوستانی که میگن اصلا امید نداریم فقط یه سوال دارم : شما چرا ثبت نام کردی اصلا ؟خب وقتی میگی نمیشم نمیشی دیگه الکی وقتت و تلف نکن و ما رو نا امید نکن (ما تششعات شما رو میگیریم و تاثیرگذاره). امیدوارم این تاپیک از این به بعد طوری باشه که با دیدنش کلی انرژی مثبت و کلی امیدواری بهمون دست بده .چون کاینات صدای ما رو میشنون و به چیزی که فکر میکنیم و به زبان بیاریم همون اتفاق میافته مثل اینکه شما در غاری میرید و حرف های شما به خودتون برمیگرده . شانس ما زیر 1 درصد نیست شانس همه بچه های انجمن 100 درصده و مطمینم امسال همه اونجا جشن میگیریم . آماده باشید تا چند روز دیگه پیغام you have randomly selected ... و ببینید . (شاید بگید سال اولشه و جوگیر اما اینطور نیست و حداقل سعی میکنم هیچ وقت امیدم و از دست ندم و هرجا میرسم حرفای خوب بزنم)

خیلی عالیه! لایک. منم براتون انرژی مثبت می فرستم. شما حتما برنده میشین! من به قانون جذب و انرژی فکر واقعا اعتقاد دارم و تاثیرش رو هم بارها در زندگی دیدم.
تشکر کنندگان: kouroshz0
(2016-04-07 ساعت 18:33)keivin نوشته:  به اتباع کشورهای در حال جنگ ******** میدن!!
اصلا به همین خاطر ******** و مهاجرت شاید جنگها داره نیابتی میشه !؟!!!

منظور از اون ستاره ها پنا-هندگی بوده؟
Just Let it Go ...
تشکر کنندگان: keivin ، msr839 ، jsmlz ، aram_hpanahi
یه روز به نبودیم پیج کلی جلو رفته..... آقا من خودم رو ابرای سیاتل سیر میکن بچه ها هم همش عکس میذارن. تازه ذهن من عکس های بد رو هم خوب تفسیر میکنهSmile
مخلص همه دوستای خوب مهاجرسرا
خدایا مرا آن (سیاتل) ده که آن به... Rolleyes
تشکر کنندگان: karaoke ، keivin ، dv2017 ، msr839 ، jsmlz ، aram_hpanahi ، alirezanz
راستی ، چرا همه میخوان برن سیاتل؟! این سیاتل چی داره؟
Just Let it Go ...
تشکر کنندگان: keivin ، mohammad_esf59 ، msr839 ، jsmlz ، aram_hpanahi ، alirezanz
ایشالا قبولی همه اعضای مهاجر سرا، سال دیگه این موقع ینگه دنیا ، بطلبه ...
(2016-04-07 ساعت 18:52)karaoke نوشته:  راستی ، چرا همه میخوان برن سیاتل؟! این سیاتل چی داره؟

سیاتل.......
من قبلا یک بار راجع به سیاتل نوشتم.... ولی خلاصش اینه که شهر طبیعت، آرامش، باران، همیشه سبز، مایکروسافت، بوئینگ و ....
و برای بعضیا دلگیر و ضد حال
هزینه زندگی جزء شهرهای نسبتا گران و حداقل دستمزد مناسب.
نزدیک کانادا
و.....
خدایا مرا آن (سیاتل) ده که آن به... Rolleyes
تشکر کنندگان: karaoke ، msr839 ، jsmlz ، dv2017 ، aram_hpanahi ، alirezanz ، copol
امیدوارم امسال همه بچه های مهاجرسرایی قبول بشن ، امسال هم نشد نهایت تا 3 سال دیگه برنده بشن
پیشنهاد من به همه عزیزان اینه که روی راه های دیگه ای وقت و انرژیتون رو بزارین
ظرفیت ایران 50.000 نفر هستش و به زودی تموم میشه (نهایت همون 3 سال)
یه سرچ کوچیک بزنید ، خیلی از کشورها بخاطر پرشدن ظرفیتشون از لاتاری حذف شدن
شانس زیر 1 درصد احتمال برنده شدن لاتاری !!! اونم سالی 1 بار !!! اونم 3 یا نهایت 4 مرتبه دیگه بیشتر نمونده !!!
DV 2016 ....... قسمت نبود
DV 2017 ....... شرکت نکردم
DV 2018 ....... یا قسمت !
تشکر کنندگان: dv2017 ، msr839 ، aram_hpanahi ، alirezanz
(2016-04-07 ساعت 21:33)jsmlz نوشته:  امیدوارم امسال همه بچه های مهاجرسرایی قبول بشن ، امسال هم نشد نهایت تا 3 سال دیگه برنده بشن
ظرفیت ایران 50.000 نفر هستش و  به زودی  تموم میشه (نهایت همون 3 سال)
شانس زیر 1 درصد احتمال برنده شدن لاتاری !!! اونم سالی 1 بار !!! اونم 3 یا نهایت 4 مرتبه دیگه بیشتر نمونده !!!

نقل قول:از آن‌جا که هدف از صدور ویزای گوناگونی حفظ گوناگونی نژادی در بین مهاجران آمریکا است، این ویزا برای ساکنان کشورهایی که به طور معمول از روش‌های دیگر مهاجران زیادی به آمریکا می‌فرستند صادر نمی‌شود. به همین خاطر هر ساله در بولتن ویزا فهرست کشورهایی که مجاز به شرکت در قرعه‌کشی هستند مشخص می‌گردد. به عنوان نمونه، اهالی کشور روسیه تا سال ۲۰۰۴ مجاز به شرکت در این قرعه‌کشی بودند اما در فاصله سال‌های ۲۰۰۵ تا ۲۰۰۹ این اجازه از آنان سلب شد. در قرعه‌کشی ویزای سال ۲۰۱۰ اهالی این کشور مجدداً جواز شرکت در قرعه‌کشی را کسب کردند. کشورهای غیرمجاز کشورهایی هستند که در ۵ سال گذشته بیش از ۵۰٫۰۰۰ مهاجر از طریق ویزاهای خانوادگی و کاری به آمریکا فرستاده باشند. از جمله کشورهایی که در بیشتر دوره‌ها غیرمجاز بوده‌اند می‌توان به چین، انگلستان و هند اشاره کرد.

به فرض اگه ایران تا 3 سال آینده از برنامه لاتاری حذف هم بشه ، این حذف شدن دائمی نخواهد بود ، مگر اینکه به طور کلی لاتاری برچیده بشه. هرچند که من خیلی بعید میدونم تعداد ایرانیانی که طی بازه های زمانی 5 ساله ، به روش هایی غیر از لاتاری (خانوادگی و کاری) به آمریکا مهاجرت کرده باشند ، به 50 هزار نفر برسه.

چین و هند به واسطه جمعیت زیادشون سالانه شاید صدها هزار نفر مهاجر راهی آمریکا می کنند و به همین دلیل معمولاً تو این برنامه جایی ندارند.

پ.ن: راستی میشه این آیه های یاس رو بعد از اعلام نتایج هم خوند! الان فکر نمی کنم زمان مناسبی برای این حرفا باشه!
Just Let it Go ...
تشکر کنندگان: jsmlz ، dv2017 ، msr839 ، asrainman ، aram_hpanahi ، copol ، نسل سوخته
(2016-04-07 ساعت 17:55)alirezanz نوشته:  
(2016-04-07 ساعت 17:31)dv2017 نوشته:  
(2016-03-26 ساعت 17:34)alinozad نوشته:  سلام دوسان منتظر
انشاالله همتون قبولشید بخوبی و خوشی
ی مسیله ای
اینجور که من خوندم از تاپیکها همچین هم رایگان نیست مهاجرت،فک میکنم کسی که قبول شد 2-3 میلیون بابت تست ها و مسافرت جهت مصاحبه و ورودی  و اینا بده که اگر اوکی بشه باز حدود 2-3 تومن بابت بلیط و صد البته اوجا هم بره ماه اول باید از جیب بخوره تا بتونه درامد داشته باشه،پس ی 20-30 میلیونم اونجا میخاد.درسته؟
و این که پات رسید اونور همه چی تموم نیست!من ندیدم جایی یا دوستانی نوشته باشن که چطور کار پیدا کردن و چه کاری پیدا کردن.و اصلا چه کارهایی میتونیم انجام بدیم!
شاید توی تاپیکها گفته شده و من ندیدم اگر ندیدم ممنون میشم لینک بدید
سلام دوست عزیز
مطالب تاپیک زیر میتونه برای رسیدن به جواب سوالتون مفید باشه

اشتغال و کار در آمریکا‎

خدایشا یعنی ادم هنگ میکنه وقتی همچین چیزایی رو میبینه اخه کی گفته مجانی؟ ی ویزا میدن که ی دنیا می ارزه که از راه دیگه بدست اوردنش وحشتناک هزینه بر و طاقت فرساست...

شما تا انتالیا هم بری همین قد خرج میشه

کسی قرار نیست از شما مراقبت کنه یا شغل و خونه فراهم کنه دوستانم به شددت از تجربیاتشون در همه زمینه ها از جمله کار پیدا کردن تو تاپیکای مختلف توضیح دادند..

من برم ی دیوار پیدا کنم واسه سرم زود بر میگردم :l

بنده رو بجا میارید؟؟
آنتالیا رو خوب اومدی . من اگه امسال برنده نشم آخر هفته همون هفته اعلام نتایج میرم آنتالیا گریه میکنم پیشنهاد میکنم همه با هم بریم بیشتر خوش میگذره اشکی میریزیم و نوشابه میخوریم و تنی به آب میزنیم و اوخ آی وای ...

علیرضا نذر کردم اگه امسال قبول سدیم شخصا سرتو بکوبم به دیوار آدامسی سیاتل
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: msr839 ، dv2017 ، jsmlz ، aram_hpanahi ، alirezanz ، kouroshz0
یه جایی از قول یکی خوندم که گفته بود شانس برنده شدن در لاتاری در حد شانس برنده شدن خودرو (ماشین) در قرعه کشی بانکه. من میخوام بگم که اینطوریا هم نیست و شانس در اون حد هم کم نیست. شانس و درصد برنده شدن پایین هست ، ولی نه دیگه در حد قرعه کشی ماشین در بانک!

شماها چند نفر از اطرافیانتون ، دوستان و آشناها رو میشناسید که تو قرعه کشی بانک ماشین برده باشن؟ شاید هیچی! ولی مطمئن هستم که دور و برتون تعدادی رو دیدید که تو لاتاری اسمشون در اومده. پس به همین سادگی میشه فرضیه برابری شانس در لاتاری با قرعه کشی خودروی بانک رو رد کرد و به این نتیجه رسید که شانس از اون چیزی که بعضی ها تصور می کنند بالاتره.
Just Let it Go ...
تشکر کنندگان: dv2017 ، msr839 ، aram_hpanahi ، alirezanz ، نسل سوخته ، jsmlz
(2016-04-07 ساعت 21:51)karaoke نوشته:  
(2016-04-07 ساعت 21:33)jsmlz نوشته:  امیدوارم امسال همه بچه های مهاجرسرایی قبول بشن ، امسال هم نشد نهایت تا 3 سال دیگه برنده بشن

نقل قول:از آن‌جا که هدف از صدور ویزای گوناگونی حفظ گوناگونی نژادی در بین مهاجران آمریکا است، این ویزا برای ساکنان کشورهایی که به طور معمول از روش‌های دیگر مهاجران زیادی به آمریکا می‌فرستند صادر نمی‌شود. به همین خاطر هر ساله در بولتن ویزا فهرست کشورهایی که مجاز به شرکت در قرعه‌کشی هستند مشخص می‌گردد. به عنوان نمونه، اهالی کشور روسیه تا سال ۲۰۰۴ مجاز به شرکت در این قرعه‌کشی بودند اما در فاصله سال‌های ۲۰۰۵ تا ۲۰۰۹ این اجازه از آنان سلب شد. در قرعه‌کشی ویزای سال ۲۰۱۰ اهالی این کشور مجدداً جواز شرکت در قرعه‌کشی را کسب کردند. کشورهای غیرمجاز کشورهایی هستند که در ۵ سال گذشته بیش از ۵۰٫۰۰۰ مهاجر از طریق ویزاهای خانوادگی و کاری به آمریکا فرستاده باشند. از جمله کشورهایی که در بیشتر دوره‌ها غیرمجاز بوده‌اند می‌توان به چین، انگلستان و هند اشاره کرد.

به فرض اگه ایران تا 3 سال آینده از برنامه لاتاری حذف هم بشه ، این حذف شدن دائمی نخواهد بود ، مگر اینکه به طور کلی لاتاری برچیده بشه. هرچند که من خیلی بعید میدونم تعداد ایرانیانی که طی بازه های زمانی 5 ساله ، به روش هایی غیر از لاتاری (خانوادگی و کاری) به آمریکا مهاجرت کرده باشند ، به 50 هزار نفر برسه.

چین و هند به واسطه جمعیت زیادشون سالانه شاید صدها هزار نفر مهاجر راهی آمریکا می کنند و به همین دلیل معمولاً تو این برنامه جایی ندارند.

پ.ن: راستی میشه این آیه های یاس رو بعد از اعلام نتایج هم خوند! الان فکر نمی کنم زمان مناسبی برای این حرفا باشه!

lمن شنیدم چین و هند امسال از لاتاری حذف شدند آیا این مطلب درسته لطفا دوستانی اطلاعات موثق دارند جواب بدند؟؟ ممنون میشم منبع جوابتونم بگید.
به امید پیروزی.
تشکر کنندگان: msr839 ، jsmlz ، aram_hpanahi
(2016-04-07 ساعت 22:15)amir j7 نوشته:  
(2016-04-07 ساعت 21:51)karaoke نوشته:  

lمن شنیدم چین و هند امسال از لاتاری حذف شدند آیا این مطلب درسته لطفا دوستانی اطلاعات موثق دارند جواب بدند؟؟ ممنون میشم منبع جوابتونم بگید.
به امید پیروزی.

مشکل شما الان چین و هنده؟! اگه برای شهروندان چین و هند نگرانید باید عرض کنم که بله ، نه تنها امسال بلکه در اکثر دفعات ، به همون دلیلی که در پست قبلی عرض کردم ، این دو کشور تو لیست کشورهای واجد شرایط نبودند .
برای دریافت اطلاعات بیشتر شما رو ارجاع میدم به سایت رسمی :

کد:
https://travel.state.gov/content/dam/visas/Diversity-Visa/DV-Instructions-Translations/DV-2017-Instructions-Translations/DV-2017%20Instructions%20and%20FAQs.pdf
Just Let it Go ...
تشکر کنندگان: jsmlz ، aram_hpanahi ، alirezanz ، msr839
اقا بحث شغل و اشتغال شد، بشخصه میخوام ماه های اول رو با اون فورد فیستایی(پراید هاچ بک خودمون) که سامی جان چند ماه پیش تو سایت فک کنم امازون برام پیدا کرده بود .... برم تو بورلی هیلز مسافر کشی کنم Big Grin خیلیم بصرفس نخندین Big Grin =)))
ولی جدا از شوخی باید برای ماه های اول یا شاید کلا 1/2 سال اول برای هرگونه کار سطح پایین خودمون رو اماده کنیم ... به هر حال از یک کشور جهان سومی داریم جوین میشیم به یه مملکت جهان اولی ...زمان میبره جا افتادن ...
ادم هیچی نداشته باشه ؛ ولی فقط مرد باشه !
تشکر کنندگان: dv2017 ، someonelikeyou ، jsmlz ، alirezanz ، نسل سوخته ، msr839 ، aram_hpanahi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان