کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
(2016-04-07 ساعت 18:52)karaoke نوشته:  راستی ، چرا همه میخوان برن سیاتل؟! این سیاتل چی داره؟

به نام خدا

منو.
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: dv2017 ، jsmlz ، aram_hpanahi ، LORDAmiroo ، alirezanz ، msr839 ، Ali_Hunter
دوستان من پارسال هم اين پست را گذاشتم معمولا ٩٩درصد آدمها وقتى كارشون جايي گير ميكنه يا از خدا خواسته اى دارن ،يادشون ميات كه أصلا خدايى هست حالا بماند تا ديروز أصلا خدا را بيخيال شده بودن ، و خود من هم البته همينطوريم ولى اى كاش طورى بود كه انسانها با خدا در همه لحظات در ارتباط بودن نه وقت إعلام نتايج لاتارى .بهر حال من عذر ميخوام و گفنم كه خود من هم اينطوريم
من كه دارم ميرم چرا هولم ميدى
تشکر کنندگان: karaoke ، dv2017 ، aram_hpanahi ، msr839 ، redbull ، alireza_guitar ، jsmlz
(2016-04-07 ساعت 22:07)karaoke نوشته:  یه جایی از قول یکی خوندم که گفته بود شانس برنده شدن در لاتاری در حد شانس برنده شدن خودرو (ماشین) در قرعه کشی بانکه. من میخوام بگم که اینطوریا هم نیست و شانس در اون حد هم کم نیست. شانس و درصد برنده شدن پایین هست ، ولی نه دیگه در حد قرعه کشی ماشین در بانک!

شماها چند نفر از اطرافیانتون ، دوستان و آشناها رو میشناسید که تو قرعه کشی بانک ماشین برده باشن؟ شاید هیچی! ولی مطمئن هستم که دور و برتون تعدادی رو دیدید که تو لاتاری اسمشون در اومده. پس به همین سادگی میشه فرضیه برابری شانس در لاتاری با قرعه کشی خودروی بانک رو رد کرد و به این نتیجه رسید که شانس از اون چیزی که بعضی ها تصور می کنند بالاتره.

دقيقا همينطوره، يه دوستي تو همين مهاجرسرا هست كه اسمشونو فراموش كردم كه خيلي هم باتجربه و منبع موثقي هستن، چند روز پيش نوشته بودن تو ده ساله اخير هر سال يكي از اعضاي خانواده يا دوستاشون برنده ميشن، پس ميبينيد كه زياد هم نبايد نااميد باشيم.
بابا يه ذره اميدواري هم بد نيست، بعضي از بچه ها اونقد آيه ياس هستن كه استرسو به بقيه هم منتقل ميكنن.
ايشالا هر كس حقش هست و واسه آينده تو امريكا برنامه داره برنده شه، مخصوصا دوستاني كه ساليان طولانيه دارن ثبت نام ميكنن.
(2016-04-07 ساعت 18:22)karaoke نوشته:  
(2016-04-07 ساعت 18:19)alirezanz نوشته:  کمپین که هیچ همین لاتاری رو جمع نکنن باس خدارو شکر کرد..

عه ، استاد شما که مثبت اندیشی ازت بعیده این حرفو بزنی.

ولی جداً این ترامپ اگه بیاد نمیدونم سرنوشت لاتری چی میشه!

تو گوگل هم جمله رئيس جمهور آينده آمريكا كيست جوابي كه بهت ميده هيلارى كلينتون و البته گوگل توضيحى در اين باره نداده كه بر چه اساسى اين جواب از طرفش داده شده ولي بهر حال احتمالش بيشتر هست ولى اگر اميدتون برأى انجام شدن كارى غير خدا باشه به نظرم دچار شرك شديد
من كه دارم ميرم چرا هولم ميدى
تشکر کنندگان: karaoke ، asrainman ، dv2017 ، aram_hpanahi ، LORDAmiroo ، نسل سوخته ، msr839 ، jsmlz
(2016-04-07 ساعت 23:27)someonelikeyou نوشته:  
(2016-04-07 ساعت 18:52)karaoke نوشته:  راستی ، چرا همه میخوان برن سیاتل؟! این سیاتل چی داره؟

به نام خدا

منو.

آورین!
Just Let it Go ...
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، alirezanz ، msr839 ، jsmlz
(2016-04-07 ساعت 23:27)someonelikeyou نوشته:  

به نام خدا

منو.
تقدیم به همه مهاجرسراییهایی که میخوان برن سیاتل و آرزوی تحقق خواستشون تا پایان سال 2017 میلادی

[عکس: vhm5mi3fn7mq6zl51fdo.jpg]

من عاشق کایاک سواریم ، سامی جان آنتالیا چیه ، سال دیگه از اینجا برام عکس خواهی فرستاد (seattle's waterways)

[عکس: 6mkobj85etkljv2rzpi7.jpg]
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، Ali_Hunter ، aram_hpanahi ، LORDAmiroo ، alirezanz ، copol ، msr839 ، jsmlz
(2016-04-07 ساعت 18:21)alirezanz نوشته:  عمو عباس پارسال بعد برنده نشدن گفته بودی میری ی ماشین چینی میگیری Big Grin

گرفتی؟؟ Smile
اره خیره سرم
(2016-04-07 ساعت 23:36)عسل.م نوشته:  
(2016-04-07 ساعت 22:07)karaoke نوشته:  یه جایی از قول یکی خوندم که گفته بود شانس برنده شدن در لاتاری در حد شانس برنده شدن خودرو (ماشین) در قرعه کشی بانکه. من میخوام بگم که اینطوریا هم نیست و شانس در اون حد هم کم نیست. شانس و درصد برنده شدن پایین هست ، ولی نه دیگه در حد قرعه کشی ماشین در بانک!

شماها چند نفر از اطرافیانتون ، دوستان و آشناها رو میشناسید که تو قرعه کشی بانک ماشین برده باشن؟ شاید هیچی! ولی مطمئن هستم که دور و برتون تعدادی رو دیدید که تو لاتاری اسمشون در اومده. پس به همین سادگی میشه فرضیه برابری شانس در لاتاری با قرعه کشی خودروی بانک رو رد کرد و به این نتیجه رسید که شانس از اون چیزی که بعضی ها تصور می کنند بالاتره.

دقيقا همينطوره، يه دوستي تو همين مهاجرسرا هست كه اسمشونو فراموش كردم كه خيلي هم باتجربه و منبع موثقي هستن، چند روز پيش نوشته بودن تو ده ساله اخير هر سال يكي از اعضاي خانواده يا دوستاشون برنده ميشن، پس ميبينيد كه زياد هم نبايد نااميد باشيم.
بابا يه ذره اميدواري هم بد نيست، بعضي از بچه ها اونقد آيه ياس هستن كه استرسو به بقيه هم منتقل ميكنن.
ايشالا هر كس حقش هست و واسه آينده تو امريكا برنامه داره برنده شه، مخصوصا دوستاني كه ساليان طولانيه دارن ثبت نام ميكنن.

سلام دوستان
موافقم استرس نده اقا نده خو داریم به حد کافی
هر کسی ی اعتقادی داره دوستان این اعتقاد و نظر شخصی بندست
ببینید شاید ی وقتایی براتون پیش اومده باشه که شما ی چیزی رو میخواید،ی کاری رو برنامه ریزی میکنید،حتی شاید ی خرید ساده مثلا گوشی موبایل،اونجوری که شما میخواید و مطمین هستید نمیشه،حالا نگران و عصبانی میشید ولی بعد چند وقت به زبان عامیانه صلاح و مصلحتش رو متوجه میشید
این لاتاری هم دقیقا همینطوره،من راجع به خودم میگم حتی اگر بخوام به طریق دیگه ایی برم،مدارک و کیسم هم ok باشه قانونا هیچ مشکلی نباشه اگر قرار بر این باشه تو این زمان و مکان من بمونم حتما میمونم و ی جای کارم مشکل پیش میاد،یا شایدم برم و اونجا برام مشکل پیش بیاد
چیزایی رو که گفتم حرف تو کتابا و انرژی مثبت و منفی نیست،چون اصولا زیاد اعتقاد ندارم،چیزیه که هم خودم تجربه کردم و هم چند مورد اطرافم دیدم
پس عزیز من استرس نده،من که کلا استرس ندارم،ولی به خودت استرس نده که بجای درگیری ذهنت به لاتاری،به زندگیت باشه و ازش لذت ببری کنار خونواده ایی که قرعه ایی نداره و مال خود خودت.
امیدوارم که خدا جواب امید و آرزوهای هممون رو بده حد اکثر تا ۲۰ اردیبهشت Big Grin
تشکر کنندگان: alirezanz ، نسل سوخته ، msr839 ، jsmlz ، مارال6 ، عسل.م
یکی لطف کنه زمان باقیمانده تا اعلام نتایج رو بذاره با ادرسش
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، msr839 ، jsmlz
دوستان عزیزی که لطف کردن و به بنده رتبه دادن ممنونم و آرزوی داشتن ایام به کام رو براتون دارم
تشکر کنندگان: M.Ho ، alirezanz ، msr839 ، Ali_Hunter ، jsmlz
(2016-04-08 ساعت 01:05)aram_hpanahi نوشته:  
(2016-04-07 ساعت 23:36)عسل.م نوشته:  

سلام دوستان
موافقم استرس نده اقا نده خو داریم به حد کافی
هر کسی ی اعتقادی داره دوستان این اعتقاد و نظر شخصی بندست
ببینید شاید ی وقتایی براتون پیش اومده باشه که شما ی چیزی رو میخواید،ی کاری رو برنامه ریزی میکنید،حتی شاید ی خرید ساده مثلا گوشی موبایل،اونجوری که شما میخواید و مطمین هستید نمیشه،حالا نگران و عصبانی میشید ولی بعد چند وقت به زبان عامیانه صلاح و مصلحتش رو متوجه میشید
این لاتاری هم دقیقا همینطوره،من راجع به خودم میگم حتی اگر بخوام به طریق دیگه ایی برم،مدارک و کیسم هم ok باشه قانونا هیچ مشکلی نباشه اگر قرار بر این باشه تو این زمان و مکان من بمونم حتما میمونم و ی جای کارم مشکل پیش میاد،یا شایدم برم و اونجا برام مشکل پیش بیاد
چیزایی رو که گفتم حرف تو کتابا و انرژی مثبت و منفی نیست،چون اصولا زیاد اعتقاد ندارم،چیزیه که هم خودم تجربه کردم و هم چند مورد اطرافم دیدم
پس عزیز من استرس نده،من که کلا استرس ندارم،ولی به خودت استرس نده که بجای درگیری ذهنت به لاتاری،به زندگیت باشه و ازش لذت ببری کنار خونواده ایی که قرعه ایی نداره و مال خود خودت.
امیدوارم که خدا جواب امید و آرزوهای هممون رو بده حد اکثر تا ۲۰ اردیبهشت Big Grin

چیزایی که شما گفتی دقیقا پایه و اساس قانون مورفیه Cool
چیزی که باید اتفاق بیوفته مطمئنن اتفاق میوفته و چیزی که نباید اتفاق بیوفته اتفاق نمی افته و دقیقا در زندگی روزمره انسان ها هیچ چیز اتفاقی نیس Big Grin Cool
Starts in 2000
&
.
2015‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
2016 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2017 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2018‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2019‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2020‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2021‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2022‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
‎2023‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
2024 ?
زندس HOPE انسان با
  Rolleyes
دوستان عزیز چون اینجا زیاد فعال شده میپرسم،من اکثر تاپیکهارو دارم میخونم ولی سه تا سوال دارم که جواب پیدا نکردم
1-اینی که موقع مصاحبه توی سفارت ازتون آدرس آمریکا میخان چیه؟وقتی هنوز مهاجرتی نشده آدرس کجا باید داده بشه؟منظور ایالت و شهر مورد نظره؟
2-تاحالا شده کسی رو تو تست مدیکال رد کنن؟علت رد شدن چی بوده؟
3-رد شدن توی مصاحبه چطور؟کسی 30 یا صی نباشه سابقه داشته ردش کنن؟
تشکر کنندگان: jsmlz ، aram_hpanahi
(2016-04-07 ساعت 22:33)karaoke نوشته:  
(2016-04-07 ساعت 22:15)amir j7 نوشته:  
(2016-04-07 ساعت 21:51)karaoke نوشته:  به فرض اگه ایران تا 3 سال آینده از برنامه لاتاری حذف هم بشه ، این حذف شدن دائمی نخواهد بود ، مگر اینکه به طور کلی لاتاری برچیده بشه. هرچند که من خیلی بعید میدونم تعداد ایرانیانی که طی بازه های زمانی 5 ساله ، به روش هایی غیر از لاتاری (خانوادگی و کاری) به آمریکا مهاجرت کرده باشند ، به 50 هزار نفر برسه.

چین و هند به واسطه جمعیت زیادشون سالانه شاید صدها هزار نفر مهاجر راهی آمریکا می کنند و به همین دلیل معمولاً تو این برنامه جایی ندارند.

پ.ن: راستی میشه این آیه های یاس رو بعد از اعلام نتایج هم خوند! الان فکر نمی کنم زمان مناسبی برای این حرفا باشه!

lمن شنیدم چین و هند امسال از لاتاری حذف شدند آیا این مطلب درسته لطفا دوستانی اطلاعات موثق دارند جواب بدند؟؟ ممنون میشم منبع جوابتونم بگید.
به امید پیروزی.

مشکل شما الان چین و هنده؟! اگه برای شهروندان چین و هند نگرانید باید عرض کنم که بله ، نه تنها امسال بلکه در اکثر دفعات ، به همون دلیلی که در پست قبلی عرض کردم ، این دو کشور تو لیست کشورهای واجد شرایط نبودند .
برای دریافت اطلاعات بیشتر شما رو ارجاع میدم به سایت رسمی :

کد:
https://travel.state.gov/content/dam/visas/Diversity-Visa/DV-Instructions-Translations/DV-2017-Instructions-Translations/DV-2017%20Instructions%20and%20FAQs.pdf

ممنون دوست عزیز تز راهنمایتون بیشتر نگران سهمیه ایران هستم که شنیده بودم با حذف این دو کشور نسبت به سال های قبل برای ایران بیشتر ویزا صادر می شود Wink
تشکر کنندگان: alirezanz ، aram_hpanahi ، msr839 ، jsmlz
(2016-04-07 ساعت 21:56)someonelikeyou نوشته:  
(2016-04-07 ساعت 17:55)alirezanz نوشته:  
(2016-04-07 ساعت 17:31)dv2017 نوشته:  سلام دوست عزیز
مطالب تاپیک زیر میتونه برای رسیدن به جواب سوالتون مفید باشه

اشتغال و کار در آمریکا‎

خدایشا یعنی ادم هنگ میکنه وقتی همچین چیزایی رو میبینه اخه کی گفته مجانی؟ ی ویزا میدن که ی دنیا می ارزه که از راه دیگه بدست اوردنش وحشتناک هزینه بر و طاقت فرساست...

شما تا انتالیا هم بری همین قد خرج میشه

کسی قرار نیست از شما مراقبت کنه یا شغل و خونه فراهم کنه دوستانم به شددت از تجربیاتشون در همه زمینه ها از جمله کار پیدا کردن تو تاپیکای مختلف توضیح دادند..

من برم ی دیوار پیدا کنم واسه سرم زود بر میگردم :l

بنده رو بجا میارید؟؟
آنتالیا رو خوب اومدی . من اگه امسال برنده نشم آخر هفته همون هفته اعلام نتایج میرم آنتالیا گریه میکنم پیشنهاد میکنم همه با هم بریم بیشتر خوش میگذره اشکی میریزیم و نوشابه میخوریم و تنی به آب میزنیم و اوخ آی وای ...

علیرضا نذر کردم اگه امسال قبول سدیم شخصا سرتو بکوبم به دیوار آدامسی سیاتل

ی چیزایی داره یادم میاد Big Grin

از نیو یورک تا سیاتل چن مایل هست؟ Cool شخصا ارزو میکنم که نذرت (نذرو یاد گرفتم چطوری مینویسن Big Grin ) بر اورده شه Wink
Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: aram_hpanahi ، msr839 ، someonelikeyou ، jsmlz
(2016-04-08 ساعت 00:30)abas_kashan نوشته:  
(2016-04-07 ساعت 18:21)alirezanz نوشته:  عمو عباس پارسال بعد برنده نشدن گفته بودی میری ی ماشین چینی میگیری Big Grin

گرفتی؟؟ Smile
اره خیره سرم

چراق ( اقا من 11 شب به بعد پارسی رو فراموش میکنم غلط املایی دیدین شرمنده Shy ) خونتو روشن کردی Wink

الان واقعا نمیدونم چراقو درست نوشتم یا نه

یه خاطره هم در وکنم در این باره

چن ماه پیش داشتم واسه استادم ی پروژه ای انجام میدادم 11 شب تمومش کردم براش فرستادم میخواستم بگم استاد هرجاشو میخواین بگین تغییر بدم هرچی فک کردم یادم نیومد با چه غ باید بنویسم صب پاشدم دید با ق فرستادم Big Grin Cool
Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: dv2017 ، msr839 ، abas_kashan ، alireza_guitar ، jsmlz ، aram_hpanahi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان